کد خبر:۲۳۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۲
تعداد بازدید: 3134
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آخرين نظرسنجي‌هاي بشدت دقيق
جمع زيادي از نظردهندگان در حاشيه خواستار ادامه اين مناظرات شفاف و لبريز از هيجان در طول سال و حداقل به صورت مجموعه‌هاي 90 قسمتي شده‌اند
چون در پي برگزاري مناظرات تلويزيوني كانديداهاي انتخابات، چندين مركز معتبر از جاهاي مختلف در اين راستا اقدام به انجام نظرسنجي كردند تا بلكه كاشف به عمل آيد كه كدام كانديدا از بقيه جلوتر است فلذا ما نيز كه بيل به كمرمان نخورده هنوز و به شهادت دوست و دشمن، براي خودمان آدم معتبري مي‌باشيم؛ در يك حركت خودجوش، اقدام به تهيه و تدارك يك فقره نظرسنجي فوري فوتي معتبر كرديم كه از شدت اعتبار و انسجام، مو لاي درز آن نمي‌رود. مگر چطور بشود.

ملاحظه بفرماييد:

1 - بر مبناي اين نظرسنجي حساب شده كه حساب همه جايش شده؛ يكي از كانديداها تا كنون موفق به جلب نظر حدود يك چهارم از كل مجموع همه تماميت سرجمع شده آراي مردم شده است كه نشان از محبوبيت عظيم و عميق وي دارد.

2- در حدود 199/76 درصد از پاسخ دهندگان كوبنده، اعلام آمادگي براي حضور در انتخاب كردند كه از اين ميان، قريب 01/53 درصد به كانديداي اول و غريب 99/52 درصد خالص به كانديداي دوم راي مي‌دهند. دو نامزد ديگر نيز نزديك به 75 درصد آرا را به خود و خانواده اختصاص داده‌اند. حدود 10 درصد هم گفته‌اند كه شب آخر (شب جمعه) تصميم مي‌گيرند راي خود را بالاخره به چه كسي بدهند.

3- چنانچه از بررسي كارشناسانه و آماري اين نظرسنجي پيچيده برمي‌آيد، امكان كشيدن انتخابات به دور دوم يا نكشيدن آن به دور دوم وجود دارد. همچنين ممكن است به آمار راي‌دهندگان نيز اضافه شود كه در اين صورت به ضرس قاطع مي‌توان پيش‌بيني كرد كه افراد بيشتري در انتخابات شركت كرده‌اند.

4- جمع زيادي از نظردهندگان در حاشيه خواستار ادامه اين مناظرات شفاف و لبريز از هيجان در طول سال و حداقل به صورت مجموعه‌هاي 90 قسمتي شده‌اند و معتقدند كه در اين صورت تلويزيون مخاطبان صدميليوني خواهد داشت. منتها اين افراد گويا از هزينه‌هاي بالاي ساخت اين مجموعه‌ها بي‌خبر هستند. درثاني، فعلا سريال جومونگ هنوز هست. جومونگ، دوستت داريم.رضا رفيع
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: