کد خبر:۳۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۸:۰۰
تعداد بازدید: 5264
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
دستگيري عامل انتشار بلوتوث غيراخلاقي از يک دختر دانش آموز
انتشار بلوتوث غيراخلاقي بار ديگر به موضوع پرونده يي قضايي تبديل شد و اين بار پسري 18ساله که بعد از...
انتشار بلوتوث غيراخلاقي بار ديگر به موضوع پرونده يي قضايي تبديل شد و اين بار پسري 18ساله که بعد از تعرض به دختري دانش آموز از وي فيلم گرفته و آن را در سطح شهر اصفهان تکثير کرده بود، تحت پيگرد قضايي قرار گرفت.

به گزارش عبرت، اوايل بهمن ماه خانواده دختر نوجواني به نام ليدا باخبر شدند بلوتوثي غيراخلاقي از دخترشان موبايل به موبايل رد و بدل مي شود و اين فيلم به سرعت در حال تکثير است. آنها با پرس و جو از ليدا متوجه شدند پسر جواني وي را فريب داده و بعد از تعرض از او فيلم مستهجن تهيه کرده است. خانواده اين دختر که به شدت مستاصل شده بودند و آبروي خود را در خطر مي ديدند براي چاره جويي نزد يک مشاور خانواده رفتند و با راهنمايي او به اين نتيجه رسيدند که طرح شکايت و پيگيري قضايي- انتظامي ماجرا امري لازم و ضروري است. به اين ترتيب پرونده يي تشکيل شد و روي ميز بازپرس شاه محمدي- رئيس شعبه پنجم دادسراي جنايي اصفهان- قرار گرفت و ليدا توضيح داد پسري به نام محسن پس از ريختن طرح دوستي به بهانه اينکه بهتر بتوانند با هم صحبت کنند وي را به منزلش کشاند و در آنجا با توسل به زور و تهديد به او تعرض کرد و با فيلمي که در اختيار داشت سعي مي کرد او را در برابر خود مطيع نگه دارد. دختر دانش آموز توضيح داد بلوتوث زماني منتشر شد که او تصميم گرفت به اطاعت از محسن پايان دهد. پس از روشن شدن بخشي از ماجرا کارآگاهان به دستور بازپرس پرونده و با تاکيد رئيس کل دادگستري اصفهان تحقيقات وسيعي را براي دستگيري عامل انتشار بلوتوث غيراخلاقي انجام دادند و در وهله اول از ليدا خواستند قراري صوري را با محسن ترتيب دهد اما پسر جوان وقتي در محل ملاقات از حضور پليس مطلع شد پا به فرار گذاشت و ماموران در بازداشت او ناکام ماندند. پس از آن تجسس ها ادامه يافت و تمام مکان هايي که احتمال تردد و حضور متهم در آنجا وجود داشت زير نظر گرفته و راه هاي فرار پسر 18ساله مسدود شد. سرانجام بعد از گذشت چند روز محسن که خود را در حلقه محاصره مي ديد تصميم گرفت به زندگي مخفيانه پايان دهد و خودش را معرفي کند. او در نخستين اظهارات خود با قبول اقدام مجرمانه اش گفت؛ از مدت ها پيش ترک تحصيل کردم و در يک موبايل فروشي مشغول به کار شدم و چون بيشتر مشتري هاي ما دختران نوجواني بودند که براي تهيه شارژ يا خريد گوشي جديد مراجعه مي کردند، تلاش مي کردم با آنها رابطه يي عاطفي برقرار کنم. در اين مدت کوتاه با بيش از 15 دختر دوست شدم اما هر کدام به شکلي از همراهي کردن من طفره رفتند و نقشه ام براي فريب آنها بي نتيجه ماند.

متهم ادامه داد؛ من بعد از آشنايي اوليه با دختراني که وضع مالي خوبي داشتند يا ظاهرشان برايم جذاب بود دنبال آنها در خيابان راه مي افتادم و سعي مي کردم به هر طريق ممکن شماره تلفنم را به آنها بدهم، البته بسياري از دختران نوجوان از گرفتن شماره خودداري مي کردند يا اينکه به محض گرفتن شماره تلفن آن را دور مي انداختند اما بعضي هم همکاري مي کردند و يک بار به من زنگ مي زدند. هرچند آنها بعد از همان اولين تماس پشيمان مي شدند، اما من از اين طريق شماره تلفن شان را به دست مي آوردم و مزاحمت هاي خودم را شروع مي کردم و برخي اوقات مي توانستم با اين دختران قرار ملاقات هم بگذارم. من هميشه آدرس منزل مان را اشتباهي مي دادم و هيچ وقت نام درست و فاميل خودم را نمي گفتم و اگر مي ديدم دختري به خاطر پول يا گرفتن کارت شارژ مجاني مي خواهد به رابطه اش با من ادامه دهد از او دوري مي کردم چون مي دانستم امکان برآورده کردن خواسته هايش برايم وجود ندارد.

متهم در ادامه درباره نحوه آشنايي اش با ليدا توضيح داد؛ اين دختر هم مثل ساير افراد به دام من افتاد و در اولين فرصت به اين بهانه که ممکن است در خيابان گرفتار شويم به خانه ام دعوتش کردم و در آنجا با پيش بيني قبلي و به وسيله موبايل از او فيلم گرفتم و به وي تعرض کردم. محسن در ادامه تحقيقات مدعي شد؛ بلوتوث به طور اتفاقي از گوشي موبايل وي خارج و پس از آن توسط ديگران منتشر شد. اين در حالي است که تحقيقات نشان مي دهد متهم به قصد تهديد و سوءاستفاده جنسي از طعمه خود فيلم را براي برخي دوستانش ارسال کرده و سپس از کنترل تکثير آن عاجز شده است.

در شرايطي که رسيدگي به پرونده اتهامي پسر 18ساله همچنان ادامه دارد غلامرضا انصاري رئيس کل دادگستري استان اصفهان در گفت وگو با پايگاه خبررساني عبرت ضمن تقدير از بازپرس پرونده به خاطر اقدام سريع و صدور دستورهاي قضايي ضروري که منجر به دستگيري متهم شد، گفت؛ اين گونه روابطي که بين دختران و پسران شکل مي گيرد سرانجامي جز رسوايي و مخاطره ندارد و دختران جوان با خواندن چنين رخدادهايي بايد عبرت بگيرند و در رفتار و ارتباطات خود که ممکن است به خسارت منتهي شود تجديدنظر کنند، البته خانواده ها نيز با توجه بيشتر به مسائلي از اين دست بايد از تکرار نمونه هاي مشابه پيشگيري کنند.


------------------------


جنايت در بيابان

پسر جوان براي رهايي از تهديدهاي دوستش، او را با طرح نقشه‌اي به بيابان كشاند و با كمك همدستش، آخرين بخش سناريوي خونين را اجرا كرد.
به گزارش ايران، اوايل بهمن امسال مأموران پليس آگاهي ساوه از كشف جسد پسر جواني در جاده «يولاق» اين شهرستان باخبر شدند. مأموران پس ازحضور در محل، با پيكر نيمه‌ سوخته پسر ناشناسي روبه‌رو شدند كه آثار بريدگي روي گردنش به چشم مي‌خورد. پس از تحقيقات مقدماتي، جسد براي شناسايي و تعيين علت و زمان قتل به پزشكي قانوني منتقل شد. دو روز پس از كشف جسد، خانواده پسر 24 ساله‌اي به نام «سعيد» با مراجعه به اداره آگاهي ساوه از ناپديد شدن پسرشان خبر دادند كه در بررسي‌هاي بعدي مشخص شد جسد سوخته متعلق به او است. همزمان با شناسايي هويت مقتول روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله تازه‌اي شد و كارآگاهان با تحقيق از خانواده «سعيد» و دوستانش دريافتند آخرين بار او همراه پسري به نام «اشكان» ديده شده است. با كشف اين سرنخ «اشكان» بازداشت شد اما او در بازجويي با انكار قتل اظهار داشت: «شب حادثه تا ساعت 9 با هم بوديم و پس از جدايي، ديگر «سعيد» را نديدم.» با اين حال، مأموران كه به اظهارات متناقض متهم مشكوك شده بودند به بازجويي‌ها ادامه دادند تا اين‌كه مظنون شماره يك پرونده لب به اعتراف گشود و گفت: «سعيد چند روز قبل با تهديد مرا مورد آزار و اذيت قرار داد و پس از تهيه فيلم سياه قصد اخاذي داشت. به همين خاطر تصميم به قتلش گرفته و روز حادثه با يكي از دوستانم او را به بهانه گردش به خارج شهر كشانده و در فرصتي مناسب با سنگ‌ ضربه‌اي به سرش زدم. قبل از اين‌كه بتواند واكنشي نشان دهد با كارد چند ضربه ديگر به گردنش زدم.بعد از قتل براي از بين بردن آثار جرم جسد را با بنزين آتش زديم. با اعتراف‌هاي «اشكان» مأموران همدستش را نيز دستگير كردند كه تحقيقات از متهمان در اداره آگاهي همچنان ادامه دارد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
POLAND
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۸
1
0
hamash az fagre,agayone dolatmand
نیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۸۹/۰۵/۳۰
0
1
آدم چقدر میتونه پست باشه خاک برسرت نامرد بی شرافت
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: