کد خبر:۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۳:۵۹
تعداد بازدید: 4642
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پرچم ایران پس زمینه زنان برهن_ه
چند شبكه ماهواره‌اي پرونوی عربی که با نشان دادن عکس‌ها و شماره تلفن‌های زنان تحت سلطه خود را به فروش می‌رسانند، چند وقتی است در اقدامي تحريك برانگيز امکان ارتباط با زنان ایرانی را نیز به مجموعه خود افزوده‌اند
چند شبكه ماهواره‌اي پرونوی عربی که با نشان دادن عکس‌ها و شماره تلفن‌های زنان تحت سلطه خود را به فروش می‌رسانند، چند وقتی است در اقدامي تحريك برانگيز امکان ارتباط با زنان ایرانی را نیز به مجموعه خود افزوده‌اند.

به گزارش شيعه آنلاين، در تصوير اين شبكه‌هاي ماهواره‌اي شماره تلفن‌ و پرچم ملیت زنان نیز وجود دارد. ترکیه، عربستان و روسیه معمولا پای ثابت پرچم‌هاست، اما این اولین باری است که پرچم جمهوری اسلامی ایران را در پس زمینه زنان برهنه دیده می‌شود.

گفتني است صاحبان این شبکه‌هاي ماهواره‌اي که احتمال سوءتفاهم را مي دادند، از روی عمد کلمه "الله" كه وسط پرچم جمهوري اسلامي ايران قرار دارد را برای نمایش كمي بزرگ تر از حد معمول انتخاب کرده‌اند که جای هیچ شبهه‌ای نماند و كسي پرچم كشورمان را با پرچم ديگر كشورها اشتباه نگيرد. با گرفتن اين شماره تلفن، صداي عشوه‌گری‌های یک زن فارسی زبان، به گوش مي‌رسد.

شايان ذكر است كد شماره تلفني كه در صفحه اين شبكه‌ها ديده مي‌شود، به کشور استونی تعلق دارد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: