کد خبر:۳۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۸۸ - ۰۸:۱۸
تعداد بازدید: 3405
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه
نماز جمعه مورد حمايت استكبار جهاني
آيا شما به عنوان امام جمعه نديديد كه دختراني لاك‌زده كه نشان مي‌دهد تاكنون وضو نگرفته‌اند، با كفش نماز خوانده‌اند؟ صداي آنهايي را كه عليه انقلاب شعار مي‌دادند در حالي كه شما نماز مي‌خوانديد را شنيديد با كدام طناب پوسيده...
حمله شديد جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه به موسسه تنظيم و نشر آثار امام

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه با حمله شديد به موسسه تنظيم و نشرآثار امام خميني اين موسسه را جايگاه تجمع منافقين دانست.

به گزارش ايلنا، حجت الاسلام ذوالنور طي سخناني در تجمعي كه از سوي كاركنان رياست جمهوري نسبت به هتك حرمت به ساحت امام خميني(ره) در ميدان فلسطين تهران صورت گرفت بود، گفت:‌جسارت و توهين به وجود مبارك امام راحل جسارت به همه ارزش‌ها و مقدسات است.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران اظهار داشت: شخصيتي كه بعد از قرون متمادي توانست نظام سياسي اسلام و احكام حكومتي اسلام را در جريان دو قطبي جهان احيا كند.
وي كه دوران اصلاحات را در كشور دوران 8 ساله سياه مي‌ناميد، تصريح كرد: در اين دوره تمام تريبون‌ها و مطبوعات زنجيره‌اي را به ميدان آورده بودند و تمام آرمان‌ها و انديشه‌هاي امام راحل را مورد هجوم قرار دادند و روحيه تفكر، شهادت، خشونت را نقد كرده و نقص قرآن را در جرايد خود منتشر كردند.

ذوالنور دوران حاضر را مانند زمان حضرت علي(ع) دانست و گفت: امروز كساني كه با امام نبودند و به آدرس عوضي رفته بوده و براي دنياي خودشان به امام چسبيده بودند زماني كه مشاهده مي‌كنند نمي‌توانند نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلاب مقابله كنند نسبت به شخص امام توهين مي‌كنند.

وي با بيان اينكه كساني كه نام خط امامي را يدك مي‌كشند، خط امام را تعريف كنند ادامه داد: در دوران اصلاحات يك مصداق از آرمان‌هاي امام نام ببريد كه در مطبوعات و نطق‌هاي قبل از دستور مجلس ششم مورد حمله قرار نگرفته باشد.

ذوالنور تاكيد كرد: پيام من به سران خود فروخته اغتشاشات اين است كه اين خوراك را براي استكبار جهاني آماده و تهيه كرده‌ايد و پرده نفاق در حوادث كنار خواهد رفت و حضور مردم نمي‌گذارد از لفظ خط امامي مخفي بمانيد.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران، گفت: در نيمه دوم شهريورماه چند تن از سران آشوب نزد يكي از كانديداهاي شكست خورده انتخابات جمع شده و به او گفتند اين بيانيه‌هاي تند را قطع كن و چهره‌اي از آرامش از خود نشان ده و ما هم واسطه مي‌شويم اما آن شخص شكست خورده در انتخابات با تكبر و غرور گفت صبر كنيد چند ماه از انتخابات گذشته و چند روز بعد را مشاهده كنيد در مهرماه همه‌چيز مشخص مي‌شود.

وي خاطرنشان كرد: آنها فكر مي‌كردند با بازگشايي مدارس و دانشگاه‌ها مي‌توانند به خواسته‌هاي خود برسند حال آنكه با بازگشايي مدارس و دانشگاه‌ها نتوانستند بيش از 500 جوان را به دور خود جمع كنند و زماني كه مردم مشاهده كردند دم سران آشوب به سران استكبار گره خورده از آنها فاصله گرفتند.

ذوالنور به بيانيه اخير موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني اشاره كرد و گفت: موسسه نشر آثار امام به جايگاه تجمع منافقين تبديل شده و مشخص نيست چرا در هر آشوبي سران آن را ساپورت مي‌كنند و زماني كه شوراي نگهبان صلاحيت ليبرال‌ها را براي انتخابات رد مي‌كند موسسه نشر امام به دفاع از آنها مي‌پردازد.

وي خطاب به مسوولان موسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني گفت: شما چه رابطه‌اي با دشمنان امام داريد؟ چه جوابي براي مردم داريد؟ و بي‌كفايتي خود را بيش از اين نشان ندهيد و با صدور بيانيه صورت مساله را پاك نكنيد.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران به حضور معترضان به نتايج انتخابات در روز قدس اشاره كرد و گفت: درخشان‌ترين آرمان امام روز قدس است طرفداران شما بي‌شرمانه در كنار روزه‌داران بطري آب نوشيدند و به نفع اسرائيل شعار دادند اگر آن روز امام حضور داشت چه حرفي مي‌زد چرا خود را به امام مي‌چسبانيد آيا انسان با سر دادن شعار خط امامي بيمه مي‌شود؟ مگر نسبت انسان را تطهير مي‌كند اين همه شعار نسبت به امام را سر ندهيد.

ذوالنور گفت: ليدر خاكستري و پرده‌نشين اخيرا سخنراني كرده كه قبل از انقلاب و حتي در زمان امام ولايت فقيه را قبول نداشته چه برسد ولايت مطلقه آن را. بشكند دهن موسوي‌خوئيني‌ها كه اين حرف‌ها را بر زبان مي‌آورد.

وي ادامه داد: در دوران سياه خاتمي، عبدالله نوري وزير و مصطفي تاج‌زاده جانشين او بود چند طلبه يكي از جملات امام را نزد تاج‌زاده برده و به او نشان دادند تاج‌زاده نپذيرفت و قرار شد آنها آن كتاب را نزد وي بياورند. زماني كه تاج‌زاده اين جملات را مشاهده كرد گفت نمي‌دانستيم امام چقدر مستكبر و مستبد است. اين قائم‌مقام وزارت كشور در آن زمان با اين جسارت به امام توهين مي‌كند.

ذوالنور در بخش ديگري از سخنان خود مدعي شد كه عليرضا بهشتي ستاد قاچاق انسان تشكيل داده و گفت: افرادي كه به عنوان شهيد سبز اموي معرفي شدند به مرور زمان يكي‌يكي زنده شده و با مصاحبه‌هاي خود سران اين جنبش را رسوا كردند به همين دليل بهشتي ستادي تشكيل مي‌دهد تا با قاچاق و فراري دادن اين افراد آبروي جنبش سبز را نگه دارد. بعد بازداشت شده و با وثيقه آزاد مي‌شود.

وي ادامه داد: چرا برخي كه از وابستگان امام هستند بعد از آزادي اين افراد در زمان نماز صبح به ديدار آنان رفته تا نماز را با آنان برپا كنند.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران با بيان اينكه امام خميني همواره بر جمهوري اسلامي نه يك كلمه بيشتر و نه يك كلمه كمتر تاكيد داشتند ادامه داد: در روز قدس 13 آبان و 16 آذر برجسته‌ترين شعار مخالفان جمهوري ايراني و حذف اسلامي از نظام ماست اگر اين لفظ را جلوي دوربين بر زبان مي‌آورند چگونه مي‌توانيد تطهير كنيد كه اينها عكس امام را پاره نمي‌كنند؟

ذوالنور خاطرنشان كرد: راه، خط و آرمان‌هاي امام در مسير ولايت متجلي است و كساني كه امروز به هر دري براي نابودي مي‌زنند كور خوانده‌اند كساني كه به دنبال رسيدن به قدرت هستند آيا زمان فكر كردنشان نرسيده است آيا نماز جمعه تهران را نديديد، نمازجمعه‌اي مورد حمايت استكبار جهاني بود و رسانه‌هاي بيگانه چند روز قبل از نماز اقدام به آموزش خواندن نماز كردند.

وي ادامه داد: آيا شما به عنوان امام جمعه نديديد كه دختراني لاك‌زده كه نشان مي‌دهد تاكنون وضو نگرفته‌اند، با كفش نماز خوانده‌اند؟ صداي آنهايي را كه عليه انقلاب شعار مي‌دادند در حالي كه شما نماز مي‌خوانديد را شنيديد با كدام طناب پوسيده به اين چاه قديمي مي‌رويد از فساد اطرافيان خود دوري جسته و فرزندان متخلف خود را از كشور فراري ندهيد.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران خاطرنشان كرد: كساني كه به قائم‌مقامي امام رسيده بودند، با اقدامات خود خشم امام و مردم را برانگيختند اما امام و مردم آنها را به زباله‌دان تاريخ فرستادند اما امروز افتخار شما اين است كه آنها را از زباله‌دان بيرون آورده‌ايد.

وي به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبري در جمع طلاب اشاره كرد و گفت: مقام معظم رهبري مردم را به آرامش دعوت كرد و حجت را بر سران آشوب و همه دوستداران انقلاب تمام كرد و شما مشاهده مي‌كنيد كه براي بيعت با رهبري جمعيت خروشان حزب‌اللهي در جريان است ما به شما هشدار مي‌دهيم واي به روزي كه رهبر اجازه دهد آنگاه مردم طومار سياه شما را خواهند پيچيد.

جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران تصريح كرد: بنده به نمايندگي از مردم از قوه قضائيه درخواست مي‌كنم همانگونه كه رهبري فرمودند انتخابات تمام شده و مردم به كانديداهاي مورد علاقه خود راي داده‌اند و راي مردم محترم بوده و هيچ حجت و سندي نيز نتوانستند در ادعاي بروز تقلب در انتخابات ارائه دهند و 13 آبان و 16 آذر و 22 بهمن ربطي به انتخابات ندارد به همين دليل قوه قضائيه حق ندارد با مسامحه برخورد كند چرا كه خواست مردم برخورد با افرادي است كه به ارزش‌ها و آرمان‌ها و مقدسات اهانت مي‌كنند.

وي تصريح كرد: مردم در وهله دوم قرار دارند و قوه قضائيه بايد سران آشوب را كه در وهله مقدم هستند برخورد جدي كند.

ذوالنور در پايان با اشاره به سخن امام خميني مبني بر اينكه اگر مسوولين به وظيفه خود به درستي عمل نكردند مسووليت از مردم ساقط نمي‌شود گفت: اگر دستگاه‌هاي قانوني به وظيفه انقلابي و در خور مردم و راي مردم عمل نكنند آن وقت خشم اسلامي ايراني مردم، تفاله‌ها و ايادي استكبار جهاني را بر جاي خود خواهد نشاند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: