کد خبر:۳۸۱۷
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۰۸:۲۲
تعداد بازدید: 36060
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
فيلم برداري هاي مستهجن مرد شيطان صفت از دختران خردسال
مرد شيطان صفتي که به اتهام ايجاد مزاحمت براي نواميس مردم در مشهد دستگير شد، پرده از جرايم و اقدامات مجرمانه خود در يکي ديگر از شهرهاي کشور برداشت.
مرد شيطان صفتي که به اتهام ايجاد مزاحمت براي نواميس مردم در مشهد دستگير شد، پرده از جرايم و اقدامات مجرمانه خود در يکي ديگر از شهرهاي کشور برداشت.

به گزارش خراسان، به دنبال مراجعه شهروندان به ماموران مستقر در اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) مبني بر اين که راننده يک دستگاه خودرو براي دختران و زنان جوان ايجاد مزاحمت مي کند بلافاصله تيم هاي گشتي فرماندهي انتظامي ثامن براي بررسي موضوع به محل اعلام شده، عزيمت کردند. آنان با شناسايي راننده مذکور سوالاتي را از وي پرسيدند.

اين مرد حدود ۳۳ ساله به ماموران گفت: از استان مازندران و براي مسافرت به مشهد آمده ام و قصد ايجاد مزاحمت نداشتم. اما وي که دست و پاي خود را گم کرده بود و حرکات بسيار مشکوکي داشت سعي مي کرد گوشي تلفن همراه خود را از ديد ماموران انتظامي پنهان کند که اين موضوع ظن ماموران را دوچندان کرد. بنابراين ماموران انتظامي از وي خواستند تا گوشي تلفن را براي بررسي به آنان تحويل بدهد. اين مرد که آثار نگراني کاملا در چهره اش مشهود بود به ناچار گوشي تلفن را به ماموران داد. در همان بررسي هاي اوليه ماموران انتظامي مشاهده کردند که چندين فيلم مستهجن از دختران نوجوان و خردسال در گوشي وي وجود دارد. او در پاسخ به سوال ماموران که درباره وجود اين فيلم ها پرسيده بودند گفت: اين ها بلوتوث هستند و دوستانم آن ها را برايم بلوتوث کرده اند. فرمانده انتظامي مشهد در تشريح اين ماجرا گفت: پس از انتقال متهم به فرماندهي انتظامي ثامن و کسب مجوزهاي قضايي، اين جوان تحت بازجويي قرار گرفت اما همچنان مدعي بود که فيلم هاي مذکور بلوتوث هستند اما ماموران که به اين موضوع کاملا مشکوک بودند فيلم هاي موجود را مورد بازبيني قرار دادند که در نهايت مشخص شد اين فيلم ها داخل خودرو گرفته شده است و در فيلم، شيشه هاي دودي خودرو و ديگر وسايل تزئيني خودرو نمايان است. وي افزود: وقتي خودرو متهم با دقت بررسي شد ماموران متوجه شدند که تصاوير موجود در گوشي تلفن همراه متهم داخل خودرو توقيف شده وي که داراي شيشه دودي مي باشد، گرفته شده است که اين موضوع را موکت ها و ديگر اشياي داخل خودرو اثبات مي کرد و قابل انکار نبود.

سرهنگ پاسدار احد کريمي اضافه کرد: وقتي متهم مذکور در برابر ادله و شواهد انکارناپذير قرار گرفت به ناچار به جرايم شيطاني خود اعتراف کرد و گفت: قبل از آن که به مشهد بيايم در شهر محل سکونتم دختران بين ۱۰ تا ۱۵ سال را با اين ترفند که مي خواهم به آن ها سيم کارت اعتباري هديه بدهم به داخل خودرو مي کشاندم و سپس از دختران فريب خورده با گوشي تلفنم فيلم برداري مي کردم. اين جوان شيطان صفت ادامه داد: پس از آن که به نيات پليد خود مي رسيدم و براي آن که دستگير نشوم طعمه هايم را تهديد مي کردم که اگر از اين ماجرا به خانواده خود حرفي بزنند تصاوير فيلم برداري شده را منتشر مي کنم تا آبرويشان برود.

سرهنگ کريمي اضافه کرد: متهم مذکور با تشکيل پرونده مقدماتي و براي رسيدن به سزاي اعمال ننگين خود و همچنين بررسي هاي بيشتر درباره جرايم ديگر ارتکابي، به مراجع قضايي معرفي شد.

پايگاه اطلاع رساني پليس خراسان رضوي نيز به نقل از فرمانده انتظامي مشهد به شهروندان و به ويژه زنان و دختران جوان توصيه کرد: در ترددهاي شهري از تاکسي و وسايل نقليه عمومي استفاده کنند و در مواجهه با افراد غريبه اي که براي آن ها ايجاد مزاحمت مي کنند بلافاصله موضوع را با تلفن ۱۱۰ و همچنين به خانواده خود اطلاع دهند و از هرگونه درگيري و مقابله شخصي پرهيز کنند.


-----------------------------


دام شيطاني سرنشينان پرايد براي دختر جوان

دختر جوان پس از افتادن در دام شيطاني دو مرد هوسباز با قرائت آية الکرسي جان و آبروي خود را نجات داد.
دقايقي از نيمه شب 28 فروردين ماه سال جاري گذشته بود که دختر 32 ساله اي که خود را ساناز معرفي مي کرد، با مراجعه به کلانتري 150 تهرانسر مدعي شد از سوي سرنشينان يک دستگاه خودروي پرايد مشکي ربوده شده و مورد سرقت قرار گرفته است.
شاکي در تشريح ماجرا گفت: حدود 3 ساعت قبل در راه بازگشت از محل کارم واقع در فرودگاه به دنبال فروشگاهي بودم تا براي خودم يک قاب عکس خريداري کنم که راننده يک خودرو پرايد مشکي رنگ جلوي پايم توقف کرد. مرد راننده و دوستش وقتي فهميدند آن موقع شب دنبال قاب عکس مي گردم با گفتن اينکه کارگاه توليد قاب دارند، از من خواستند تا سوار ماشين آنها شوم. با اين حال من ابتدا خودداري کردم، اما بعد وقتي راننده گواهينامه راهنمايي و رانندگي اش را در اختيارم گذاشت به آنان اعتماد کردم و سوار شدم.
اين دختر جوان با اشاره به اينکه گواهينامه راننده پرايد به نام «محمود» صادر شده بود و دوستش نيز حسين نام داشت، گفت: دقايقي بعد خودم را در داخل گاراژي در شهريار ديدم. آنان پس از سرقت گردنبند و گوشواره هايم قصد آزار مرا داشتند اما وقتي ديدند براي نجات جان و آبروي خودم آية الکرسي مي خوانم، از انجام نيت پليدشان دست برداشتند و با در اختيار قرار دادن شماره تلفن همراهشان مرا سوار خودرو کردندو پس از رها کردن در نزديکي خانه مان از آنجا گريختند.
با اعلام اين شکايت، به دستور قاضي امجديان، بازپرس شعبه پنجم دادسراي جنايي مرکز، پرونده براي شناسايي و دستگيري متهمان در اختيار پليس آگاهي تهران قرار گرفت.
براين اساس و در حالي که دو روز از اين ماجرا مي گذشت، کارآگاهان پليس با آموزش شاکي توانستند متهمان را که براي ديدن او و خواهر کوچکش به خانه آنها آمده بودند، دستگير کنند.
با دستگيري متهمان آنان صبح ديروز در شعبه پنجم دادسراي جنايي تهران تحت بازجويي قضايي قرار گرفتند و منکر ارتکاب جرم شدند.
حسين يکي از متهمان پرونده در دفاعيات خود گفت: ساناز با ميل خودش به کارگاه آمد. او اصلاً از خودرو پياده نشد. ما نه از او سرقت کرديم و نه قصد آزار و اذيتش را داشتيم.
وي با اشاره به اينکه پس از تحويل قاب عکس شاکي را به نزديکي خانه اش رساندند، افزود: صبح دو روز بعد از اين حادثه، ساناز با من تماس گرفت و گفت: خواهر کوچکش قصد ازدواج دارد، اگر من مايل به ازدواج هستم براي ديدن او به خانه شان بروم. بنابراين چون من مجردم و مي خواهم تشکيل خانواده بدهم، به قصد خير و به اتفاق دوستم به آنجا رفتم که پليس ما را دستگير کرد.گفتني است، به دستور قاضي تحقيق، پرونده متهمان تا کشف حقيقت ماجرا با قرار بازداشت موقت در اختيار پليس آگاهي مرکز قرار گرفت.


------------------------------


دادگاه كيفري قزوين اعلام كرد:
مجازات مرگ در انتظار دزد هوسران
مردي كه به اتهام آزار و اذيت يك نوعروس و سرقت طلاهاي وي، دستگير شده و در زندان به سر مي‌برد، در دادگاه كيفري استان قزوين محاكمه و به اعدام در ملأ عام محكوم شد.

به گزارش جام‌جم، 20 آبان سال گذشته، داماد جواني خانه‌اش واقع در شريف‌آباد البرز از استان قزوين را ترك كرد تا به محل كار خود برود. پس از خروج مرد از خانه، دقايقي بعد زنگ در خانه به صدا درآمد. وقتي نوعروس خانه به سمت حياط رفت و در را باز كرد، با مرد غريبه‌اي روبه‌رو شد كه خود را مامور شركت گاز معرفي كرد و از زن جوان خواست اجازه دهد وي براي بررسي كنتور گاز وارد خانه‌اش شود.

مامور قلابي شركت گاز وقتي كنتور را بررسي كرد، از زن صاحبخانه خواست اجازه دهد براي بررسي دقيق‌تر و اطلاع از عدم نشت گاز خانه، محل نصب بخاري را هم مشاهده كند كه آن زن پذيرفت و بعد خودش به سمت يكي از اتاق‌ها رفت تا قبض گاز دوره قبل را بياورد و به او نشان دهد. دقايقي بعد، نوعروس قصد خارج‌شدن از اتاق را داشت كه متوجه شد مامور قلابي شركت گاز مقابل در ورودي اتاق ايستاده است. زن صاحبخانه با ديدن او وحشت كرد و از آن مرد خواست آنجا را ترك كند؛ اما اين مامور قلابي به التماس‌هاي وي توجهي نكرد و با تهديد چاقو ، او را مورد آزار و اذيت قرار داد. نوعروس در حالي كه بشدت آسيب ديده بود، قصد فرار از خانه را داشت كه مرد مهاجم او را دوباره كتك زد و بعد به زور طلاهاي وي را به سرقت برد.

مرد مهاجم از ترس اين كه زن صاحبخانه پس از فرار وي، ماجرا را به پليس اطلاع دهد، تصميم به قتل وي گرفت و با چاقويي كه در دست داشت، چند ضربه به وي زد كه زن جوان بيهوش كناري افتاد.

هوشياري همسايه راز گشود

در همين هنگام، يكي از همسايه‌ها كه در حال بازگشت به خانه‌اش بود، متوجه مردي شد كه سراسيمه از خانه زن همسايه خارج شده و شروع به دويدن در خيابان كرده است. زن همسايه كه به اوضاع مشكوك شده بود،‌به سمت خانه نوعروس رفت و چند بار در خانه را به صدا درآورد، اما زن صاحبخانه پاسخي به وي نداد.

اين زن به آرامي وارد خانه نوعروس شد و چند بار او را صدا زد. وقتي براي يافتن وي در حال بررسي اتاق‌ها بود، متوجه شد كه صداي ناله‌هاي خفيف از يكي از اتاق‌ها شنيده مي‌شود. پس از وارد شدن به اتاق با زن صاحبخانه روبه‌رو شد كه با ضربه‌هاي چاقو بشدت زخمي شده و به سختي نفس مي‌كشد. زن همسايه با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفت و از ماموران تقاضاي كمك كرد.

پس از اين تماس، ماموران انتظامي همراه نيروهاي امدادي اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و زن زخمي را براي درمان به يكي از بيمارستان‌هاي شهر انتقال دادند و با تلاش پزشكان، وي از مرگ حتمي نجات پيدا كرد.

ماموران پس از اطلاع موضوع به بيمارستان مراجعه كردند و به تحقيق از شاكي پرداختند.

ماموران با به دست آمدن اطلاعاتي از مرد مهاجم، به چهره‌نگاري او پرداختند و جستجو براي يافتن وي آغاز شد تا اين كه چند روز بعد، در جستجوهاي پليسي، متهم در يكي از محله‌هاي شهر دستگير شد و در بازجويي‌هاي فني به آزار و اذيت و سرقت از نوعروس اعتراف كرد.

اعتراف به 2 نيت پليد

متهم در اظهاراتش به پليس گفت: به خاطر بيكاري با تهديد چاقو از مردم پول زور مي‌گرفتم. بعد از آن تصميم به سرقت اموال زنان تنها گرفتم.

متهم ادامه داد: چندي قبل از اين حادثه، خانه ديگري را شناسايي كردم و منتظر ماندم تا شوهر وي از خانه خارج شود. پس از اطمينان از اين موضوع، به عنوان مامور شركت گاز وارد آن خانه شدم و زن صاحبخانه را با تهديد به مرگ، مورد آزار و اذيت قرار دادم و با سرقت پول و طلاهايش فرار كردم. متهم افزود: پس از ارتكاب اين جرم وقتي از سوي پليس دستگير شدم، آزار و اذيت و سرقت از زن شاكي را انكار كردم و قاضي نيز با استناد به همين گفته‌هاي دروغين، مرا در دادگاه تبرئه كرد و آزاد شدم. وي ادامه داد: بعد از آن، اين بار به خانه نوعروس رفتم و او را در دام خود گرفتار كردم. پس از سرقت طلاهاي زن جوان و آزار و اذيت وي، تصميم به قتل او گرفتم، اما گمان نمي‌بردم با آن ضربات متعدد چاقو، او زنده مانده باشد.

با ثبت اظهارات مرد هوسران، او با قرار قانوني روانه زندان شد و پس از پايان تحقيقات، پرونده قضايي با صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري استان قزوين ارسال و مرد متهم چند روز قبل محاكمه شد. پس از پايان محاكمه و اخذ آخرين دفاع از متهم در دادگاه، قضات دادگاه كيفري استان قزوين وارد شور شدند و مرد شرور را به اتهام ارتكاب به جرم شيطاني به اعدام در ملأ عام محكوم كردند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۶
روح اللاه فرضی پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۱
3
30
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
2
12
اگر میدیدمش خودم میکشتمش
روشنک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
1
17
باید هزاران بار اورامی کشتند
رضا ذاکرکیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
2
14
فقط باید روزی یک سانت از بدنشو با یک میله داغ سوزوند تا عبرت بشه
برای ارازل اوباش کشور مون ؟ واقعا جای تاسف داره از یک انسان
ارام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۸
1
9
زنده به گور كردنش شايد دل مردم را خنك كند!!!!!!!!!!!!!!
اعداممممممممممممممممم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
0
7
اعداممممممممممممممممم
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: