کد خبر:۲۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 5138
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پس از مجموعه تلويزيوني افسانه جومونگ
انيميشن و بازي رايانه‌اي جومونگ هم آمد
محصولات جانبي مجموعه تلويزيوني «افسانه جومونگ» به بازارهاي ايران هم راه پيدا كرده‌اند و انيميشن آن به زودي دوبله و از تلويزيون پخش خواهد شد.
با توجه به استقبال از سريال كره‌اي «افسانه جومونگ» انيميشن و بازي رايانه‌اي اين مجموعه تلويزيوني نيز آمدند.

به گزارش فارس، پس از موفقيت مجموعه كره‌اي «افسانه جومونگ» ، عروسك‌ها ، بازي رايانه‌اي و انيميشن آن نيز در اين كشور توليد شد كه با توجه به محبوبيت اين سريال ، محصولات جانبي نيز با استقبال خوبي مواجه شدند.

بنا بر اين گزارش ، محصولات جانبي مجموعه تلويزيوني «افسانه جومونگ» به بازارهاي ايران هم راه پيدا كرده‌اند و انيميشن آن به زودي دوبله و از تلويزيون پخش خواهد شد.

با محبوبيت درام 81 قسمتي جومونگ با بازي «سونگ ايل گوك» محصول سال 2006 شبكه «ام بي سي» در بين مردم، كارتون و بازي كامپيوتري جومونگ نيز توليد و به بازار عرضه شد. قبل از اين نيز مواد خوراكي و عروسك‌ها با آرم و عكس جومونگ روانه بازار شده بودند.

«افسانه‌ جومونگ» را «كيم‌گوم هونگ» و «لي جوهوان» در سال 2006 كارگرداني كرده‌اند و محصول شبكه‌ MBC كره جنوبي است.

داستان «افسانه جومونگ» درباره جومونگ موسس امپراتوري گوگوريو در 37 سال قبل از ميلاد مسيح است. او پسر ژنرال «هه موسو» و «بانو يوهوا»بود.

پادشاه «گوموا» سرپرستي جومونگ و مادرش را پس از قتل پدر جومونگ برعهده گرفت كه گمان مي‌رفت به دست سلسله «هان» به قتل رسيده است.

«سوسانو» شخصيت ديگر اين قصه نيز دختر يك بازرگان است كه به جومونگ در تحقق رويايش در جهت بنيان‌گذاري يك كشور جديد كمك مي‌كند و بعدها همسر دوم او مي‌شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: