کد خبر:۳۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۸۸ - ۰۹:۱۰
تعداد بازدید: 2510
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
جانشين ولي فقيه در سپاه:
هنوز کشور از فتنه خارج نشده است
جانشين ولي فقيه در سپاه پاسداران دوران اصلاحات را دوران سياهي دانست که به گفته وي در اين دوران به خاطر عربده هاي دشمنان عقب نشيني از اصول انقلاب صورت گرفت.
انتخابات بهانه اي براي تبلور اغتشاشات در کشور بود جانشين ولي فقيه در سپاه پاسداران دوران اصلاحات را دوران سياهي دانست که به گفته وي در اين دوران به خاطر عربده هاي دشمنان عقب نشيني از اصول انقلاب صورت گرفت.
وي عقب نشيني آمريکا از مواضع خود را از دستاوردهاي انقلاب دانست و گفت: ملت ايران با روحيه شهادت طلبي بر مواضع خود ايستادگي کرد و توانست در عرصه هاي سياسي دستاوردهاي بزرگي را در سال هاي اخير به دست آورد.
به گزارش ايلنا، حجت الاسلام والمسلمين مجتبي ذوالنور در يادواره شهداي اصناف قم - که با حضور جمعي از اقشار مختلف مردم در مجتمع فرهنگي امام خميني(ره) قم برگزار شد - ترس از عربده هاي دشمنان را عقب نشيني از اصول انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: اين ارعاب در دوران سياه اصلاحات براي کشور اتفاق افتاد و اصول و ارزش هاي انقلاب را به خطر انداخت.
وي تکيه پيروي از راه امام و پايبندي به اصول و ارزش هاي انقلاب را از ويژگي هاي دولت نهم و دهم عنوان و خاطرنشان کرد: در حالي که در دولت اصلاحات برخي از مسوولان با عدم پايبندي به اصول و ارزش ها سه سال از بهترين زمان هاي کشور را در بحث هسته اي به هدر دادند هم اکنون شاهد هستيم با پايبندي به ارزش ها، غرب بدون مذاکره پيش شرط هاي ايران را مي پذيرد.
وي به حضور ايران در نشست 1+5 اشاره و تصريح کرد: ما مشاهده مي کنيم در اين نشست نشاني از تحريم وجود ندارد و اين به سبب پافشاري ايران و رييس جمهور کشور بر اصول و ارزش هاي اسلامي است. جانشين ولي فقيه در سپاه با بيان اين که " برخي از افراد که خط امام را يدک مي کشند کورکورانه اهداف دشمنان را در کشور محقق مي کنند" خاطر نشان کرد: شعارهايي که در روز جهاني قدس توسط گروهي سر داده شد صريحا با آرمان هاي امام خميني (ره) مخالف است. وي با اشاره به اتفاقاتي که پس از انتخابات در کشور رخ داد، گفت: گرچه انتخابات بهانه اي براي تبلور اغتشاشات در کشور بود اما براي اين اتفاقات از قبل برنامه ريزي شده بود و رد پاي دشمنان کشور در اين اتفاقات به خوبي روشن بود.
ذوالنور با بيان اين که "در اتفاقات اخير چهره فتنه گران براي مردم مشخص شد" ادامه داد: مردم با هوشياري و دقت فتنه هايي که در کشور بلند شده بود را خنثي کردند اما بايد مراقب باشيم زيرا هنوز کشور به طور کامل از فتنه خارج نشده است و اين فتنه خاموش هنوز ادامه دارد و سران فتنه قصد دارند در مناسبت هاي مختلف کار خود را ادامه دهند. وي ولايت فقيه را جزو ارکان اصلي انقلاب دانست و از آن به عنوان برج مراقبت جمهوري اسلامي ياد و اظهار کرد: متاسفانه برخي به درستي از معناي ولايت فقيه آگاهي ندارند زيرا اگر اين معنا را درک مي کردند با تبعيت از ولايت فقيه مي توانستند مجددا برگردند و مسير صحيح را انتخاب کنند.
جانشين ولي فقيه در سپاه پاسداران لرزش خواص را در فتنه هاي اخير مورد توجه قرار داد و افزود: برخي از خواص در اين فتنه ها با رفتار و گفتار و حتي سکوت خود بذر ترديد را در ميان مردم کاشتند و به نفع دشمنان قدم برداشتند يا از عمق فتنه آگاهي نداشتد و يا براي دشمنان کار مي کردند.
وي در ادامه سخنان خود با اشاره به توان کشور در مقابله با تهاجمات دشمنان تاکيد کرد: آمريکا و اسراييل توان و جرات حمله به ايران را ندارد زيرا اگر موشکي از سوي آن ها به سمت ايران پرتاب شود ايران بدون هيچ تعللي قلب اسراييل را از هم خواهد پاشيد. ذوالنور عقب نشيني آمريکا از مواضع خود را از دستاوردهاي انقلاب دانست و گفت: ملت ايران با روحيه شهادت طلبي بر مواضع خود ايستادگي کرد و توانست در عرصه هاي سياسي دستاوردهاي بزرگي را در سال هاي اخير به دست آورد.
جانشين ولي فقيه در سپاه ادامه داد: امروز دستاورد هاي عظيم جمهوري اسلامي ايران در عرصه هاي علمي و نظامي موجب شده انحصار برخي از کشورها در اين عرصه ها شکسته شود به طوري که با پرتاب ماهواره اميد که از دستاوردهاي بزرگ نظام اسلامي است سران غرب به ناچار همسايگي ايران در فضا را نيز پذيرفته اند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: