کد خبر:۳۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 2655
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
زن بي حجاب وقتي به سن پيري برسد،‌ دچار افسردگي مي‌شود
رئيس بسيج خواهران كشور گفت: اگر زني فقط به فكر زيبايي و آشكار كردن زيبايي‌هايش در خارج از خانه باشد، ‌بعد از اينكه زيبايي خود را از دست داد و به سن پيري رسيد،‌ دچار افسردگي مي‌شود.
رئيس بسيج خواهران كشور گفت: اگر زني فقط به فكر زيبايي و آشكار كردن زيبايي‌هايش در خارج از خانه باشد، ‌بعد از اينكه زيبايي خود را از دست داد و به سن پيري رسيد،‌ دچار افسردگي مي‌شود.

مينو اصلاني در گفت‌وگو با فارس در خصوص وضعيت حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: با توجه به اينكه رعايت حجاب و عفاف در جامعه ما بسيار مهم است، مردم نمي‌توانند مظاهر بي‌حجابي را تحمل كنند.

وي در ادامه اين مطلب با ابراز تأسف از اينكه امروزه در خيابان‌هاي شهر شاهد ناهنجاري‌هايي در زمينه فرهنگ حجاب و عفاف هستيم، تأكيد كرد: زن مسلمان ذاتاً بدحجاب نيست؛ در واقع تشويق و ترويج بدحجابي‌ به طور مستقيم از طرف دشمنان اشاعه مي‌شود و وظيفه ماست كه با استفاده از راه‌هاي مناسب با آن مبارزه كنيم.

رئيس بسيج خواهران كشور گفت: تأكيد بر پوشش مناسب زنان كارمند در دستگاه‌هاي دولتي و دانشگاه‌ها از جمله اقداماتي است كه دولت بايد به آن توجه خاص داشته باشد و در صورت لزوم، با ارائه آئين‌نامه‌،‌ دستگاه‌ها را ملزم به رعايت حجاب كنند.

وي با اشاره به اينكه بحث حجاب و عفاف بايد با جديت پيگيري شود،‌ تصريح كرد: البته اين اقدام از طرف دولت در حال پيگيري است و از آنجايي كه خواست مردم هم همين است بايد ترويج فرهنگ حجاب و عفاف عملي شود تا شهد شيرين عفاف در جامعه به مردم چشانده شود كه البته محقق شدن اين امر اراده مسئولان را مي‌طلبد.

اصلاني، دوري از خدا و از بين رفتن كيان خانواده را از اثرات بي‌حجابي عنوان كرد و اظهار داشت: با توجه يه اينكه همه زيبايي‌ها در خانه تعريف شده و زن به عنوان گوهر زيبايي بايد حافظ خانواده باشد،‌ اگر زني فقط به فكر زيبايي و آشكار كردن زيبايي‌هايش در خارج از خانه باشد، ‌بعد از اينكه زيبايي خود را از دست داد و به سن پيري رسيد،‌ دچار افسردگي مي‌شود.

وي در ادامه اين مطلب تأكيد كرد: وقتي زني به بي‌حجابي گرايش پيدا مي‌كند،‌ در حقيقت از درجات معنوي فاصله مي‌گيرد كه همين امر موجب تزلزل بنيان خانواده مي‌شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
***
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۸
0
0
خانم اصلانی یک امار سرانگشتی نشون میده که کردم ایران در زمان پیری دچار افسردگی هستند یا افرادی که درکشورهای ازاد زندگی میکنند الان عصر ارتباطات یه نیگاه به آمار های مستند (نه آمار سر هم کرده خودتون ) بندازید لطفا
البته حرفهای ما اب در هاون کوبیدن
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: