کد خبر:۳۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۸۸ - ۰۸:۵۶
تعداد بازدید: 1400
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
احمدي نژاد: اکنون دشمنان، هشتشان گروي نه شان است
محمود احمدي نژاد گفت: اگر دولت نهم با سرعت 120 کيلومتر حرکت مي کرد دولت دهم با سرعت 150 کيلومتر حرکت مي کند و خواهد کرد، دشمنان مي خواهند اين سرعت کم شود،...
محمود احمدي نژاد گفت: به ملت ايران و رهبر عزيز ايران اطمينان مي دهم که دولت با تمام وجود در پاي ساختن ايران و دفاع از منافع ملت ايران ايستاده است و سرسوزني از منافع کوتاه نمي آيد.

به گزارش ايسنا محمود احمدي نژاد ظهر روز گذشته در مراسم افتتاح کارخانه آلومينيوم هرمز آل در بندر عباس با بيان اين که "امروز ساختن ايران ماموريت بزرگ ملت ايران است و من بارها اين مساله را متذکر شده ام" ادامه داد: تمام شرايط براي ساختن ايران فراهم است.

وي خاطرنشان کرد: عصبانيت دشمن ملت ايران از آن جاست که مي بينند که ملت بزرگ ايران عزم جدي براي ساختن و فتح قله هاي بلند دارند، آن ها از پيشرفت ما ناراحتند. رييس جمهور با بيان اين که "بارها گفتيم که ملت ايران اهل تعامل و گفت وگو است" خطاب به غربي ها خاطرنشان کرد: ما طرفدار دعوا نيستيم و گفتيم که بياييد به جاي دعوا وادبيات طلبکارانه تعامل و گفت وگو براساس عدالت و احترام داشته باشيم، ولي شما گوش نکرديد.

شما زياده خواهي کرديد، تحريم کرديد و آن آقا آمد تحريم ها را تمديد کرد، فکر کرديد که مي توانيد با اين کارها ملت ايران را به زانو درآوريد، اشتباه کرديد. اکنون وارد فاز جديدي شده ايم و آن دوره تمام شده است که با پررويي و قلدري بخواهيد مسائل را به جلو ببريد، شما اکنون هشتتان گروي نه تان است و نمي توانيد خودتان را اداره کنيد و قادر به تاثيرگذاري در عرصه جهاني نيستيد، ولي ملت ايران قادر است و با قوت و براساس عدالت در معادلات جهاني دخالت مي کند و اجازه نمي دهد که شما نظم نويني را براساس پايه هاي ظالمانه تاسيس کنيد. وي در ادامه گفت: اگر دولت نهم با سرعت 120 کيلومتر حرکت مي کرد دولت دهم با سرعت 150 کيلومتر حرکت مي کند و خواهد کرد، دشمنان مي خواهند اين سرعت کم شود، آن ها مي خواهند انرژي ملت ايران را بگيرند، اشتباه مي کنند و هرچه مانع درست کنند ملت ايران با سرعت و با عزم حرکت خود را ادامه خواهد داد. اين ملت هيچ گاه فريب طراحي هاي آن ها را نخواهد خورد و کار خود را با عزت ادامه مي دهد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: