کد خبر:۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۳:۳۶
تعداد بازدید: 4269
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مرد آلماني پس از كشتن همسرش، با گوشت بدنش غذا پخت
اين مرد متهم است كه با اعضاي بدن همسر خود غذا طبخ كرده و غذا را در يك ميهماني به خورد خانواده‌ همسرش داده است.
مرد آلماني پس از كشتن همسرش، با گوشت بدنش غذا پخت

يك مرد آلماني كه پس از كشتن همسرش و تكه‌تكه كردن وي، با اعضاي بدن متوفي غذا درست كرده بود، توسط پليس آلمان دستگير شد.

به گزارش ايسنا، به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني اتريش تايمز، مقامات پليس منطقه «فوسن» در آلمان در مصاحبه‌اي با رسانه‌هاي دولتي اين كشور اعلام كردند: «مايكل كرچمن» مرد جوان 28 ساله‌اي‌ است كه به كشتن همسرش و تكه‌تكه كردن بدن وي متهم است. علاوه بر اين، اين مرد متهم است كه با اعضاي بدن همسر خود غذا طبخ كرده و غذا را در يك ميهماني به خورد خانواده‌ همسرش داده است.

اين در حاليست كه در گزارش پليس منطقه «فوسن» آلمان آمده است كه اين مرد بر اساس شهادت همسايه‌هايش، فردي مهربان و دوستدار همسرش بوده و از او چنين رفتاري بعيد به نظر مي‌رسيده است.

با اين حال، مقامات پليس فدرال آلمان اعلام كردند: هر فرد آرام و خونسردي نيز مي‌تواند به صورت بالقوه قاتل باشد، چرا كه اگر در موقعيت‌هاي نامناسب قرار بگيرد، ممكن است مرتكب قتل شود.

گفتني است، بازرسان و بازجويان اين پرونده پس از بررسي قتل اعلام كردند كه اين مرد 28 ساله با استفاده از دو اره، سه چاقو، چكش و دو متر طناب اقدام به كشتن و سپس مثله كردن بدن همسرش كرده است.

بر اساس راي دادگاه عالي آلمان، اين مرد 28 ساله به دليل قتل از نوع درجه اول و مثله كردن جسد به حبس ابد محكوم شد.


---------------------------


مرد جوان، مزاحم خياباني همسرش را به قتل رساند

مردي كه به دنبال مشاجره خياباني، راننده‌اي را كه براي همسرش ايجاد مزاحمت كرده بود با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، دستگير شد.

به گزارش جام‌جم، شامگاه 23 ارديبهشت امسال مردي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران تماس گرفت و از درگيري خياباني راننده يك دستگاه خودروي عبوري با يك زوج جوان در حوالي كهريزك خبر داد.

پس از اين تماس با پليس، ماموران انتظامي به محل حادثه عزيمت كردند كه معلوم شد، مرد راننده در درگيري خياباني مجروح و به بيمارستان هفتم‌تير منتقل شده اما به علت شدت جراحات جان باخته است. با مشخص شدن اين موضوع ماموران با عزيمت به بيمارستان تحقيق در اين زمينه را آغاز كردند و با اطلاعاتي كه از شاهدان حادثه به دست آمد، به شناسايي مرد ضارب پرداختند و با كمك اهالي موفق به دستگيري وي شدند.

اعتراف به قتل مزاحم خياباني

متهم به قتل، روز گذشته مورد بازجويي قضايي قرار گرفت و گفت: قرار بود، من و همسرم زندگي مشتركمان را شروع كنيم كه اين حادثه اتفاق افتاد. شب حادثه براي خريد مواد خوراكي وارد مغازه‌اي شدم و همسرم بيرون مغازه منتظرم ماند اما هنگامي كه از مغازه خارج شدم، ديدم راننده يك خودرو براي همسرم مزاحمت ايجاد كرده و همسرم در حال مشاجره با او بود. هراسان خود را به آنها رساندم و علت ماجرا را از همسرم پرسيدم كه بيان كرد، مرد راننده با زور و تهديد، قصد داشته او را سوار خودرويش كند.

با شنيدن اين حرف‌ها، با مرد راننده دعوا كردم كه ناگهان او چاقويي را از داخل خودرويش برداشت و به من حمله‌ور شد كه در اين درگيري وي به قتل رسيد.

به دنبال اظهارات اين مرد، همسر وي هم مورد تحقيق قرار گرفت و گفته‌هاي شوهرش را تاييد كرد.بنابراين گزارش، مرد جوان به اتهام قتل روانه بازداشتگاه پليس شد و تحقيقات تكميلي از وي ادامه دارد.


-------------------------

به اتهام مثله كردن يك نوجوان انگليسي

مرد برزيلي به 21 سال حبس محكوم شد

دادگاه فدرال برزيل ، يك مرد جوان را به اتهام قتل و مثله كردن يك دختر نوجوان انگليسي به 21 حبس محكوم كرد.

به گزارش ايسنا ، دادگاه فدرال برزيل يك مرد جوان 21 ساله را به اتهام قتل و مثله كردن يك دختر نوجوان 17 ساله انگليسي به 21 سال حبس محكوم و در راي نهايي اعلام كرد كه اين مرد نمي‌تواند دادخواست فرجام بدهد.

اين در حاليست كه «كاروالو دو سانتوس» 21 ساله در ژوئيه سال 2008 ميلادي «كارا ماري برگ» 17 ساله را به دليل آن كه اين دختر قصد داشته او را به دليل اعتيادش به كراك و كوكائين به پليس و خانواده‌اش لو دهد، به قتل رسانده و پس از آن كه جسد اين دختر را تكه تكه كرده ، اعضاي بدن وي را در نقاط مختلف منطقه «گويانيا» در برزيل دفن كرده است.

رسانه‌هاي برزيل اقدام هموطن خود را دور از شئون انساني دانسته و اعلام كردند كه تاكنون چنين رويدادي در برزيل رخ نداده است.


---------------------


اهداي پوست به موزه، پس از مرگ!

«جئوف آستلينگ» معلم بازنشسته استراليايي است كه تمام بدنش را خالكوبي كرده و قصد دارد، پس از مرگش پوست بدن خود را به موزه ملي استراليا اهدا كند.

به گزارش ايسنا، به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني تلگراف، «جئوف آستلينگ» 65 ساله و اهل استراليا يك معلم بازنشسته است كه طي 15 سال بدن خود را خالكوبي كرده و مايل است پس از مرگش پوست بدن خود را به موزه ملي استراليا در «كانبرا» اهدا كند.

اين در حاليست كه اين مرد از نوك سر تا نوك پايش را خالكوبي كرده و موضوع خالكوبي روي بدنش نيز «گل‌هاي بومي» استراليا است.

اين مرد در گفت‌و‌گو با رسانه‌هاي دولتي استراليا يادآور شد: من با اين كار، يك اقدام يگانه و منحصر به فرد انجام دادم و از اين كه تصميم گرفتم پس از مرگم، پوست بدن خود را به موزه ملي استراليا اهدا كنم،‌ بسيار خوشحالم، چرا كه مي‌دانم با خالكوبي گل‌هاي بومي استراليا بر روي پوست بدنم، نام و شكل اين گل‌ها را براي ابد زنده نگاه داشته‌ام.


----------------------


رابطه پنهاني زني را پاي چوبه دار کشاند

زني که متهم است با همدستي مردي غريبه شوهر خود را کشته و جسدش را به آتش کشيده است در فهرست اعداميان قرار گرفت.
 
پرونده اين زن از سال 85 به جريان افتاد و اکنون با طي مراحل قانوني حکم قصاص وي آماده اجرا شده است.نخستين روز مرداد ماه سال 85 خانواده مردي به نام سيروس با مراجعه به پليس آگاهي شيراز خبر دادند پسرشان ناپديد شده است و همسر او نيز از سرنوشت سيروس اظهار بي اطلاعي مي کند. در حالي که اين موضوع مشکوک به نظر مي رسيد کارآگاهان تصميم گرفتند از همسر مرد ناپديد شده بازجويي کنند. رکسانا در اين مرحله از تحقيقات گفت نمي داند شوهرش چرا خانه را ترک کرده و به کجا رفته است. با توجه به اينکه مدرکي عليه رکسانا وجود نداشت وي آزاد شد اما اثاث کشي و نقل مکان او باعث شد کارآگاهان بار ديگر نسبت به رفتارهاي اين زن حساس شوند و وي را زير نظر بگيرند. ظن پليس زماني بيشتر شد که خبر رسيد رکسانا با استفاده از يک شناسنامه جعلي با مردي ازدواج کرده است. در حالي که فرضيه شوهر کشي به خاطر روابط نامشروع در اين پرونده ثبت شده بود رکسانا و مرد غريبه به نام جعفر بازداشت شدند. آن دو پس از چند روز انکار جرم و ابراز بي اطلاعي از سرنوشت سيروس سرانجام کشتن وي را گردن گرفتند و گفتند جسد اين مرد را در حاشيه شهر سوزانده اند. در پي اعترافات اين دو جنازه پيدا شد و دو متهم با صدور قرار مجرميت و کيفرخواست به شعبه 5 دادگاه کيفري استان فارس معرفي شدند تا هيات قضات درباره سرنوشت آنها تصميم بگيرند. در جلسه محاکمه رکسانا و همدستش اتهام آدمکشي را انکار کردند و مدعي شدند جنازه پيدا شده متعلق به سيروس نيست. در حالي که اولياي دم مقتول مصرانه اين ادعا را رد مي کردند قضات به پزشکي قانوني دستور دادند از طريق آزمايش DNA هويت قرباني بررسي شود. چندي بعد متخصصان پزشکي قانوني طي نامه يي به شعبه 5 دادگاه کيفري اعلام کردند برخلاف ادعاي رکسانا جنازه متعلق به شوهرش است. پس از اعلام اين نظريه دو متهم بار ديگر پاي ميز محاکمه رفتند و زن جوان اين بار به قتل اعتراف کرد و گفت؛ من از مدت ها قبل با جعفر رابطه داشتم و روز حادثه در حالي که فکر مي کردم او به خانه بازنمي گردد جعفر را به منزلم کشاندم اما شوهرم سرزده از راه رسيد و ما را ديد. در حالي که نمي دانستيم بايد چه کار کنيم جعفر با چاقو سيروس را زخمي کرد و سپس دست و پايش را با طناب بست. بعد من سلاحي را که در خانه داشتيم برداشتم و با شليک گلوله شوهرم را کشتم و در ادامه جسد را به حاشيه شهر برديم و به آتش کشيديم.

بعد از اعترافات اين متهم و تاييد گفته هاي او از سوي همدستش قضات رکسانا را به قصاص و جعفر را به حبس محکوم کردند که اکنون اين راي در ديوان عالي کشور تاييد و آماده اجرا شده است.منبع:روزنامه اعتماد
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: