کد خبر:۳۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۷
تعداد بازدید: 1903
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پليس مسؤول تفحص نسبت افراد با يکديگر نيست
پليس مسؤول تفحص نسبت افراد با يکديگر نيست، اما اگر اشخاص به دلايلي در اجراي طرح امنيت اجتماعي دستگير شوند پليس از رابطه نامشروع آنها نمي گذرد.
پليس مسؤول تفحص نسبت افراد با يکديگر نيست، اما اگر اشخاص به دلايلي در اجراي طرح امنيت اجتماعي دستگير شوند پليس از رابطه نامشروع آنها نمي گذرد.

سردار اسماعيل احمدي مقدم فرمانده نيروي انتظامي روز گذشته در حاشيه اولين همايش هم انديشي مبارزه با مواد مخدر و پول شويي، در پاسخ به سؤالي مبني بر اينکه ديده شده مأموران پليس نسبت افراد را در داخل خودروها جويا مي شوند، گفت: من از اين موضوع اطلاعي ندارم و چنين دستوري نداده ام. پليس مسؤول تفحص «نسبت» افراد با يکديگر نيست، اما اگر اشخاص به دلايلي در راستاي طرح امنيت اجتماعي دستگير شوند، پليس از موضوع رابطه نامشروع آنها نمي گذرد.وي در همين رابطه افزود: اما اين موضوع که پليس خودرو را در کنار خيابان نگه دارد و نسبت افراد را بپرسند، به جوک بيشتر شبيه است.

احمدي مقدم در همين راستا افزود: البته، بنا بر قانوني که در مجمع تشخيص مصلحت نظام تصويب شده، تغييراتي در قوانين مبارزه با مواد مخدر ايجاد شده که طبق آنها حمله به جريان سامان دهنده مواد پيش بيني شده است. وي در خاتمه با اشاره به اينکه نيمي از مواد مخدر وارد شده به ايران از کشور خارج مي شود و يک سوم نيز کشف و فقط يک ششم به مصرف مردم مي رسد، گفت: تاکنون هيچ باندي در رابطه با پولشويي در کشورمان دستگير نشده است، چون اساساً مبدأ و مقصد مواد مخدر ايران نيست.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
رضا
|
-
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۲
0
0
من خودم در بیرون شهر تهران ودر پلیس راه دیدم که پلیس راهنمائی ورانندگی از آقا وخانم حدودً35 ساله نسبت ومدارک(شناسنامه ویا عقدنامه) را بعد از چک کردن مدارک خودروشان خواستار شد. ومن خودمم هم داشتم از این مسئله شاخ در میاوردم یعنی تمام حریمها شکسته . بخدا شرم داره،نمی دونم چی بگم
سعید
|
UNITED KINGDOM
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۵
0
0
خدا به داد این جوانها برسه؟؟؟ واقعا تو یه همچین قرنی انسانها نمیتونن با هم باشن ، همه باید از هم جدا باشیم، دست اقای احمدی نژاد درد نکن
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: