کد خبر:۳۸۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۰۸:۴۶
تعداد بازدید: 6326
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تغيير عروس در شب مراسم!
داماد جواني در سوريه، به خاطر بروز اختلاف با پدر عروس در شب عروسي، با يک دختر ديگر ازدواج کرد.
داماد جواني در سوريه، به خاطر بروز اختلاف با پدر عروس در شب عروسي، با يک دختر ديگر ازدواج کرد.
به گزارش شام پرس، اين حادثه در استان حلب سوريه رخ داد و روز حادثه داماد به خانه عروس رفت تا او را به سالن عروسي انتقال دهد. اما پدر عروس مانع سوار شدن دخترش به خودروي داماد شد؛ چون معتقد بود او به اندازه کافي پول براي خريدن جواهرات هزينه نکرده است.


----------------------------------

هشدار

شكايت 30 زن و دختر از پزشك قلابي

گروه حوادث تبهكاري كه تحت عنوان پزشك متخصص، 30 زن و دختر جوان را به بهانه ازدواج، قرباني‌ هوس‌هاي شيطاني‌اش كرده بود، پشت درهاي بسته دادگاه كيفري استان تهران محاكمه شد.

به گزارش خبرنگار ما و براساس اوراق پرونده، نخستين شكايت از مرد شيطان‌ صفت 46 ساله، اواخر پائيز 86 با مراجعه دختر جواني به دادسراي ناحيه 3 تهران مطرح شد. وي كه كارت يك پزشك متخصص به نام «سعيد» را در دست داشت به بازپرس گفت: مدتي قبل با اين مرد شياد در خيابان آشنا شده و او ضمن ابراز علاقه شديد، نشاني و شماره تلفن خانه‌ام را گرفت تا با مادرم درباره آينده و ازدواجمان صحبت كند. بنابراين چند روز بعد قرار خواستگاري تعيين شد اما «سعيد» كه گل و شيريني در دست داشت تنها آمده بود. پس از احوالپرسي و تعارفات معمول ادعا كرد مادرش به سختي بيمار است. با اين حال از مادرم اجازه خواست براي آشنايي بيشتر و شناخت خصوصيات روحي، اخلاقي و خانوادگي همديگر چند قرار ملاقات بگذاريم. بدين‌ترتيب او پس از مدت كوتاهي و با طرح نقشه‌اي به بهانه تأسيس مطب جديد، همه پس‌انداز و طلاهايم را گرفت و پس از آزار و اذيتم به طور ناگهاني ناپديد شد. همزمان با اين شكايت تلاش كارآگاهان براي شناسايي و دستگيري خواستگار شياد آغاز شده بود كه مأموران با شكايت‌هاي مشابه 29 زن و دختر جوان نيز روبه‌رو شدند كه طعمه مرد شيطان‌صفت قرار گرفته بودند. با اين وجود، متهم فراري از سوي يكي از شاكي‌ها شناسايي شد و به دام پليس افتاد. وي ابتدا منكر اظهارات زنان و دختران فريب‌خورده شد اما پس از مواجهه حضوري با آنها چاره‌اي جز بيان حقيقت نديد و گفت: «راننده وانت‌بار بودم كه پس از تهيه كارت ويزيت پزشك متخصص اطفال و عضو هيأت علمي، به شناسايي زنان و دختران تنها و ساده‌دل پرداخته و آنها را به بهانه ازدواج اغفال مي‌كردم. بعد هم با طرح اين موضوع كه براي راه‌اندازي مطب و كلينيك به دنبال شريك هستم، از آنها پول و طلا مي‌گرفتم كه پول‌ها را خرج زندگي‌ام مي‌كردم و فقط يك خودروي 206 براي خود خريدم.»با اعتراف‌هاي متهم، پرونده به اتهام آزار و اذيت چند زن و دختر، كلاهبرداري و جعل عنوان به شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران فرستاده شد.
é محاكمه پشت‌ درهاي بسته
نخستين جلسه رسيدگي به پرونده سياه «سعيد»، صبح ديروز با حضور قاضي «اكبر ساعي» - رئيس – و 4 قاضي مستشار شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران – مرادي، بومي‌، ملكي و معتمدي – پشت درهاي بسته و به صورت غيرعلني برگزار شد و مرد شيطان‌صفت در برابر چند تن از شاكي‌ها جزئيات تبهكاري‌هايش را بازگو كرد. اين در حالي بود كه تعدادي از زنان فريب‌ خورده به خاطر حفظ آبرو در دادگاه حاضر نشدند. هيأت قضايي دادگاه نيز پس از شنيدن اعترافات متهم ادامه رسيدگي به پرونده را به جلسه بعد موكول كرد.

هشدار قضايي

«اكبر ساعي»، قاضي دادگاه كيفري استان تهران ضمن هشدار به خانواده‌ها در اين‌باره گفت: بررسي‌ها نشان مي‌دهد متأسفانه قربانيان اين پرونده بدون بررسي و تحقيق كامل درباره خواستگار شياد به حرف‌هاي فريبنده‌اش به راحتي اعتماد كرده و زندگي خود را فنا شده مي‌بينند. حال آن‌كه همواره به دختران جوان توصيه شده قبل از هر اقدامي درباره ازدواج بايد خانواده خود را در جريان مسائل قرار دهند، تا اين چنين گرفتار نشوند. وي افزود: به دخترهاي جوان هشدار داده مي‌شود كه ساده‌انگاري در مورد اظهار علاقه‌هاي ظاهري و وعده‌هاي فريبنده ازدواج را به كلي كنار بگذارند و بدانند تشريفات ازدواج با وجود دست و پاگير بودن همواره از اهميت بالايي برخوردار است و دختران و پسران جوان و خانواده‌هايشان مي‌بايست قبل از تصميم‌ به ازدواج به دقت تحقيقات جامع و كامل انجام دهند تا گرفتار دام شيادان و تبهكاران نشوند.


----------------------------------


پسري پس از تغيير جنسيت کشته شد

به دنبال کشته شدن دختري که مجردي زندگي مي کرد، يک متهم با تلاش پليس تهران بزرگ دستگير شد.
به گزارش ايسکانيوز، ساعت 21 يکشنبه هفته جاري تلفن کلانتري 106 نامجو به صدا در آمد و به افسر نگهبان خبر رسيد دختر 24 ساله اي به نام «مهسا» در خانه اش کشته شده است. سپس محمدرضا حيدري، بازپرس کشيک دادسراي ناحيه 27 تهران، در جريان قرار گرفت و به همراه افسران پايگاه دهم اداره آگاهي مرکز به قربانگاه «مهسا» در خيابان دکتر شريعتي رفت.
شواهد نشان مي داد اين دختر که سالها از مشکل دوجنسيتي رنج مي برد، خفه شده است. وي که پيشتر «مسعود» نام داشت، به تنهايي در خانه مجردي زندگي مي کرد و به تازگي تغيير جنسيت داده بود.
با روشن شدن اين موضوع، پيکر «مهسا» به پزشکي قانوني فرستاده و دو ساعت بعد يک متهم دستگير شد. هم اکنون تحقيق کارآگاهان براي افشاي انگيزه جنايت و بازداشت ساير متهمان ادامه دارد و پرونده در شعبه دهم دادسراي امور جنايي پايتخت تحت رسيدگي قضايي است.
گزارش ايسکانيوز مي افزايد، از سوي ديگر، تسويه حساب خونين دو قاچاقچي جوان در خيابان «هاشمي» تهران با جنايت پايان يافت.
ساعت 19 يکشنبه افسران کلانتري 108 نواب با کشيک دادسراي ناحيه 27 تماس گرفتند و از آدمکشي کينه جويانه خبر دادند. جاني اگر چه شناسايي شده، اما هنوز دستگير نشده است و تجسس پليس براي رديابي اش ادامه دارد.


--------------------------------


جسدي كه 10 سال در يك مبل مخفي بود

رسانه‌هاي دولتي انگلستان از كشف يك جسد متلاشي شده از داخل يك مبل خبر داده و اعلام كردند: اين جسد به مدت 10 سال درون اين مبل مدفون بوده است.

رسانه‌هاي دولتي انگلستان از قول پليس اين كشور اعلام كردند: پليس منطقه بريستول در اين كشور با تلاش ماموران و پيگيري‌هاي همسايه‌ها موفق شد جسد يك مرد 73 ساله را كه از 10 سال پيش جان باخته و طي اين يك دهه درون يك مبل مدفون بود، پيدا كرده و مراسم تدفين وي را به جاي آورند.

آلن دريك دوست و هم خانه اين مرد در مصاحبه‌اي با شبكه خبري بي‌بي سي اضافه كرد: در سال 1998 ميلادي پس از بازگشت به منزل متوجه شدم دوستم دنيس پرينگ بر روي مبل جان باخته است، او را در همان مبل مدفون كردم و طي اين 10 سال هم اصلا به فكر بيرون آوردن جسد و دفن رسمي آن نبودم.

اوگفت: دنيس يك مستاجر غيرقانوني بود و من براي آن كه دولت او را دستگير نكند،به او گفتم در منزلم اقامت كند. پس از اينكه او جان باخت، باز هم از ترس اين كه پليس از اين موضوع آگاه شود، مرگ او را گزارش ندادم.

اين در حاليست كه پليس اين مرد را كه صندوق دار بازنشسته دولت و مشاور املاك شهري است، پس از يافتن جسد دوست و هم خانه‌اش دستگير كرد ، اما پس از انجام مراحل قانوني مشخص شد كه وي نقشي در مرگ او نداشته و پيرمرد 73 ساله به مرگ طبيعي جان خود را از دست داده است.

رسانه‌هاي انگليس نيز از قول همسايه‌هاي اين مرد اعلام كردند كه طي اين 10 سال هميشه به دليل بوي تعفني كه از منزل اين پيرمرد منتشر مي‌شده، شكايت داشتند، اما هر بار كه پليس مراجعه مي‌كرد به دليل شلوغي و كثيف بودن منزل چيز مشكوكي را نمي‌يافت.

همچنين پليس پس از كشف جسد 10 ساله عنوان كرد كه دولت، برق، آب و گاز اين منزل را به دليل بدهي‌هاي زياد قطع كرده است.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: