کد خبر:۳۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۱
تعداد بازدید: 6070
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
32 درصد آمریکایی ها بر این باورند که اوباما مسلمان است
25 درصد از شهروندان آمریکایی هم بر این باورند که اوباما در آمریکا به دنیا نیامده است پس واجد شرایط برای ریاست جمهوری در این کشور نیست.
اسراییل عملا همانند غده ای سرطانی همه بخشهای آمریکا را تحت کنترل خود دارد و همین موضوع باعث شده تا هیچ آمریکایی جرات انتقاد از اسراییل را پیدا نکند.

به گزارش ایرنا،انتقاد اوباما باعث شده تا یکی از موسسات نظرسنجی آمریکا که همانند عمده دیگر موسسات نظرسنجی این کشور تحت کنترل اسراییلی ها است، بگوید نظرسنجی این موسسه نشان می دهد، 25 درصد آمریکایی ها یعنی رقمی بیش از 70 میلیون آمریکایی معتقدند اوباما هیتلر آمریکا است.

موسسه "هریس" افزوده است: این 25 درصد گفتند فکر می کنند رییس جمهورشان یک نژادپرست ضدآمریکایی است و کارهای هیتلر را تکرار می کند.

این موسسه نظرسنجی گفته است 40 درصد شرکت کنندگان نیز اوباما را یک سوسیالیست می دانند و 14 درصد هم اوباما را یک ضد مسیحیت می دانند.

به گفته این موسسه، 32 درصد آمریکایی ها بر این باورند که اوباما مسلمان است، 29 درصد فکر می کنند که رییس جمهورشان قصد دارد تا اقتدار آمریکا را به یک دولت جهانی مبدل کند، 29 درصد دیگر نیز عنوان کردند که اوباما تا کنون اقداماتی انجام داده که خلاف قانون اساسی است، 25 درصد از شهروندان آمریکایی هم بر این باورند که اوباما در آمریکا به دنیا نیامده است پس واجد شرایط برای ریاست جمهوری در این کشور نیست.

این نمونه ها نشان می دهد که اسراییل چقدر می توانند برای یک آمریکایی خطرناک باشد حتی اگر این آمریکایی به مقام ریاست جمهوری آمریکا هم رسیده باشد و میلیونها آمریکایی به او رای داده باشند از گزند و آسیب صهیونیست های حاکم بر این کشور در امان نیست و در این فضا نباید از اظهارات برخی مقامهای غربی که صهیونیست ها بر کشورشان سلطه دارند، تعجب کرد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: