کد خبر:۱۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۸۷ - ۰۸:۳۶
تعداد بازدید: 3896
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پوتين در گفتگويي خواندني :
در کار هیچ چیزی نمی تواند مرا در بن بست قرار دهد
ولادیمیر پوتین" نخست وزیر روسیه كه به صراحت لهجه مشهور است اخيرا در مصاحبه ای با خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ فاش كرد که بهترین نصیحت در زندگی خود را از مادرش شنیده است
به گزارش پايگاه خبررساني عبرت ولادیمیر پوتین" نخست وزیر روسیه كه به صراحت لهجه مشهور است اخيرا در مصاحبه ای با خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ فاش كرد که بهترین نصیحت در زندگی خود را از مادرش شنیده است که گفته بود "هیچ خواهشی نکن، از هیچ چیز گلایه نکن".وي همچنين در پاسخ به این سوال که برای چه او گاهی شبها نمی خوابد، پوتین گفت: "این در اثر همان فشار هیجانات روانی است که پیش می آید و بخواب رفتن سخت می شود، خروج از وضعیت هیجانات روانی سخت است". اما به گفته نخست وزیر "ورزش این را از بین می برد

به گزارش عبرت به نقل از نووستيولاديمير پوتین همچنين در پاسخ به این سوال که فكر مي كنيد بهترین روز زندگی چگونه است گفت :

همه روزها برای او خوش هستند، زیرا مربوط به کاری جذاب می باشند، نخست وزیر روسيه ادامه داد كه: "من کارم را واقعاً دوست دارم، این کاری در مقیاس گسترده است، خیلی چیزها به نتایج این کار بستگی دارند و اگر کاری نتیجه بخش است و من می بینم که مردم کمی بهتر زندگی می کنند، این بزرگترین پاداش برای من است".

او در پاسخ به سوالي كه در آن آمده بود آيا چيزهاي خنده دار هم مي بينيد افزود: که هیچ چیز خنده داری در کار خود نمی بیند

وی خاطر نشان کرد: "من که در سیرک کار نمی کنم، پس یعنی چیز خنده دار کم است... نه، حتی می توانم بگویم که هیچ چیز خنده آوری در کار نمی بینم.

پوتين با كنايه به خبرنگار آمريكايي گفت :احتمالاً خنده دار ترین چیز، سوال شماست".

پوتین كه به يكي از كليدي ترين شخصيتهاي دهه اخير روسيه مشهور است ادامه داد :

در کار هیچ چیزی نمی تواند او را در بن بست قرار دهد

وی گفت: "پیش می آید که فقط فشار کاری بیش از حد است، پیش می آید که خسته می شوم، آری، این حقیقت دارد. اما برای اینکه چیزی مرا در بن بست قرار دهد... چنین چیزی به یاد نمی آورم.

من همیشه بدنبال جستجوی راه حل برای هر شرایطی هستم، همیشه این را می توان پیدا کرد. باید گفت که همین نیز جالب ترین چیز است"

او در پاسخ به این سوال که نقطه ضعف اصلی او چیست، گفت: "اعتماد کردن".

پوتین ادامه داد که فعلاً تصوری از این ندارد که دوره بازنشستگی خود را چگونه خواهد گذراند، اما علاقمند به "تحقیق در زمینه حقوق دولت است".

پوتین در پاسخ به این سوال که چه عبارتی محور زندگی اوست، گفت: "به پیش"

نخست وزیر روسیه وسوسه برانگیز ترین خوراکی را بستنی نامید و گفت: "از کودکی بستنی آنهم به مقدار زیاد را دوست دارم".

وی تعریف کرد که اکنون کتاب کارامازین به نام "تاریخ روس" را می خواند و آخرین فیلمی که دیده بود، فیلم "الیور تویست" چارلز دیکنز است. پوتین در پاسخ به این سوال که دلش می خواست چه استعدادی داشته باشد، گفت: استعداد موسیقی

پوتين حاضر جواب يكبار هم در پاسخ خبرنگاران صدا وسيما در ايران كه از او خواستند قول بدهد يكبار ديگر با او فرصت گفتگو بدهند گفت:

مادرم گفته هيچوقت به كسي چنين قولهايي ندهم . اين عبارات حكايت از آن دارد كه بيش از پدر از شخصيت مادرش الهام گرفته است.منبع:عبرت
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: