کد خبر:۳۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۸۸ - ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 2521
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
حوادث روز
پسربچه هشت ساله آمريكايي، تغيير جنسيت داد!
رسانه‌هاي دولتي آمريكا گزارش دادند كه يك پسر بچه هشت ساله تغيير جنسيت داد و به يك دختربچه تبديل شد.
پسربچه هشت ساله آمريكايي، تغيير جنسيت داد!

رسانه‌هاي دولتي آمريكا گزارش دادند كه يك پسر بچه هشت ساله تغيير جنسيت داد و به يك دختربچه تبديل شد.

به گزارش ايسنا، روزنامه‌ ايالتي «آريزونا» در آمريكا نوشت: پزشكان با استفاده از دارو و انجام عمل جراحي موفق شدند، يك پسر بچه هشت ساله را به يك دختربچه تغيير جنسيت دهند.

اين روزنامه‌ مي‌افزايد: اين عمل و تغيير جنسيت به صورت كاملا قانوني انجام شده است و هم اكنون اين دختر بچه كه «يوسي رومرو» نام دارد، در وضعيت مناسبي به سر مي‌برد.

والدين اين كودك نيز اعلام كردند: «يوسي» درست در زماني كه لب به صحبت باز كرد، هميشه مي‌گفت، من دخترم. او هميشه از رنگ‌هايي كه دختر بچه‌ها دوست داشتند، استفاه مي‌كرد و به جاي بازي با اسباب بازي‌هاي پسربچه‌ها با عروسك‌هايش حرف مي‌زد.

به گزارش ايسنا، در يادداشت‌هاي روزانه والدين «يوسي» آمده است وي هنگامي كه چهار ساله بود اگر كسي او را پسرم صدا مي‌كرد، ‌از كوره در مي‌رفت و به شدت پرخاش كرد.

بازي مورد علاقه‌اش اين بود كه روسري يا شالي را به دور كمرش مي‌بست و همانند دختربچه‌ها دور خودش مي‌چرخيد و فرياد مي‌زد، من دخترم.

بر اساس گزارش بيمارستان كودكان ايالتي «آريزونا»، در سن شش سالگي دوجنسيتي بودن اين كودك تشخيص داده شد و در نهايت با انجام چند عمل جراحي و تجويز دارو «يوسي» هم اكنون يك دختربچه هشت ساله و سالم است.


------------------------------------


این شیطان به زنان خانه‌دار هم رحم نکرده است

18جنایت سیاه در پرونده مرد مویخی

شیطان سرگردان باغ متروکه 18 جنایت سیاه را به گردن گرفته است. این مرد مویخی نه تنها دختر بچه‌ها را در ورامین ربوده و برای نیت شوم خود به باغ متروکه‌ای می‌برد بلکه به زنان خانه‌دار نیز رحم نمی‌کرد.
چندی پیش با طرح چند شکایت مشابه ماموران پلیس ورامین رسیدگی به پرونده حساسی را آغاز کردند.
قربانیان در این پرونده دختران خردسالی بودند که در دام شیطانی مرد هوسران گرفتار شده بودند.
این دختران کوچک همگی در بازجویی‌ها موهای سفید و چشم‌های زاغ این مرد شیطان صفت را به خاطر داشتند.
هر کدام از عروسک‌ها چهره مرد را ترسیم کردند و دستگیری مرد مویخی در دستور کار پلیس قرار گرفت.
باشناسایی پاتوق‌های این مرد جوان وی 5 مهرماه سال جاری دستگیر و برای بازجویی‌ به اداره پلیس ورامین انتقال یافت.
این جوان مویخی که ابتدا منکر هرگونه آزار و اذیت شیطانی بود،‌وقتی با طعمه‌هایش روبه‌رو شد، چاره‌ای جز اعتراف ندید و در بازجویی‌ها به 8 جنایت سیاه اعتراف کرد.
چندی پیش زن جوانی که کودک سه‌ساله‌ای را به همراه داشت با دیدن عکس مرد مویخی در روزنامه‌ها به شعبه دوم دادسرای ورامین مراجعه کرد و در حالی که عکس مرد مویخی را با خود همراه داشت به بازپرس کوهپایه گفت: مدتی پیش برای خرید از خانه خارج شدم، از میانه راه متوجه تعقیب مردی شدم که سایه به سایه دنبالم می‌آمد، ابتدا توجهی نکردم اما وقتی متوجه شدم که این مرد مرا تا نزدیک خانه تعقیب کرده است کمی ترسیدم. بلافاصله با کلید در را باز کردم اما پیش از هر کاری مرد مویخی خودش را داخل خانه انداخت، پیش از آنکه داد و فریاد راه بیندازم وی چاقویی زیرگلوی دختر 3 ساله‌ام گذاشت و به من گفت اگر به خواسته‌های شیطانی‌اش تن ندهم مرا می‌کشد.
بازپرس کوهپایه به خبرنگار «وطن‌امروز» گفت: این متهم به پزشکی قانونی منتقل شده است تا وضعیت روحی و جسمی‌اش تحت بررسی قرار گیرد.
بازپرس کوهپایه در ادامه افزود: از تحقیقاتی که درباره خانواده وی صورت گرفته است، مشخص شده که وی در خانه کمی عصبی و ناراحت بوده است اما خانواده‌اش که از کارهای وی شوکه شده‌اند بارها تاکید می‌کردند که وی از کارهای شیطانی‌اش حرفی در خانه نمی‌زد و آنقدر برای بیرون رفتن از خانه وسواس نشان می‌داد که هیچ وقت وی را ندیدیم که بدون واکس کفش و اتوی لباس‌هایش از خانه بیرون برود.


---------------------------------


پیام های اینترنتی مرموز از کانادا برای زن تهرانی

‌ یک ایرانی مقیم کانادا با ارسال پیام‌های اینترنتی به زنی در تهران وی را به وحشت انداخت.
زن جوان برای چک کردن ایمیل‌هایش کامپیوتر را روشن کرد. وقتی وارد اینترنت شد تا پاسخ پیام‌های جدیدش را بدهد متوجه اسم ناشناسی شد که در لابه‌لای ایمیل‌هایش دیده می‌شد. با کنجکاوی پیام ناشناس را باز کرد ولی پیام مرموزی را مشاهده کرد که انتظارش را نداشت. در این ایمیل آمده بود: «صلاحت در این است که به پیام‌های من دقت کنی و آن را به ذهن بسپاری وگرنه در آینده با مشکل روبه‌رو خواهی شد». وقتی زن 29 ساله این ایمیل مرموز را دید با بی‌اعتنایی از آن گذشت و هرگز تصورش را نمی‌کرد این سرآغاز پیام‌های جدید این ناشناس باشد. ایمیل را بدون پاسخ رها کرد و بی‌آنکه آن را با همسرش در میان بگذارد به کارهای دیگرش پرداخت. چند روزی گذشت، زن جوان دوباره برای دیدن پیام‌هایش سراغ کامپیوتر رفت ولی این‌بار نیز در میان ایمیل‌های رسیده چندین پیغام از سوی همان ناشناس به دستش رسیده بود. با خود تصور می‌کرد شاید اشتباهی صورت گرفته و کاربر اینترنتی بی‌آنکه بخواهد پیام‌هایش را برای وی ‌فرستاده است. ایمیل‌ها را یکی پس از دیگری باز می‌کرد در هر پیامی با مطلب جدیدی روبه‌رو می‌شد. پیام‌ها حاکی از آن بود که وی مردی آشنا است که به‌خاطر خیرخواهی به دادن این ایمیل‌ها دست زده است تا زن جوان بتواند مسیر درستی را برای زندگی‌اش انتخاب کند. این زن 29 ساله وقتی با مرد ناشناس چت کرد متوجه شد وی به همه خصوصیات اخلاقی وی آشناست و با ارسال ایمیل‌های مرموز قصد دارد وی را از رابطه پنهانی همسرش با زن دیگری باخبر کند.
گاهی اوقات این پیام‌ها تهدیدآمیز می‌شد و گاهی در قالب نصیحت و پند نوشته می‌شد اما هیچگاه زن 29 ساله با این پیغام‌ها نتوانست نقطه کوری در زندگی‌اش پیدا کند که این ایمیل‌ها بتواند گره از آن باز کند. به همین خاطر همسرش را در جریان قرار داد اما وقتی همسرش نیز نتوانست فرستنده این ایمیل‌ها را ردیابی کند به دادیار دهستانی از دادسرای جرائم رایانه‌ای مراجعه کردند و به طرح شکایت پرداختند. با ادعای این مرد و زن جوان، ایمیل مرد ناشناس مورد ردیابی قرار گرفت و با اقدامات تخصصی رایانه‌ای کارآگاهان متوجه شدند این مرد یک ایرانی مقیم کاناداست که پیام‌های مرموز ارسال می‌کند. همین جزئیات کافی بود تا پلیس امنیت و اخلاقی وارد عمل شود و در حال حاضر تحت‌نظر دادیار دهستانی اقدامات ویژه‌ای برای ردیابی مرد ایرانی در کانادا آغاز شده تا انگیزه‌اش از این مزاحمت‌های ایمیلی فاش شود.منبع:وطن امروز


--------------------------------------

اعدام مادر بی‌رحم در سحرگاه شوم

به گزارش پرونده، یک زن فراری به نام سهیلا ساعت 8 صبح روز 14 شهریورماه سال 85 در حالی که سبد نوزادش در دستانش بود به سراغ مددکاری در بهزیستی رفت و در کمال خونسردی گفت می‌خواهم یک چیزی نشانت بدهم امیدوارم نترسی، سپس جنازه تکه تکه شده نوزادش را به مددکار نشان داد. مددکار از شدت ترس فریادی کشید و از حال رفت و همکارش به سمت آنان دوید و وی نیز با دیدن جسد نوزاد از هوش رفت. دقایقی بعد، ماموران کلانتری 123 نیاوران پای در محوطه بهزیستی گذاشتند و بازپرس اصغرزاده از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت سهیلا را صادر کرد. زن 27 ساله در بازجویی ها ادعا کرد در کرمانشاه متولد شده و همیشه از سوی پدر معتادش کتک می‌خورده تا اینکه 7 سال پیش فراری شده است. سهیلا گفت: 5 روز پیش از جنایت زایمان کردم، به خاطر اینکه نمی‌دانستم پدر کودکم چه کسی است و نمی‌خواستم به سرنوشت من دچار شود تصمیم به قتلش گرفتم، ساعت 7صبح نوزادم را به حیاط خلوت سازمان بردم و با یک کارد میوه‌خوری وی را از پای درآوردم. نمی‌دانم یک سال پیش با مردی آشنا شدم و با هم صیغه کردیم فکر می‌کنم نوزاد پسرم متعلق به او باشد، یک ماه پیش نیز از وی جدا شدم و هیچ خبری از این مرد ندارم. وقتی دادستان تهران درخواست مجازات قصاص نفس – اعدام- این مادر بی‌رحم را در غیاب پدر نوزاد مطرح کرد وی از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد. با تایید این حکم هنوز سهیلا در فهرست سیاه اعدامی‌ها قرار نگرفته بود که مردی با مراجعه به اجرای احکام دادسرا ادعا کرد پدر نوزاد است و نسبت به سهیلا رضایت دارد. با انجام آزمایش DNA این ادعا پذیرفته نشد و سهیلا در حالی که کمیسیون پزشکی وی را در زمان وقوع قتل سالم و بدون جنون شناخته بود در فهرست اعدامی‌ها قرار گرفت. سهیلا قرار است سحرگاه فردا پای چوبه دار برود و از سوی مسؤولان اجرای احکام به دار‌ آویخته شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: