کد خبر:۳۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۸۸ - ۱۵:۵۵
تعداد بازدید: 1421
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
زمينه سازي براي آخرين برنامه حكومت جهاني
احمدي نژاد : بزرگان ما فرمودند كه انقلاب اسلامي ملت ايران زمينه ساز آخرين برنامه حكومت جهاني هستند، بزرگترين مانع در برابر جهاني شدن انقلاب وجود دولت ديكتاتور ...
محمود احمدي ن‍ژاد همزمان با شب تاسوعاي حسيني در مسجد ارك تهران در جمع عزاداران حسيني حاضر شد.

احمدي نژاد در بخشي از سخنان خود در جمع عزاداران حسيني گفت: 1400 سال است هنوز واقعه عاشورا و كربلا آنگونه كه بوده است براي ما روشن نشده است اما آن مقدار كه ما مي دانيم ، هيچ حادثه اي جز كربلا ظرفيت بيان و نمايش آن عظمت را نداشته است.

احمدي ن‍ژاد ادامه داد: امروز كشور جمهوري در دنيا زياد است، در حال حاضر چهار جمهوري اسلامي در دنيا داريم، كشورهاي آزاد و دمكرات زياد است، اما چرا همه قلدرها و غارتگرها و جنايت كارها و دزدهاي بين المللي آنقدر با ملت ما دشمني دارند؟ ريشه اين دشمني كجاست ؟ ريشه اش همين حسين حسين گفتن شماست. چرا كه در ايران زمين پرچم امامت و ولايت بر افراشته شده است .

وي خطاب به دشمنان ملت ايران تاكيد كرد: به دشمنان مي گويم ملت ما يك ملت حسيني است، آنقدر شجاعت دارد كه حرف خود را صريح به دنيا بزند، شما مرد باشيد و حرفتان را صريح بزنيد. همين جا اعلام مي كنم دولت آمريكا مي خواهد در خاورميانه مسلط بشود من به شما مي گويم ، ملت ولايت مدار و حسيني ايران اجازه نخواهد داد شما بر خاورميانه مسلط بشويد.

وي با اعلام اين نكته كه ما با سياست هاي شما مخالفيم، افزود: اصلا در جمهوري اسلامي پرچم ولايت بر افراشته شده است براي مقابله با ظلم، براي دفاع از مظلومان براي دفاع از مليت و شرف ملت ايران، شما هم آن شجاعت و مردانگي را داشته باشيد و بگوييد ايران با سياست هاي ما مخالف است .

احمدي ن‍ژاد ادامه داد: به اربابانتان بگوييد ملت ايران و جمهوري اسلامي امروز به فضل الهي ده برابر يك سال گذشته قدرتمند تر در برابر شما خواهد ايستاد.

وي تاكيد كرد: ملت ايران ملت نجيبي است ، ملت ايران پيرو اهل بيت عصمت و طهارت (ع) است پر حوصله است و صبر مي كند ، اما واي به روزي كه خشم ملت ايران لبريز شود آن وقت خواهيد ديد ظرف يك روز بساط همه شما را از روي كره زمين خواهد چيد .

احمدي ن‍ژاد همچنين در واكنش به برخي تحركات ضد اسلاي در اروپا گفت: شما سياست مدارانتان يكي از يكي احمق تر است كه نه تاريخ مي شناسيد و نه سياست ، آمديد ميگوييد مناره ها ي مساجد را خراب كنيد ، خيال كرديد با خراب كردن مناره ها جلوي سيل حركت ايماني و معنوي انقلاب اسلامي را مي توانيد بگيريد ، شما نمي فهميد مناره ها ايمان نمي آورند و اين ايمان مردم است كه مناره مي سازد.

وي در خصوص وقايع اخير نيز تاكيد كرد: عكس امام را پاره كرديد ، با عشق ملت ايران به امام چه كار مي خواهيد كنيد با انديشه امام كه در دل تك تك ملت ايران جوشان و خروشان است چه كار ميكنيد .

وي افزود: من يك بشارتي به شما عزيزان مي دهم ، به فضل الهي و به لطف پيوستگي شما با ولايت و امامت و به لطف ايستادگي هوشمندانه شما پاي پرچم حضرت ابوالفضل العباس (ع)، امروز ملت ايران يك قدرت بزرگ و شكست ناپذير است و دشمنان ملت ايران در سرتاسر دنيا رو به اضمحلال و متلاشي شدنن و نشانه هايش هم پيداست.

احمدي ن‍ژاد ادامه داد: بزرگان ما فرمودندكه انقلاب اسلامي ملت ايران زمينه ساز آخرين برنامه حكومت جهاني هستند، بزرگترين مانع در برابر جهاني شدن انقلاب وجود دولت ديكتاتور و جنايت كار آمريكاست .

وي در پايان تاكيد كرد: اين راه مستقيم را بايد تا پايان ادامه دهيم ، پيروزي بزرگ و بزرگتر و نهايي نزديك است ، انشالله به لطف الهي همه شما شاهد فرو پاشي اين قدرت شيطاني خواهيد بود و تازه راه براي رساندن پيام انقلاب به دلهاي شكسته جهانيان باز خواهد شد .

چند نفر مثل خودشان در داخل نمي توانند به انقلاب اسلامي آسيب بزنند ، البته هوشياري و در صحنه بودن و حفظ هم دلي هم لازم است . كسي كه عاشق امام حسين است فدايي راه امامت و ولايت است .

در اين شش ماهه گذشته دشمنان ما دنبال اين بودند كه ملت و انقلاب ما را تضعيف كنند . سناريويي كه طراحي كرده بودند بسيار بسيار گسترده و پيچيده بود ، از نيم پهلوي را هماهنگ كرده بودند تا همه كساني كه مي توانستند . اينها هنوز نمي دانند ملتي كه در مكتب حسيني غرق است ، ملتي كه براي امامش جانش را فدا خواهد كرد، اين ملت همه كارهاي شيطاني و مادي و سلطه گرانه شما را در هم خواهد كوبيد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: