کد خبر:۳۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۰
تعداد بازدید: 9502
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
دختر جوان، قرباني شيطان‌پرستان
دو عضو يك گروه شيطان‌پرست در روسيه دختر نوجوان را به بهانه گرسنگي و تشنگي بسيار زياد خوردند.
دو عضو يك گروه شيطان‌پرست در روسيه دختر نوجوان را به بهانه گرسنگي و تشنگي بسيار زياد خوردند.
رسانه‌هاي دولتي روسيه به نقل از دادگاه عالي اين كشور اعلام كردند: ماكسيم گلو واتسكيخ و يوري موژنف كه هر دو
20 ساله‌اند، به اتهام كشتن، مثله كردن و خوردن يك دختر نوجوان به نام كارينا باردوچيان- 16 ساله- از سوي پليس دستگير شده‌اند.
كاترينا زينوويا- دوست قرباني- به خبرگزاري ريانووستي گفت: ما در ميهماني اين دو پسر جوان شركت كرده بوديم. در آن مهماني «ماكسيم» از «كارينا» خواستگاري كرد،‌ اما نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد كه همان شب صدايي از حمام خانه به گوش رسيد و من كه براي بررسي موضوع به طبقه بالا رفته بودم، متوجه موضوع غير‌عادي نشدم اما روز بعد دو پسر جوان يك غذاي گوشتي همراه با سيب زميني سرخ كرده به من دادند كه آن وقت متوجه نشدم غذا با گوشت‌ بدن دوستم «كارينا» تهيه شده است.
دو جنايتكار خون‌آشام پس از دستگيري به قاضي گفتند: بخشي از جسد قرباني را در باغچه حياط خانه دفن كرده‌اند.
سرگئي استرلين- بازرس ويژه پرونده- نيز گفته به احتمال زياد دو پسر جوان كه از اعضاي يك گروه شيطان‌پرست هستند، به حبس ابد محكوم مي‌شوند.


------------------------------


جدايي، سرانجام زني كه به جراحي زييايي علاقه داشت

جواني با حضور در دادگاه خانواده مدعي شد كه همسرش به جراحي زيبايي علاقه زيادي دارد و من نمي‌توانم با اين رفتار او كنار بيايم.

به گزارش «توانا»، مردي با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواستي را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.
اين مرد در حضور قاضي شعبه 240 اين مجتمع با بيان اينكه همسرش با اصرار بيني خود را عمل كرده است، ادامه داد: از زماني كه همسرم بيني خود را عمل كرد، ديگر نتوانستم تحملش كنم و احساس مي‌كردم با يك فرد غريبه زندگي مي‌كنم.
وكيل اين مرد نيز گفت: همسر موكل من، هميشه خواهان تغيير چهره بوده و اكنون در شرف تغيير گونه‌اش است كه اين موضوع را موكل من ديگر نمي‌تواند تحمل كند و درخواست طلاق دارد.
بعد از اظهارات وكيل،‌ مرد جوان اظهارات خود را ادامه داد و گفت: مهريه و نفقه 5 سال زندگي كردن با همسرم را پرداخت مي‌كنم ولي ديگر نمي‌توانم در كنارش بمانم.
زن جوان كه در دادگاه حاضر بود و تا اين لحظه سكوت اختيار كرده بود، در پاسخ به اظهارات همسرش گفت: من با پيشنهاد همسرم موافق هستم و مشكلي با جدايي ندارم ولي تمام مهريه‌ام را به صورت نقد مي‌خواهم.
مرد جوان نيز ادامه داد: من مشكل مادي ندارم و حاضر هستم هزينه نفقه و مهريه همسرم را بدهم تا زودتر از او جدا شوم.
قاضي نيز بعد از شنيدن اظهارات اين زوج، حكم طلاق توافقي را صادر كرد.

------------------------------


چشم و هم‌چشمي زن، كانون خانواده را از هم پاشيد

فارس: مردي در حضور قاضي دادگاه خانواده مدعي شد: چشم و هم‌چشمي زنم غيرقابل تحمل شده است و مي‌خواهم از او جدا شوم.

مردي با حضور در دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواستي را ارائه كرد.
اين مرد در حضور قاضي شعبه 231 اين مجتمع مدعي شد كه همسرش دست از چشم و هم‌چشمي و ولخرجي بر نمي‌دارد.
وي ادامه داد: همسرم ماهيانه يك ميليون تومان از حقوق مرا مي‌گيرد و وسايل منزل تهيه مي‌كند و ما تا آخر ماه بايد با 300 هزار تومان باقي مانده حقوقم سر كنيم.
اين مرد در مقابل قاضي شعبه 231 مدعي شد كه حدود 10 سال است از زندگي‌شان مي‌گذرد و همسرش از 2 سال نخست زندگي خود شروع به اين موضوع و ولخرجي و چشم و همچشمي كرده است.
وكيل اين مرد هم افزود:‌ موكلم حدود 10 سال با هم زندگي كرده‌اند و آنها داراي يك فرزند 3 ساله هستند.
در ادامه اين مرد گفت: ديگر حاضر نيستم با همسرم زندگي كنم و خواهان طلاق و جدايي از او هستم تا حداقل بتوانم چيزي پس‌انداز كنم.
وي ادامه داد: همسرم چشم و هم‌چشمي خود را بهانه گرفتن مهريه هزار و 300 سكه بهار آزادي خود قرار داده است.
اين مرد در حضور قاضي مدعي شد كه از اين وضع خسته شده است و مي‌خواهد هرچه زودتر از اين زندگي تجمل‌گرايي و همسرش دور شود.
قاضي شعبه 231 رسيدگي به اين پرونده را، به دليل عدم حضور زن به آينده موكول كرد.


------------------------------


پشيماني دختر کوچک، نقشه قتل مرد ثروتمند را ناکام گذاشت

نقشه قتل مرد ثروتمند درخانه ويلايي اش در شمال کشور دو روز پيش از اجرا با پشيماني دختر کوچک وي با شکست رو به رو شد.

سه دختر جوان اين مرد 60 ساله براي سر به نيست کردن پدرشان و به دست آوردن هر چه زودتر ارثيه چند ميلياردي، دختر خاله خود و شوهرش را با پرداخت 1/5 ميليون تومان وجه نقد و دادن نيم ميليارد تومان سفته بانکي اجير کرده بودند تا آنان با به خدمت گرفتن يک قاتل نقشه اي را که خود طراح اوليه آن بودند، پياده کنند.
به گزارش قدس، رسيدگي به اين پرونده پس از آن در دستور کار اداره شانزدهم پليس آگاهي مرکز قرار گرفت که مرد تاجري صبح روز هشتم فروردين ماه با مراجعه به شعبه يک بازپرسي دادسرا ناحيه 2 (سعادت آباد) و ارائه دادخواستي از نقشه شومي که دخترانش براي وي کشيده بودند، خبرداد و گفت: فرزندانم قصد قتل مرا داشتند و براي اين منظور دختر خاله شان و شوهر وي را اجير کرده بودند.
اين مرد 60 ساله در تشريح ماجرا گفت: طبق برنامه امسال تصميم داشتم به اتفاق همسرم تعطيلات نوروز را در ويلاي خودم واقع در ساحل يکي از شهرهاي شمالي سپري کنيم، اما صبح يکم فروردين ماه در حالي که براي سفر آماده مي شدم، دختر کوچکم به خانه ام آمد و با اظهار ندامت پرده از رازي برداشت که هنوز از شنيدن آن شوکه هستم.
شاکي ادامه داد: طبق اظهارات دخترم، کبري، او و دو خواهر بزرگترش پس از درد دل کردن با دختر خاله شان پيشنهاد او را براي سر به نيست شدن من و به دست آوردن اموالم قبول کردند. به همين خاطر به آنان 500 ميليون تومان سفته و 1/5 ميليون تومان تراول چک دادند تا آنها با اجير کردن يک قاتل مرا وقتي در خانه ام در شمال هستم، در خواب به قتل برساند.
مرد تاجر گفت: با فهميدن سؤ قصد دخترانم سفرم را به شمال لغو کردم و با همسرم به جزيره کيش رفتم و امروز (هشتم فروردين) به اينجا آمدم تا از دستگاه قضايي و پليس براي مجازات کساني که هيچ گونه کوتاهي در حق آنان نکرده ام و تمام امکانات رفاهي را برايشان تهيه کرده بودم، کمک بگيرم.
براين اساس و با حکم قضايي سه دختر اين مرد تاجر 20 تا 30 ساله که متأهل هستند، به همراه فريبا دختر خاله شان و اکبر شوهرش طي چند عمليات همزمان توسط کارآگاهان اداره شانزدهم پليس آگاهي مرکز دستگير شدند.
شهلا و شيدا دختران بزرگ شاکي که ابتدا در بازجويي هاي اوليه منکر هر گونه اطلاع از نقشه قتل پدرشان بودند وقتي در يک مواجهه حضوري با اعترافات صريح خواهر کوچکشان و همچنين دو متهم ديگر پرونده رو به رو شدند، جرم خود را پذيرفتند و ادعا کردند، به خاطر سختگيري هاي پدرشان با پيشنهاد قتل وي موافقت کردند.
گفتني است، با صدور قرار بازداشت براي متهمان اين پرونده، تحقيقات قضايي از آنان ادامه دارد.


--------------------------------

زن جوان در دادگاه خانواده:
همسرم با فرقه‌هاي ضاله در ارتباط است

فارس: زن جواني با حضور در مجتمع قضايي خانواده، مدعي شد به خاطر اينكه همسرش فرقه‌گرا شده است، ديگر با او زندگي نمي‌كند.

زن جواني كه با شكايت همسرش مبني بر عدم تمكين به دادگاه خانواده آمده بود، مدعي شد كه همسرش با فرقه‌هاي ضاله همكاري مي‌كند.
زن جوان خطاب به قاضي حسن عموزادي رئيس شعبه 268 دادگاه خانوده گفت: خانه ما در يكي از شهرهاي غربي است و من مدتي قبل متوجه شدم كه همسر تحت تأثير القائات مردي كه مدعي است امام زمان است، قرار گرفته است.
وي ادامه داد: از وقتي از اين موضوع با خبر شدم، از خانه همسرم فرار كردم و به همراه پدرم به دادگاه رفتم و از آن مرد شكايت كردم كه در حال حاضر در زندان به سر مي‌برد.
اين زن جوان در ادامه اظهاراتش گفت: تعدادي از افراد فاميل شوهرم و حتي از بستگان خودم، جذب افكار اين مرد شدند كه بعد از آشكار شدن ماهيت اصلي آن مرد، از اقدامات او اعلام برائت كردند.
وي با بيان اينكه همسرم هنوز به عمق انحرافات اختلاقي و ديني اين مرد پي نبرده است و به نصيحت‌هاي ما گوش نمي‌دهد. همسرم تحت تأثير حرف واهي آن مرد، من را از ادامه تحصيل منع كرد.
شوهر اين زن كه در دادگاه حاضر بود، نظري ديگر داشت و با بيان اينكه اظهارات همسرش دروغ است، گفت: شخصي كه همسرم درباره او حرف مي زند، فردي است كه به واسطه خانواده همسرم و براي حل مشكل خانوادي با او آشنا شدم. در حال حاضر هم با شكايت واهي خانواده همسرم در زندان به سر مي‌برد و من نيز هيچ وابستگي فكري به او ندارم.
مرد جوان گفت: همسرم خواهان آزادي بي‌حد و حصر است و تمام اين مسائل را به دروغ عنوان كرده است.
بعد از اظهارات اين زوج، قاضي عموزادي اعلام نظر درباره اين پرونده را به بعد از انجام تحقيقات بيشتر موكول كرد.


--------------------------------


حادثه خانه‌تكاني، مرد را از ارث محروم كرد

مردي كه در هنگام خانه‌تكاني و كمك به زنش دچار حادثه شد و تا گردن در گچ رفت، به خواسته پدرش كه از اين موضوع عصباني و خواستار طلاق بود، تن نداد و از ارث پدري محروم شد.

زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي از قاضي يكي از شعبه‌‌ها تقاضاي كمك كرد.
اين زن در حضور قاضي شعبه 240 اين مجتمع مدعي شد: قبل از آغاز سال نو من و شوهرم با يكديگر شروع به تميز كردن و خانه‌تكاني منزل كرديم.
وي ادامه داد: اين خانه تكاني به جايي رسيد كه شوهرش قصد داشت پنجره آشپزخانه را تميز كند كه ناگهان دستش ليز خورد و به حياط افتاد.
وكيل اين زن هم افزود: حدود يك سال است كه از زندگي اين زن و مرد 22 و 23 سال مي‌گذرد و آنها داراي فرزند نيستند.
وي ادامه داد: شوهر موكلم در حال حاضر تا گردن در گچ است و تمام اندامش با سقوط از طبقه نخست به حياط شكسته است.
زن بار ديگر در مقابل قاضي شعبه 240 اين مجتمع لب به سخن گفتن گشود و مدعي شد كه شوهرش را دوست دارد ولي پدر شوهرش موجب دوري آنها از هم شده است.
وي ادامه داد: 2 روز پيش احضاريه‌اي براي طلاق از سوي شوهرم آمد كه مي‌دانم باعث اين امر پدر او است ولي با اين همه به پدر شوهرم احترام مي‌گذارم.
وكيل اين زن مدعي شد كه پدر مرد به دليل اين كه موكلم پنجره را پاك نكرده و كار خود را به گردن شوهر خود انداخته است، بسيار ناراحت بوده و مي‌خواهد زن را از مرد جدا كند.
پدر اين مرد نيز كه در دادگاه حضور داشت، گفت: من با پسرم صحبت كردم و گفته‌ام كه اين زن به درد زندگي با تو نمي‌خورد و بايد از او جدا شوي و پسرم نيز راضي شده است.
وي ادامه داد: اگر پسرم از او جدا نشود، او را از ارث محروم مي‌كنم و ديگر اسمش را از شناسنامه‌ام بيرون مي‌آورم.
قاضي اين شعبه موافقت مرد را در خصوص طلاق خواهان شد كه در انتهاي دادگاه نامه‌اي به عنوان موافق نبودن مرد با طلاق و قبول محروم شدن از ارث از سوي وكيل مرد ارائه شد.
قاضي اين شعبه حكم طلاقي صادر نكرد و زن دوباره به كانون گرم زندگي مشترك بازگشت.


---------------------------------


دستگيري يک زورگير زن در پايتخت که با قمه به پليس حمله کرد!

يک سارق زورگير زن در پايتخت دستگير شد.
سرکلانتر پنجم تهران بزرگ در گفتگو با ايسنا، درباره جزئيات اين خبر اظهار داشت: مأموران پليس پس از دريافت گزارشهايي مبني بر وقوع کيف قاپي و چند فقره زورگيري در سطح پايتخت دستگيري سارقان را در دستور کار قرار دادند.
سرهنگ ترابي ادامه داد: پليس با انجام اقدامهاي اطلاعاتي متهمان را که يک زن و دو مرد بودند در يک بازار در خيابان زرند شناسايي کردند.
وي ادامه داد: با محاصره اين سارقان يک تن از آنها که يک زن 25 ساله بود به وسيله يک قمه دو دم به نيروهاي پليس حمله کرد که مأموران وي را دستگير کردند، اما دو نفر ديگر از سارقان که مرد بودند از اين فرصت استفاده کرده و متواري شدند.
وي خاطرنشان کرد: اين سارقان زورگير در برخي موارد با سوار کردن مسافر و انتقال طعمه هاي خود به يک مکان خلوت اقدام به زورگيري مي کردند.
به گفته سرکلانتر پنجم تهران بزرگ، مأموران پليس 24 کيف زنانه و شناسنامه را از اين متهم کشف کردند و تلاش براي دستگيري دو متهم ديگر اين پرونده ادامه دارد.


-------------------------------


پرداخت هزار سكه طلا تاوان خساست مرد در زندگي مشترك

مردي به خاطر سختگيري و خساست در امور معيشتي خانواده خود، موجب دلگيري همسرش و مطالبه مهريه 1000 سكه‌اي‌ از سوي همسرش شد.

به گزارش «توانا»، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواستي را به قاضي يكي از شعبه‌ها ارائه كرد.
اين زن در حضور قاضي شعبه 233 اين مجتمع مدعي شد كه شوهرش به او خرجي نمي‌دهد و دائم پول‌هاي خود را از او مخفي مي‌كند.
وي ادامه داد: من از شوهرم نفقه و مهريه خود را خواهان هستم؛ شوهرم دائم براي آينده پول ذخيره مي‌كند به همين دليل پولي خرج نمي‌كند و حتي نمي‌گذارد در كلاسي ثبت‌نام كنم.
اين زن بار ديگر در مقابل قاضي شعبه 233 اين مجتمع مدعي شد كه شوهرش در طي 6 سال زندگي، او را بيشتر از 2 بار به رستوران نبرده است و شب‌ها نمي‌گذارد شام درست كند تا پولي خرج نشود.
وي ادامه داد: زماني كه مهمان به منزلمان مي‌آيد، شوهرم جز يك لامپ همه چراغ‌ها را به دليل كم شدن قبض برق خاموش مي‌كند؛ من از اين وضع خسته شدم ولي به خاطر تك فرزند كوچكم تحمل مي‌كنم.
اين زن در حضور قاضي اين شعبه بيان كرد: خريد ما عيد به عيد با وجود هزار داد و دعوا صورت مي‌گيرد و اين در حالي است كه شوهرم وضع مالي خوبي ‌‌دارد.
وكيل اين زن هم افزود: مرد وضع مالي خوبي دارد و حدود 5/6 سال است كه از زندگي اين زن و مرد 24 و 33 ساله مي‌گذرد و آنها داراي يك فرزند 8 ماهه نيز هستند.
مرد در دادگاه حضور داشت و خطاب به قاضي گفت: من تمام پول خود را در املاك ذخيره كرده تا آينده تك فرزندم و همسرم تأمين شود.
وي ادامه داد: همسرم بايد تحمل كند تا بتوانيم آينده بهتري داشته باشيم.
زن در مقابل قاضي شعبه 233 اين مجتمع بيان كرد: خواهان مهريه 1000 سكه تمام بهار آزادي خود و نفقه روزانه‌ام هستم.
مردي بيان كرد: به دليل اينكه مهريه عندالمطالبه است، من حاضر هستم براي اينكه از دين اين موضوع بيرون آيم، آن را پرداخت كنم ولي به طور كامل نمي‌توانم چون بيشتر اموالم به صورت چك و در زمين و املاك ذخيره است.
قاضي رسيدگي به اين پرونده، مرد را محكوم به پرداخت مهريه به صورت اقساط كرد.


-------------------------------


كشته شدن مردي با سيخ كباب

مرد ميانسال هنگام كتك زدن همسرش با سيخ كباب از پاي درآمد.
به گزارش ايران، عصر 14 فروردين مرد جواني مأموران پليس قم را در جريان مرگ ناگهاني پدرش قرار داد. بدين ترتيب گروهي از كارآگاهان پليس همراه بازپرس ناصر عتباتي با حضور در محل حادثه، تحقيقات خود را آغاز كردند. همسر ـ 50 ساله ـ مقتول، كه آثار درگيري و جراحت شديد بر دست‌ها و صورتش ديده مي‌شد درباره چگونگي مرگ شوهرش به مأموران گفت: «همسرم مردي عصباني و تندخو بود كه با كوچكترين بهانه‌اي مرا به باد كتك مي‌گرفت. با آنكه حاصل زندگي مشتركمان چند فرزند بود، اما هرگز با هم تفاهم اخلاقي نداشتيم و هميشه از او مي‌ترسيدم.
صبح امروز ـ روز حادثه ـ نيز به بهانه واهي با كابل به جانم افتاد و كتكم زد. وقتي به او اعتراض كردم با عصبانيت به آشپزخانه رفت و يك سيخ كباب برداشت تا كتكم بزند. در حالي كه از وحشت و ترس فرار مي‌كردم و به طرف حياط مي‌دويدم، ناگهان با صداي ناله همسرم به عقب برگشتم و متوجه شدم سيخ به سينه‌اش فرورفته و روي زمين افتاده است. با طرح اين ادعا از سوي زن ميانسال بازپرس عتباتي به تحقيق از فرزندان مقتول پرداخت كه آنها نيز اظهارات مادرشان را تأييد كردند. ضمن اينكه آنها هيچ شكايتي از مادرشان نداشته و خواهان آزادي‌اش شدند.


-------------------------------


تعصب بيجاي مرد، زن را افسرده كرد

زني در حضور قاضي دادگاه خانواده مدعي شد كه شوهرش با تعصب بيجا، او را افسرده كرده است و حتي برادرش را نيز به او نامحرم مي‌داند.

به گزارش «توانا»، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواستي را به قاضي يكي از شعبه‌ها ارائه كرد.
اين زن در حضور قاضي شعبه 254 اين مجتمع مدعي شد كه شوهرش معتاد و بسيار متعصب است.
وي ادامه داد: شوهرم حتي اجازه نمي‌دهد من تنها و بدون پوشيه به بيرون و حتي منزل مادرم بروم؛ شوهرم همچنين مانع از كلاس رفتن و تفريح من است.
وكيل اين زن هم افزود: شوهر موكلم حتي اجازه نمي‌دهد كه او با برادرش صحبت كند و بيرون برود و او را محدود كرده است.
وي مدعي شد: مرد حتي برادر زن را نيز نامحرم به موكلم مي‌داند و او را افسرده كرده است؛ موكلم از اين وضعيت راضي نيست و مي‌خواهد هرچه زودتر خود را نجات دهد.
وكيل اين زن مدعي شد كه حدود 6 سال از زندگي اين زن و مرد 30 و 36 ساله مي‌گذرد و موكلم خواهان طلاق است.
اين زن در حضور قاضي گفت: شوهرش تعصب بيجا دارد و با اين وجود، خودش با زن‌ها راحت برخورد مي‌كند و فقط مرا عذاب مي‌دهد.
وي ادامه داد: زماني كه به او مي‌گويم مانند من با كسي گفت‌وگو نكن، سرم داد مي‌زند و مي‌گويد كه من مرد هستم و فرق مي‌كنم.
وكيل اين زن هم افزود: شوهر موكلم معتاد به ترياك نيز است و موكلم امنيت جاني ندارد و شوهرش بارها او را تشويق به كشيدن ترياك كرده است.
قاضي اين شعبه اظهار داشت كه مرد بايد به پزشك معرفي شده تا اعتياد يا عدم آن اثبات شود. همچنين قاضي شعبه 254 رسيدگي به اين پرونده را به آينده موكول كرد.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: