کد خبر:۳۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۴
تعداد بازدید: 1740
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
علي كردان به ديار باقي شتافت
علي كردان وزير اسبق كشور و عضو كابينه دولت نهم از چندي پيش به علت بيماري ريوي در بيمارستان مسيح دانشوري بستري شده بود. وي با تنفس مصنوعي به حيات خود ادامه مي‌داد
علي كردان وزير اسبق كشور كه در بيمارستان مسيح دانشوري بستري بود درگذشت.

علي کردان متولد اول آبان 1337 هجري شمسي در يکي از روستاهاي شهرستان ساري است.
كردان وزير اسبق كشور و عضو كابينه دولت نهم از چندي پيش به علت بيماري ريوي در بيمارستان مسيح دانشوري بستري شده بود. وي با تنفس مصنوعي به حيات خود ادامه مي‌داد و تيمي از پزشكان از جمله متخصصان مغز و ريه در حال مداواي بودند.

دکتر مسجدي قائم مقام بيمارستان مسيح دانشوري گفت: آقاي کردان پس از 19 روز بيماري امشب در اين بيمارستان به رحمت خدا پيوست.

دکتر مسجدي درباره بيماري آقاي کردان گفت: وي به بيماري "مولتي پل نيلوما" که نوعي بيماري بدخيم خوني است مبتلا و از طرفي تحت شيمي درماني بود.

وي افزود: گلبولهاي سفيد خون آقاي کردان بعد از شيمي درماني به شدت کاهش يافته بود که با علائم سرما خوردگي بستري و در نهايت به بيماري آنفلوآنزاي نوع A دچار شد.

زمان مراسم تشييع، تدفين و ختم وزير پيشين کشور به زودي به اطلاع عموم خواهد رسيد.

علي کردان در سوابق کاري خود مسئوليت‌هايي چون وزارت کشور، قائم‌مقام وزارت نقت، معاون وزير کار و امور اجتماعي و رئيس سازمان فني و حرفه‌اي کشور، معاون امور مجلس و استان‌هاي و معاون اداري-مالي سازمان صدا و سيما، قائم مقام سازمان ايرانگردي و جهانگردي، معاون و قائم‌مقام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، معاون اداري و مالي سازمان مسکن، فرماندار علي‌آباد کتول و گنبد کاووس را ثبت کرده است.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: