کد خبر:۳۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 8003
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
همسركشي، اولين جنايت سال در پايتخت
ساعت 11 پيش ازظهر روز سه شنبه سوم فروردين ماه سال جاري، صداي درگيري زوجي جوان ساكنان ساختمان مسكوني در محله خزانه را به راهروهاي آپارتمان كشاند ...
پرونده جنايات سال 89 در پايتخت با وقوع يك همسركشي در جنوب تهران گشوده شد.

به گزارش ايسنا، ساعت 11 پيش ازظهر روز سه شنبه سوم فروردين ماه سال جاري، صداي درگيري زوجي جوان ساكنان ساختمان مسكوني در محله خزانه را به راهروهاي آپارتمان كشاند و در همين حين مردي 35 ساله به نام مجيد در حالي كه دست‌ها و لباس‌هايش خوني بود به سرعت از بين جمعيت عبور كرد و با خروج از ساختمان متواري شد.

اهالي ساختمان پس از ورود به منزل اين زوج، با جسد غرق در خون زن جوان به نام مريم در حالي روبرو شدند كه با ضربات متعدد چاقو داخل حمام به قتل رسيده بود.

در پي تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي 110، ماموران كلانتري 160 خزانه از وقوع اين جنايت باخبر شدند و بلافاصله قاضي محمد حسين شاملو بازپرش كشيك قتل پايتخت را در جريان حادثه قرار دادند.

بازپرس ويژه قتل تهران پس از حضور در صحنه، دستور انتقال جسد به پزشكي قانوني و بازداشت متهم را صادر كرد.

اين در حالي بود كه متهم به قتل، ساعت 12ظهر خود را تسليم ماموران كرد و با معرفي خود به كلانتري 160 خزانه جنايت را گردن گرفت.

بازپرس شعبه اول دادسراي امور جنايي تهران گفت: اين فرد پس از معرفي خود به مأموران كلانتري به ارتكاب قتل اعتراف كرد و مدعي شد به همسرش شك داشته است.

شاملو افزود: اين فرد به مواد مخدر و روانگردان از نوع شيشه اعتياد دارد و به احتمال زياد توهم ناشي از مصرف اين مواد باعث رقم خوردن اين جنايت شده است.

وقوع اين جنايت با انگيزه‌هاي ناموسي يكي از فرضيات قاضي شاملو در بررسي پرونده است اما آنچه بيشتر مدنظر قرار دارد توهمات ناشي از سوء مصرف مواد روانگردان از سوي متهم بوده كه چنين جنايتي را رقم زده است.


-------------------------------


شوهرم بي‌مسئوليت است، طلاق مي‌خواهم

زني در حضور قاضي دادگاه گفت: شوهرم بيكار است و با وجود تحصيلات حاضر نيست سر كار برود به همين دليل طلاق مي‌خواهم.

به گزارش فارس، زن جواني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواستي را به قاضي دادگاه ارائه كرد.

اين زن در حضور قاضي شعبه 231 اين مجتمع مدعي شد كه شوهرش بيكار و خودش شاغل است و شوهرش خرجي و پول توجيبي خودش را از خانواده‌اش مي‌گيرد و به او خرجي نمي‌دهد.

وي ادامه داد: شوهرم مي‌خواهد كه من سر كار نروم و با وجود 2 بچه شيرخواره در خانه بمانم تا شايد خرجي ما را مادرش بدهد.

اين زن مدعي شد: شوهرم مسئوليت‌پذير نيست و بيكار است و حاضر نمي‌شود با اينكه مدرك فوق ديپلم برق الكترونيك دارد، سر كار برود.

وي گفت: من يك كارمند هستم و ماهانه با اضافه‌كاري 500 هزار تومان در مي‌آورم و مي‌توانم زندگي خود را بدون شوهرم بگذرانم.

وي ادامه داد: حق طلاق با من است و من مي‌خواهم مهريه‌ام را ببخشم و در ازاي آن حضانت 2 فرزند شيرخوارم را بر عهده بگيرم و از شوهرم جدا شوم.

شوهر اين زن هم مدعي شد: من راضي هستم و حرفي ندارم ولي نفقه او را به صورت اقساط مي‌دهم.

در پايان اين جلسه قاضي شعبه 231 مدعي شد كه نفقه به صورت اقساط از سوي شوهر پرداخت شود و به دليل بخشش مهريه و عدم صلاحيت مرد، حضانت 2 فرزند به مادر داده شد.
همچنين پس از صدور حكم طلاق مقرر شد تا هفته‌اي 2 بار، پدر بتواند به ديدار فرزندانش برود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: