کد خبر:۲۰۶۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۸:۵۸
تعداد بازدید: 4494
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
دختراني كه دوست دارند پسر باشند
روزنامه "الرايه" چاپ قطر خود طي گزارشي به جديدترين بيماري روحي دختران قطري پرداخت و در آن به تمايل اين دختران به شبيه كردن خود به مردان اشاره كرد.

روزنامه "الرايه" در ادامه نوشت: مدتي است كه تعداد زيادي از دختران قطري با پوشيدن لباس هاي مردان و شبيه كردن خود به مرد، در روزهاي تعطيل مانند پنج شنبه، جمعه و شنبه در يكي از پارك هاي بزرگ قطر گرد هم مي‌آيند. مقامات مسئول در قطر در ابتدا مي‌پنداشتند كه آنان دختراني هستند كه تغيير جنسيت دادند اما پس از بررسي هاي انجام شده مشخص شد كه اين يك نوع بيماري روحي است كه اخيرا دامن اين دختران را گرفته است.

"الرايه" همچنين مي‌نويسد: نظرسنجي انجام شده و مطالبي كه در پايگاه هاي الكترونيكي اجتماعي و چت روم‌هاي قطري در اين باره، نشان مي‌دهد كه بيشتر شهروندان قطري از ظهور اين پديده به شدت ناراحت و خشمگين هستند و تهاجم فرهنگي غرب را كه از طريق اينترنت و شبكه هاي ماهواره‌اي صورت مي گيرد را عامل اين مسأله مي‌دانند. اين شهروندان ناراضي قطري معتقدند كم رنگ شدن دين در ميان شهروندان نيز در به وجود آمدن اين پديده نيز بي‌تأثير نيست.

اين روزنامه قطري در ادامه افزود: به دستور مقامات مسئول در قطر اين مسأله فورا پيگيري و مشخص شد كه تمام اين دختران از بيماري‌هاي روحي رنج مي‌برند و همه آنان با خانواده‌هاي خود مشكل دارند.

گفتني است اين بيماري روحي جديد بيشتر در ميان دختران كم سن و سال كه بين 16 تا 19 سال سن دارند، شيوع يافته است.منبع:ابنا-شيعه آنلاين

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: