کد خبر:۱۶۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۸۷ - ۲۲:۱۱
تعداد بازدید: 5335
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
«ویدئو کتاب» هم به بازار آمد
به تازگی امکان عرضه کتاب‌ها را به صورت فایل ویدئویی برای کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند کتاب‌ مطالعه یا از فایل‌های الکترونیکی استفاده کنند، فراهم آمده است.
یک ناشر آمریکایی برای کسانی که زمان کافی برای خواندن کتاب ندارند یا حتی نمی‌توانند از فایل‌های صوتی کتاب‌های الکترونیک استفاده کنند، امکان تازه‌ای به نام «ویدئو کتاب» طراحی کرده است.

به گزارش ایبنا، به نقل از واشنگتن پست، انتشارات «هارپر کالینز» به تازگی امکان عرضه کتاب‌ها را به صورت فایل ویدئویی برای کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند کتاب‌ مطالعه یا از فایل‌های الکترونیکی استفاده کنند، به وجود آورده است.

نخستين ویدئو کتابی که از ديروز (سه‌شنبه) به بازار آمده، مربوط به کتابی با عنوان «گوگل چه کار می‌کند؟» متعلق به «چف جارویس» نویسنده آمریکایی است که به قیمت تک فروشی 9 دلار و 99 سنت عرض شده است.

اگرچه انتشارات «هارپر کالینز» چند سال است که برای ارایه ویدئو کتاب تلاش می‌کند، ولی درباره این که آیا این نوع کتاب‌ها با استقبال روبه‌رو خواهند شد یا نه، تردید وجود دارد و به همین خاطر در مرحله فعلی تنها شش عنوان کتاب به صورت فایل ویدئویی عرضه خواهد شد.

سهم نویسندگان از فروش ویدئو کتاب‌ها 25 درصد خواهد بود که با فروش کتاب‌های معمولی و الکترونیکی برابر است.

کتاب جاویس که از ديروز (سه‌شنبه) به بازار آمده، حاوی برنامه‌اي 23 دقیقه‌ای است که در آن نویسنده خلاصه‌ای از این که گوگل چگونه توانسته در اینترنت به طور موفقیت‌آمیزی سایر رقيبان را کنار بزند، بیان می‌کند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: