کد خبر:۳۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 2915
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مسئول نهاد رهبري در دانشگاه آزاد همدان:
دختران و پسران در دانشگاه‌هاي مجزا به كسب علم بپردازند
حضور دختران و پسران در يك دانشگاه در دوران اوج شهوت، مي‌تواند منجر به بروز مسائل نامناسبي در اجتماع شود در صورتي كه همين دختران و پسران در دوران كودكي و زماني كه از لحاظ شهواني در ضعف هستند...
حجت‌الاسلام والمسلمين علي امامي‌فر ظهر امروز در سخنان پيش از خطبه نماز جمعه همدان، با اشاره به 17 دي ماه سالروز كشف حجاب توسط رضاخان، مسئله حجاب را امري سياسي و ديني خواند و اظهار داشت: استعمارگران از همان ابتدا به درستي متوجه اين امر مهم شده بودند كه براي سلطه بر كشورهاي اسلامي و تاراج منابع و امكانات آنها بايد آنها را به فساد و بي‌بندوباري سوق دهند و اين مسئله نيز تنها به وسيله مبارزه با حجاب زنان ميسر مي‌شد.

به گزارش فارس از همدان، وي با تأكيد بر لزوم تحقيق در مورد چرايي سرمايه‌گذاري‌هاي كلان دشمن براي مقابله با حجاب زنان گفت: امروزه صدها سايت اينترنتي، ده‌ها مجله و كتاب، هزاران برنامه و بسياري مزدوران استعمار با عنوان روشنفكر و صاحبنظر از سوي دشمنان براي مقابله با اين مهم مأموريت دارند.

وي از نقش حائز اهميت مادران در تربيت فرزندان گفت و اضافه كرد: دشمنان اسلام نيز در راستاي رسيدن به اهداف خود در پي ايجاد فساد در ميان دختران امروز و مادران فرداي نظام اسلامي هستند تا از اين طريق فرزندان آنها را به سوي تباهي و انحطاط سوق دهند.

مسئول دفتر نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي همدان با تأكيد بر لزوم اجرايي كردن احكام اسلام در جامعه ديني افزود: متأسفانه بعد از گذشت 30 سال از عمر پربركت انقلاب اسلامي، هنوز آن طور كه بايد و شايد براي مبارزه با بي‌‌بند و باري در كشور تلاش اصولي و درستي صورت نگرفته است.

وي گفت: امروزه در نظام جمهوري اسلامي در بسياري از موارد برخلاف دستورات اسلام عمل مي‌كنيم كه بايد چاره‌اي براي اين اقدام انديشيده شود.

امامي‌فر ادامه داد: براي مثال حضور دختران و پسران در يك دانشگاه در دوران اوج شهوت، مي‌تواند منجر به بروز مسائل نامناسبي در اجتماع شود در صورتي كه همين دختران و پسران در دوران كودكي و زماني كه از لحاظ شهواني در ضعف هستند، در مراكز آموزشي جداگانه‌اي به تحصيل مي‌پردازند.

وي با طرح اين سئوال كه چه اشكالي دارد دختران و پسران در دانشگاه‌هاي مجزا به كسب علم بپردازند، خاطرنشان كرد: متأسفانه ما براي اينكه دل آمريكايي‌ها و يا ديگر كشورها را به دست بياوريم كه مبادا به ما انگ عقب‌ماندگي بزنند به برخي مسائل مهم در اجتماع توجه نمي‌‌كنيم در صورتي كه دنياي استكبار تنها زماني از ما راضي مي‌شوند كه دست از دين خود برداريم.

مسئول نهاد رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي همدان در پايان بيكاري و ازدواج دير هنگام جوانان را موجب بروز فساد در جامعه خواند و تصريح كرد: صدا و سيماي مركز جمهوري اسلامي ايران و سينماهاي آن نيز بايد در مورد پخش برخي برنامه‌هاي خود كه مروج بدحجابي و يا بي‌حجابي است، تجديد نظر جدي داشته باشند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: