کد خبر:۱۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۹:۰۳
تعداد بازدید: 3263
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
استقبال از بازيگر «ميليونر زاغه نشين» با مشت ولگد!
مردمي که «عجرالدين»، بازيگر نقش کودکي سليم را تا درب خانه اشان رسانده بودند ناگهان متوجه شدند که او با صورتي قرمز و اشک آلود، در حاليکه پدرش با عصبانيت او را دنبال مي کرد،
هشتادويکمين دوره از رقابت هاي اسکار در حالي برگزيدگان خود را شناخت که فيلم «ميليونر زاغه نشين» با برنده شدن هشت جايزه در صدر قرار گرفت و بازيگران اين فيلم نيز چندي بعد پس از پشت سر گذاشتن يک پرواز طولاني در ميان استقبال گرم مردم هند، وارد اين کشور شدند. در کنار اين استقبال ها آنچه که همه را متعجب کرد رفتار غيرمنطقي و خشمگينانه پدر «عجرالدين محمداسماعيل»، بازيگر نقش کودکي سليم، با وي بود. مردمي که «عجرالدين»، بازيگر نقش کودکي سليم را تا درب خانه اشان رسانده بودند ناگهان متوجه شدند که او با صورتي قرمز و اشک آلود، در حاليکه پدرش با عصبانيت او را دنبال مي کرد، سراسيمه از خانه خارج شد و مادر عجرالدين نيز التماس کنان به دنبال پدرش مي دود. پس از کمي مشخص شد که پدر عجرالدين از او خواسته که همان موقع با او براي ملاقات با عده اي از دوستان شان به محله اي ديگر برود ولي عجرالدين خسته از مراسم و سفر طولاني، از همراهي با پدر امتناع کرده و پدرش نيز او را زير مشت و لگد گرفته است. چند ساعت پس از اين ماجرا، «محمد اسماعيل» به سان ديلي گفته: «من از اينکه چنين کار کردم خيلي متاسف ام، من در آن موقع تحت تاثير استرس بازگشت پسرم به خانه به شدت گيج و سردرگم بود و براي يک لحظه اختيارم را از دست دادم.» وي افزوده: «من عاشق پسرم هستم و از اينکه او به خانه بازگشته بسيار خوشحالم.».منبع:ابتكار


----------------------


گل هاي کوچک، زوج لجباز را دوباره به دادگاه کشاند

مردي که در آستانه جدايي از همسرش با او توافق کرده بود مهريه 1361 شاخه گل رزش را به او بدهد به خاطر مشکل پسندي همسرش دوباره کارش به دادگاه کشيده شد.

اين مرد که ارسلان نام دارد چندي قبل در پي اختلاف با همسرش ناديا تصميم گرفت او را طلاق دهد. او پس از توافق بر سر حق و حقوق ناديا همراه با وي به دادگاه خانواده رفت و پس از انجام مراحل اداري منتظر روز دادگاه شد. سرانجام در روز مقرر اين زوج به شعبه 272 رفتند. در جلسه رسيدگي به پرونده پس از آنکه ارسلان و ناديا توانستند قاضي را براي صدور حکم طلاق قانع کنند رئيس دادگاه به بررسي حق و حقوق ناديا پرداخت. اين زن که مهريه اش 500 سکه بهار آزادي و 1361 شاخه گل رز بود، گفت؛ 400 سکه را مي بخشد اما شوهرش بايد يکصد سکه باقي مانده و گل ها را به او بدهد. به اين ترتيب ارسلان متعهد شد خواسته زنش را برآورده کند و با او قرار گذاشت روز بعد سکه ها را همراه با گل هاي رز مقابل در دادگاه به او تحويل بدهد. فرداي آن روز هر دو طبق قرار در ميدان ونک حاضر شدند. ارسلان سکه ها را به ناديا داد و سپس به طرف خودرواش رفت تا گل ها را که در صندوق عقب ماشين قرار داشت به او بدهد. اما همسرش پس از ديدن گل ها گفت اين گل ها کوچک هستند و رنگ شان مورد پسند او نيست. ارسلان که از حرف هاي همسرش به شدت عصباني شده بود سکه ها را از او پس گرفت و آنجا را ترک کرد. پس از اين ماجرا زن بهانه جو به خاطر اينکه شوهرش مهريه اش را آن طور که باب ميلش بوده، فراهم نکرده از او شکايت کرد و بار ديگر همسرش را به دادگاه کشاند. صبح روز گذشته ارسلان که دوباره به شعبه 272 مجتمع قضايي خانواده آمده بود به قاضي عالمي گفت؛ همين رفتارهاي همسرم باعث شد نتوانم با او زندگي کنم. در زندگي مشترک مان هم او مدام از همه چيز ايراد مي گرفت و بهانه جويي مي کرد. من حاضرم هر کاري بکنم تا او دست از سر من بردارد و پايش را از زندگي ام بيرون بکشد. به دنبال اظهارات اين مرد مقرر شد در جلسه ديگري اختلافات اين زوج به طور کامل مورد بررسي قرار گيرد و مهريه در حضور قاضي پرداخت شود.منبع:اعتماد


----------------------

به دليل بحران اقتصادي ؛
هندي‌ها به خوردن موش روي آوردند

مقامات وزارت بهداشت و درمان و وزارت كشور هند اعلام كردند كه به دليل بروز بحران مالي كه جهان را در برگرفته است و هند نيز از آن بي‌بهره نمانده، بسياري از مردم اين كشور به خوردن گوشت موش روي آورده‌اند.

به گزارش ايسنا ، «ويجاي پراكاش» ـ يكي از اعضاي دپارتمان خدمات اجتماعي هند ـ در اين باره خاطرنشان كرد: دولت هند در تلاش است تا از شدت بحران اقتصادي كه گريبانگير اكثر خانواده‌هاي هند شده ، جلوگيري كند. با اين حال، بسياري از خانواده‌ها به خوردن گوشت موش روي آورده‌اند.

وي تاكيد كرد: با اين كه مردم مي‌دانند كه موش ناقل بسياري از بيماري‌هاست اما براي آن‌ كه از قدرت خريد گوشت و يا حبوبات برخوردار نيستند ، مجبور شدند به شكار كردن و خوردن گوشت موش روي بياورند.


-------------------------

هر روز ده‌ها جنين دختر در دانمارك كشته مي‌شوند

اين روزها به قتل رساندن جنين‌هاي دختر قبل از تولد به اشاعه فساد اخلاقي در غرب نيز اضافه شده است و در كشور دانمارك هر روز ده‌ها جنين دختر كشته مي‌شوند.

روزنامه ملي گازته تركيه با درج اين خبر اسفناك نوشت بنا به اعلام شوراي فرجام كورتاژ در سال 2007 تعداد 818 مورد كورتاژ با مجوز صورت گرفته كه تمام اين تعداد را جنين‌هايي با جنسيت دختر تشكيل داده‌اند.

بر همين اساس يكي از مسئولان اين شورا گفت: هفته گذشته نيز يك زوج سوئدي با آمدن به دانمارك از اين قانون استفاده كرده و جنين دختر خود را كورتاژ كرده‌اند.
اين در حالي است كه كشور دانمارك نيز همانند ساير كشورهاي اروپايي ادعاي تساوي جنس مذكر و مونث را مطرح مي‌كند ولي در عمل به نوزادان دختر رحم نمي‌كند.

در دانمارك تا پايان هفته دوازدهم حاملگي عمل كورتاژ آزاد است ولي بعد از آن نياز به اخذ مجوز دارد.

يكي از مسئولان شوراي مجوز كورتاژ نيز گفت: اين مورد تنها در مورد دانماركي‌ها صادق نيست و اكثر مهاجران به اين كشور نيز نوزادان دختر را كورتاژ مي‌كنند.منبع:جام جم
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: