کد خبر:۳۵۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۸:۳۸
تعداد بازدید: 2948
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران:
معترضان روز 22بهمن عامل بيگانه اند
وي تاکيد کرد؛ ما به هيچ عنوان اجازه نمي دهيم چيزي به عنوان موج سبز خودي نشان بدهد؛ البته همه مردم ما موج سبز هستند ولي اجازه نمي دهيم موج سبزي که رنگ و بوي بيگانه داشته باشد، خودي نشان دهد.
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت؛ اگر کسي در روز 22 بهمن اعتراض کند از مردم ايران نيست و با جرات مي گوييم عامل بيگانه است.

به گزارش ايسنا حسين همداني که روز گذشته در يک نشست خبري که به منظور تشريح برنامه هاي سپاه براي دهه فجر برگزار شده بود، سخن مي گفت، با بيان اينکه «ما نمايندگان مردم هستيم»، اظهار کرد؛ مردم ما در روز نهم دي اتمام حجت کردند و خواستار ختم غائله شدند.وي تاکيد کرد؛ ما به هيچ عنوان اجازه نمي دهيم چيزي به عنوان موج سبز خودي نشان بدهد؛ البته همه مردم ما موج سبز هستند ولي اجازه نمي دهيم موج سبزي که رنگ و بوي بيگانه داشته باشد، خودي نشان دهد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در ادامه گفت؛ ما مطمئن هستيم کساني که تا پيش از 9 دي متوجه نبودند و تشخيص نمي دادند و فکر مي کردند مي شود حرکتي انجام داد، در روز 9 دي متوجه شده اند روز 22 بهمن روز اعتراض نيست، بلکه روز يکپارچگي است و اگر هم بخشي از جامعه ما اعتراضي داشته که بحق هم هست که اعتراضي به برخي رفتارهاي دولتمردان داشته باشند، مطمئنيم روز 22 بهمن چنين کاري نخواهند کرد.

همداني با بيان اينکه روز 22 بهمن روز ملي ماست، تصريح کرد؛ هر صدا، رنگ و حرکتي که غير از صداي ملت ايران و انقلاب اسلامي باشد، بايد از صف مردم ما بيرون رانده شود و قطعاً چنين حرکتي را هم شاهد نخواهيم بود و اگر هم عده قليلي باشند که حرکتي انجام دهند، به شدت برخورد خواهيم کرد.

وي با اشاره به درگيري ها و حوادث پس از انتخابات گفت؛ در حوادث اخير برادراني از بسيج شهيد شدند که ما براي آنها مراسم ختم، بزرگداشت و چهلم گرفتيم و ظرف 24 ساعت به بنياد شهيد معرفي شدند، پرونده مربوط به جانبازان نيز تکميل شده است، ولي صلاح ندانستيم اسامي اين برادران را اعلام کنيم.وي با تاکيد بر اينکه «مردم ايران در دهه فجر امسال حجت را بر همه استکبار جهاني تمام خواهند کرد»، گفت؛ امسال پيام همه مردم شريف ايران و ولايتمداران کشور در روز 22 بهمن، اتمام حجت است؛ اتمام حجت با همه کساني که حيله پروراني مي کنند. اينها بايد درس گرفته باشند که اين ملت مقاومت است و نسل هاي سوم و چهارم انقلاب بهتر از نسل اول مقاومت خواهند کرد و امسال اين امر را نشان دادند.

همداني در ادامه با بيان اينکه «امسال همه زنان و مردان ما بايد بگويند که همچنان در صحنه هستيم»، خاطرنشان کرد؛ امسال 22 بهمن دو بار اتفاق افتاد که اولين 22 بهمن مربوط به راهپيمايي 9 دي بود و در روز 22 بهمن نيز مردم باز هم اين حرکت را تکرار خواهند کرد. وي در ادامه اين نشست خبري به تشريح برنامه هاي سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در دهه فجر امسال پرداخت و گفت؛ هفت هزار و 50 رده مقاومت بسيج در تهران بزرگ داريم و با توجه به گستردگي بسيج در تهران، 73 برنامه براي دهه فجر تدارک ديده ايم که برخي از آنها در همه رده هاي مقاومت برگزار مي شوند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ درباره برنامه هاي روز 12 بهمن امسال نيز اظهار کرد؛ رژه موتورسواران و دوچرخه سواران به مقصد حرم امام خميني(ره)، برگزاري نشست هاي فرهنگي- سياسي با رويکرد جنگ نرم، به صدا درآمدن زنگ صداي انقلاب در مدارس تهران و برگزاري مسابقه وصيتنامه امام که قانوني براي دوستداران ايشان است، از عمده برنامه هاي اولين روز از دهه فجر امسال خواهد بود.

همداني «مردم سالاري ديني، قانون و عدالت گستري» را شعار دومين روز دهه فجر خواند و افزود؛ در روز 13 بهمن امسال برنامه هاي مختلفي نظير تجليل از پيشکسوتان بسيج و زندانيان پيش از انقلاب، برگزاري مسابقه روزنامه ديواري و ديدار با آيت الله نوري همداني انجام خواهد شد. فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با اشاره به مصادف شدن روز 16 بهمن با اربعين حسيني گفت؛ شعار اين روز «انقلاب اسلامي، نهضت حسيني، انتظار فرج» خواهد بود و برنامه هايي نظير عزاداري اربعين حسيني، اردوهاي زيارتي يک روزه و برپايي مراسم دعاي ندبه انجام خواهد شد. همداني همچنين با بيان اينکه حضور مردم و بسيجيان در راهپيمايي 22 بهمن باشکوه تر از گذشته خواهد بود، گفت؛ در روز 22 بهمن امسال شاهد شرکت منسجم بسيجيان در راهپيمايي خواهيم بود. در اين روز همچنين اجراي برنامه توسط گروه سرود 22 هزار نفره در ميدان آزادي، برپايي ده ها ايستگاه بلوتوث در طول مسير راهپيمايي، استقرار چادرها و تيم هاي درماني، برپايي ايستگاه نقاشي در ميدان آزادي و راه اندازي غرفه هاي فرهنگي در طول مسير راهپيمايي را شاهد خواهيم بود.

وي در ادامه با بيان اينکه «وقتي يک انقلاب متکي به مردم باشد، خود مردم نقش آفريني مي کنند»، تاکيد کرد؛ ملت ما امسال از يکي از فتنه ها و کمينگاه ها عبور کردند. استکبار جهاني مي خواست به نظام ضربه وارد کند ولي همه ديديم که با آن هزينه هايي که کردند، همچنان درمانده هستند. فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در پايان يادآور شد؛ مردم ما در سال 57 سخني داشتند و آن سخن «نه» در مقابل همه زورگويان بود و در 22 بهمن امسال نيز مردم ما همان «نه» را خواهند گفت و ثابت خواهند کرد که اين نسل همان نسل انقلاب است و اين فرزندان اهل تشخيص هستند و هيچ گاه اسير جهانخواران نخواهند شد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۳
0
0
ممنون از زحمات شما بدانید اگر کوتاهی کنید مدیون شهدا هستید
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: