کد خبر:۱۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۸:۵۶
تعداد بازدید: 9424
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بازداشت زوج جوان به اتهام قتل خواستگار قديمي
حدود 9 ماه از آن ماجرا، يک روز با تلفن همراهم تماس گرفت و شروع به حرف زدن کرد. بعد مدعي شد که از من عکس هايي دارد و حاضر است که آنها را به من بدهد
اظهارات تازه زني که متهم است با مشارکت همسر خود، اقدام به قتل يک جوان کرده است، زواياي بيشتري از اين جنايت را آشکار و بازپرس جنايي را به کشف حقيقت نزديک تر کرد. حدود دو ماه قبل خانواده جواني 28 ساله به نام «اميد» با مراجعه به دادسراي امور جنايي تهران مدعي شدند که فرزندشان چند روز پيش از منزل خارج شده و به خانه بازنگشته است. تحقيقات ماموران آگاهي تهران با صدور دستور قضايي داديار جنايي پايتخت جهت يافتن اين جوان آغاز شد تا اينکه خانواده «اميد» اعلام کردند پسرشان از چند ماه قبل با يک زن جوان در ارتباط بوده و احتمال آنکه اين زن از سرنوشت پسرشان با خبر باشد، زياد است. در پي اين ادعاي خانواده «اميد»، تحقيقات وارد مرحله اي تازه شد و ماموران موفق شدند زن 29 ساله به نام «سحر» را در منزلش، بازداشت و وي را مورد بازجويي قرار دهند. اين زن در بازجويي هاي ابتدايي از سرنوشت «اميد» اظهار بي اطلاعي کرد اما پس از چند جلسه بازجويي هاي فني و پليسي، نهايتا لب به اعتراف گشود و از راز جنايتي فجيع عليه «اميد» پرده برداشت.«سحر» در جريان تحقيقات اظهار کرد: «اميد» چند بار براي من مزاحمت تلفني ايجاد کرد و از من تقاضاي برقراري ارتباط داشت که من موضوع را به همسرم گفتم. وقتي همسرم در جريان اين مساله قرار گرفت، از من خواست که با او در خانه خودمان قرار بگذارم تا کارش را يکسره کند. من هم با او قرار گذاشتم و روزي که به خانه مان آمد، ناگهان به همراه همسرم به او حمله کرديم و با وارد آوردن ضربه اي به سرش، او را به قتل رسانديم. سپس جسدش را به حوالي اسلامشهر برديم و براي آنکه شناسايي نشود، آن را به آتش کشيديم. به دنبال اعترافات تکان دهنده اين زن، همسر 35 ساله اش به نام «مسعود» نيز بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت تا اينکه ماموران انتظامي اسلامشهر موفق به کشف يک جسد سوخته شدند که احتمال مي رود متعلق به «اميد» باشد.

در پي بررسي هاي ابتدايي و درخواست قاضي حسين روشن، بازپرس ويژه قتل تهران، مبني بر ارجاع پرونده کشف جسد به دادسراي امور جنايي تهران، روز شنبه هفته جاري بار ديگر «سحر» جهت انجام تحقيقات به شعبه سوم بازپرسي (ويژه قتل) دادسراي ناحيه 27 اعزام شد و اين بار با بيان اظهاراتي تازه، اسرار بيشتري از اين جنايت را فاش کرد. اين متهم به بازپرس جنايي تهران گفت: «اميد» چند سال قبل خواستگار من بود اما خانواده ام با ازدواج ما مخالفت کردند. چند وقت پيش با گذشت حدود 9 ماه از آن ماجرا، يک روز با تلفن همراهم تماس گرفت و شروع به حرف زدن کرد. بعد مدعي شد که از من عکس هايي دارد و حاضر است که آنها را به من بدهد. با او قرار گذاشتم و زماني که براي گرفتن عکس ها او را ملاقات کردم، باز هم مثل همان سال ها به من ابراز علاقه کرد. بعد از آن روز، تماس ها و ابراز علاقه هاي او بيشتر شد تا اينکه من هم به سمتش کشيده شدم و او موفق به برقراري ارتباط و سو»استفاده شد. با افزايش ارتباطمان، من مجبور بودم که گاهي با او بيرون بروم و به خواسته هايش تن بدهم تا اينکه کم کم همسرم به تماس هاي تلفني و مکالمات من حساس شد. وقتي ديدم حساسيت «مسعود» به اين مساله زياد شده، عنوان کردم که «اميد» مزاحم تلفني است و قصد دارد از من سو» استفاده کند. به همين دليل بنا به درخواست همسرم، يک روز «اميد» را به خانه کشاندم و دو نفري با کشتن او، جسدش را به خارج از شهر برديم و آتش زديم. به گزارش ايسنا، با کشف زواياي بيشتر اين حادثه و صدور قرار بازداشت موقت از سوي قاضي روشن براي دو متهم به اتهام مشارکت در يک فقره قتل عمدي، پرونده جهت تکميل تحقيقات با دستور قضايي بازپرس جنايي در اختيار ماموران اداره دهم آگاهي تهران قرار گرفت.منبع:ابتكار


----------------------------


جشن شور انگیز 600 عروس و داماد

صدها عروس و داماد ،دیروز در قلب مکزیک، همزمان پیمان زناشویی بستند.

به گزارش ایسکانیوز در این جشن شور انگیز که در مکزیکو سیتی برگزار شد 300 عروس با لباس سپید و دسته گل، دوشادوش 300 داماد پیمان زناشویی بستند.

یک مقام ارشد مکزیک با تبریک آغاز زندگی مشترک زوج های جوان قول داد تسهیلات بیش تری برای راحتی آنان فراهم کند.دیروز در جشن مشابهی در پرو نیز 240 زوج جشن ازدواج خود را دسته جمعی برگزار کردند.گزارش ایسکانیوز می افزاید،سال گذشته 2008 عروس و داماد چینی در آغاز سال نو میلادی به مناسبت برگزاری المپیک در پکن، با هم به خانه بخت رفتند. جشن شور انگیز با عنوان «ازدواج امپراتوری» در برابر دروازه قلعه باستانی شهرک سینمایی «شیامن» برگزار شد و 1004 عروس چشم بادامی از پکن، شانگهای، هانگژو، چیانگسی و .... با لباس سنتی دوشادوش 1004 داماد، پیمان زناشویی بستند


----------------------------


چوب حراج به یادگارهای گاندی

بخشی از یادگارهای «گاندی» رهبر فقید هندوستان به زودی در آمریکا ، چوب حراج می خورد.

قرار است برخی از وسایل شخصی «گاندی» از جمله عینک ، صندل و ساعت جیبی او ماه آینده در «نیویورک» به حراج گذاشته شود که این مسئله اعتراض هایی در هند به همراه شده است.
اکنون اعضای پارلمان هندوستان خواهان این شده اند وسایل شخصی «گاندی» رهبر پیشین این کشور به وطنشان بازگردانده شوند.
«گاندی» در هند از جایگاه ویژه ای برخوردار است.او رهبر نخستین جنبش هندی ها علیه زمامداران بریتانیایی بود.
یکی از وزیران دولت هند گفته است باید در حراجی شرکت کنیم و میراث کشورمان را از آمریکایی ها بخریم.

از دیگر وسایل به حراج گذاشته می توان به یک بشقاب و کاسه اشاره کرد که «گاندی» آنها را در اختیار نوه برادر خود قرار داده بود.«گاندی» سال 1948 هنگامی که ترور شد در آغوش این نوه جای گرفت.گزارش ایسکانیوز می افزاید،قیمت پایه این وسایل 50 هزار دلار اعلام شده اما باور بر این است که رقم خریداران بسیار بالاتر برود.سال 2007 میلادی ، هند موفق شد دست نوشته های مقاله گاندی را از یک حراجی دیگر به دست آورد.


-----------------------------


دختر دانشجو يك‌ماه پيش از مرگ تمام اعضاي بدن خود را اهدا كرد
دختر دانشجوي 22 ساله، يك‌ ماه پيش از مرگ، تمام اعضاي بدن خود را اهدا كرد.

به گزارش فارس، زهرا قرباني كه 22 سال سن داشت 10 روز پس از فارغ‌التحصيلي در رشته جغرافيا در مقطع كارشناسي در حالي‌كه از نظر سلامتي هيچ گونه مشكلي نداشت و در سايت پيوند اعضا به منظور اهداي اعضاي بدنش ثبت نام كرده بود دچار مرگ مغزي شد. طي روزهاي اخير عمل پيوند قلب اين دختر جوان در بخش پيوند يكي از بيمارستان‌هاي شهر تهران با موفقيت انجام شد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۴
طلوع
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۴
0
0
جالب بود
کار زهرا خانم که حرف نداشت
خداروحش رو شادکنه
مارو هم دعا کنید.
نفس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۸۹/۱۰/۲۵
0
0
فقط می تونم بگم خدا بیامورزتش ...
لیلا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۰
0
0
زهرا جان روحت شاد .
خدا به مادرت به خونوادت صبر بده.
مهرناز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
0
0
زهرا جان روحت شاد من آرزو دارم مثل تو بمیرم
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: