کد خبر:۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۸۸ - ۲۱:۴۹
تعداد بازدید: 3706
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
اس ام اس و ايميل ها كنترل مي شود
به دليل سياست مدارا، قرار نبود كه خيلي فشار وارد شود بنابراين اين گروه بايد بدانند كه اس ام اس و ايميل هايي كه ارسال مي كنند، از طريق سيستم هايي كاملاً كنترل مي شود آنها نبايد تصور كنند كه آنتي پروكسي ها...
فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به اينكه گروگانگيران بيرجند اهداف سياسي نداشتند اعلام كرد: كساني كه سازماندهي و فراخوان مي كنند، جرمشان از افرادي كه قانون شكني مي كنند، سنگين تر است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سردار”اسماعيل احمدي مقدم“ در حاشيه همايش روساي پليس مبارزه با موادمخدر ناجا در جمع خبرنگاران درباره راههاي كاهش تقاضاي موادمخدر اظهارداشت: مبارزه با تقاضاي موادمخدر در واقع يك اقدام فرهنگي است كه علاوه بر سازمان هاي آموزشي، فرهنگي و رسانه كه عمدتاً عهده دار آن هستند، پليس بايد تامين كننده اطلاعات مورد نياز آنها باشد.

وي با بيان اينكه نهايت اقدامات پيشگيرانه، افزايش آگاهي هاي اجتماعي و گوشزد كردن خطرات است، برنامه پيشگيري محور در كل كشور را برنامه آينده نيروي انتظامي عنوان كرد.

فرمانده نيروي انتظامي درباره فراخوان از طريق اس ام اس و ايميل براي شركت در اغتشاشات گفت: پس از حادثه روز عاشورا اعلام كرديم كه مدارا كنار گذاشته شده و پليس و دستگاه قضايي به شدت با اغتشاشگران برخورد مي كند.

وي تصريح كرد: نبايد فراموش كنيم كساني كه وارد خيابان مي شوند، عامل اصلي نيستند بلكه تحريك كنندگان، سازمان دهندگان و كساني كه فراخوان مي كنند، از عوامل اصلي مي باشند كه ممكن است در ميدان حضور نداشته باشند.

سردار مقدم تاكيد كرد: به دليل سياست مدارا، قرار نبود كه خيلي فشار وارد شود بنابراين اين گروه بايد بدانند كه اس ام اس و ايميل هايي كه ارسال مي كنند، از طريق سيستم هايي كاملاً كنترل مي شود آنها نبايد تصور كنند كه آنتي پروكسي ها و غيره موجب عدم شناسايي آنها مي شود.

فرمانده ناجا اعلام كرد: از اين پس، اگر اين عوامل به كار خود ادامه بدهند همه سوابق گذشته آنها كه ثبت شده، مدنظر قرار مي گيرد.

به گفته اين مقام ارشد انتظامي كشور، كساني كه سازماندهي و فراخوان مي كنند جرمشان از افرادي كه قانون شكني مي كنند، سنگين تر است.

سردار مقدم دربار فرار قاچاقچيان موادمخدر از مجازات اظهارداشت: راههاي فرار قانوني شناخته شده و قاچاقچيان با صرف هزينه هاي زياد و استفاده از وكلاي مجرب تلاش مي كنند تا از طريق راههاي قانوني به صورت غيرقانوني از مجازات فرار كنند.

فرمانده نيروي انتظامي با اعلام اينكه دانه درشت هاي اساسي در كشور حضور ندارند، تصريح كرد: در كشور معمولاً دسته دوم وجود دارد كه به شكل باربر و يا حمل كننده دسته دو و سوم مي باشد كه همين ها وقتي عمده هستند راههاي فرار از قانون تاحدي براي آنها وجود دارد.

سردار مقدم بر تقويت بخش بين الملل در بين مرزها به منظور برخورد با شبكه هاي مافيايي قاچاق موادمخدر در خارج از مرزها تاكيد كرد.

تاكيد فرمانده ناجا بر محفاظت از جان انديشمندان و پژوهشگران ايراني

فرمانده نيروي انتظامي در ادامه به همكاري پليس آگاهي، تشخيص هويت و پليس امنيت با نيروهاي وزارت اطلاعات براي دستگيري حادثه تروريستي اخير اشاره كرد.

اين مقام ارشد انتظامي كشور تاكيد كرد: براي پيشگيري از چنين حوادثي بايد دانشمندان و پژوهشگران كشور به صورت محسوس و نامحسوس محافظت شوند از سوي ديگر اين افراد بايد در حفظ جان خود تمهيدات لازم را داشته باشند.
 
به گزارش ایلنا، سردار اسماعیل‌احمدی‌مقدم در حاشیه نشست تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاسخ به پرسشی در رابطه با حادثه ترور استاد دانشگاه تهران، گفت: از اینکه قرار است هجومی صورت گیرد هشدار داده بودند و تقریبا همه مطلع بودیم و فکر می‌کردیم که به یک تاسیسات حمله کنند.

وی افزود: اما دیدید که یک ترور کور انجام دادند و این دانشمند را به شهادت رساندند و احتمال دارد که اقدامات دیگری هم انجام دهند، از این رو باید برای پیشگیری، از دانشمندان محافظت آشکار و پنهان شود و خود دانشمندان هم برای امنیت خود تمهیداتی داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: پرونده در دست دوستان ما در وزارت اطلاعات است و باید از آنها در رابطه با شناسایی مظنونان احتمالی سئوال کنید اما ما هم با دوستان وزارت اطلاعات همکاری می‌کنیم.
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: