کد خبر:۳۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۸۹ - ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: 2983
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
طرح مسايل غير اخلاقي در مدارس آمریکا
تمام دانش آموزان ابتدایی، حتی کلاس اولی‌ها هم که سن آنها از شش یا هفت سال تجاوز نکرده نیز می‌توانند با مراجعه به دانش یارها و یا مشاوران مسئول در مدارس خود، این محصول مورد نیاز را به طور رایگان دریافت کنند.
تمام دانش آموزان ابتدایی، حتی کلاس اولی‌ها هم که سن آنها از شش یا هفت سال تجاوز نکرده نیز می‌توانند با مراجعه به دانش یارها و یا مشاوران مسئول در مدارس خود، این محصول مورد نیاز را به طور رایگان دریافت کنند.

به گزارش آخرین نیوز، کمیته نظارت بر مدارس شهر «پروفینس» در ایالت «ماساچوست» آمریکا اعلام کرد که بر اساس مطالعات و تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که با توجه به آمار موجود از رابطه جنسی میان دانش آموزان مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، باید برای جلوگیری از انتشار بیماری و یا تولید فرزندان نامشروع، کاندوم به صورت رایگان در مدارس توزیع گردد.

کمیته در ادامه افزود: در گذشته ما این شرط را قرار داده بودیم که دانش آموزان باید در ابتدا برای دریافت کاندوم، از خانواده های خود رضایت نامه گرفته باشند اما اکنون به این نتیجه رسیده ایم که دیگر به رضایت نامه هم نیازی نیست و چه خانواده ها موافق باشند و چه مخالف، این کار باید انجام گیرد زیرا امری ضروری به شمار می رود.

کمیته نظارت بر مدارس شهر «پروفینس» همچنین گفت: تمام دانش آموزان ابتدایی، حتی کلاس اولی‌ها هم که سن آنها از شش یا هفت سال تجاوز نکرده نیز می‌توانند با مراجعه به دانش یارها و یا مشاوران مسئول در مدارس خود، این محصول مورد نیاز را به طور رایگان دریافت کنند.

در همین راستا دکتر «بیت سینگر» دانش یار یکی از مراکز بهداشتی مدرسه‌ای در شهر «پروفینس»، در این باره گفت: ما به هنگام ارائه این کاندوم‌های رایگان به دانش آموزان، آموزش‌های لازم برای چگونگی استفاده از آن و علت استفاده را نیز به آنها می‌آموزیم.

ناگفته نماند برخی خانواده ها از این تصمیم کمیته نظارت بر مدارس شهر «پروفینس» اعلام نارضایتی کرده و خواستار دریافت موافقت از سوی خانواده دانش آموزان شدند. در همین راستا «چارلی هانسون» پدر یکی از دانش آموزان در این باره گفت: بله، بنده می‌دانم که نپذیرفتن طرح توزیع رایگان کاندوم میان دانش آموزان، از سوی خانواده‌ها امری غیر مفید است و باید این طرح اجرا شود اما به اعتقاد بنده اگر بجای اجرای این طرح، خانواده ها با صحبت فرزندان خود را از انجام رابطه جنسی منع می‌کردند، کاری بسیار بهتر به نظر می‌رسید زیرا به نظر من با دادن این وسایل جنسی به دانش آموزان، آنان را بیشتر ترغیب خواهیم کرد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: