کد خبر:۲۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۵
تعداد بازدید: 4087
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
قاچاقچيان از سينما به تلويزيون رسيدند؛
نسخه قاچاق «افسانه جومونگ» به شبكه پياده‌رو رسيد
پس از شكست شبكه قاچاق در دستيابي به فيلم‌هاي روز سينما قاچاقچيان با پخش گسترده مجموعه پرطرفدار «افسانه جومونگ» در پياده روها تلويزيون را براي سودجويي‌هايي خود انتخاب كردند.
پس از شكست شبكه قاچاق در دستيابي به فيلم‌هاي روز سينما قاچاقچيان با پخش گسترده مجموعه پرطرفدار «افسانه جومونگ» در پياده روها تلويزيون را براي سودجويي‌هايي خود انتخاب كردند.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، بعد از اين كه سينماي ايران در دو سال گذشته لطمات جبران ناپذيري را از قاچاق سي‌دي متحمل شد و با اقدامات جدي در مبارزه با قاچاق فيلم‌هاي روز، جلوي قاچاق فيلم‌هاي روز سينمايي گرفته شد، دست‌اندركاران شبكه قاچاق، به تكثير نسخه‌هاي قاچاق سريال‌هاي پربيننده روي آورده‌اند.

در اين زمينه،‌ به تازگي سودجويان رو به تكثير و فروش سريال‌ پرمخاطب «افسانه جومونگ» آورده‌اند تا مشتري‌هاي اين سريال تلويزيوني را جذب كنند.

بر اساس اين گزارش، با توجه به محبوبيت اين سريال تلويزيوني در بين خانواده‌ها، نسخه اين سريال در اينترنت و سي‌دي‌هاي آن كنار پياده‌روهاي پايتخت به فروش مي‌رسد.

پيش‌تر نيز پس از اين كه سال گذشته «جواهري در قصر»(يانگوم) در ميان ايرانيان به محبوبيت رسيد، به سرعت سي‌دي‌هاي نسخه كامل و بدون سانسور آن، سر از اينترنت و كنار پياده‌روها در آورد.

«افسانه جومونگ» كه در ايام نوروز روزانه از تلويزيون پخش مي‌شد و طرفداران بسياري براي خود دست و پا كرد در آخرين روزهاي تعطيلات به شكل گسترده‌ايي در شهرهاي مختلف كشور فروخته شد و داستان آن لو رفت.

در عين مسئولان تلويزيون كه تاكنون درباره اين مساله ساكت بوده‌اند ظاهرا تنها راه چاره در پخش دو روز در هفته اين سريال ديده‌اند تا هر چه زودتر داستان جومونگ را به پايان برسد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: