کد خبر:۳۰۳
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۸:۵۳
تعداد بازدید: 874
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
موافقت اعضاي مجمع سهامداران با فروش ياهو
تقريبا همه اعضاي مجمع سهامداران ياهو موافق فروش اين شركت به مايكروسافت هستند.
دبير مجمع سهامداران ياهو از به تعويق افتادن جلسه عمومي مجمع با اعضاي هيات مديره خبر داد و گفت: تقريبا همه اعضاي مجمع سهامداران ياهو موافق فروش اين شركت به مايكروسافت هستند.

مك لويس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: پيش از اين تاريخ جلسه مجمع عمومي 3 جولاي اعلام شده بود اما اكنون اين نشست به اواخر ماه جولاي به تاخير افتاده است.

وي گفت: قرار بود در اين مجمع كه در آن سهام داران بزرگ و ميلياردي ياهو حضور دارند در مورد عملكرد ضعيف هيات مديره در مقابل پيشنهاد ياهو و تغيير اعضاي هيات مديره تصميم گيري شود اما با درخواست مهلت هيات مديره براي فعاليت بيشتر موافقت شد.

دبير مجمع سهامداران ياهو گفت: اكنون سهامداران بزرگ ياهو و افرادي مانند Icahn در تلاش هستند تا دوباره رابطه تجاري براي فروش ياهو به مايكروسافت از سر گرفته شود.

مك لويس افزود: اكنون با توجه به صحبت هاي اخير "استيو بالمر" در مسكو و مادريد اميدهاي جديدي براي از سرگيري مذاكرات ايجاد شده است و تيم هاي مذاكره دو طرف نيز در حال انجام فعاليت هايي هستند.

وي در خصوص نظر اعضاي مجمع سهامداران در اين مورد گفت: تقريبا همه اعضا موافق فروش هستند چرا كه اكنون قيمت سهام ياهو در حال افت و قيمت سهام مايكروسافت در حال افزايش است و اين مساله به زيان سهامداران و خود ياهوست.

وي گفت اكنون اختلاف نظرهايي ميان مديران ياهو براي از سر گيري مذاكرات وجود دارد اما فكر مي كنم با توجه به مشكلات اقتصادي موجود و بحث قيمت سهام علاقه براي از سرگيري مذاكرات بيشتر باشد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: