کد خبر:۲۲۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 3279
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
با طراحي نرم افزار جديد
آيفون مناسب استفاده در محيط هاي اداري مي‌شود
يك طراحي نرم افزار برنامه‌ رايگاني را عرضه كرده كه آيفون را به ابزار قدرتمندي براي تحليل صفحه‌هاي گسترده و گزارش‌ها تبديل كرده و آن را براي بكارگيري در محيط هاي اداري مناسب مي‌كند.
يك طراحي نرم افزار آمريكايي برنامه‌ رايگاني را عرضه كرده كه آيفون را به ابزار قدرتمندي براي تحليل صفحه‌هاي گسترده و گزارش‌ها تبديل كرده و آن را براي بكارگيري در محيط هاي اداري مناسب مي‌كند.

به گزارش ايسنا، برنامه RoamBi از شيوه‌اي تقليد مي‌كند كه در آن خوانندگان با چشم به مرور صفحات گسترده يا داده‌هاي موجود درگزارش‌ها مي‌پردازند و سپس اطلاعات را به شكل تعاملي يا نمودارهاي ميله‌اي يا گرافيكي خلاصه مي‌كند و منطبق بر اندازه صفحه لمسي آيفون و قابليت‌هاي آن نمايش مي دهد.

شركت‌هاي معدودي مانند اراكل وگن تك آيفون را در ابعاد گسترده به كار گرفته‌اند اما اين شركت‌ها در بازار تلفن‌هاي همراه كاري كه تحت اختيار بلك بري است، استثنا شمرده مي‌شوند.

برنامه‌هايي مانند RoamBi به آيفون كمك مي‌كنند راه خود را در بازار كاربران اداري باز كنند اما بلك بري با سيستمي كه به شركت‌ها امكان مي‌دهد از اطلاعات محافظت كرده و دستگاه‌ها را كنترل كنند، موقعيت خود را مستحكم كرده است.

به گفته تحليلگران، مديران شركت‌ها براي بكارگيري آيفون راغب نيستند زيرا پلتفرمي كه به مديران پشتيباني فني براي شبكه‌ تلفن‌هاي هوشمندي كه كارمندان استفاده مي‌كنند مي‌دهد، وجود ندارد.

مديران شركت‌ها همچنين مايلند ابزارهايي مشابه ابزارهاي بكار رفته در بلك‌بري داشته باشند تا به قابليت‌هاي تلفن هوشمند مانند دانلود فايل‌هاي اينترنتي، مشاهده ويديو و عكس گرفتن نظارت و كنترل داشته باشند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: