کد خبر:۲۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۸:۰۶
تعداد بازدید: 3044
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تحقیقات نشان داده گوشی آیفون بیشتر برای بازی از آن استفاده مي شود
تحقیقات نشان داده گوشی آیفون بیش از اینکه در جهت کاربرد به عنوان یک تلفن مورد استفاده قرار گیرد بیشتر برای بازی از آن بهره برده می شود.
تحقیقات نشان داده گوشی آیفون بیش از اینکه در جهت کاربرد به عنوان یک تلفن مورد استفاده قرار گیرد بیشتر برای بازی از آن بهره برده می شود.

گوشی آیفون به جهت دارا بودن واسط کاربری عالی، مرورگر وب، صفحه نمایش بزرگ و قابلیت لمسی مورد ستایش بسیاری از کاربران تلفن همراه در سراسر دنیا قرار گرفته است. البته مشکلات و کاستی هایی نیز در این دستگاه وجود دارد که از آن جمله می توان به نداشتن صفحه کلید فیزیکی و دوربین با کیفیت اشاره کرد، اما هنگامی که با دیگر ویژگی ها و قابلیت های آن مقایسه می شود این کاستی ها هم به چشم نمی آیند.

بر اساس تحقیقاتی که درباره آیفون بر روی 600 کاربر صورت گرفته نشان داده که 73 درصد از دارندگان آیفون از آن در جهت سرگرمی استفاده می کنند، این درحالی است که تنها 59 درصد کاربران دیگر گوشی های هوشمند از دستگاهشان برای بازی و سرگرمی بهره می برند.

بر اساس این تحقیقات ثابت شده که کاربران آیفون بیشتر از این دستگاه به لحاظ شخصی استفاده می کنند به این ترتیب گوشی آیفون بیشتر جنبه شخصی دارد تا تجاری. گوشی آیفون امکان دسترسی ساده تر به اطلاعات و تعاملات را به شکل آنلاین برای کاربران فراهم می کند.منبع:روزنامه دنياي اقتصاد
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: