کد خبر:۲۹۴۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۸۸ - ۰۵:۲۲
تعداد بازدید: 5082
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
چند پيام براي محافظ هتاک
روايتي که يک سايت نزديک به احمدي نژاد درباره نحوه برخورد رئيس دولت با يکي از محافظانش منتشر کرده هم متن جالبي دارد و هم حاشيه يي قابل تامل...
روايتي که يک سايت نزديک به احمدي نژاد درباره نحوه برخورد رئيس دولت با يکي از محافظانش منتشر کرده هم متن جالبي دارد و هم حاشيه يي قابل تامل. پايگاه جهان نيوز نقل کرده که مدتي پيش هنگام ورود احمدي نژاد به خيابان پاستور سرنشينان يکي از خودروهاي حفاظت در تذکري به راننده خودروي پارک شده در اين خيابان، خواستار جابه جايي خودرو و ترک محل شدند اما تعلل راننده در اجراي دستور باعث شده يکي از محافظان با حمله به وي ضمن هتاکي و بر زبان راندن کلمات ناشايست اقدام به محبوس کردن او در صندوق عقب خودروي حفاظت کند.

آن طور که جهان نيوز اين ماجرا را روايت کرده همراهان راننده که از اعضاي خانواده وي بودند به شدت از اين اتفاق دچار ترس و وحشت شده و با بهت و حيرت اين صحنه را دنبال مي کردند.

اما آن بخش از اين ماجراي آزاردهنده که نظر جهان نيوز را به خود جلب کرده مربوط به برخورد احمدي نژاد با محافظ نهاد رياست جمهوري است. بر مبناي اين روايت، پس از ورود رئيس دولت به نهاد، مسوول مذکور ماجرا را براي احمدي نژاد بازگو مي کند که رئيس دولت به شدت از اين حادثه خشمگين و ناراحت مي شود و ضمن آزاد کردن فرد بازداشت شده و دلجويي از خانواده وي، با محافظ خاطي به شدت برخورد کرده و وي را از تيم محافظان خود اخراج مي کند.

برخي پيام هايي که از سوي بينندگان اين خبر در پايگاه جهان نيوز اجازه انتشار يافته نکات جالب توجهي را بازگو مي کند. براي نمونه يکي از بينندگان نوشته «با يک گل بهار نمي شود. اما خودمانيم، اگر آقاي رئيس جمهور بخواهد هميشه و همه جا اينچنين رفتار کند نيمي از اطرافيانش را از دست مي دهد...» فرد ديگري نظر داده «درود بر دکتر و محافظان بارافت.»

پيام بعدي از اين قرار است؛ «پس کاش به شادروان ... هم مي گفتيم برود ماشينش را در خيابان پاستور پارک کند. شايد...»

علاوه بر اين پيام هاي کنايه آميز معدود پيام هايي هم از سوي هواداران احمدي نژاد در پاي اين خبر نوشته شده که هواداران دولت به عادت هميشگي، رفتار احمدي نژاد را با موسوي و خاتمي و برخي همتايان رئيس دولت مقايسه کرده اند. مثلاً يکي از بينندگان پس از تحسين اقدام احمدي نژاد توجه کاربران را «به رفتار محافظان آقاي... از روساي جمهور سابق يا کتک زدن چند جوان مردم در تهران و شيراز جلوي آقاي موسوي (در زمان تبليغات در مسجد قبا و...) جلب کرده و مدعي شده «نه تنها ايشان برخورد نکردند، بلکه با لبخند کتک خوردن موافق خود را نگاه مي کردند.» يا يکي ديگر از حاميان احمدي نژاد که اشاره کرده ماجراهايي از اين دست فقط مربوط به ايران نيست و خواهش کرده کاربران اخبار مربوط به درگيري محافظان اوباما (رئيس جمهور امريکا) با اردوغان (نخست وزير ترکيه) و پرتاب مشت توسط محافظ اوباما به اردوغان را هم بخوانند.نويسنده:مسيح پارسي پور
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: