کد خبر:۳۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 2320
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تبليغ پديده "زنا با محارم" در سايت هاي غربي
تخريب وجه‌ي حجاب و زنان مسلمان در سايتهاي غربي
گفتني است آهنگ متني كه براي اين فيلم ها انتخاب شده، سرودهاي اسلامي – مذهبي بوده و در آن از عبارات اسلامي نيز استفاده شده است. در برخي از اين فيلم ها، پيش از آغاز عمل زنا، آيات ...
برخي پايگاه‌هاي الكترونيكي غربي كه به نظر مي‌رسد از سوي صهيونيست‌ها حمايت و پشتيباني مي‌شوند، در جديدترين اقدام ضداسلامي خود با هدف تخريب وجه‌ي حجاب و زنان مسلمان، به انتشار تصاوير و فيلم زناني عريان با ظاهري محجبه، دقيقا شبيه به زنان مسلمان، اقدام ورزيده اند.

به گزارش شيعه آنلاين، اين پايگاه هاي الكترونيكي علاوه در اين تصاوير و فيلم ها علاوه بر تخريب وجه‌ي حجاب و زنان مسلمان، به قرآن كريم نيز اهانت شده و حرمت، شأن و منزلت آن زير سؤال رفته است. در اين فيلم ها همچنين براي پديده "زنا با محارم" تبليغ شده است.

گفتني است آهنگ متني كه براي اين فيلم ها انتخاب شده، سرودهاي اسلامي – مذهبي بوده و در آن از عبارات اسلامي و نام‌هاي مبارك مانند نام خداوند متعال، پيامبر اكرم(ص) و غيره نيز استفاده شده است. در برخي از اين فيلم ها، پيش از آغاز عمل زنا، آيات قرآني پخش مي‌شود و گاهي نيز بازيگران فيلم با لب خواني نشان مي‌دهند كه در حال خواندن قرآن هستند.

برخي از اين پايگاه هاي الكترونيكي كه به طور كامل به انتشار فيلم و تصاوير غيراخلاقي تعلق دارد، در گوشه اي از صفحه خود پنجره يا گزينه اي براي اين فيلم هاي اهانت آميز قرار داده اند و روي آن نوشته اند: "بخش تصاوير و فيلم هاي اسلامي".
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: