کد خبر:۳۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: 1700
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
فراموشي يک اتفاق
جاي تاسف است که با اين همه بي احترامي کشور دانمارک نسبت به پيامبر بزرگ اسلام چرا مسوولان ما در اجلاس تغييرات آب وهوايي دانمارک شرکت مي کنند و در نشست خبري حاضر مي شوند، بدون اين...
شکي نيست که ما انسانها فراموشکاريم و گذشته خود را خيلي زود از خاطر مي بريم. در بعضي اوقات فراموش کردن بعضي موضوعات پسنديده است ولي در بعضي موارد فراموش کردن گذشته کار صحيحي نيست و بايد از گذشته ها درس گرفته و آنها را هميشه به خاطر داشته باشيم و از آن درس عبرت بگيريم. پيامبر اسلام محمد رسول الله نزد همه مسلمانان جهان مورد احترام هستند.

همان طور که در قرآن نيز از محمد (ص) به عنوان خاتم پيامبران ياد شده و براي همه مسلمانان و غير مسلمانان جهان روشن است، شخص من حقيرتر از آن است که بتوانم قلم در دست بگيرم و حتي از نيکي هاي پيامبر بنويسم زيرا به هيچ عنوان نمي توانم پيامبر بزرگوار اسلا م را در چند سطر خلا صه کنم. دشمنان اسلا م در همه جاي دنيا همواره سعي و تلا ش کرده اند تا دين اسلام را کوچک شمارند و آن را خداي ناکرده تحقير و تحريف کنند و براي همين منظور به هر عملي دست مي زنند.

يک نمونه از اين دشمني ها را مي توان به کاريکاتوري که دو سال پيش دريک روزنامه دانمارکي عليه پيامبر گرامي اسلام (ص) منتشر شد، اشاره کرد.اين کار بسيار زشت دل همه مسلمانان جهان را به درد آورد.

مردم ما نيز ساکت نشستند و اين کار را شديدا محکوم کردند. حتي صداوسيما در برنامه هاي خبري مختلف گزارشي در اين زمينه تهيه کرده بود. دراين گزارش ها شيريني فروشي هايي نشان داده مي شدند که نام شيريني هاي دانمارکي خود را به گل محمدي تغيير داده بودند و اين نشان دهنده بخشي از اعتقاد قوي مردم ما به دين اسلام است. ولي جاي تاسف و قابل تامل است که با اين همه بي احترامي کشور دانمارک نسبت به پيامبر بزرگ اسلام چرا مسوولان ما در اجلاس تغييرات آب وهوايي دانمارک شرکت مي کنند و در نشست خبري حاضر مي شوند، بدون اين که کوچکترين اعتراضي نسبت به اين موضوع روا داشته و حداقل آن را به کشور ميزبان ياد آوري کنند. مردمسالاري-حسام شکوهي
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: