کد خبر:۳۴۵۴
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۷
تعداد بازدید: 1560
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
امام جمعه شيراز:
راهپيمايي‌ها سبب تعجب دوست و دشمن شد و بعد گفتند مردم براي ساندويچ آمده بودند
امام جمعه شيراز با بيان اينكه مخالفت با ولايت فقيه يعني مخالفت با رسول‌الله، امير‌المؤمنين و امام عصر و يعني كفر و ارتداد ...
امام جمعه شيراز گفت: آنها كه با چوب، قمه و چاقو به زن و بچه نمازگزاران و عزاداران حسيني در روز عاشورا حمله كردند، محارب هستند و مجازاتشان اعدام است.

به گزارش فارس از شيراز، آيت‌الله حاج شيخ اسدالله ايماني در خطبه‌هاي نماز جمعه امروز شيراز اظهار داشت: مطالبي را كه در سايت علي محمد دستغيب ديدم، باورم نيامد و وي بايد در روش خود تجديد نظر كند و بداند كه در نظام اسلامي حرف اول را رهبري مي‌زند و هيچ مرجعي از نظر شرعي و قانوني و عرفي اجازه ندارد مقابل حرف رهبري سخني بگويد.

امام جمعه شيراز افزود: تفكري كه مي‌گويد قرار نيست در تمام مسائل از رهبري حمايت و تبعيت كرد، سنگ را بر روي سنگ بند نمي‌كند و نظام اسلامي تعارف نمي‌شناسد و حكومت در جاي خود قاطعيت لازم را دارد.

وي با اشاره به سخن حضرت امام خميني (ره) مبني‌بر اينكه ولايت فقيه، ولايت رسول‌الله است و امروز ولي فقيه زمان همان ولايت رسول‌الله و علي را دارد، گفت: آيا مهرباني رهبري را در اجلاسيه خبرگان در شهريور ماه جاري و تحمل رهبري در مورد فتنه‌هاي اخير را نديديد.

ايماني با اشاره به اينكه فردي كه مسئولان نظام را آدمكش معرفي مي‌كند، رهبري او را تحمل كرده‌ است، گفت: شش ماه است كه مردم را به دردسر و كشتار انداخته‌اند و به‌ نام نظام تمام مي‌كنند اما رهبري تحمل مي‌كند.

نماينده ولي فقيه در استان فارس اضافه كرد: در روز‌هاي چهارشنبه و پنج‌شنبه مردم نشان دادند كه به ولايت و رهبري عشق مي‌ورزند و راهپيمايي‌ها سبب تعجب دوست و دشمن شد و بعد گفتند مردم ايران براي ساندويچ آمده بودند.

نماينده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبري گفت: ملت ايران در دنيا بي‌نظيرند و جان و مالشان را در برابر آرمان‌هايشان مي‌دهند چراكه تربيت شده امام حسين (ع) و امام زمان (عج) هستند و مثل آنها گشنه ساندويچ نيستند.

وي با بيان اينكه عطوفت اسلام فراوان است، افزود: اين نظام را امام زمان پشتيباني مي‌كند و توانايي اين مردم بيش از آن است كه فتنه‌گران تصور مي‌كنند.

امام جمعه شيراز با دعوت مردم به صبر و آرامش گفت: فتنه‌گران بفهمند كه چنانچه سبب فتنه و يا مباشر در فتنه باشند، محارب و مرتد هستند و دستگاه قضايي با آنها برخورد لازم را مي‌كند.

ايماني در بخش ديگري از خطبه‌هاي امروز شيراز اظهار داشت: حركاتي كه توسط چند دلقك در روز عاشوراي امسال انجام شد متعلق به رقاصان غير مسلماني بود كه شعور نداشتند و گرنه توپ در زمين دشمن نمي‌انداختند و اينان ايراني نبودند بلكه رقاصه‌هايي بودند كه گردانندگانشان آنها را با الكل و مواد مخدر به خيابان فرستاده بودند.

وي با بيان اينكه اين رقاصه‌ها مأموريت داشتند تا اصل ولايت فقيه را زير سئوال ببرند، گفت: دشمنان ولايت فقيه از ولايت رسول خدا مي‌ترسند و اگر امروز امام زمان هم بيايد آنها در مقابل او مي‌ايستند.

امام جمعه شيراز با بيان اينكه مخالفت با ولايت فقيه يعني مخالفت با رسول‌الله، امير‌المؤمنين و امام عصر و يعني كفر و ارتداد تصريح كرد: بنا به فرموده حضرت امام راحل اينان ديكتاتور‌هايي هستند كه در مقابل ملتي كه اسلام را مي‌خواهد، ايستاده‌اند و مي‌خواهند اقليتي بسيار اندك را بر اكثريت وسيع مردم تحميل كنند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: