کد خبر:۳۳۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 3586
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
شکايت يک زن در دادگاه خانواده
شوهرم به بهانه ماموريت به خانه زن دومش مي رفت
مردي که بدون اطلاع همسر اولش ازدواج مجدد کرده و هر بار به بهانه ماموريت به خانه زن دومش مي رفت سرانجام رسوا و به دادگاه خانواده فراخوانده شد...
مردي که بدون اطلاع همسر اولش ازدواج مجدد کرده و هر بار به بهانه ماموريت به خانه زن دومش مي رفت سرانجام رسوا و به دادگاه خانواده فراخوانده شد.
 
در جلسه رسيدگي به اين پرونده زن ميانسال به نام فهيمه به حسن عموزادي قاضي شعبه 268 مجتمع قضايي خانواده گفت؛ 11 سال قبل با پدر و مادر همسرم که براي انجام کاري به محل کار من آمده بودند آشنا شدم و همين موضوع بعد از مدتي به ازدواج من و اکبر انجاميد. همسرم پنج سال از من کوچک تر بود و من همان زمان حدس مي زدم اين موضوع در آينده مشکل ساز شود ولي با علاقه يي که او به من نشان داد اين نگراني از بين رفت. پدر و مادر من سالخورده بودند و من شرط کردم کنار آنها زندگي کنيم و اکبر هم قبول کرد. فهيمه در ادامه گفت؛ مدتي بعد از زندگي مشترک، مشکلات ما هم شروع شد و همسرم بعد از دعوا با پدرش از محل کارش بيرون آمد و ديگر سر کار نرفت. او به خاطر مشکل جسمي قادر به فعاليت نبود و تا زماني که مستمري او وضع نشده بود من به تنهايي مجبور به تامين هزينه زندگي بودم. در آن مدت رفتار اکبر با من خوب بود و من تمام مشکلات را به خاطر همين خصلت شوهرم تحمل مي کردم تا اينکه مستمري او وضع و رفتار اکبر با من هم عوض شد.
 
وي افزود؛ بعد از مدتي متوجه شدم همسرم قبل از ازدواج به جرم آدم ربايي به زندان محکوم شده بود و همچنين برادر او اعتياد شديدي به مواد مخدر دارد. اکبر و خانواده اش تمام اين مسائل را از من پنهان کرده بودند ولي من چاره يي جز سکوت نداشتم. مدتي بود همسرم با وجود اينکه شاغل نبود به من مي گفت از طرف سازماني که مستمري دريافت مي کند، به ماموريت مي رود. اکبر ديگر مرد مهربان سال هاي قبل نبود و فقط زماني که به ماموريت مي رفت به وضع ظاهري خودش مي رسيد و ديگر به من و زندگي توجهي نداشت. مدتي بعد يکي از بستگانم به من گفت زماني که در خانه نيستم، زن جواني به منزل مان مي آيد. چند بار شوهرم را تعقيب کردم تا اينکه فهميدم روزهايي که به بهانه ماموريت از خانه خارج مي شود به منزل آن زن مي رود. وي افزود؛ با اينکه يک فرزند داشتيم همسرم همچنان به رفتارهاي ناشايست خود ادامه مي داد. من هم تصميم گرفتم با هووي خود صحبت کنم تا از زندگي من خارج شود اما او حاضر به اين کار نشد و اکنون مي خواهم از اکبر جدا شوم. بنا بر اين گزارش قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات فريده شوهر او را احضار کرد.اعتماد


-----------------------


پايان تلخ جدال «هوو»ها

مرد ميانسال وقتي نتوانست ميان همسرانش صلح و آشتي برقرار كند، در اقدامي هولناك دست به خودكشي زد.
چندي قبل امدادرسانان اورژانس تهران با شنيدن صداي لرزان يك زن كه از پشت تلفن براي نجات شوهرش كمك مي‌خواست راهي خانه‌اي در غرب تهران شدند. آنها پس از حضور در خانه دريافتند مجيد – 57 ساله – با خوردن ده‌ها قرص دست به خودكشي زده و به حالت اغما رفته است. بنابراين امدادرسانان همزمان با ارائه كمك‌هاي اوليه پزشكي بلافاصله او را به بيمارستان رساندند كه خوشبختانه با تلاش پزشكان، اين مرد از مرگ نجات يافت. وي درباره علت خودكشي‌اش به مأموران گفت: براي رهايي از مشكلات زندگي با دو همسرم چاره‌اي جز اين نديدم. حالا هم از اين‌كه زنده مانده‌ام بشدت ناراحتم، مرد بازنشسته درباره زندگي‌اش گفت: در جواني به دختر همسايه‌مان شهين علاقه‌مند شدم. چرا كه فكر مي‌كردم نيمه‌گمشده زندگي‌ام را يافته‌ام. بنابراين پس از طي تشريفات سنتي لازم، من و او پاي سفره عقد نشستيم. شهين زن فداكار و مهرباني بود كه با تمام مشكلات و سختي‌هاي زندگي‌مان ساخته بود. من و او با تلاش زياد فرزندانمان را به ثمر رسانده و زندگي نسبتاً آرام و راحتي داشتيم. تا اين‌كه سال گذشته زن جواني را ديدم كه بچه در بغل كنار خيابان ايستاده و منتظر ماشين بود. بلافاصله پس از توقف او را سوار كردم. همين‌كه روي صندلي نشست با صداي لرزان گفت، دخترش بشدت بيمار است و از من خواست او را به بيمارستان برسانم. «نگار» در طول راه با من به درد دل پرداخت و گفت شوهرش را به تازگي در يك سانحه از دست داده و با 2 فرزند يتيم زندگي سختي دارد. با شنيدن اين حرف‌ها تصميم گرفتم در حد امكان به آنها كمك كنم. با اين حال همسرم خيلي زود متوجه ماجرا شد و به تصور اين‌كه به آن زن علاقه‌مند شده‌‌ام.

جار و جنجال به پا كرد. بعد هم در كمال ناباوري از من جدا شد. من نيز به خاطر رهايي از تنهايي و مشكلات روحي به نگار پيشنهاد ازدواج دادم. او نيز با اطلاع از ماجراي جدايي‌ام جواب مثبت داد. اما پس از مدت كوتاهي به دليل اين‌كه جدايي از «شهين» و فرزندانم برايم امكان‌پذير نبود به ديدن همسر سابقم رفته و از او خواستم دوباره به خانه بازگردد. حتي قول دادم نگار را هم طلاق بدهم! بدين‌ترتيب بدون اطلاع همسر دومم، شهين را به عقد خود درآوردم. اما نتوانستم نگار را هم طلاق بدهم، بنابراين شهين كه خود را با چنين شرايطي روبه‌رو ديد به خانه نگار رفت و جنجال به پا كرد. با اين حال نگار كه تازه از ازدواج دوباره من و همسر اولم باخبر شده بود اعلام كرد حاضر به جدايي از من نيست. بدين‌ترتيب بين آنها جدال سختي درگرفت. من نيز به محض اطلاع از درگيري آنها بلافاصله خودم را به خانه نگار رسانده و سعي كردم آنها را آشتي دهم. اما وقتي دريافتم اين غائله تمامي ندارد از شدت ناراحتي و عصبانيت دور از چشم همسرانم، ده‌ها قرص خوردم تا به زندگي‌ام پايان دهم. به گزارش خبرنگار ما، در حالي كه اين مرد در بيمارستان بستري بود، دو هوو با مراجعه به شعبه 4 دادسراي ناحيه 2 سعادت‌آباد عليه يكديگر به اتهام ضرب و شتم و فحاشي شكايت كردند و در حال حاضر نيز تحقيقات قضايي، پليسي در اين‌باره ادامه دارد.ايران


--------------------------


قتل همسر به خاطر جشن طلاق

مرد انگليسي به دليل اينکه همسرش جشني براي جدايي شان ترتيب داده بود، او را با ضربات چاقو از پاي در آورد.به گزارش خبر آنلاين، اين مرد 63 ساله به عنوان نگهبان در کافي شاپ کار مي کرد.

اين زن قصد داشته جشني به مناسبت جدايي از شوهرش برگزار کند، به همين دليل پوسترهايي با اين عنوان به پنجره خانه اش چسبانده بود. مرد انگليسي که انتظار اين عمل را نداشت، در روز حادثه کنترل خود را از دست داد و همسرش را با وارد آوردن ضربات چاقو به قتل رساند.


-------------------------


قطع دست براي پرداخت قرض

يک مرد تايواني دستش را قطع کرد تا بتواند با دريافت حق بيمه، قرضهايش را پرداخت کند، اما پليس رازش را فاش کرد.به گزارش خبر آنلاين، اين مرد 38 ساله هشتم نوامبر جاري به اداره پليس رفت و ادعا کرد 2 نفر به او حمله کرده و دست چپش را قطع کردند.

مأموران پس از حضور در محل حادثه، به اين فرد مشکوک شدند، چون جراحت ايجاد شده در دست مرد تايواني، کاملاً صاف و دقيق بود. همچنين خون فقط در يک جا روي زمين ريخته شده بود. اين مسايل نشان مي داد حمله يا درگيري رخ نداده است.در بررسيهاي بعدي مشخص شد مرد تايواني مقروض بوده و به خاطر قطع شدن دستش 24 ميليون دلار پول از 12 شرکت بيمه گرفته است.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: