کد خبر:۳۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۷:۴۵
تعداد بازدید: 5399
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
دختری خواهر ناتني‌اش را به 7 متجاوز فروخت
يک دختر15 ساله آمريکايي خواهر خود را به هفت مرد فروخت تا در يک مهماني به او تعرض کنند. در تمام مدتي که اين دو دختر در خانه نبودند والدينشان تصور مي‌کردند...
يك دختر نوجوان آمريکايي در اقدامي وحشتناك و باورنكردني خواهر ناتني هفت ساله خود را به عنوان برده جنسي فروخت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، يک دختر15 ساله آمريکايي خواهر خود را به هفت مرد فروخت تا در يک مهماني به او تعرض کنند. پليس نيوجرسي اعلام کرد، اين دختر خواهر ناتني هفت ساله خود را به آپارتماني در نزديکي محل اقامت خود برد و او در آنجا بوسيله هفت مرد مورد تعرض قرار گرفت.

در تمام مدتي که اين دو دختر در خانه نبودند والدينشان تصور مي‌کردند آن‌ها از خانه فرار کرده اند و به همين دليل به پليس خبر دادند.

يک افسر پليس در اين رابطه گفت : "اين موضوع واقعا غير قابل درک است. نام اين دختر به دليل سن پايينش اعلام نشده است و هم اکنون در بازداشت پليس به سر مي‌برد".

زماني که اين دختر به آپارتمان برده شد بوسيله هفت مرد مورد تجاوز واقع شد و سپس او را تهديد کردند که در صورتي که ماجرا را براي کسي تعريف کند او را مي‌کشند.

بعد از اين اتفاق وحشتناک دختر در بيرون از آپارتمان رها شد. دو فرد غريبه دختر را در بيرون از آپارتمان در حال گريه کردن مي‌بينند و او را تا خانه اش همراهي مي‌کنند.

زماني که او به خانه مي‌رسد ماجرا را براي والدين و ماموران پليس تعريف مي‌کند و ماموران بلافاصله او را به بيمارستان منتقل مي‌کنند. خواهر بزرگ‌تر اين دختر چند ساعت بعد دستگير شده و به جرم خود اعترف مي‌کند. رسيدگي به پرونده ادامه دارد.


-----------------------------

پس از 2 سال از زمان عقد
مرد خانه نخريد ، همسرش طلاق گرفت

مرد جواني كه به شرط ضمن عقد مبني بر تهيه خانه در شمال شهر عمل نكرده بود، به ناچار بعد از 2 سال از همسرش جدا شد.
به گزارش فارس ، زوج جواني با حضور در شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده ونك، درخواست طلاق توافقي خود را به قاضي اين شعبه ارائه كردند.

مرد جوان كه 32 ساله بود، به قاضي حسن عموزادي رئيس شعبه 268 دادگاه خانواده گفت: 2 سال قبل همسرم را به عقد خود درآورده و او در هنگام عقد شرطي را عنوان كرد كه من تا امروز قادر به برآورده كردن آن نبودم و در نهايت تصميم به جدايي گرفتيم.

اين مرد در توضيح اين شرط گفت: همسرم زمان عقد شرط كرد كه خانه‌اي مستقل و در يكي از نقاط شمالي شهر براي زندگي تهيه كنم كه من در مدت 2 سالي كه از زمان عقد گذشته است، متوجه شدم كه قادر به برآورده كردن اين خواسته همسرم نيستم.همسرم هم به هيچ‌وجه حاضر به كوتاه آمدن از خواسته خود نيست و من هم به ناچار با درخواست او مبني بر طلاق موافقت كردم.

همسر 28 ساله اين مرد هم در دادگاه حاضر بود و با بيان اينكه حاضر به ادامه زندگي نيست، گفت: درخواست من صدور حكم طلاق است و تمام مهريه 600 سكه‌اي خود را مي‌بخشم.

قاضي عموزادي نيز، با توجه به اينكه مرد جوان شرط ضمن عقد را برآورده نكرده بود و هر دو طرف به طلاق راضي بودند، حكم طلاق توافقي آنها را صادر كرد.


----------------------------


برادرکشی پس از شکست عشقی

پسر عاشق پیشه ای که نخستین جنایت خانوادگی سال نو در استان فارس را با برادرکشی رقم زد بازداشت شد.

به گزارش ایسکانیوز، هفته گذشته تلفن همراه کشیک دادسرای عمومی و انقلاب «فیروزآباد» فارس به صدا درآمد و خبر رسید مرد 27 ساله ای به نام «کوروش» با ضربه های چاقو از پا درآمده است.سپس این مقام قضایی و افسران اداره آگاهی به نقطه مورد نظر رفتند و با دیدن پیکر خونین «کوروش» رسیدگی به جنایت را در دستور کار خود قرار دادند.

بازپرس کشیک پس از بررسی های مقدماتی ، دستور داد جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شود و پلیس ، تحقیق میدانی را آغاز کند.

شواهد نشان می داد «کوروش» قربانی کینه جویی خانوادگی شده است و با طرح این فرضیه ، برادر 24 ساله اش «داریوش» تحت تعقیب قرار گرفت.بدین ترتیب خیلی زود متهم بازداشت شد و با دیدن مدرک های دادگاه پسند ، لب به بیان حقیقت گشود.

وی گفت : مدتهاست که به خواهر دامادمان علاقه دارم و چندین بار به خواستگاری اش رفته اما همیشه از خانواده اش جواب رد شنیده ام.آخرین بار در تعطیلات عید به خواستگاری دختر مورد علاقه ام رفتم و باز هم ناامید برگشتم.

«داریوش» اضافه کرد : روز حادثه به خانه دامادمان رفتم تا با او صحبت کنم و ببینم بالاخره حرف حسابشان چیست.دامادمان اما عصبانی شد و همراه با پدرش به من حمله کرد.آنان مرا حسابی کتک زدند و در جریان درگیری ، یکی از دندان هایم شکست.

پسر عاشق پیشه توضیح داد : وقتی به خانه برگشتم موضوع را به برادرم گفتم و «کوروش» سعی کرد مرا آرام کند.می گفت بهتر است قید ازدواج با این دختر را بزنم اما نمی توانستم. عصر همان روز که همچنان در اوج خشم بودم یک چاقو برداشتم تا به خانه دامادمان بروم و تلافی کنم.

وی اظهار داشت: برادرم که متوجه این قضیه شده بود راهم را بست، یک چماق برداشت و ضربه ای به من زد. به دنبال شدت گرفتن دعوا، با یک دستم چماق را از «کوروش» گرفتم و با دست دیگرم او را با چاقو زخمی کردم.بعد هم سراسیمه از خانه فرار کردم تا این که ....

«داریوش» ادامه داد : من کنترل اعصابم را از دست داده بودم اما قسم می خورم هرگز نمی خواستم برادرم را بکشم.تا چند ساعت پس از درگیری نمی دانستم برادرم کشته شده است و حالا از اتفاقی که افتاده به شدت پشیمانم.

پسر جنایتکار ، پس از اعتراف های تکان دهنده اش روانه بازداشتگاه شد تا پس از تکمیل تحقیق ، در فرصت مناسب محاکمه شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: