کد خبر:۲۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۸۸ - ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 1722
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام
به وجود یک جریان برانداز در درون نظام مشکوکم
بنده به شدت به وجود یک جریان برانداز در درون نظام مشکوک هستم. براندازی این است که جمهوری اسلامی در جهان به عنوان نظامی ظالم، خشن و مخالف گفتمان معرفی بشود. اینهاست که پایه های نظام را می لرزاند و آن را از درون می پوساند.
خبرگزاريها:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در آخرین شب از مراسم های دارالزهرا در ماه مبارک رمضان که به مدت ده شب برقرار بود، تاکید کرد: «بنده به شدت به وجود یک جریان برانداز در درون نظام مشکوکم، این جریان می خواهد جمهوری اسلامی در جهان به عنوان نظامی ظالم و خشن معرفی شود.»
 
حجت الاسلام مجید انصاری در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان گفت: «علی(ع) گفت اگر تمام جهان را به من بدهند تا دانه ای را به ظلم از دهان موری بگیرم، والله نمی پذیرم. اینها هشدار است، تعارف نیست، افسانه نیست. اینها دستور حکومتداری از سوی علی(ع)، میزان عدالت است.»
 
وی در ادامه گفت: «این آقای مداحی که با کمال بی شرمی دهانش را در مجالس مذهبی تهران باز می کند و بوی جهنم از دهانش به اهل آسمان می رسد و موسوی و کروبی و مردم را لعن می کند، علی(ع) که قسیم النار و الجنه است در همین دنیا جلوی او را خواهد گرفت. قرآن می فرماید که کوردلان این جهان، در آخرت هم کور محشور خواهند شد.»

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز تصریح کرد: «علی(ع) می فرماید به خدا قسم اگر شبانگاه روی خار آرام گیرم و با زنجیر مرا روی خارها بکشند برای من بهتر است از اینکه ظلمی بر کسی روا کرده باشم یا بر مقامی به ظلم و بدون صلاحیت نشسته باشم. غاصب، فقط غاصب فدک نیست، در تمام تاریخ هر کس بر مقامی بدون صلاحیت بنشیند غاصب و ملعون است.»

وی با تاکید بر اینکه «حکومت اسلامی باید گوشش برای شنیدن حرف مردم باز باشد»، گفت: «علی(ع)
به جناب مالک اشتر می فرماید بدترین برادرانت کسی است که عیبت را می بیند و دم نمیزند. امام صادق(ع) نیز می فرمایند بهترین برادر من کسی است که عیب مرا برایم هدیه آورد. باید بر دهان متملق خاک بپاشید.»

انصاری ادامه داد: «علی(ع) از درد زهر شمشیر آن ملعون بر خود میپیچید و نگران سرنوشت قاتل خود بود، نگران خوراکش بود، نگران کسی که پیامبر او را شقی ترین از اول تا آخر تاریخ می دانسته است. حکومت اسلامی ارزشش به همین هاست وگرنه به تعبیر امیرالمومنین(ع) حکومت از روده خوک بی ارزش تر است.»

وی با بیان اینکه «بنده کسی هستم که همانطور که امام خمینی گفت حفظ نظام اسلامی را از اوجب واجبات می دانم. قانون اساسی و وصیتنامه امام خمینی برای بنده شرط است که به همان هم استناد می کنم»، گفت: «رهبری در جمع دانشجویان در سال گذشته اظهار داشتند حتی انتقاد از شخص رهبر، به معنی ضدیت با ولایت فقیه نیست. ما خواهان اجرای همین بخش های مغفول از قانون اساسی هستیم.»

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: «روزنامه دولتی این کشور، روزنامه ای که از پول نفت، از پول بنده و شما اداره می شود، می گوید که «محمد موسوی خوئینی ها در برهه های گوناگون عناد و دشمنی خود را با نظام جمهوری اسلامی نشان داده و از هیچ فرصتی دریغ نکرده است» دروغ به بلندی این برج میلاد برای چه؟»
وی افزود: «این برادر نظامی به چه حقی به آقای خاتمی، رئیس جمهوری این مملکت تهمت می زند؟ در قانون شنود منع شده است. چگونه به این راحتی و با افتخار ادعا می شود که اطلاعاتی را از شنود به دست آورده اند. امام خمینی در سال 61 در آن بحران ترور با هرگونه شنود، بازداشت و ورود به حریم مردم بدون حکم قاضی مخالف بود.»
انصاری ادامه داد: «نظام اسلامی مجموعه ای از ارزش هاست که اگر ارزش هایش حفظ شود مقدس است وگرنه در جامعه ای که ضعیف در آن نتواند حقش را بگیرد چه تقدسی دارد؟ ما در درون نظام هستیم و خواهان اصلاح آن هستیم. باید جلوی این تهمت ها، این مصیبت ها گرفته شود. معنی ندارد که عده ای چنین مصونیت پیدا کنند که به آقای موسوی بگویند که وی 30 سال منافق بوده است. آیا این تهمت ها به آقای کروبی به نفع نظام است؟»
عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز تصریح کرد: «بنده به شدت به وجود یک جریان برانداز در درون نظام مشکوک هستم. براندازی این است که جمهوری اسلامی در جهان به عنوان نظامی ظالم، خشن و مخالف گفتمان معرفی بشود. اینهاست که پایه های نظام را می لرزاند و آن را از درون می پوساند وگرنه ده ها برابر تبلیغات منفی دشمن در زمان امام خمینی وجود داشت ولی کسی باور نمی کرد.»

انصاری با بیان اینکه «علیه تمام بزرگان نظام در حال لجن پراکنی هستند»، گفت: «علیه آقای موسوی، آقای خاتمی، آقای ری شهری، آقای واعظ طبسی، آقای امامی کاشانی و مراجع در حال اتهام زنی و لجن پراکنی هستند. چطور 30 سال مسوولان این مملکت همه خائن درآمده اند؟ اینها براندازی نیست؟ اینها پشتیبانی از ولایت فقیه است؟ عده ای چاپلوس و تازه به دوران رسیده و مجهول الهویه در حال از بین بردن بنیان این کشور هستند.»سرمايه
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: