کد خبر:۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 248440
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پايگاه اطلاعاتي
مجموعه ای كامل از رساله ها و پایان نامه های دانشگاهی
19 پايگاه اطلاعاتي درخصوص رساله ها و پایان نامه های دانشگاهی معرفي شده اند كه مورد استفاده اساتيد و دانشجويان قرار مي گيرد
Proquest Dissertation
این پایگاه شامل اطلاعات كتابشناختی و چكیده بیش از دو میلیون پایان نامه های دانشجویان 1000 دانشگاه جهان ( غالبا" آمریكای شمالی ) در مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری است. سالانه اطلاعات 47000 پایان نامه جدید به این مجموعه اضافه می شود. امكان دستیابی به اطلاعات كتابشناختی و چكیده پایان نامه های جهان از سال 1861 تا كنون (از سال 1997 به بعد همراه با 24 صفحه آغازین آن) از طریق نشانی فوق وجود دارد.
Theses Canada Portal
سایت فوق كه با عنوان پرتال پایان‌نامه‌های كانادا شناخته می‌شود، یكی از بخشهای منشعب از كتابخانه ملی كاناداست و می‌توان متن كامل پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشگاهی را در آن یافت. برای دریافت یك پایان‌نامه كافی است در بخش جستجو، اطلاعات مربوط به پایان‌نامه درخواستی را تایپ نموده و از میان نتایج جستجو، پایان‌نامه مورد نظر را به صورت كامل و در قالب فایل Pdf دریافت نمود. هیچ محدودیتی برای استفاده از متن كامل پایان‌نامه‌ها وجود ندارد و اطلاعات كامل كتاب‌شناختی درباره هر پایان‌نامه وقتی نحوه خرید آن نیز ارائه شده است.
Theological Research Exchange Network (TREN)
شبكه مبادله تحقیقات انجام گرفته در موضوع الهیات، كتابخانه‌ای مشتمل بر 10000 عنوان رساله و پایان‌نامه دانشگاهی از 70 موسسه فعال در زمینه الهیات است. علاوه بر این، در شبكه مذكور، مقاله‌های ارائه شده به كنفرانسهای سالیانه در نشست‌های انجمن‌های دانشگاهی به صورت آنلاین در اختیار كاربران قرار می‌گیرد. برخی از این انجمن‌های دانشگاهی كه مقالات آن در سایت وجود دارند، عبارتند از؛ انجمن الهیات پروتستان انجیلی، انجمن آمریكایی تاریخ كلیسا، انجمن مطالعات اعیاد پنجاهگانه و... این شبكه، اسناد دانشگاهی را به سه طریق در اختیار كاربران قرار می‌دهد: 1- به صورت دیجیتالی یعنی از طریق اینترنت 2- نسخه رونوشت كه برای هر صفحه 15 سنت دریافت می‌گردد. 3- به صورت ریز فیش
Diplomarbeiten Agentur diplom.de
در این سایت نیز پایان‌نامه‌های آلمانی زبان كه در دانشگاههای كشور آلمان به رشته تحریر در آمده‌اند، قرار دارد. اطلاعاتی كه راجع به هر یك از پاپان‌نامه‌ها آمده كامل بوده و شامل عنوان، نویسنده، تعداد صفحات، زبان، خلاصه مطالب و فهرست مطالب است. البته برای استفاده از كل پایان‌نامه‌ بایستی مبلغ قید شده در سایت را از طریق كارتهای اعتباری پرداخت نمود.
Dissertations & Abstract Database
دانشجویان دوره‌های كارشناسی و بالاتر از طریق این سایت می‌توانند پایان‌نامه‌های خود را به صورت آنلاین منتشركنند. برای این كار لازم است فرمی را در سایت پركرده و آن را به روسای سایت ارسال نمایند سپس این پایان‌نامه‌ها به صورت یك كتاب درآمده و به كاربران فروخته می‌شود. سایت تمامی این پایان‌نامه‌ها را وارد بانك اطلاعات مخصوص كرده و بر اساس موضوع آنها را طبقه‌بندی كرده است. البته امكان جستجو بر اساس نام نویسنده، عنوان، ISBN و شرح وجود دارد . علاوه بر این، استفاده از 25صفحه اول هر پایان‌نامه در این سایت رایگان بوده ولی استفاده از كل مطالب سایت، مستلزم پرداخت هزینه‌ آن می‌باشد.
Networked Digital Library of Theses and Dissertations
وزارت آموزشی آمریكا در یك اقدام مبتكرانه و با هدف ایجاد كتابخانه دیجیتالی جهانی رساله‌ها و پایان‌نامه‌های الكترونیك سایت فوق را راه‌اندازی كرده است. از تمامی دانشجویان، با عنوان تسهیم اطلاعات دانشگاهی، دعوت بعمل آمده تا پایان‌نامه‌های خود را به صورت الكترونیك در آورده و آن را از طریق اینترنت به مجموعه پایان‌نامه‌های موجود در سایت اضافه نمایند. دانشگاهها، كتابخانه و افرادی كه پایان‌نامه‌های خود را به صورت الكترونیك برای این سایت ارسال كنند، حمایت بعمل خواهد آمد. اكثر دانشگاههای آمریكا در این طرح شركت كرده‌اند و سایر دانشگاهها نیز وارد این طرح شده‌اند.
Database of African Theses and Dissertations
بانك اطلاعات رساله‌ها و پایان‌نامه‌های آفریقایی یكی از پروژه‌های موسسه دانشگاههای آفریقاست. هدف موسسه از اجرای این پروژه، افزایش میزان استفاده از پایان‌نامه‌های دوره دكتری در دانشگاهها و دانشكده‌های قاره آفریقا می‌باشد. این پروژه در سال 2000 آغاز شده و تاكنون پایان‌نامه‌هایی با موضوع علوم اجتماعی و علوم انسانی از دانشگاههای كشورهای مختلف قاره آفریقا وارد بانك اطلاعات آن گردیده است. با عضویت در سایت می‌توان از منابع و اطلاعات مربوط به پایان‌نامه‌ها با امكاناتی نظیر جستجو بر اساس كلید واژه و یا نام نویسنده استفاده نمود.
American Political Science Association Graduate Student Connection
آدرسی كه مشاهده می‌كنید، بخش ویژه وب سایت موسسه علوم سیاسی آمریكاست. این موسسه به طور خاص در زمینه تهیه و تدارك نیازهای دانشجویان علوم سیاسی در آمریكای شمالی فعالیت می‌كند و سایت آن دارای مطالب و نكاتی مربوط به پروژه‌های مطالعاتی، یافته‌ها، طرز تالیف پایان‌نامه‌ها و رساله‌های سیاسی و اطلاعات مربوط به مشاغل این رشته است. علاوه بر این، در تالار گفتگوی آنلاین این سایت، اخبار و رویدادهای جدید و پیشرفتهای سیاسی مورد بحث و گفتگو قرار گرفته كه دسترسی به آن به صورت آنلاین امكانپذیر است.
Latin American and Caribbean Studies Research Portal
این سایت نسخه اینترنتی كتاب راهنمای مطالعات انجام شده بر روی كشورهای آمریكای لاتین و كارائیب است كه دانشكده مطالعات آمریكای لاتین در دانشگاه لندن آن را چاپ می‌كند. مهمترین اطلاعاتی كه در سایت آمده، فهرست دوره‌های دانشگاهی كه در دانشكده برگزار می‌شود و همین طور فهرستی از پایان‌نامه‌های تكمیل شده و در حال انجام دوره دكتری است كه امكان جستجو نیز در آن وجود دارد. در مطالعاتی كه در این دانشكده بر روی كشورهای آمریكای لاتین و كارائیب صورت می‌گیرد، تمام جنبه‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی از جمله سیاست، ارتباطات بین‌الملل، تاریخ، روند پیشرفتها، انسان‌شناسی، بهداشت عمومی و اقتصاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.
Action Research Resources
این سایت متعلق به Southern Cross University در استرالیاست. و در آن تعدادی از منابع وبی پژوهش عملی از جمله لیستهای پستی پژوهشی، دوره آموزشی آنلاین Action Reseaarch، مجله الكترونیك با ارائه متن كامل مقالات، رساله‌ها و پایان‌نامه‌های پژوهش عملی (متن كامل و خلاصه مقالات) و مجموعه‌ای از منابع مربوط به پژوهش عملی و موضوعات مرتبط به آن معرفی شده است.
Guide To Electronic Theses and Dissertations
سایت فوق با نام راهنمای رساله و پایان‌نامه‌های الكترونیك وابسته یونسكو است. دانشجویانی كه در حال تالیف پایان‌نامه خود هستند و یا اساتیدی كه می‌خواهند به عنوان استاد مشاور در پایان‌نامه‌ها حضور داشته باشند و همینطور روسای دانشگاهها كه می‌خواهند پروژه‌های پایان‌نامه‌های الكترونیك را راه‌اندازی كنند و مدیران IT در دانشگاهها می‌توانند از منابع موجود در این سایت استفاده نمایند.
American Historical Association Directory of Dissertations in Progress
این سایت متعلق به بخش‌ پایان‌نامه‌های در حال اجرا موسسه تاریخی آمریكاست و در آن اطلاعات 4363 پایان نامه كه در 171 واحد دانشگاهی در آمریكا و كانادا در حال انجام می‌باشند، آمده است. اطلاعات مربوط به این پایان‌نامه‌ها، هر تابستان از طریق واحدهای دانشگاهی به این موسسه اعلام می‌شود. عضویت، نشست سالانه، جوایز و پیگیری پایان‌نامه‌ها، انتشارات و جستجو با استفاده از موتور جستجوی گوگل سایر لینكها و امكانات سایت را تشكیل می‌دهد.
Digital Library of ETDs (Electronic Theses and Dissertations
كتابخانه دیجیتالی شبكه‌ای رساله و پایان‌نامه‌های دانشگاهی یك سازمان بین‌المللی است كه خدمات مربوط به پایان‌نامه‌ها را در اختیار كاربران قرار می‌دهد و شامل بخشهایی با نام كاتالوگ واحد NDLTD و گزینه‌های جستجو در بانك اطلاعات، جستجوی ویژه در NDLTD ، بهترینهای مجموعه و سایتهای مربوط است.
BASES DE DATOS DE TESIS DOCTORALES (TESEO)
این سایت كه به زبان فرانسوی و متعلق به وزارت آموزش كشور فرانسه است، پایگاه رساله‌های دكتری می‌باشد كه می‌توان در ان بر اساس عنوان پایان‌نامه، نویسنده، دانشگاه، محل سخنرانی، كد و توضیحات به جستجو پرداخت.
Electronic Theses and Dissertations
این نشانی متعلق به سایت كتابخانه دانشگاه ایالت كالیفرنیای شمالی است كه در آن تمامی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های چاپی و الكترونیكی در بخش كاتالوگهای كتابخانه آمده و امكان جستجو در آن بر اساس نویسنده، عنوان و كلید واژه وجود دارد. دسترسی به متن كامل پایان‌نامه‌ها منوط به ارائه شناسه كاربری و كلمه رمز مخصوص است ولی می‌توان خلاصه پایان‌نامه‌ها را بدون هیچگونه محدودیتی مشاهده نمود. سیستم جستجوی پایان‌نامه‌ها در این سایت بسیار قوی و پیشرفته بوده و كاربر را به راحتی به مورد درخواستی هدایت می‌نماید. علاوه بر این در بخشی به نام ETD می‌توان ضمن مشاهده فهرست موضوعی پایان‌نامه ها و یا جستجو، متن كامل برخی از پایان‌نامه‌ها را كه به صورت فایل pdf می‌باشند، مورد استفاده قرار داد.
Concordia University Theses
مجموعه رساله های الكترونیكی این دانشگاه از سه طریق قابل دستیابی است: 1- براساس تورق فهرست الفبایی نام نویسندگان، 2- تورق برحسب دانشكده های نویسندگان، 3- جستجوی كلیدواژه ای. اطلاعات كتابشناختی و چكیده برای هر رساله ارایه می شود و در انتهای آن متن كامل رساله به صورتPDF ارایه می گردد.
Australian Digital Theses Program
در این پایگاه صدها رساله دكتری متعلق به دانشگاههای مختلف استرالیا وجود دارد. حوزه موضوعی این رساله ها بسیار وسیع و متنوع است. در این سایت امكانات جستجوی كلیدواژه ای در عناوین رساله ها وجود دارد. ابتدا یك چكیده و سپس متن كامل رساله به صورت فایل pdf از طریق شبكه ارائه می شود.
UNT Electronic Theses & Dissertations
در این سایت تعداد زیادی پایان نامه دكتری در موضوعات مختلف مربوط به دانشگاه تگزاس شمالی وجود دارد كه دسترسی به اطلاعات كتابشناختی و چكیده آن به طور آنلاین امكانپذیر است. متن كامل برخی از پایان نامه ها نیز به طور كامل وجود دارد.
ProQuest Digital Dissertations
اگرچه استفاده از كلیه پایان نامه های موجود در این سایت مستلزم پرداخت هزینه اشتراك است، این سایت امكاناتی دارد كه به وسیله آن می توان از پایان نامه های دو سال اخیر به صورت رایگان استفاده كرد. موتور جستجوی سایت با جستجوی كلیدواژه ای ابتدا چكیده و اطلاعات كتابشناختی رساله ها را بازیابی می كند و سپس خلاصه كاملی در 24 صفحه در مورد هر كدام از رساله ها ارایه می شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۶۱۴
ناشناس
|
-
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۸۷/۰۸/۱۹
10
53
ba arze salam va khaste nabashid .saite rah andazi shode besiar mofid ast .man daneshjoye terme 7zabane englisi hastam agar betonid etelaati rajebe chegoonegi neveshtane reviw of literature be mne ta hafteye dige bedid mamnoon misham .ba tashakoor.
ناشناس
|
Monaco
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
13
32
خیلی خوب است.تشکر
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۴/۰۹
20
104
برای گرفتن یک پایان نامه جامع و کامل در زمینه مدیریت بازرگانی چقدر پول باید پرداخت کرد . با تشکر
ناشناس
|
Afghanistan
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۵/۱۲
17
74
عرض سلام و حرمت دارم حضور شما! برادر عزيز من دنبال يك پايان نامه حقوق ميگردم اما هر چه تلاش كردم نتوانستم از لابلاي سايت هاي انترنتي پيدا كنم.
در نتيجه تلاش هاي زياد بالاخره با سايت شما برخورد كردم، حالا ميخواهم بگويم كه من از افغانستان براي شما اين ايميل را فرستادم و مي خواهم يك پايان نامه حقوقي كه مختص به مسائل حقوقي ايران نباشد، تقاضا نمايم اگر ممكن است در مورد آن براي بنده معلومات بدهيد من تا يك هفته منتظر هستم.
تشكر و خدا نگهدار.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۴
14
61
من مدت شش ماه است که دنبال پایان نامه حسابداری درمقطع کارشناسی ارشد هستم ولی نمی یابم خواهش می کنم مرا دراین زمینه یاری فرمائید .
پاسخ ها
saeid
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
با سلام
منم دنبال پایان نامه حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد میگردم خواهشمندم مرا راهنمایی و یاری کنید.
هموطن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۲
در مدت این شش ماه اگر شروع کرده بودی به نوشتن. حالا خودت پایان نامه را تمام کرده بودی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۳۱
19
67
با عرض سلام من دانشجوی کارشناشی علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی هستم مدتی هست که دنبال یه پایان نامه اماده واسه خریدن می گردم خواهش می کنم در این زمینه مرا یاری فرمایید. با تشکر
پاسخ ها
مهتاب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
با عرض سلام من دانشجوی کارشناشی علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی هستم مدتی هست که دنبال یه پایان نامه اماده واسه خریدن می گردم خواهش می کنم در این زمینه مرا یاری فرمایید. با تشکر
غغ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۱
منم دنباله پایان نامه تو همین رشته هستم راهنمای کنید ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۷/۲۴
14
45
با عرض سلام و تحیت . من به تازگی با این سایت آشنا شدم .من به دنبال یک رساله دکتری در خصوص حقوق می باشم که با موضوعات روز در انگلیس مطابقت داشته باشد تا به حال پیدا نکردم از شما تقاضا دارم در این خصوص به من کمک کنید چو فرصت کمی برای ارائه پروپزالم دارم .من منتظر کمک شما هستم .با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۷/۲۸
11
43
من مدت یک سال است که دنبال پایان نامه حسابداری درمقطع کارشناسی ارشد هستم ولی نمی یابم خواهش می کنم مرا دراین زمینه یاری فرمائید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۸/۰۲
13
44
▪ من دنبال پایان نامه حسابداری درمقطع کارشناسی ارشد هستم ولی نمی یابم خواهش می کنم مرا دراین زمینه یاری فرمائید .
پاسخ ها
somaie
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۲
سلام
منم دنبال پایان نامه حسابداری هستم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
aram
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
سایتتون عالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۸/۰۳
15
51
يك پايان نامه ي كامل و جامع با تمام مخلفات در مورد ادبيات فارسي چه ميزان هزينه دارد؟
ناشناس
|
-
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۸/۲۵
11
52
پایان نامه در خصوص رشته حقوق عمومی
پاسخ ها
فرهادی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
با تشکر فراوان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۸/۲۶
15
17
مدتی هست که دنبال پایان نامه ای در مورد اضطرار میگردم اما به مورد مطلوبی نرسیدم خواهشمند است من را راهنمایی کنید
با تشکر . دانشجوی حقوق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۹/۰۲
10
27
من مدت شش ماه است که دنبال پایان نامه حسابداری درمقطع کارشناسی ارشد هستم ولی نمی یابم خواهش می کنم مرا دراین زمینه یاری فرمائید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۹/۰۸
16
47
بنده دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
رشته مدیریت دولتی (گرایش منابع انسانی)هستم
با توجه به مشغله کاری زیاد
دنبال یک موضوع (عنوان)مناسب و تدوینگر پایان نامه هستم که تا پایان راه همراهیم نماید.
در ضمن هزینه های مربوطه چقدر است؟
متشکرم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۹/۲۲
11
44
بنده پايانامه اي در مورد موتورهاي جستجو مي خواهم اگر كمكم كنيد ممنون ميشم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۵
چشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۳
4
13
سلام
پیدا کردن یه همچین سایتی در اینترنت فارسی زبان مثل پیدا کردن یه نهر آب تو بیابونه!
با تشکر!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
6
8
با سلام . من دنبال پايان نامه اي به مشخصات: "آريه هاي چوبي در معماري اسلامي ايران ، عبدالكريم عطار زاده، استاد راهنما:دكتر لطيف ابوالقاسمي،پايان نامه كارشناسي ارشد باستان شناسي گرايش اسلامي،سال 1374" هستم. خوشحال ميشم كمكم كنيد تا بتوانم متن كامل اين پايان نامه را پيدا كنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۱
8
6
دنبال يه پايان نامه مي گردم با موضوع ؛ بررسي جرم سوء قصد و توهين به مقامات سياسي خارجي .پولش مهم نيست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۳
7
12
چرا جوابم را نمی دهید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۹
11
39
دریافت پایان نامه به زبان فارسی چکار باید کرد
پاسخ ها
Elham
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
من دنبال یه پایان نامه به زبان فارسی با عنوان بیمارستان تخصصی یا فوق تخصصی کودکان می گردم.
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۵
5
15
با سلام
ممنون از سایتهایی که معرفی نمودید
من در مورد یک موضوع خاص حسابداری پایان نامه لاتین از دانشگاه های معتبر می خواستم اگر لطف نمایید مرا راهنمایی نمایید سپاس گذارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۵
5
15
با عرض سلام من به دنبال پایان نامه در خصوص کارآفرینی هستم. با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۸
5
12
سلام من مطلبی در مورد تفاهم(عدم تفاهم) بین زوجین یا اختلافات بین زن وشوهر به لحاظ جامعه شناختی می خواستم اگر لطف کنید مرا راهنمایی کنید ممنون می شم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۸
5
13
اينجانب دانشجوي كارشناسي ارشد رشته حسابداري هستم واز مسئولان اين سايت درخواست داشتم منابعي را براي انتخاب موضوع پايان نامه به اينجانب معرفي كنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
6
17
لطفا لیستی از موضوعات حقوق بین الملل برای انتخاب موضوع پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد پیشنهاددهید.ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
5
11
سلام من پایان نامه ای در مورد پردازش تصویر در زمینه ی مهندسی پزشکی میخواهم . لطفا مرا یاری دهید .
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۱
6
7
عالی بود.
بدرود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۴
2
12
سلام خسته نباشید
من به دنبال یک پایان نامه در مورد اموزش لغت انگلیسی به افراد هستم
هر کاری کردم نتونستم پیدا کنم .کمکم کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۴
3
10
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد بازاریابی استراتژیک هستم و به دنبال پایان نامه یا منابعی درباره کالاهای لاکشری هستم . خواهش میکنم هر مقاله،پایان نامه، منبع یا سایتی که کمکم کند اعلام فرمائید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۵
5
3
سلام.سايت مورد نظر من فارسي نبود.نتوانستم استفاده كنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۶
5
12
سلام وسپاس از آدرس ها.پایان نامه های مشاوره خانواده لازم دارم.ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۸
7
12
سلام. من دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری هستم دنبال موضوعی جدید و راحت برای پایان نامه هستم لطقا در این زمینه کمکم کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۱۲/۰۶
6
7
با سلام و تشکر، من دنبال پایان نامه های مرتبط با تکثیر ماهیان زینتی هستم، لطفا راهنمایی فرمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۸۸/۱۲/۰۷
5
11
سلام با تشکراز سایت خوبتان راهنمایی در مورد موضوعی مناسب مربوط به پایان نامه در رشته روانشناسی بالینی میخواهم ممنون
پاسخ ها
مهتاب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
ترجيحاً در زمينه نقص توجه
ناشناس
|
-
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۸۸/۱۲/۰۸
6
9
aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiie
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۸۸/۱۲/۱۰
5
12
باسلام من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستم دنبال موضوع هستم لطفا راهنمایی فرمایید
پاسخ ها
پگاه جلالیفر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۹
منم دنبالش هستم ممنون اگه راهنمایی کنید
elahe
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
باسلام من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستم دنبال موضوع هستم جدید باشد ودر زمینه همبستگی ومقایسه ای لطفا راهنمایی فرمایید
ناشناس
|
-
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۸۸/۱۲/۱۶
4
13
با سلام
من ارشد مديريت بازرگاني هستم به دنبال موضوعي در زمينه مالي و مديريت مي باشم لطفا به بنده كمك نماييد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۸۸/۱۲/۲۶
5
20
بنام خدا
باسلام من دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم خواهش می کنم چند موضوع نسبتا جدید برای تحقیق سمینار در مسایل بازاریابی به من معرفی کنید همراه با منابع ممنون از لطفتون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۸۸/۱۲/۲۷
4
16
سلام
من دانشجوی رشته روانشناسی عمومی هستم برای روش تحقیق یک پایان نامه کامل با ابسترکت ,منابع ,کامل باشه دیگه برای نمونه میخوام اگه شده سایت معرفی کنید ممنون میشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۸۹/۰۱/۰۶
4
8
سلام به همه دوستان عزیز و مدیر محترم سایت ...
یک سایت خوب واسه تحقیق و پایان نامه هست ...
ببینید حتماً خوشتون میاد :
www.sneed.ir
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۸۹/۰۱/۱۰
5
5
سلام من دنبال یک رساله ارشد مدیریت بازرگانی میگردم که جدید باشدمیخواهم مقاله بنویسم امیدوارم مرا راهنماییکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۱/۱۶
3
7
با تشکر
ناشناس
|
-
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۸۹/۰۱/۱۷
3
1
با عرض سلام خیلی سایت خوبی دارید و از نظر راهنمایی دانشجویان برای تحقیق و تهیه پایان نامه خیلی عالی است یک پیشنهاد نیز دارم و آن این است که دانشگاههای معتبر ایران را نیز به این صورت به پایگاه اینترنتی خود نیز اضافه کنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۱/۱۹
3
0
بدنیال انتخاب موضوع پایان نامه در رشته مدیریت (گرایش نیروی انسانی ) و یا طراحی ساختار سازمانی در منابع فارسی ،لطفاً راهنمایی بفرمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۶
3
9
لام با تشکر از زحمات شما
من به دنبال یک موضوع خوب برای پایان نامه(کارشناسی ارشد حسابداری) به همراه تدوین گر می باشم از متقاضیان تقاضا دارم در صورت امکان ایمیل زده و شماره تماس خود را ذکر نمایند تا تماس بگیرم مرسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۸۹/۰۱/۳۱
3
7
salam
vaghean baraye ahmaton moteasefam ke inghadr dar rahe tahsile elmo danesh zahmat mikeshid
makhsusan baraye peyda kardane payan name
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۸۹/۰۲/۱۱
3
8
به نام خدا
سلام
من دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی هستم گرایش بازاریابی. میخواستم ازتون خواهش کنم چند موضوع جدید راجع به بازاریابی برای پایان نامه به من معرفی کنید.
با تشکر از شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۸۹/۰۲/۱۴
6
9
سلام.خسته نباشید.من دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد ؛گرایش انرژی هستم.ممنون می شم چند موضوع جدید درباره گرایشم به من معرفی کنید.از لطف شما ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۲/۱۵
3
12
خسته نباشید خوب بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۸۹/۰۲/۱۸
3
3
من دنبال يك موضوع خوب برا يپايان نامه ام مي گردم رشته درسي من كارشناسي ارشد بازاريابي اگرمنو راهنمايي كنيد ممنون مي شم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
می تونی در رابطه با برند تحقیق کنی یامدل swot فکر کنم تحقیقای خوبی بشه موفق باشی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۲/۲۶
3
1
با سلام
اطلاعات خيلي خوب بودن.
1كمك مي خواستم.
2تا پايان نامه در حوزة رشتة مديريت صنعتي يا بازرگاني يا فن آوري اطلاعات مي خواهم به صورت متن كامل براي مطالعه و توصيف.
اگر بتوانيد كمكم كنيد بسيار ممنون هستم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۸۹/۰۲/۳۰
1
10
پایان نامه در مورد بهای تمام شده محصولات کشاورزی
مهدی فردوسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۸۹/۰۳/۰۲
3
8
اگر امکان دارد سه نسخه کامل ازپایان نامه رشته مدیریت فناوری اطلاعات ویا بازرگانی به ایمیلم بفرستید
پاسخ ها
رهگذر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۰
خسته نشي يه وقتي!!!
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۳/۰۸
3
5
من دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی هستم میخواستم ازتون خواهش کنم چند موضوع جدید راجع به مدیریت استراتژیکدرحوزه اتحاداستراتژیک برای پایان نامه به من معرفی کنید
باتشکر
پدرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۸۹/۰۳/۰۹
2
8
با سلام
خواستار پيشنهاد يک موضوع عالی در حقوق تجات بين المللن لطفارسال نمليد
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۶
3
1
من دانشجوی کاردانی رشتهitهستم
ودنبال موضوعی ساده وروان برای پایان نامه ام هستم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
ص- زحمتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۸
4
4
سلام
من در مورد پایان نامه های زبان انگلیسی اطلاعاتی می خواستم. از کدوم سایت می تونم دسترسی پیدا کنم.
(موضوع : تاثیر موسیقی در مطالعه زبان )
sogand
|
-
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۳
2
4
khobe
sogand
|
-
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۳
3
1
salam
aliiiiiiiiiiiie
1komak mikhastam 1payan nameh da rabete ba ITmikham mamnun
mehry
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۵
4
5
من دانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره خانواده هستم. چه طور می تونم یه موضوع خوب و جدید پیدا کنم؟ ممنونم.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۶
3
8
سلام
برای پایان نامه زبان انگلیسی (موضوع : تاثیر موسیقی در مطالعه زبان )در google تایپ بفرمایید
Dissertation about the effect of music in language study
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۶ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۸
4
3
سلام
خوب بود
تشكر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۸۹/۰۴/۰۴
2
2
خیلی خوب بود
ف-م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۸۹/۰۴/۰۶
1
3
مدتی است دنبال پایان نامه با موضوع معادجسمانی درقران میگردم لطفا کمکم کنید-ممنون میشم
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۸۹/۰۴/۱۲
2
5
لام من دنبال یه پایان نامه با یک موضوع خوب می گردم لطفا کمکم کنید مرسی
mk
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۹/۰۴/۱۴
1
4
من دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی هستم میخواستم ازتون خواهش کنم چند موضوع جدید راجع به مدیریت استراتژ یک برای پایان نامه به من معرفی کنید
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۸۹/۰۴/۱۵
1
2
با سلام من موضوعات وراهنمايي درباره مديريت بازرگاني با گرايش مالي جهت پايانامه ارشد مي خواستم با تشكر
علیرضا
|
-
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۸۹/۰۴/۱۶
2
1
سلام
من دانشجوی دکتری علوم سیاسی هستم،نیاز به جدیدترین مقاله یا شرح و نقد های در رابطه با فیلسوف برجسته فلسفه سیاسی آمریکا بنام جان راولز با عنوان عدالت اجتماعی می باشم .
پاسخ ها
فهیمه
| Tajikistan |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
اینجاها دنبالش نگرد.فقط تو سایتهای تخصصی فلسفه دانشگاههای آمریکا پیداش می کنی. موفق باشی
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۴/۳۱
2
5
من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستم میخواستم خواهش کنم چند موضوع مداخله ای برای پایان نامه ام معرفی نمایید وهزینه انجام پایان نامه چقدر می باشد؟
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۰۵/۰۳
4
5
خیلی چیز توپی بود من دنبال همین می گشتم
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۵/۰۶
4
6
من دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی هستم خواهش میکنم چند موضوع خوب برام معرفی نمایید و هزینه انجام پایان نامه چقدر می باشد؟
سام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۸۹/۰۵/۰۷
4
1
مند دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی هستم خواهش می کنم چند موضوع خوب برای بایان نامه ام به من معرفی کنید و هزینه انجام بایان نامه چقدر می باشد؟
پاسخ ها
محمد عطاران
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۶
پایان نامه میخواستم با موضوع:
"بررسی روابط خارجی ایران و عربستان در دوره هاشمی رفسنجانی"
آمنه نیکنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۱
1
3
سلام
من دانشجوی کارشناسی روان شناسی عمومی هستم پایان نامه ای با عنوان مقایسه ی انگیزه ی پیشرفت و بلوغ اجتماعی در دانش آموزان دختر انتخاب نموده ام که متأسفانه نمی توانم پیشینه ی پژوهشی در این زمینه پیداکنم از شما خواهشمندم که در این مورد به من کمک کنچون در غیر این صورت مجبورم که موصوع پژوهش خود را تغییر دهم با اینکه تمام کارهای این پایان نامه راانجام داده ام.با تشکر
آمنه نیکنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۱
2
4
سلام
من دانشجوی کارشناسی روان شناسی عمومی هستم پایان نامه ای با عنوان مقایسه ی انگیزه ی پیشرفت و بلوغ اجتماعی در دانش آموزان دختر انتخاب نموده ام که متأسفانه نمی توانم پیشینه ی پژوهشی در این زمینه پیداکنم از شما خواهشمندم که در این مورد به من کمک کنچون در غیر این صورت مجبورم که موصوع پژوهش خود را تغییر دهم با اینکه تمام کارهای این پایان نامه راانجام داده ام خواهش میکنم پیشینه ای با ابسترکت فارسی و لاتین برایم ارسال نمایید با تشکر فراوان
آمنه نیکنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۱
1
4
سلام
من دانشجوی کارشناسی روان شناسی عمومی هستم پایان نامه ای با عنوان مقایسه ی انگیزه ی پیشرفت و بلوغ اجتماعی در دانش آموزان دختر انتخاب نموده ام که متأسفانه نمی توانم پیشینه ی پژوهشی در این زمینه پیداکنم از شما خواهشمندم که در این مورد به من کمک کنید چون در غیر این صورت مجبورم که موصوع پژوهش خود را تغییر دهم با اینکه تمام کارهای این پایان نامه راانجام داده ام خواهش میکنم پیشینه ای با ابسترکت فارسی و لاتین برایم ارسال نمایید با تشکر فراوان
ستاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۲
2
4
پايان نامه در مورد بهاي تمام شده مسكن در بخش خصوصي و مقايسه آن با بهاي تمام شده مسكن مهر لازم دارم
saman
|
-
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۳
9
3
من خیل تنها هستم
فائزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۸
3
7
سلام -بازم دم شما گرم
من سال آخرکارشناسی ارشدمدیریت mbaهستم و مدتها ست که به دنبال سایتی میگرددم که بتونم به پایان نامه های مدیریتی دسترسی پیداکنم لطفا چند سایت به من معرفی کنید .متشکر
آریا
|
Japan
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۸۹/۰۵/۲۰
3
9
از کامنت های بعضی دوستان این جوری برداشت میشه که قصد کپی و پیست دارند، با عرض احترام نسبت به بقیه دوستان و عرض پوزش باید بگم ... این راهش نیست
ف.ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۸۹/۰۵/۲۲
2
2
با سلام. من دنبال یک پایان نامه ی خوب در مورد مدیریت دانش هستم. لطفا کمکم کنید.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۸۹/۰۵/۲۳
3
1
من یه پایان نامه درباره پرنده های بدون سرنشین avr یا گیرنده و فرستنده های لیزری میخوام خیلی سریع .mer 30
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۸۹/۰۵/۲۶
2
2
سلام معرفی سایت ها کار خیلی خوبی کردید من یک موضوع برای پایان نامه رشته حسابداری می خوام اگر میشه من راهنمایی کنید با تشکر
behnam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۸۹/۰۵/۳۱
6
0
سلام من دانشجوی کارشناسی معماری هستم دنبال رساله پایان نامه با موضوع کتابخانه هستم
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۲
2
4
سلام
من دانشجوی رشته فناوری اطلاعات هستم
دنبال یک پایان نامه عالی در مورد نقش فناوری اطلاعات در رسانه مگردم لطفا کمکم کنید.
مهرویه رضوی پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۲
3
5
سلام،من دانشجوی کارشناسی ارشدهستم ،لطفّ مرادررابطه با پیشینه موضوع تاثیرسطح دانش حسابداری در بهبود تواناییهای مدیران،راهنمایی فرمایید.
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
2
5
سلام -
من دانشجوی فناوری اطلاعات هستم
یه راهنمایی میخواستم -
من هنوز نتونستم یه موضوع خوب و عالی برای پایان نامه ام پیدا کنم -
میشه راهنمایی کنید -
متشکر-
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۵
1
8
با تشکر. در سایت پروکوست پایان نامه نیست.لطفا راهنمایی کنید چطور به پایان نامهها میشود دسترسی پیدا کرد. ممنون
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۷
1
2
سلام من دنبال یه پایان نامه درمورد کاربرد پردازش تصویر در کشاورزی ام ممنون میشم راهنمایی ام کنید
خواجه عبدالسمیع (عباسیان)
|
Afghanistan
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۷
1
0
تشکر ازشما و تمام دوستان که در مورد دانشجویان فکر میکنند از شما خواهش دارم که من فن محاسبه رابسیار دوست دارم ومحصل فاکولته اقتصاد میباشم بنده را درمورد محاسبه کمک نماید ممنون شما خواهم بود تشکر!
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۸
2
0
براي يك پایان نامه کا رشناسی ارشد علوم سیاسی چه مدت زمان میخواهد ومیزان هزینه چقدر هزینه ان است توسط شما
مهدی معین دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۸
1
5
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری هستم هنوز نتوانسته ام موضوع پایان نامه انتخاب کنم اگر امکان دارد چند تا موضوع خوب به من بدهید در ضمن اساتید ما می گویند حتما باید مقاله خارجی داشته باشیم لطفا کمک کنید
سهیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۱
2
4
با سلام
در انتخاب موضوع پایانامه در خصوص بازاریابی و فروش دوچار مشکل می باشم خواهشمندم در این خصوص مرا یاری فرمائید
بهمن شیرمحمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۵
1
0
من دانشجوی کارشناسی ارشد تحقیقات اموزشی هستم.اگر ممکنه درباره موضوع مزایا ومعایب اموزش وپرورش مختلط هرچیزی دارید در اختیارم بگذارید .سایت .پایان نامه ...اگه ممکنه نظرتون رو راجع به موضوع من بگید.thank you so much
emmed mommeni
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۵
1
0
man daneshjoe arshad reshteh anisheh sissi eslam hastam .donbal mozo e paian nameh hastam mano rahnamaee konid
ش.ز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۸
1
4
سلام من دانشجوي ارشد علوم ارتباطات هستم و دنبال يك عنوان خوب براي پايان نامه با موضوع حقوق مطبوعات مي گردم. ممنون ميشم بهم پيشنهاد بدين.
سوين كريمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۸
1
3
سلام خسته نباشي اگر امكانش هست مقاله اي درباره حسابداري صنعتي دراختيارم بگذاريد با تشكر
الهام
|
United States
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۷
0
4
سلام من یه پایان نامه با مضمون حقوق زنان میان رشته ای حقوق بین الملل خصوصی و حقوق بشر نیاز دارم
با تشکر
sohaib
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۸
0
3
سلام باتشکر و قدر دانی از زحمات شما- بنده دانشجوی کارشناسی پژوهشگری هستم .در رابطه با پیشینه ی تحقیق خارجی به منابع نیاز دارم-تاثیر کانال های ماهواره ای بر ساختار خانواده )عنوان کارم میباشد ٍلطفا من را راهنمایی فرمیید.
mehdi
|
Malaysia
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۸۹/۰۷/۰۲
1
2
ba tashakor az shoma
man yek proposal hesabdari bara gereftaneh paziresh arshadeh hesabdari mikham lotfan komak
سها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۸۹/۰۷/۰۳
2
1
من یک موضوع برای مقطع ارشد حقوق خصوصی می خوام
لطفاً به من کمک کنید.................
فردین
|
-
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۸۹/۰۷/۰۴
2
2
من یک موضوع برای پایان نامه مقطع ارشد حسابداری می خوام
لطفا به من کمک کنید
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۰
2
6
با سلام
ضمن عرض سلام خدمت مدیران محترم
متاسفانه برخی از پیشنهادات برای دانشجویان ایرانی خجالت آور است.
بخریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز خریدیم فردا چه کنیم؟
عباس زرگری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۱
1
1
با سلام: من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم،ازتون می خوام که موضوعات جدید پایان نامه مربوط به بررسی نقش دولت الکترونیک را به من معرفی کنید. با تشکر
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۲
0
1
سایت خوبی است من دنبال یک موضوع پایان نامه در مورد بانکداری که تا حالا کار نشده باشد و مقاله خارجی پایه داشته باشد هشتم ممنون می شم اگر مفاله مدیریتی جدید داشتید بفرستید
ارذو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۳
1
6
باسلام به دنبال موضوع خوب در زمینه مدیریت بازرگانی هستم.
رویا حساس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۵
0
5
در مقطع کارشناسی ارشد نیازمند موضوع پایان نامه مشاوره خانواده هستم لطفا به من یاری دهید
lمحمد حبيبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۵
0
4
سلام لطفا راهنمايي كنيد چطور به پايان نامه هاي حسابداري مي توان دست يافت
عزت فرقانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۶
0
2
سلام. من دانشجوی کاردانی حسابداری هستم . یک موضوع برای پایان نامه می خواهم .یاری نمایید
aseman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۸
0
2
ba salam
mozu payan name hesabdari mikham va nemitunam peyda konam age momkene bishtar rahnamayi konid
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۸
0
3
سلام من به دنبال یک موضوع خوب برای پایان نامه ام هستم لطفا مرا راهنمایی کنید.دانشجوی ارشد علوم سیاسی
حبيب صالحي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۹
0
3
ممنون از زحماتتون
مي خواستم يك موضوع پايان نامه براي رشته مديريت مالي به من معرفي نمائيد
با تشكر
فاطمه
|
Canada
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۴
2
6
سلام دانشجوی ارشد مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی هستم.به دنبال موضوع جدید تا سه روز دیگه هستم.
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۴
0
2
من نميدونم چطور در مورد بايان نامه اطلاعات كسب كنم لطفا به من كمك كنيد
فرشته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۴
0
1
man donbal payanname ravanshnasi dar maghtae karshnasi arshad hastamlotfan bman komak konid.. hazineash
cheghadr mishavad?


هانا میری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۴
0
0
salam man donbale mozooi baraye payaname arshade ravanshenasie omoomiam.2 mahe daram migardam.hichiam az marahele anjamesh balad nisatam.khahesh mikonam komak konid.kheili forist kheili
نفيسه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۵
0
1
با سلام من دانشجوي كارشناسي ارشد فلسفه هستم دنبال يك موضوع خوب براي پايان نامه ام هستم اگر امكان دارد چند تا موضوع خوب براي من ارسال كنيد . متشكرم
toktam aghel
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۵
0
0
lسلام من دنبال موضوع پایان نامه در خصوص روان شناسی کودکان استثنایی هستم لطفا راهنماییم کنید.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۶
0
6
برای مشاهده پایان نامه های فارسی چکارکنم؟
saeid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۸
0
2
سلام به همه ی دوستان.
دنبال یک موضوع خوب واسه پایان نامه کارشناسی معماری میگردم.هرکی بتونه کمکم کنه واقعا ممنونش میشم.
samatboei@gmail.com
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۳
0
2
سلام.من دنبال يك موضوع براي پايان نامه ام در خصوص رشته ي حسابدراي مي باشم.لطفا" كمكم كنيد.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۳
0
3
سلام من دنبال یک بایان نامه کارشناسی ارشد در زمینه دادرسی منصفانه ونقش دادستان در ان میباشد خواهش میکنم کمکم کنید
آمنه عبدالامير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۴
0
1
سلام.ممنون از اطلاعات خوبتون
من به پايان نامه هاي كارشناسي مربوط به هيپنوتيزم نياز دارم لطفا كمكم كنيد
chjchj
|
United States
|
۰۶:۵۵ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۴
0
1
Your article was good, ah, I love it. Hope to have more words for us to read! I wish you all the best! ! http://www.topchinatrip.com/
abdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۴
1
1
بسیار عالی بود. لطفا موضوعات جدید در ارتباط با رشته مدیریت بازاریابی را مطرح کنید ممنونم.
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۴
0
0
باسلام من دانشجوی ارشد مدیریت دولتی هستم.دنبال موضوع هستم لطفا کمکم منید.با تشکر
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۵
0
6
سلام من دانشجویترم 3 ارشد مدیریت ورزشی ام ممکنه در ارتباط با این که آیا از خودبیگانگی شغلی ایناسیون ،از کجا مقاله های کار شده در موردش را بدست بیارم کمکم کنید .
1دنیا ممنون میشم من واقعا به راهنمایی نیاز دارم
دهقانی
|
-
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۶
0
3
با سلام و دعای خیر در صورت امکان عناوین پایاننامه حقوق خصوصی را محبت فرمائید. متشکر
sara f
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۸
0
0
salam
be donbale payan namei baraye reshteye modiriyate sanaati hastam mamnoon misham age dar in rasta komakam konid .
مریمر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۰
0
0
salam man daneshjooe modiriat bazargani hastamn gerayeshe bazaryabi yek mozooe jaid vase payanname mikham moteasefane mozoohae man hamash rad mishan.merc
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۲
0
3
من دانشجوی تجارت الکترونیک هستم برای پیدا کردن موضوع پایان نامه کمکم کنید.باتشکر
mehrdad
|
-
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۴
0
2
من دنبال پایان نامه ای درزمینه روابط ببین الملل وعلوم سیاسی ام
رضا حیرتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۵
0
3
با عرض سلام وخسته نباشید در صورت ممکن عناوین پایان نامه درمورد ادبیات فارسی رامحبت فرمائید.با تشکر
عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۵
2
1
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم هنوز نتوانسته ام موضوع پایان نامه انتخاب کنم اگر امکان دارد چند تا موضوع خوب به من بدهید . با تشکر.
ژینو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۶
0
0
سلام من یک پایان نامه ارشد در مورد مدیریت خدمات بهداشت درمانی می خواستم.
مسلم
|
-
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۶
0
4
من دنبال خلاصه20 صفحه ای رساله کیفی دکترا مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی میگردم
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۹
0
0
سلام من دانشجوی مدیریت بازرگانی هستم و به دنبال پایان نامه ای در رابطه با پیشرفت و توسعه منابع انسانی در کشورهای جهان سوم می باشم
yalda
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۳
0
0
سلام برای درس سمینار مسائل بازاریابی دنبال یه عنوان مناسبم
نرگس خدامی
|
United States
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۳
0
5
با سلام موضوع پایان نامه ای در خصوص علوم اجتماعی می خواهم . با تشکر
محمد باقری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۴
2
1
با سلام من دنبا موضوع برای پایانامه ی ارشد در زمینه کودکان استثنایی
( تیزهوش ) هستم لطفا راهنمایی کنید
لیلا عینی راد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۵
0
0
من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی اموزشی هستم درخواست یک پایان نامه خوب و جدید از شما دارم باید چقدر هزینه کنم؟
ساجدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۱
2
9
سلام دانشجوي روابط عمومي هستم،لطفاپايان نامه باموضوع نقش رسانه هاي جمعي در روابط عمومي معرفي كنيد. مرسي
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۰
0
0
من به دنبال پایان نامه ای در زمینه بازاریابی در کتابخانه ها و مراکز اطلارسانی هستم لطفا مرا در پیدا کردن این منبع کمک نمائید با تشکر
mina maktabdar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۳
0
0
سلام من رشته روانشنلسي صنعتي ساؤماني مقطع کارشناسی ارشدم.لطفأ در زمینه انتخاب موضوع جدید سایتی را به من معرفی کنید و مراراهنمایی کنید.با تشکر
بهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۴
0
1
سلام خیلی عالی بود ولی یه خواهش هم داشتم ... من دنبال یه پایان نامه در مورد بهبود مدیریت بحران به کمک هوش مصنوعی می گردم ... تو هر شاخه و حیطه ای باشه هم به درد کارم می خوره .... خواهشاً می تونین بهم کمک کنین؟؟؟؟ ممنون می شم
مژگان حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۹
0
3
سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم وبدنبال موضوع پایان نامه در زمینه تبلیغات, لطفا راهنمایی فرمایید.
ممنون
as
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۳
2
3
باسلام من مدت زيادي است به دنبال lموضوع پايان نامه حسابداري هستم خواهشمند اينجانب را راهنمايي بفرماييد
افروز ذاکری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۶
0
1
دانشجوی ارشدبرنامه ریزی درسی هستم وبدنبال پایان نامه ای باعنوان میزان اثربخشی دوره های icdli می باشم
افروزذاکری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۶
2
1
پس جواب من چی شد.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۷
0
0
لطفا بایان نامه درمورد بررسی تاثیربرف دررواناب خروجی حوزه ابخیز بیدا کنیدممنون از سایت شما
لادن م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۹/۳۰
0
0
باسلام من دانشجوی ارشد مدیریت دولتی هستم.دنبال موضوع هستم لطفا کمکم کنید.با تشکر
اهورا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۰/۰۸
0
0
باسلام دنبال يك پايان نامه درخصوص عسلك پنبه هستم ميشه كمكم كنيد.
فا.ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۱
0
0
سايت جامع خوبي است ولي من دنبال چند تا مقاله و پايان نامه راجع به مديريت ارزش هستم ميشه كمكم كنيد ممنون ميشم
آزیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۳
0
2
پایان نامه ای در مورد بررسی عوامل موثر بر تصمیمات سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار میخواهم(عوامل مالی وغیر مالی وعوامل روانی)
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۶
2
2
سلام دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی هستم .لطفا در زمینه عنوان پایان نامه مرا یاری نمایید.
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۲
0
0
سلام نیاز به موضوعی درباره حقوق خانواده دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
0
3
سلام
خسته نباشید
دانشجویی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی هستم دنبال موضوع پایان نامه در حوزه آب و فاضلاب هستم لطفا راهنمایی فرمایید
مچکرم
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۳
1
1
سلام خسته نباشد
من دانشجوی ارشدمدیریت دولتی هستم وبه دنبال یک موضوع پایان نامه درحوزه مدیریت دولتی درسیستم بهداشت ودرمان هستم لطفا منوراهنمایی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۴
1
2
سلام خسته نباشید .من دانشجوی کارشناسی ارشدروانشناسی عمومی هستم .در سایتهای داخل و خارج در ارتباط با رشته ام جستجو کردم ولی نتوانستم به پایان نامه ها دسترسی پیدا کنم اگه امکان داره در این زمینه مرا راهنمایی کنید ممنون
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۷
0
4
سلام.براي پيدا كردن موضوع تحقيق در مورد انسان شناسي به كدوم سايت بايد مراجعه كرد؟
آزیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۲
0
1
پایان نامهای در مورد بررسی عوامل موثر بر تصمیمات سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران میخواهم ممنون می شم اگه کمکم کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
0
2
من دانشجوي ارشد تاريخ عمومي جهان هستم مدتي است به دنبال موضوعي براي پايان نامه هستم نه نمونه از پايان نامه ها يافته ام نه موضوعي خواهش ميكنم كمك كنيد كه موضوعي در رابطه با فرانسه براي پايان نامه ام پيدا كنم
ارغوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
0
2
من دانشجوی کارشناسی رشته روانشناسی هستم لطفا بری انتخاب موضوع پایان نامه راهنمایی کنید وسایتی که در آن بشود لیست عنوان پایان نامه پیدا کرد معرفی کنید ممنون!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۷
0
4
من دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات فارسی هستم پایان نامه ای در رابطه با موضوع بررسی زبان گویای هستی در متون عرفانی (مثنوی) می خواهم لطفاً جواب بدهید
saeideh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۲
0
1
من دنبال منابع برای موضوع نقاشی کودک هستم.وروانشناسی نقاشی کودک
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۳
0
1
سلام
دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی هستم.دنبال یک موضوع برای پایان نامه هستم لطفا کمکم کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۳
1
1
سلام
من دنبال يه سري موضوع روان شناسي هستم تا ازشون ايده
ممنون مي شم كمكم كنيد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۳
0
8
سلام
من دنبال يه سري موضوع روان شناسي هستم تا ازشون ايده
ممنون مي شم كمكم كنيد...
bahar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۴
0
2
سلام
من دانشجو ارشد مدیریت صنعتی هستم
دنبال یک سری موضوع برا پایان نامه هستم
به شدت نیازمند یاری سبزتان هستم
لطفا جواب بدین
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۴
0
3
سلام
من دانشجوی رسته کامپیوتر نرم افزار هستم. لطفا برای انتخاب موضوع پایان نامه راهنمایی کنید و اگر هم دارید برام ایمیل کنید.
با تشکر
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۸
0
2
دانشجوی ارشد علوم سیاسی هستم خواهشمندم در مورد پایان نامه مرا راهنمایی بفرمائید البته رشته کارشناسیم تاریخ می باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۰
1
0
با سلام دنبال پایان نامه آماده ارشد مدیریت ورزشی میگردم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۵
0
2
با سلام دنبال پایانامه فارسی و انگلیسی تمام متن با موضوع نقش هیدروژئومورفولوژی در مدیریت وتوسعه منطقه میگردم ممنون میشم اگه مرا راهنمای بفرمائید
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۲
0
5
با سلام و خسته نباشید.
برای نوشتن پروپوزال در مقطع دکتری مدیریت به چه سایت هایی می تونم مراجعه کنم؟

با سپاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۲
0
3
با سلام دنبال پایان نامه فارسی با موضوع آموزش پودمانی در رابطه با رشته برنامه ریزی درسی رشته علوم تربیتی هستم لطفا منابع و کتب مربوطه را ذکر بفرمائید.با تشکر
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۴
0
6
من دانشجوی کارشناسی رشته راهنمایی و مشاوره هستم لطفا برای انتخاب موضوع پایان نامه راهنمایی کنید وسایتی که در آن بشود لیست عنوان پایان نامه پیدا کرد معرفی کنید ممنون!
پاسخ ها
manssoureh nassery
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
سایت تون عالی است
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۴
0
5
من دانشجوی کارشناسی رشته مشاوره هستم لطفا برای انتخاب موضوع پایان نامه راهنمایی کنید وسایتی که در آن بشود لیست عنوان پایان نامه پیدا کرد معرفی کنید ممنون!
پاسخ ها
رسول
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۹
در چه حوزه؟
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۵
0
1
با سلام راجع به پایان نامه با موضوع (تاثیررسانه و خشونت کودکان) نیاز دارم رشته درسیمم کارشناسی علوم اجتماعی :پژوهشگری
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۵
0
2
باسلام دانشجوی رشته مدیریت صنعتی هستم.یه موضوع برای پروژه می خوام لطفا کمکم کنید.خیلی ممنون
حسين حسيني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۷
1
7
سلام
پايان نامه هايي با مو ضوع حالات و مقامات عرفاني را كجا مي توان يافت.
پاسخ ها
منصوره ناصری مقدم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
ممنونم
عسکری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۸
1
4
سلام من یک پایان نامه در رشته مدیریت جهانگردی میخوام می تونید کمکم کنید
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۹
2
0
من دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی باگرایش بازاریابی هستم ونیاز به چند نمونه پایان نامه بازاریابی مرتبط باموضوعات بانکی هستم
باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۱
1
3
سلام موضوع پایان نامه ارشد روانشناسی هوش معنوی هستش نیاز به چند نمونه پایان نامه دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون
سعیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۵
0
2
سلام.من دانشجوی رشته میریت بازرگانی هستم.دنبال یه موضوع برای درس سمینارهستم.میشه کمکم کنید؟ممنون
ساناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۷
0
1
با سلام و خسته نباشید من دانشجوی رشته ی حقوق بین المل هستم وخواهان موضوعاتی در این زمینه میباشم به همراه منابع انها با تشکر
رهگذر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۰
0
2
واقعا كه.اينجا اگه پايان نامه مي فروشن بگن ما هم بدونيم!!بنده خدا لينك چند تا سايت خوب گذاشت تا شما دانشجويان!!! راحت تر به يه سري اطلاعات دست پيدا كنين.همه يادتون افتاد بايد پايان نامه بنويسين هنوز نه موضوع دارين نه يه خط ازش نوشتين!!واقعا كه چه قشر دانشجويي!!!هستين.
نازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۲
1
0
من دانشجوی ارشد برنامه ریزی درسی هستم ، خواهشمندم یه پایان نامه با موضوع خلاقیت برام بفرستید .ممنون.
سپهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۳
0
4
سلام من دانشجوی زبان و ادبیات فارسی مقطع کارشناسی ارشد هستم موضوع پایان نامه ام جمال شناسی غزلیات شمس (بیان) است و نمی دونم از کجا شروع کنم در مورد کلیات و مقدمه نویسیش هم مشکل دارم شما میتونید راهنماییم کنید(ممنون)
سپیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۳۰
1
1
سلام.تشکر از سایت مفیدتو.بنده دنبال یه پایانه نامه آماده با موضوع بررسی تاثیر آموزش مهارتهای زندگی بر عزت نفس و سازگاری اجتماعی-پیشرفت تحصیلی در دانش اموزان دوره متوسطه هستم.
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۱
0
0
Hi, I am a student and a senior accounting sumptuous new topic for his thesis Grddm, Ltfadrantkhab I can assist with. Sara Batshkr
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۴
0
0
خواهشمند است متن پایان نامه ها را بصوت pdf ذخیره نمایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
0
2
من یک موضوع دررایطه با رشته ارتباطات اجتماعی برای پایان نامه ام نیاز دارم لطفا کمکم کنیدوهزینه آن را هم اعلام نمایید
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۳
0
0
با سلام دنبال پایان نامه درباره تحلیل محتوای فیلم میگردم
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۸
0
0
دانشجوی ارشد علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی هستم موضوع جدید برای پایان نامه لطفا من را راهنمایی بفرمایید یا تشکر
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۰
0
0
سلام .بنده پایان نامه ای در زمینه کاربرد اصول ارگونومی در سازمان نیاز دارم..مخصوصأ تحقیقاتی که در زمینه ارگونومی در داخل و خارج صورت گرفته .لطفأ مرا راهنمایی کنید
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۵
0
3
با سلام
من پایان نامه ای در مورد علوم سیاسی می خواستم در صورت امکان ممنون میشوم اگر نظرتان را بفرمایید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
0
9
بنده دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
رشته برق (گرایش قدرت)هستم
با توجه به مشغله کاری زیاد
دنبال يه پايان نامه درمورد جايابي منابع توليد پراكنده باالگوريتم psoهستم وهمچنين كسي كه انرانوشته است
در ضمن هزینه های مربوطه چقدر است؟
متشکرم.
هدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۱
0
0
سلام من دانشجوی کارشناسی معماری هستم. برای پایان نامم دنبال یه موضوع جدید و نو میگردم .میتونین کمکم کنین. ممنون.
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۴
0
0
سلام من دانشجوی کاردانی رشته it هستم دنبال یه پایان نامه خوب میگردم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
يعقوب جنادله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۰
0
0
باعرض سلام بنده دنبال موضوع پايان نامه درشته علوم سياسي مي گردم فقط موضوع خوب بقيه اش بامن لطفاراهنمايي كنيد متشكرم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۳
1
0
سلام
از مطالب خوبی که فراهم کرده اید ممنون هستم. اینجانب در مقطع دکتری رشته مدیریت تحصیل می کنم و در نظر دارم پایان نامه خود را در باره تصمیم گیری چند معیاره در باره بررسی سوانح دریای انجام دهم برای این منظور عمدتا می خواهم از روش AHP استفاده کنم و نهایتا مدلی برای تصمیم گیری بهینه ارائه کنم. لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی فرمایید.
خالد
|
Afghanistan
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۶
1
0
سلام:شاد وسر بلند باشید.
من دنبال یک پایان نامه در رشته علوم سیاسی گرایش روابط بین الملل می گردم خواهش می کنم کمک کنید.
ایدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
0
3
با سلام
لطفا عناوینی درباره رشته تحقیقات اموزشی برای پایان نامه کارشناسی ارشد معرفی کنید
با تشکر
roya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۷
0
3
سلام . من دانشجوی ارشد برنامه ریزی اموزشی هستم لطفا یک موضوع برای پایان نامه به من پیشنهاد دهید
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۱
0
5
سلام من دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم لطفا یک موضوع برای پایان نامه به من پیشنهاد بدهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۵
0
0
سلام.خسته نباشید دنبال سایت هایی می گردم که چند تا پایان نامه مهندسی صنایع داشته باشه انگلیسی یا فارسی برام مهم نیست .ممنون.
آیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۱
0
0
سلام. من دانشجوی ارشد زبان انگلیسی هستم.لطفا یک موضوع پایان نامه به من معرفی کنید.
آزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۱
0
2
باعرض سلام وخسته نباشید
من دانشجویی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی- بازریابی بین الملل هستم وبدنبال موضوع پایانامه هستم لطفا در این زمینه کمکم کنید
متشکرم
سالار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۲
0
0
ضمن عرض سلام وخسته نباشيدبنده دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت مي باشم وعنواني براي پايان نامه ام درخصوص منابع انساني به راهنمايي شما نياز دارم لطفا بنده راجهت تعيين عنوان پايان نامه ام ياري نماييد .سپاسگذارم از لطف شما
پاسخ ها
سيد ابوذر حسيني
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰
عالي هست
mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۷
0
2
پایان نامه ای درموردارتباط نرخ ارزوقیمت سهام می خواهم
الی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۹
0
1
سلام
با تشکر از مطالب مفیدتون
من دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک ماشینهای کشاورزی هستم، دنبال مقاله های در مورد کاربرد نانو در ماشین آلات کشاورزی می گردم اگه ممکنه کمکم کنید
مهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۱
0
0
سلام من ارشد عرفان هستم دنبال موضوع پایان نامه هستم. لطفا راهنماییم کنید@
samani
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۱
1
0
ba salam.man arshade modiriate sanati mikhunam,gerayeshe tolid.payan name amade nemikham.faghat donbale ye mozu va maghaleye base khub migardam.age baram mozu ha va sithaye khub email befarmaied mamnun misham.motshakeram
حمیدرضا طباطبایی
|
United States
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۴
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید.میخواستم خواهش کنم چندتا موضوع پایان نامه مرتبط با رشته ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی برام ایمیل کنید.پیشاپیش ممنون و متشکرم.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۴
0
0
من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی میخواستم موضوع جدید به من پیشنهاد دهید
سیامک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۶
0
6
شایسته ترین درودها تقدیمتان. با سپاس فراوان از زحمات ارزشمند شما خواهشمند است نسبت به معرفی یک سایت یا تعدادی از موضوعات پایان نامه مدیریت بازرگانی گرایش مالی به بنده اقدام فرمایید . با تشکر.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۷
0
0
اوهو هو چه خبره تونه؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۹
0
0
با سلام مرا در دریافت پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت دولتی نیروی انسانی راهنمایی کنید .با تشکر
ندا سرمستی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۹
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید من موضوع برای پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی رایش اصلاح و تربیت میخوام لطفآ منو راهنمایی کنید. با کمال تشکر
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۰
1
2
سلام ميخواستم يك موضوع پايان نامه براي مديريت مالي به من معرفي كنيد
رومینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۳
0
4
سلام*پایان نامه برای رشته مدیریت برنامه ربزی آموزشی کارشناسی میخواستم کمکم کنید لطفا
حمیدرضا طباطبایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۴
0
3
سلام.1موضوع برا مدیریت مالی لطفا.مرسی
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
0
2
سلام من دنبال یه موضوع بایانامه خوب درمورد رشته مدیریت بازرگانی میگردم.باتشکر
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
0
1
خواهشا یه موضوع ارشد برا رشته آموزش زبان بفرستین
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
0
2
با سلام لطفا چند سایت معتبر مدیریتی فارسی بهم بگید .با تشکر
بیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
0
2
سلام من عنوانی برای پایان نامه در رشته مدیریت بازرگانی میخواستم,ممنون
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
0
3
با سلام وتشکر من دانشجوی ترم اخر مدیریت بازرگانی هستم خواستم ببینم برای بهتر شدن پایانامه ام از چه سایت هایی باید استفاده کنم
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۷
0
2
سلام من دنبال یه موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی میگردم ممنون میشم کمک کنید
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۸
0
3
سلام من دانشجوی کارشناسی مدیریت دولتی هستم من برای رشتم باید 3 موضوع انتخاب و معرفی کنم لطفا موضوعات مختلف را برایم ارسال کنید چون وقتم خیلی کمه.با تشکر
هدی
|
Afghanistan
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
0
3
من دانشجوی مدیریت آموزشی هستم. یه موضوع تحقیقی واسه بایان نامم هستم لطفا کمک کنید.
مهتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
0
2
سلام من تازه به این سایت ملحق شدم امیدوارم بتونید من رو در مقطع ارشد وپایانامه کمک کنید باتشکر
moslam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
0
3
دانشجوی ارشد ادبیات عرب هستم . لطفا عنوانی بکر که منابع گسترده ای داشته باشد معرفی کنید
آدنیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۲
0
1
سلام خیلی خسته نباشید. من دانشجوی ارشد مخابراتم و حدود سه ماهه که دنبال یه موضوع عالی و جدید برا پایان نامم که شبیه سازیش گرفتارم نکنه می گردم اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۳
2
0
با سلام من دانشجوي ارشد مديريت صنعتي گرايش توليد هستم كه دنبال يه موضوع جديد و غير تكراري براي پايان نامه مي گردم هزينش چقدره ؟ خيلي ممنون
ارزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۳
0
2
سلام.مقاله ای درموردتاثیر مدیریت استراتژیک روی بهره وری میخواستم.باتشکر
آنت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۳
0
1
سلام . مرسی از سایت خوبتون . من یه بایان نامه در مورد حقوق زنان میخواستم ممنون میشم اگه کمکم کنید . مرسی.
سس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
1
0
من دنبال پایان نامه ای کاردانی رشته it هستم لطفا" در مورد نرم افزار سیستم بازرگانی کمکم کنید
نوشين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
0
2
سلام من دنبال يه موضوع تحقيق ناب و عالي پايان نامه در زمينه IT هستم كه منابع گسترده اي هم داشته باشه لطفا راهنماييم كنيد وچند تا سايت خوب هم معرفي كنيد متشكرم.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
0
1
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشدمکانیک ماشین الات کشاورزی هستم.ازمسئولان این سایت درخواست داشتم اینجانب را برای انتخاب موضوع پایان نامه راهنمایی فرمایید.
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
2
2
سلام.من دانشجوی رشته حقوق خصوصی هستم.دنبال یه موضوع خوب وجدید برای پایان نامه میگردم.لطا راهنماییم کنین؟
شیوا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
0
0
سلام من دانشجوی رشته علوم تربیتی هستم.برای پایان نامه ام دنبال یه موضوع خوب میگردم اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.
الهام ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
1
4
سلام
من دنبال پایان نامه ارشد حقوق جزا می باشم می تونید یه پایان نامه ای برام بدهید پولش هم مهم نیست ممنون
baran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۵
0
0
باسلام
من دانشجوي كارشناسي ارشد مهندسي فنآوري اطلاعات با گرايش تجارت الكترونيك هستم
آيا در زمينه تهيه پايانامه ميتوانيد با من همكاري بكنيد؟
درصورتي كه امكان همكاري وجود دارد ليست موضوعاتي كه در اختيار داريد اعلام كنيد
باتشكر
س.ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۶
1
1
سلام من دانشجوی ارشد حسابداری هستم و دنبال یک موضوع در ارتباط با شرکتهای بورسی برای پایان نامه هستم اگه امکان داره بهم معرفی کنید ممنون.
s.n
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
0
1
سلام من دنبال پایان نامه های اساتید باستان شناسی می گردم خیلی برام حیاطیه از دکتر رضا مهرآفرین و خانم دکتر جوزی لطفا کمکم کنید ممنون
نظیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
0
2
بنام خدا
من دانشجوی ارشد حقوق جزاهستم مطالب مفیدی وآمار به روز در مورد بزهکاری کودکان در امریکا و انگلستان ویا در دیگر کشورها،ونیز ریشه یابی این بزهکارهادراین کشورها .....برای استفاده در مقاله ام....لطفا کمکم کنید
mz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۸
0
2
salam,mishe rahnamaim konid ta betunam ye payan name farsi bara reshte dandanpezeshki peida konam
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۹
0
1
با سلام
واقعا خسته نباشید من دانشجوی ارشد جغرافیا( اقلیم)هستم خواهشا برای موضوع پایان نامه ام کمکم کنید
حیوا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۹
1
4
سلام دوموضوع پایانامه ارشد مدیریت دولتی گرایش تحول نیاز دارممنون
شیوا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۳۰
0
2
باسلام.دوست عزیز من دانشجوی ارشد حسابداری هستم میخواستم اگه میتونی برای موضوع پایان نامه راهنماییم کنی.ممنونم
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۱
3
5
واقعا خجالت داره کهw تحصیل کرده های کشور عزیزمان ایران به دنبال پایان نامه اماده جهت خرید و ارایه به دانشگاه میگردن پس گله نکنید و کشورای غربی رو به رخ ایران نکشید که پیشرفت دارن
پاسخ ها
مهسا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۴
خیلی از اینا دنبال مقاله ای میگردن تا کمکشون کنه نه پایان نامه ی حاضر و اماده...
ساعد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
مرضیه خانم چه اشکال داره اگه کسی مشکل داشته و نیاز به کمک دیگران جهت رفع این مشکل باشه درخواستشو ارائه نکنه؟ همه که مثل شما از بچگی پروفسور نبودن، در ثانی اگه این دوستان دنبال خریدن بودن اینجا نمیومدن؟
آبیرن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۲
0
2
سلام من دانشجوی رشته روانشناسی بالینی هستم لطفا چند موضوع پیشنهادی برای پایان نامه به ایمیلم بفرستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۴
0
1
سلام
واسه یه تحقیقم دنبال مقاله درمورد فقر فرهنگی و تعریف مفهومی اون میگردم.لطفا کمکم کنید!!
نیلوفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
0
5
با عرض سلام و خسته نباشید
من دانشجوی ترم آخر مدیربت بازرگانی هستم،چند وقتیه برای پروژه ام دنبال یه موضوع خوب میگردم که هم خوب باشه و جذاب و هم اینکه منابع و رفرنس های زیادی داشته باشه
از شما ممنون میشم منو راهنمایی کنید
اگه لطف کنید زودتر راهنماییم کنید ممنون میشم،چون وقت زیادی ندارم
پیروز باشید
شفيعي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
0
1
ضمن عرض سلام و آرزوي خسته نباشيد بنده دانشجوي ترم سه ارشد حقوق بين الملل هستم وبراي انتخاب موضوع مناسبي كه منابع ان به حدي باشد كه بتوانم ان را به عنوان موضوع پايان نامه انتخاب كنم واقعا دچار مشكل شده ام لذا از شما تقاضا دارم لطف نموده مرا درين زمينه راهنمايي نماييد متشكرم.
akbar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
0
0
با عرض سلام. دنبال پايان نامه كارشناسي ارشد زراعت مي گردم لطفاً راهنمايي فرماييد.
محمد علی روزیطلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۷
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید
من دانشجوی کامپیوتر هستم لطفا یک یا چند پایان نامه در مورد تاثیر اینترنت بر سطح تحصیلی دانشجویان.ارسال فرمایید. ممنون از زحمات شما
ازاده
|
Netherlands
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
0
5
سلام من دانشجوی ارشد ادبیات هستم یه ترمه که درسم تموم شده اما هنوز نتونستم موضوع مناسب واسه پایان نامم پیدا کنم لطفا اگه میشه راهنماییم کنید
گلنما ویسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۹
0
0
سلام من دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی هستم هنوزنتوانسته ام موضوع مناسب واسه سمینارم پیداکنم لطفااگه میشه چندموضوع برایم معرفی کنیدبا تشکر
علی مجد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۹
0
4
یه پایان نامه روانشناسی میخوام لطفا راهنمائی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۰
0
1
باسلام یک پایان نامه علوم تربیتی میخواهم لطفا راهنمائیم کنید.
معصومه سادات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۱
0
0
خيلي ممنون ازسايت شما.مرادرانتخاب موضوع پايان نامه بازرگاني بازاريابي كمك كنيد
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۲
0
1
سلام من دانشجوی ارشد مدیریت منابع انسانی هستم من دنبال یک پایان نامه درباره مدیریت استعداد که توی امریکا یا انگلیس انجام شده باشه میگردم لطفا من رو راهنمایی کنید
aida
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۳
0
2
سلام. دانشجوی ارشد مدیریت ورزش هستم. در جستجوی موضوع پایان نامه مرتبط با روانشناسی ورزش و رشته خودم هستم. لطفا من را راهنمایی کنید.
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۳
0
0
با سلام من دانشجوي ارشد مديريت دولتي هستم و دنبال موضوع پايان نامه در مورد مسائل بانكي مي باشم خواهشمند است در صورت امكان راهنمائي بفرمائيد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۳
0
3
سلام دنبال پایان نامه ارشد حسابداری هستم.
بهروزي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
0
0
پايان نامه اي در مورد مديريت مالي در مقطع كار شناسي ارشد مي خواهم لطفا راهنماييم كنيد . با تشكر
محمد ناصری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
0
0
ارشدادبیات عرب هستم مورد پایان نامه راهنماییم کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۷
0
1
عناوین پایان نامه های حقوق جزاوجرم شناسی
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
0
0
سلام من دانشجوي كارشناسي شيلات هستم راستش دنبال يه جزوه يا مقاله درباره اقتصاد شيلات ميگردم لطف ميكنيد منو راهنمايي كنيد
مبین
|
Switzerland
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
0
1
سلام
با آرزوی توفیق روز افزون شما، اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری می باشم که هم اکنون در مرحله گردآوری پایان نامه خود با عنوان «بررسی تأثیر کارآمدی گزارشهای حسابداری مدیریت بر کسب موفقیت مدیران واحدهای صنعتی» می باشم. لطفاً در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید.
azadeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
0
3
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد گرایش تحول هستم دنبال موضوعی با رویکرد پژوهشی برای پایان نامه در مقوله تحول اداری می گردم لطفا من را راهنمایی کنید.
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
0
0
سلام
خسته نباشید
من ترم7 علوم تربیتی گرایش دبستانی هستم.برای درس روش تحقیق باید پروپوزال بنویسم.برای موضوع گیرم.کمکم کنید لطفا.
با تشکر
عزت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۰
3
4
واقعاشرم آوره اکثرا میخواهند پایان نامه اماده بخرند .پس چرا خودتان کار نمیکنید
بابایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۰
0
0
با سلام
دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات گرایشی تجارت الکترونیک هستم و قرار است تا آذر ماه موضوع پایان نامه ارشدم را مشخص کنم اما هنوز موضوعی پیدا نکردم تورو خدا کمکم کنید
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۱
0
0
سلام من دنبال یک پروژبرای رشته حسابداری درمقطع کاردانی میخوام اگه میشه راهنمایی کنید
دریا
|
Spain
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۱
0
5
می خوام مقاله بنویسم . اما اصلا بلد نیستم
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۳
0
0
سلام
پایان نامه ای راجه به مواد fgm می خوام.
راجع به ارتعاشات و مادلینگ و ......... باشه .
جلایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۳
0
2
lمن دانشجوارشدرشته فلسفه هستم ازشما تقاضادارم چندسایت خوب واسه نوشتن پایان نامه به من معرفی کنید
maryam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۳
0
1
سلام.خواستم بگم سایت خوبیه اما متاسفانه از پایان نامه های علوم اجتماعی خبری نیست و چیز خاصی گفته نشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۵
0
2
من دنبال یک موضوع پایان نامه برای رشته تولیدات گیاهی هستم
شبنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۷
0
0
lمن دانشجوی رشته معماری مقطع کارشناسی هستم رساله پایان نامه واسه طراحی دانشکده هنر و معماری می خواهم . لطفا هر چه زودتر راهنمایی کنید . ممنون
samira
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۸
0
0
سلام ببخشید پایان نامه باموضوع بررسی استرس شغلی ومقایسه انبامیزان رضایت شغلی رو از کدوم سایتها میشه پیداکرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۸
0
0
دنبال مقاله و پایان نامه در رابطه با مارکتینگ مرتبط با امور مالی می گردم لطفا چندسایت معرفی کنید ممنون
بهمنيار كاظمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۹
0
0
سلام لطفا به پايان نامه هاي درباره سازند ميشان و بخش گوري نياز دارم لطفا ليست كارهاي انجام شده را برام بفرستيد
shirin khoshbakht
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۹
0
0
سلام.مندانشجوی کارشناسیارشد رشته مدیریت اجرایی هستم.برای درس روش تحقیق باید پروپوزال بنویسم.دنبال موضوعی می گردم که بتونم همین موضوع رو برای پایان نامم هم دنبال کنم.در ضمن رشته لیسانس من الکترونیکه و در حال حاضردر یک شرکت که کارتعمیرات ونگهداری ÷ستهای برق رو انجام میده مشغول به کار هستم. دلم می خواد موضوع پروپوزالم در مورد مشکلات کاریم باشه.کمکم کنید.ممنونم
حمیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۹
0
0
سلام خیلی سایت جالبی بود من دانشجوی ارشد جغرافیا برنامه ریزی شهری هستم میشه چند موضوع به من پیشنهاد کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۹
0
0
سلام.سایت بسیار خوبی دارید.می توانید من را در پیدا کردن پایان نامه های مربوط به بیوتکنولوژی کمک کنید؟ممنون
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۱
1
1
سلام لطفا موضوع پروژه ي بازاريابي رو بهم بديد. مرسي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۱
0
0
سلام لطفا در مورد موضوع پایان نامه باستان شناسی گرایش اسلامی به من کمک کنید ممنون.
کامران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۱
0
2
سلام
من دانشجوی ترم 7 علوم تربیتی هستم برای درس پروژه تحقیقاتی یک پروپوزال در حد 20 تا 30 صفحه می خوام لطفا کمکم کنید
mohamad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
1
3
من دنبال پایان نامه ای با موضوغ اثر آموزش مبتنی بر یادگیری مفاهیم درس ادبیات فارسی اول دبیرستان هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
شیراحمد
|
Afghanistan
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
0
0
سلام براداران فارسی زبان...... من دانشجویی روزنانه نگاری در دانشگاه کابل استم ... میخواستم یک پایان نامه ای در ارتباط به ( مخاطب شناسی در رسانه های چاپی) تهیه نمایم اگر بتوانید مرا کمک کنید بسیار ممنون تان خواهم بود...... کامیاب باشین برادران.... من منتظر ایمل تان استم..
آسيه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
1
0
سلام ، من دانشجوي كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني گرايش بازاريابي هستم ، لطفا چند موضوع براي پايان نامه به من پيشنهاد دهيد.
ژابیز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
0
1
سلام.
من دنبال پایان نامه ای در مورد نقش امنیت دریایی در توسعه جهانی میگردم.
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
مریم کاظمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۵
2
5
سلام ببخشید من دانشجوی رشته ی روانشناسی عمومی هستم میشه چند تا ÷ایان نامه مربوط به رشته ی روانشناسی مقطع کارشناسی معرفی کنید هر چه زود تر با تشگر
-
|
Malaysia
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۶
1
3
سلام با تشکراز سایت خوبتان راهنمایی در مورد موضوعی مناسب مربوط به پایان نامه در رشته روانشناسی بالینی میخواهم ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۸
0
1
سلام من دانشجوی کارشناس ارشد حسابداری و کارمندبانک کشاورزی هستم اگه موضوعات کارشده درباره باک کشاورزی رو میدونیدبگید کجا میتونم پیداشون کنم،ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۹
0
1
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشدحقوق بین الملل هستم اگه امکانش هست چندتاموضوع پایان نامه به من پیشنهاددهید باتشکر
محمد-دانشجوی رشته ی نقشه کشی
|
United States
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۹
0
0
سلام
من یه تحقیق میخوام
رشته ی من نقشه کشی صنعتی هستش
میخوام که جزو سوابق دانشجویی من بشه
لطفا برای من ایمیل کنید
ممنون از سایت خوبتون
lili
|
Philippines
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۹
1
2
salam,,man daneshjooye terme akhare MBA hastam man raje be shakhe marketing va mozoee ke be amar marboot beshe ye tiz mikham,,,lazeme begam ke man iran dars nemikhoonam,,komakam konin ...mamnoonam
زينب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۰
0
0
سلام دانشجوي رشته علوم تربيتي دبستان و پيش دبستان هستم چند وقتيه كه هر موضوعي به استاد راهنماي پايانامه ام مي دم قبول نمي كنه همش دنبال يه چيز تاره و به روزه و اينكه ميگه بايد در مورد كودكان بايد باشه؟مي شه كمك كنيد موضوعي انتخاب كنم كه هم مقالات و كتابهاي متنوعي داشته باشه هم اينكه بشه در اينترنت هم اطلاعاتي گرفت
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۰
0
0
من دارم الان روی پایان نامم کار می کنم که موضوعش هست شیوه سنتور نوازی اساتید مختلف در این زمینه میشه بهم کمک کنید؟
مرسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۲
0
0
سلام من پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی انجام میدم . کسانی که میتونم بهشون کمک کنم تماس بگیرن.
09
مخاطب هم صدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۲
0
0
سلام من مدت شش ماه است که دنبال پایان نامه حسابداری درمقطع کارشناسی ارشد هستم ولی نمی یابم خواهش می کنم مرا دراین زمینه یاری فرمائید .
محمد
|
Afghanistan
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۳
0
2
من به دنبال پایان نامه دوره لسانس استم در رشته حقوق عمومی لطفا یاری ام رسانبد
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۴
0
0
سلام من مدت شش ماه است که دنبال پایان نامه حسابداری درمقطع کارشناسی ارشد هستم ولی نمی یابم خواهش می کنم مرا دراین زمینه یاری فرمائید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۹
باسلام منم مثل شما دنبال موضوع پایان نامه هستم . خوشحال میشم در این رابطه تبادل اطلاعات داشته باشیم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۲
0
0
سلام اگر ممکنه موضوع پژوهش در رابطه با رشته کارشناسی ارشد کودکان استثنایی بفرستید (توصیفیی)
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۲
0
3
سلام ازلطف وعنایت شما ممنون ومتشکر ،موضوع تحقیق پیرامون رشته کار شناسی ارشد کودکان استثنایی میخوام از لطف وعنایت شما ممنونم
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۳
0
4
لطفا من را در پیدا کردن روش سنتز پلیمر CTPB راهنمایی کنید.
حمیدرضا ترابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۶
0
0
ضمن تشکر فراوان! به پایان نامه هایی در حوزۀ قصه ها عامیانه و جنبه های دراماتیک ان ها نیازمندم، با ذکر مشخصات مخصوصاً دانشگاه
ميترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۶
0
0
بسار مفيد و ارزنده بود
الهامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۷
0
0
با سلام دنبال یک پایان نامه با موضوع مشکلات یادگیری دانش آموزان هستم
پژمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۸
0
0
سلام. بنده دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روان شناسی تربیتی هستم. دنبال یک موضوع جدید و کاربردی برای پایان نامه ام هستم.لطفا اگه پیشنهادی یا ایده و موضوعی در این زمینه دارید راهنمایی ام بفرمایید.بسیار متشکم
k
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹
0
0
دنبال پایان نامه با موضوع ارگونومی هستم لطفا راهنماییم کنید.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۱
0
0
لطفا مرا در روش سرچ کردن راهنمایی کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۳
0
0
سلام، من دنبال موضوع خوب برای پایان نامه کارشناسی معماری میگردم،اگه یک لیست از این موضوعات واسم ارائه بدید ممنون میشم
مانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۵
1
0
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق عمومی هستم دنبال موضوع
پایان نامه با مسایل روز هستم لطفا مرا راهنمایی کنید
ستاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۸
0
0
سلام من رشته ادبیات هستم اگر کسی هست پایان نامه بنویسه بهم معرفی کنید در ضمن پایان نامه من موضوعش تصویب شده.
الهام قلمشاهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
0
0
سلام با تشکر از سایت خوبتون . من به دنبال یک پایان نامه با موضوع کانون پرورش فکری کودک و نوجوان هستم.
حجت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
0
0
با سلام من دنبال یک نقد پایان نامه ارشدخسابداری هستم لطفا به آدرس من ارسال کنید متشکرم
نگین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۲
0
0
ba salam.man danesjoye terme 7 memariam.khoshhal misham age to entekhabe mozo komakam konid.
مژ گا ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۲
0
0
با درود.اینجا نب را در مو ر د مقا له یا پژ و هش در مو ر د آ مو ز ش ر یا ضی پا یه ر ا هنما یی هد ایت فر ما ئید.با تشکر فر او ا ن.
سعیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۴
0
1
پایان نامه درباره هیدروکربن آروماتیک(PAH) در هوا من با مشکل مواجهه شدم و این موضوع در کشور ما خیلی کم کار شده لطفاً برای من ارسال کنید.مرسی
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۴
0
2
با سلام من دانشجوی ارشد رشته زبان شناسی هستم و مدتی است که به دنبال موضوع پایان نامه می گردم ولی موفق نشدم لطفا مرا راهنمایی کنید . با تشکر
pldn
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
0
0
برای دانلود پایان نامه می توانید از www.DownloadPaper.ir استفاده کنید
تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
0
0
من پایان نامه روانشناسی در مورد منبع کنترل درونی و بیرونی اعتیاد لازم دارم
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹
0
0
باسلام. من برای سمینار و پایان نامه ام تصمیم دارم در مورد تغییر نام خلیج فارس کار کنم. چطور باید بفهمم که قبلا در این باره کار شده یا نه؟ ممنونم دانشجوی حقوق بین الملل
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹
0
2
سلام.
من دانشجوی کارشناسی ارشد عمران گرایش آب هستم و در مورد ترک خوردگی در سدهای خاکی پایان نامه می نویسم اگه در این مورد مطلبی دارید که به کمک بنده بیایید از بنده دریغ نفرمائید.
پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم
ایناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
1
4
سلام
من دنبال موضوع پایان نامه در رابطه با بازاریابی هستم.در سطح کارشناسی ارشد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
استار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۱
0
0
دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی و به دنبال موضوع پایان نامه در مورد بازار یابی ورزشی هستم کمکم کنید لطفا مرسی
الهام بهاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
0
4
با سلام من دانشجوی روان شناسی چند بخشی هستم خیلی وقت دنبال یک موضوع خوب میگردم ولی پیدا نمکنم لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ ها
الهام بهاری
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
خیلی ممنون.لطفا اگه ممکنه زودتر پاسخ بدهید
الهه فرح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
0
2
باسلام اگرسايت تخصصي درموردمنابع انساني رابراي گروه مديريت دولتي معرفي كنيد خيلي مفيدتر براي انتخاب موضوع .متشكرم
masoome
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
0
2
سلام من دنبال پایان نامه ای در باره ی سیستم های خبره در مدیریت میگردم لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
ثنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰
0
0
سلام.خسته نباشید.اگرامکان داره کمک کنید تا مطلبی راجع به ارائه خدمات رفاهی برای پایان نامم پیدا کنم.ممنون میشم اگر چنین پایان نامه ای هست برام ایمیل کنید
mohammad hosein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰
0
0
salam khaste nabashid! kheyli hal kardam khob bod mersi.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۲
0
1
از دوستان عزیز میخوام تو انتخاب موضوع پایاننامه ارشدم تو زمینه علوم سیاسی کمکم کنن
سپاس
ادريس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
0
0
با سلام
دانشجوي مديريت ورزشي هستم اگر بتوانيد در مورد موضوعهاي به روز پايان نامه در اين رشته راهنمايي ام كنيد ممنون ميشم.
fahimeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
0
0
باسلام
دانشجوی روانشناسی عمومی هستم که دنبال یه موضوع جدید برای پایان نامه میگردم اما تا حالا موفق نشدم چیزی پیدا کنم ترجیح میدم موضوع مربوط به کودکان باشه اگر کمکم کنید ممنون میشم.
سپیده جدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
0
1
با سلام
من دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی گرایش تحول مقطع ارشد هستم لطفا چند موضوع جالب و روز برای پایان نامه من پیشنهاد بدهید جدا به نظرتان نیاز دارم. ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
0
0
با سلام و خسته نباشید
سایتتون خیلی مفید بود
من دانشجوی رشته ی مدیریت بازرگانی هستم. دنبال یه موضوع برای پایان نامم در زمینه ی حقوق و مالی میگردم
میشه منو راهنمایی کنید
با تشکر
ایرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
0
0
سلام
من به دنبال یه پایان نامه ارشد حقوق بین الملل میگردم پول مهم نیست
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
0
0
سلام من دنبال یه پایان نامه در مورد رشته مشاوره ام فرصتم خیلی کمه خواهشا کمکم کنیدمن ترم8مشاوره ام
مهران-بیرجند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
0
1
ممنون از زحمات و سایت مفیدتون
من دانشجوی رشته رادیولوژی ام
برای انتخاب موضوع سمینار و پروپزال مشکل دارم. بیشتر تمایل دارم که موضوع در رابطه بابیماری های مربوط به تصاویر سی تی اسکن باشه
لطفا راهنمایی بفرمایین
ملک
|
Switzerland
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
0
0
من دانشجوی ترم آخرمکانیزاسیون هستم توی انتخاب موضوع موندم لطفا"کمک کنید اگه مطلب ،مقاله،یاهرعنوانی دراین رابطه داری برام بفرستید باتشکر
جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
0
0
سلام.دانشجوی کارشناسی ارشدمدیریت اجرایی هستم.خواهش می کنم درانتخاب موضوع پایان نامه کمکم کنید.آخه چند ماهی هست که درگیر هستم.ترجیحا می خوام موضوع مرتبط بااداره برق باشه.
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
0
1
سلام من دانشجوی کارشناسی مشاوره ام هنوز موضوع پایان نامه پیدانکردم وقتم خیلی کمه لطفا کمک کنیدوموضوعات پایان نامه برام بفرستید ممنون
الی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
0
0
من به دنبال یه مو ضوع خوب برای پایان نامه هستم و رشته اینجانب رواشناسی چند بخشی است لطفا راهنمایی فرمایید سپاسگزارم
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
0
0
سلام:
من دانشجوی رشته روانشناسی چند بخشی هستم و به دنبال یک موضوع خوب برای پایان نامه هستم لطفا مرا راهنمایی کنید . سپاسگزارم
لیلی جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
0
0
سلام من دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم میخوتستم اگه میشه واسه انتخاب موضوع پایان نامه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.
omid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
0
0
سلام به همه دوستان عزیز و مدیر محترم سایت ...
یک شبکه اجتماعی دانشجویی خوب واسه تحقیق و پایان نامه هست ...
ببینید حتماً خوشتون میاد :
www.jdir.ir
راضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
0
1
سلام.دانشجوی ارشد اقتصاد هستم.خوستار چند موضوع خوب در ارتباط با مسکن و شهرسازی برای پایان نامه خود هستم.با تشکر
salehi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
0
0
سلام خیلی خوبه که می تونید کمک کنید من دنبال متن کامل پایان نامه کارشناسی ارشدروانشناسی هستم هم پایان نامه فارسی لازم دارم هم انگلیسی. ممنون میشم کمکم کنید. لطفا از طریق ایمیلم راهنمایی کنید .
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
0
1
سلام
من دانشجوي كارشناسي ارشد رشته حقوق عمومي هستم و به دنبال موضوعي در ارتباط با انتخابات يا فعاليتهاي فرمانداري مي باشم لطفا در صورت امكان راهنمايي بفرمائيد با تشكر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
0
1
من دانشجوی مدیریت بازرگانی هستم. دنبال چند موضوع خوب برای پایان نامه ام میگردم اگر امکان دارد چند موضوع معرفی کنید . با تشکر
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۶
2
1
خواهش می کنم موضوعی برای پایان نامه در زمینه استراتژی ارسال نمایید
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۷
0
0
با سلام. لطفا اگر موضوع و پایان نامه ای در مورد برنامه ریزی توریسم موجود هست واسه من ارسال کنید.
amini
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۸
0
0
باسلام خواهشا چند موضوع کاربردی در حوزه صنعت کاشی وصادرات یا تجارت وتوریسم برا پایان نامه ارشد اقتصاد معرفی کنید با تشکر
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
0
0
با سلام خدمت شما از شما خواهمند است یک موضوع جهت تحقیق در رشته حقوق بین الملل ارایه نمایید ضمنا بنده دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل هستم و برای پایانامه نیازمندم هست
l.k
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
0
2
سلام من دانشجوی کارشناسی مدیریت جهانگردی هستم.یک موضوع خوب برا پایان نامه میخواستم.ممنون.
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
0
0
موضوع سمینار در کارشناسی ارشد رشته ادبیات فارسی را لطفا برایم معرفی می کنید
سما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
0
0
لطفا يك موضوع درمورد روانشناسي براي پايان نامه ارسهل كنيد
هدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
0
3
میشه یه سایت شامل پایان نامه های رشته پزشکی و داروسازی معرفی کنین که یه خورده واسه انتخاب موضوع و نوشتن یه پروپوزال خوب کمک کنه؟مرسی
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
1
1
با سلام.
من دانشجوی کاردانی کامپیوتر هستم پروژم سی دی آموزش علوم سوم ابتداییه با یه نرم افزار اتو ران سازی و نرم افزار فلش.میتونید کمکم کنید؟؟ ممنون
سیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
0
2
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستم دنبال یه موضوع واسه پایان نامم میگردم در زمینه حقوق تجارت بین الملل میشه راهنماییم کنید مرسی.
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
0
0
من دانشجوی ارشدادبیات هستم ودنبال موضوع برای پایان نامه هستم لطفاچند موضوع پیشنهادکنید
سید حسین نجفی فر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۵
0
0
سلام یک موضوع پایان نامه ادبیات فارسی می خواهم
hosein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
0
1
سلام من دنبال موضوعی درمورد مدیریت دولتی با گرایش سیستم های اطلاعاتی مدیریت هستم خواهشا کمکم کنید
ثنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
0
0
با سلام وخسته نباشید.اگر میشه راهنمایی کنید تا یه پایان نامه واسه موضوع ارائه خدمات رفاهی ومیزان تعهد کارکنان برای رشته مدبریت دولتی پیدا کنم
rahi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
0
0
برای گرفتن یک پایان نامه جامع و کامل در زمینه مدیریت بازرگانی چقدر پول باید پرداخت کرد . با تشکر
کمی شبیه فردا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
0
1
برای دریافت اطلاعات پایان نامه مدیریت تمام گرایش ها به این آدرس مراجه کنید
http://www.e-management.mihanblog.com/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
0
3
سلام من یه موضوع در مورد ارشد روانشناسی عمومی می خوام
مژگان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
1
4
با عرض سلام و خسته نباشید
من موضوع پایان نامه در مورد کارشناسی ارشد رشته میکروبیولوژی می خواستم.منتظرم
با تشکر فراوان
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
0
0
با سلام و خسته نباشید. من یک سری موضوع پایان نامه ی کارشناسی ارشد رشته ی آموزش زبان انگلیسی می خواهم. با تشکر
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
0
0
با سلام و تشکر از مطالب مفیدی که در این سایت قرار دادید.من دانشجوی کارشناسی نرم افزار ترم اخر هستم .ممنون میشوم چند موضوع تحقیقاتی برای پروزه پایانی در رابطه با it یا شبکه به من معرفی کنید.خیلی هم عجله دارم و متاسفانه وقتی هم ندارم.باز هم ممنون...منتظرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
2
7
لطفا یک موضوع برای پایان نامه در رشته فقه و مبانی حقوق ارسال فرمایید.
طاهزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
0
0
با سلام
به دنبال موضوع برای پایان نامه ارشد MBA هستم لطفا من را راهنمایی نمایید.
با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
0
0
سلام دنبال موضوع پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی هستم خواهش میکنم مرایاری کنید
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
0
0
شعرهایم را نثارت می کنم
تا که دنیا را پر از گندم کنی
نانوا می باش و ساقی همزمان
تا مبادا زندگی را گم کنی، مجتبی کاشانی
لطفا در مورد موضوع پایان نامه ارشد حقوق خصوصی راهنماییم کنید.ممنون
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
0
0
سلام در خصوص حقوق جزا و خانواده دنبال موضوع پایان نامه هستم.لطفا به ایمیلم ارسال کنید.
طراوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۰
0
2
سلام من ارشد حسابداری هستم یه موضوع برای پایان نامه میخواستم
پری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
0
0
salam khaste nabashid.man daneshjuye karshenasie shahrsazi hastam,payan nameh nav morede barnamerizi shahri mikhastam age mishe rahnamaeim konin,mamnun
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
0
0
سلام خسته نباشی من دانشجوی کارشناسی رشته علوم اجتماعی گرایش پزوهشگری هستم موضوع برای پایانامه میخواستم اگه میشه چندتاموضوع براایمیل ام بفرستین باتشکر...
hossein
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۴
0
1
ba salam az shuma khaheshmandam onvane yek poroje dar morede IT be man bedahid az shuma khaheshmandam dae asrae vaqt javab bedid ba tashakor az shuma
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۸
0
0
با سلام.من به دنبال موضوعاتی در مورد مدیریت بازرگانی با گرایش مالی هستم.اما موضوع خوبی پیدا نمیکنم.من این ترم باید دفاع کنم .توروخدا منو راهنمایی کنید.ممنون
میترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۲
0
0
سلام
من دانشجوی ارشد حسابداری هستم
لطفا راجع به پایان نامه یه موضوع بهم معرفی کنید.
مریم بدیحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۲
0
0
با سلام
لطفا یک موضوع پایان نامه ناب برای سطح 2 حوزه علمیه می خوام قبلا کار نشده باشد.
فایمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
0
0
درود
من یه پروژه راجع به برج طغرل میخوام که بیشتر به سازه این بنا پرداخته شده باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
0
0
باسلام
من دانشجویه رشته مدیریت بازرگانی(بازرگانی داخلی)کارشناسی ارشد هستم
دنبال یه پایان نامه خوب با موضوع مناسب هستم لطفا مرا راهنمائی کنید
با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
0
0
با سلام مدت 5 ماه است دنبال موضوع پایانامه ارشد حسابداری میگردم لطفا مرا راهنمایی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
0
0
با سلام و تبریک سال نو
من دنبال پایان نامه با موضوع تدوین استراتژی بازاریابی برای یک شرکت صنعتی هستم که بتوانم از آن ایده بگیرم. ممنون میشم اگر راهنمایی نمایید. سپاس
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
0
2
سلام سایتهای شما برای راهنمایی بیشتره نه فروشگاه پایان نامه ها ظاهرا دوستان اشتباه گرفته اند علت پیشرفت علمی ایران هم همین تصورات و اعماله باتشکر
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
0
0
سلام دوستان عزیز اگر لطف کنید مشکلاتی که درزمان مدرسه داشتید بفرستید به این ایمیل ممنون می شوم
هانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
0
3
سلام و خسته نباشید
من می خواستم بدونم چطوری میشود عضو سایتهای خارجی شد جهت دریافت مقالات و پایان نامه ها.
با تشکر از شما
kobra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
0
0
سلام چند موضوع جدید در مورد حسابداری مالی براب پایان نامه حسابداری می خواستم لطف کنید کمک کنید
سرگل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
1
5
سلام
یه پایان نامه با موضوع عوامل موثر بر دین گریزی میخام
لطفا سریع
با تشکر دانشجوی کارشناسی علوم اجتماعی
طاهره اولادیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
2
1
سلام.وقت به خیر.من دانشجوی ترم 3 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (منابع انسانی)هستم.دنبال 1موضوع نو ترجیحآ در حوزه کنترل و نظارت میگردم که بتونم واسه دکتری روش مانور بدم.لطفا راهنماییم کنید
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
0
0
سلام
من دنبال يك موضوع خوب و راحت در زمينه ي مديريت تكنولوژي براي پايان نامه ي خودم هستم لطفا كمكم كنيد. سپاس
عاطفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
0
0
سلام
من ترم آخر رشته مدیریت صنعتی هستم دنبال یه موضوع خوب برا پایان نامه می گردم میشه شما کمکم کنید؟به هر دری زدم فایده نداشته موضوع به درد بخورو دلچسب پیدا نکردم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
0
0
ضمن تشکر از سایت بسیار عالی شما، من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ام و این ترم باید برای پایانامه ام موضوع انتخاب کنم،اگر ممکنه در این مورد کمکم کنید.ممنون
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
0
0
سلام من دنبال یک پایان نامه ی رشته روانشناسی عمومی هستم هزینه آن چقدر میشود؟لطف کنید در 2روز آینده اطلاع دهید.ممنون
arian
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
0
0
باسلام عرض ادب من دانشجوی ارشدحسابداری وکارمندبانک هستم لذادنبال موضوعی درارتباطباحسابداری وبانک می باشم لطفامن راراهنمایی کنید درضمن کارشمابسیارارزشمندوشایسته است تشکروسپاس فراوان دارم
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
0
0
با سلام بهزاد ایرامی دانشجو ارشد حسابداری می باشم درخواست مبانی نظری و تئوری یه پایانامه جهت ارائه درس تئوری حسابداری داشتم متشکرم
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۶
0
0
سلام . من دانشجوی رشته مدیریت و برنامه ریزی آموزشی هستم دنبال یه موضوع واسه پایان نامم میگردم که هم جدید باشه و هم منبع کافی در موردش باشه. مرسی
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۶
0
1
با سلام و خسته نباشید .اگه ممکنه راهنمایی کنید از کجا و کدوم سایت میتونم منابع مربوط به رشته مدیریت و برنامه ریزی آموزشی رو تهیه کنم مرسی.
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۸
1
1
سلام، ارشد فقه و حقوق هستم اگه امکان داره در مورد دیه اعضا چند تا پایان نامه معرفی کنید و آدرس سایت هایی که پایان نامه های کشور های عربی رو می شه از توشون پیدا کرد برام بفرستین.با تشکر
عرشیا کارفرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۱
0
0
سپاسگذارم
عالیه.من دنبال 1 عنوان پایان نامه برا دکتری مدیری دولتی میخوام که برم دنبالش از الان ... من دانشجو ترم 2 دکتری مدیریت دولتی هستم سپاسگذارم ...
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۴
0
0
باسلام من دانشجوي ارشد رشته بيوتكنولوژي كشاورزي هستم دنبال پايانامه در اين رابطه بودم چيزي پيدا نكردم اگه كمك كنيد ممنون ميشم
باتشكر
pardisan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
0
0
من دنبال یک عنوان خوب برای پایان نامه ام هستم مربوط به رشته پزشکی.چند وقتی دارم می گردم تو سایتهای مختلف ولی پیدا نمی کنم .اگه کمکم کنید ممنون میشم.
مختار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۳
0
0
سلام یه موضوع برای رشته مدیریت دولتی گرایش تحول میخوام اگه میشه برام بفرستید
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۴
0
1
دانشجوی ارشد مطالعات اروپا هستم دنبال یه موضوع نو وکاربردی هستم لطفا کمک کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۷
0
0
سلام من کارشناس ادبیات فارسی هستم دنبال یک پایان نامه باموضوع اندیشه اسلامی سعدی درگلستان هستم لطفاکمکم کنیدباتشکرفراوان
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۹
0
0
سلام خسته نباشید.من دنبال یه پایان نامه با موضوع تولید سنگدانه های سبک(پوکه)صنعتی می گردم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.
نارویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۹
0
0
با سلام و احترام از مدیریت محترم سایت بابت راهنمایی و مطالب مفید . میخواستم بنویسم که دنبال موضوع و راهنمایی برای پایان نامه رشته حسابداری هستم وقتی داشتم مطالب رو میخوندم دیدم مشتریان رشته حسابداری خیلی زیاد. اگه همه دانشجویان حسابداری که درخواست پایان نامه کردند با هم همفکری و تبادل اطلاعات فکر کنم به نتیجه برسند . خوشحال میشم به من ایمیل بدید .سپاسگزارم
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۶
0
0
به یک پایان نامه در مورد اضطراب رشته روانشناسی نیازفوری دارم باتشکر هاشمی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
0
0
سلام من دنبال پایانامه درموردروابط عمومی هستم منوراهنمایی کنید
حکمت
|
Afghanistan
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۸
0
0
سلام به شما
لطفآ چند موضوع پایان نامه دوره کارشناسی مربوط رشته جامعه شناسی بفرستید.
راحیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۱
0
0
با سلام و خسته نباشید
من رشته ارشدم شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری.دنبال یه موضوع جالب می گردم واسه پایان نامم.البته می خوام نمونه هم داشته باشم که از آن ایده بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
0
1
سلام من دنبال پایان نامه تاریخی هستم با عنوان جنسیت زن در سیاست ایران گذشته یا چیزهایی در این رابطه هستم خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم لطفا مرا راهنمایی کنید و برای ایمیلم ارسال فرمائید.
با تشکر
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۲
0
0
سلام اگه میشه یه پایان نامه با موضوع اضطراب و هراس اجتماعی برام بفرستید ممنون
مصطفی انصاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
0
0
سلام
من دنبال مقاله هایی در مورد مدل big 5 و گرایشات کارراهه و تیپ های شخصیتی هستم میشه راهنماییم کنید
سید علی مرتضوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
0
1
با عرض سلام.علیرغم اینکه با موضوعات مختلفی در زمینه ترجمه برای مقطع دکترا آشنایی دارم ولی دنبال یک موضوع جدید در زمینه ترجمه مخصوصا تر جمه شفاهی می گردم لطفا راهنماییم کنید.موفق باشید.
ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۳
0
0
سلام.من دانشجوی ارشد تاریخ فرهنگ وتمدن هستم.میشه یه عنوان خوب و توپ درموردخوشنویسی اسلامی/ایرانی برای پایان نامه بهم پیشنهاد بدبد؟ممنون
اکبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
0
0
باسلام
دانشجوی حقوق خصوصی هستم بدلیل مشغله کاری نتونستم درخصوص بررسی قانون
چک درقانون تجارت مصوب 1311وقانون جدیدچک مصوب81مطلب کاملی برای درس سمینارپیداکنم ازدوستان یارای کمک دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
0
0
سلام خسته نباشید دنبال مطالب درباره اشکانیان هستم برای پایان نامه ام می تونید کمکم کنید
کیمیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
0
1
در زمینه ی اجرای احکام جزایی در سطح دکتری نیاز به پایان نامه دارم .لطفا مرا در این خصوص راهنمایی کنید.با تشکر.
رفیعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
0
سلام خسته نباشین...موضوع پایان نامه من درباره معماریهای مدیریت دانش است...پایان نامه ای در دانشگاه علم و صنعت دانشکده صنایع در اینباره وجود داره.خاستم بدونم شما می تونین بهشون دسترسی داشته باشین و یا منبع انگلیسی در این مورد بهم معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
0
سلام خسته نباشیدمن دنبال پایان نامه رشته برنامه ریزی درسی مقطع کارشناسی ارشد درباره طرح مدام دانش آموزان (یک روز برای فردا) می گردم لطفا مرا راهنمایی کنید. سپاسگزارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
0
0
سلام من یه پایان نامه روانشناسی بالینی میخواستم.
behnam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
0
0
با سلام ممنون از سایت های مفیدی که معرفی گردید، من به دنبال موضوع خوب و جالب که بشه با اون پذیرش گرفت برای پروپوزال دکترای مشاوره و راهنمایی می گردم، امکان دارد راهنمایی بفرمایید؟
محبوبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
0
0
باسلام من دانشجوي كارشناسي مديريت بازرگاني هستم يه پايان نامه كامل وجامع درمورد"نقش تبليغات دربازاريابي بين الملل"ميخواستم لطفاازدانشگاه معتبري باشه.اگه كمكم كنين ممنون ميشم درضمن هزينشم برام بگين.باتشكر
كاكا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
3
0
سلام . من بچه يكي از مديران تراز اول صنعت كشورم كه بابام پله هاي ترقي ام را 100 تا يكي برايم با پارتي طي كرده . نه سربازي رفتم نه كنكور دادم نه كاري حاليمه ولي الن هم معافي دارم هم ليسانس درپيت و هم در يك شركت تراز اول كه بابام قائم مقام فلانشه دارم ارتزاق مي كنم . به سرم زده حالا كه وقت اضافي سر كار دارم برم يك فوق هم تا بابام زنده است بندازم پشت سوابق درخشانم .رشته مهندسي صنايع را خيلي علاقه دارم اگر مقاله و پايان نامه هاشم از الان بتوانم كپي كنم شايد زير يك سال مدركم را هم بدم بابام از دانشگاه ذيربط برام بياره تا گروه شغلي ام تو شركت تراز اول ايران بره بالا كه 2 روز ديگر معاون مدير عامل شدم ضايع نشم جلو افراد باسابقه و تحصيل كرده اين شركت .پول مفت هم به كسي نمي ديم . اگر چيزي دارين منو راهنمايي كنين
mehri
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
0
0
با سلام من خیلی سریع به پایان نامه کترشناسی معماری در رابطه با مجموعه فرهنگی و تفریحی و هتل هستم لطفآ مرا یاری کنید متشکککککککککککککککککککرم.
ز ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۹
0
0
سلام
با تشکر از سایت خوبتون
ارشد باستان سناسی هستم اگر مقدور است یک موضوع در گرایش اسلامی متعلق به دوره های سلجوقی تا تیموری استان فارس پیشنهاد کنید. با تشکر
HAMID
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۲
0
1
دوستان عزیر سایت POROJE.COM رو یه نگاه بکنید
علی مراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۲
0
1
تحصیلکرده های مارو باش تورو ابلفضل ...
یه تکونی به خودتون بدین بد نیستا..
واقعا" که ...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
2
2
سلام دانشجوی ارشد پرستاری ویژه هستم چند موضوع به من پیشنهاد کنید
parichehr
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
2
3
سلام من به دنبال موضوعی نو و کاربردی برای رشته ی کارشناسی معماری هستم که بتوان از آن برای گرفتن پذیرش نیز استفاده کرد. می گردم.
لطفا راهنماییم کنید.ممنون
محبوبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۶
0
0
سلام.خسته نباشید.دنبال پروژه یITILمیگردم.خواهشا کمک کنید.ممنون
حجت اندوزي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
0
0
با عرض سلام من دانشجوي ارشد باليني هستم بنظرتون چه موضوعي براي پايان نامه بگيرم كه در كارم بدردم بخوره با توجه به اينكه من كارمند بهزيستي ميباشم
لیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
1
0
سلام.من دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی هستم.خواهشا یه موضوع واسه پایانامم بگین.
بهناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۱
0
1
سلام.دنبال یه عنوان خوب برای پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم . لطفا منم راهنمایی کنید ممنون از لطفتون
پاسخ ها
مونیکا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
بهناز جون اگه موضوع پیدا کردی به منم بده:(
احسان فراشاهی
|
Iran, Islamic Republic of