برخورد هیجانی با کودک‌فروشی
رکوردشکنی ظریف و کری از 1919 و ناشنیده ها
ایران و 1+5 بر سر «راه‌حل‌ها» به تفاهم رسیدند
«وایبر» و «واتس آپ» چقدر امنیت دارند؟
فریب تبلیغات چاقی و لاغری در ماهواره ها را نخورید
شیوع بیماری‌های قلبی در افراد زير 40 سال رو به افزایش است
وقتی کتاب کارت ویزیت می‌شود!
قصد داعش برای حذف برخی از آیات قرآن!
داعش دانشگاه موصل را تفکیک جنسیتی کرد
پول شرکت اپل از پارو بالا می‌رود
کد خبر:۱۶۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 318091
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
چرا خيانت؟
مرداني كه به زندگي خود خيانت مي‌كنند
واژه خيانت واژه اي‌كاملا آشناست و آن را بارها شنيده‌ايد، بارها شنيده‌ايد كه مردي به زنش خيانت كرد و دور از چشم اوبا زني ديگر ارتباط برقرار كرده است.
واژه خيانت واژه اي‌كاملا آشناست و آن را بارها شنيده‌ايد، بارها شنيده‌ايد كه مردي به زنش خيانت كرد و دور از چشم اوبا زني ديگر ار تباط برقرار كرده است . و بارها نيز با خود گفته‌ايد چرا اين‌گونه شد، چرا؟ مگر زن او چه چيزي كم داشت؟ او كه از هر نظر زني كامل و نمونه بود چرا شوهرش قدر او را ندانست؟ و انواع اين پرسش‌ها كه تا به حال نتوانسته‌ايد براي آن پاسخي پيدا كنيد.

حتي شايد هم نگران اين مساله شده‌ايد كه نكند خداي ناكرده شوهر شما، برادر شما و حتي خود شما (البته اگر خواننده اين مطلب يك آقا باشد) چنين راهي را انتخاب كند. آسيب شناسان اجتماعي معتقدند كه تنوع‌طلبي، عدم جذابيت همسر، عدم ارضاي نيازهاي جنسي، ضعف اعتقادات مذهبي و پايبند نبودن به سنت‌ها از جمله عوامل خيانت مردان به همسران خود است.

از نظر آنان عوامل بسياري در بروز خيانت در يك خانواده دخالت دارد ولي موارد فوق به عنوان عوامل كلي نقش موثري در رويگرداني مردان از خانواده دارد.

به گفته اين كارشناسان، مردان معمولا به دو دليل تنوع‌طلبي و مسائل جنسي دست به اين كار مي‌زنند. لذا چنانچه همسر وي شناخت كاملي نسبت به نيازهاي او داشته باشد و به آن نيازها نيز توجه كند در آن صورت اين اتفاقات به ندرت پيش خواهد آمد.

آنچه كه مسلم است خيانت مردان به زنان يكي از راه‌هاي قطع ارتباط ميان همسران است و زماني كه مردي مرتكب خيانت مي‌شود ديگر همسر وي به او اطمينان ندارد و به دست آوردن مجدد اين اطمينان كار بسيار دشواري است و چه بسا حتي ديگر اين اطمينان به وجود نخواهد آمد.

كارشناسان در مورد دلايل بروز خيانت در مردان مي‌گويند: در بسياري از موارد خيانت زماني روي مي‌دهد كه هيچ‌گونه پيوند عاطفي ميان زوجين وجود ندارد يا اين كه مرد احساس مي‌كند از نظر عاطفي به شخص ديگري غير از همسر خود علاقه پيدا كرده است و از صحبت كردن و در ميان گذاشتن افكار و علايق خود با شخص دوم لذت مي‌برد و كم‌كم به اين نتيجه مي‌رسد كه اوقات فراغت خود را به جاي اين كه با همسر خود بگذراند با ديگري سپري كند.

حميد قرباني، يكي از مرداني كه به پايبندي خانواده بسيار معتقد است در اين‌باره مي‌گويد: يكي از دلايل ايجاد ارتباط با شخص ديگري از سوي مرد عدم ارضاي نيازهاي روحي و عاطفي در خانواده است چرا كه زن از ابتدا در خانواده آموزش محبت را نديده است و نمي‌داند كه چگونه بايد به همسر خود محبت كند لذا ريشه اغلب مشكلات خانواده‌ها در نبود محبت، نبود رفتارهاي عاشقانه و همچنين مشكلات اقتصادي است.به طور كلي دلايل بروز خيانت در مردان را در عوامل مختلفي بايد جستجو كرد، دلايلي چون كم شدن عشق و علاقه ميان زوجين. بسياري از مردان پس از مدتي زندگي زناشويي عشق و علاقه خود را به همسرشان از دست مي‌دهند و از آنجايي كه به دليل داشتن فرزند نمي‌توانند تصميم به جدايي بگيرند راه دومي كه همان انتخاب فردي ديگر است را در پيش مي‌گيرند.

از سوي ديگر اغلب مرداني كه به همسرانشان خيانت مي‌كنند در توجيه رفتار نادرست خود، رفتارهاي زشت، نق زدن‌هاي دائمي و نزاع‌ها و مجادله‌هاي همسر خود را عامل رفتار خود مي‌دانند و معتقدند كه خيانت بهترين راه فرار از خانه و خانواده است. همين مردان عدم جذابيت همسر خود را از عوامل ديگر مي‌دانند و گله‌مند هستند از اين كه همسرشان ديگر مانند سابق به ظاهر خود نمي‌رسد و توجه چنداني به آرايش و پوشش خود ندارد.

اگر چه دلايل فوق تا حدودي درست است ولي بوا لهوسي و هوسراني اين مردان را نمي‌توان انكار كرد. اين مردان توانايي نه گفتن در روابط جنسي را ندارند و حتي ممكن است شرايطي براي آنها پيش آيد كه نتوانند در مقابلش خودداري كنند. همچنين بسياري از مردان نيز مايلند بدانند كه چقدر از نظر ساير زنان جالبند و از جذابيت برخوردارند و به خاطر وجود همين حس برتري‌جويي به سوي روابط غيرمشروع كشيده مي‌شوند.از سوي ديگر روان‌شناسان معتقدند كه گرايش مردان متاهل به سوي زنان ديگر صرفا به دليل نيل به اهداف جنسي نيست. بلكه مشكلات عاطفي، روحي و رواني دوره‌هاي مختلف زندگي در اين باره نقش بسزايي دارد چرا كه اين افراد وقتي به هر دليلي در خانه، مدرسه، اجتماع و زندگي مشترك با كمبودها و بي‌توجهي‌هاي عاطفي روبه‌رو مي‌شوند ناخواسته از مسير اصلي زندگي منحرف مي‌شوند.

به گفته اين كارشناسان عدم رغبت همسر به داشتن روابط جنسي با شوهر يكي از عوامل مهم براي بروز خيانت در مردان به‌شمار مي‌رود كه از مهم‌ترين علل خيانت مردان اين است كه اين مردان همسر را براي گذران امورات زندگي انتخاب مي‌كنند و در اين ميان عشق و محبت بسيار كمرنگ است.

اما در تقابل اين ديدگاه زنان بلافاصله پس از ازدواج خود را عاشق و وابسته عاطفي همسر خود مي‌دانند و در زندگي زناشويي فقط به همسرشان فكر مي‌كنند.همه مردان تا حدي مي‌دانند كه خيانت، كار درست و پسنديده‌اي نيست و حتي فكر خيانت را در سر خود نمي‌پرورانند ولي برخي از آنها متاسفانه پس از مدتي مرتكب اين اشتباه مي‌شوند. فراموش نكنيم مردي كه براي خود ارزش قائل است و به ارزش‌هاي انساني خود پي‌برده است هرگز دست به خيانت نمي‌زند و زندگي همسر و فرزندانشان را فداي اميال جنسي و هوس‌هاي موقت خود نمي‌كنند. آنها به خوبي مي‌دانند كه هيچ‌گاه روابط پنهاني نه تنها پايدار نمي‌ماند بلكه ممكن است زندگي و خانه آنها را از بنيان خراب كند كه دوباره ساختن آن كاري غيرممكن خواهد بود.نويسنده :ديانا رحمتي
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۵۵۷
ناشناس
|
-
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۸۷/۱۱/۰۲
217
69
چرا فکر میکنید اگر مردی با زنی دیگر ارتباط بر قرار کرد نامش خیانت است ؟ آیا مرد نمی تواند زوجه دیگری اختیار کند و آیا این حق مرد نیست ؟ چطور زنان هر مقدار که میخواهند برای خود مهریه تعیین میکنند و نامش هم برابر قوانین شرع و اسلام و کشور عند المطالبه است . اما اگر مرد بر اساس همان قوانین شرع بخواهد زن دیگری اختیار کند نامش خیانت - بی وفائی و بزه و هزار نام دیگر است ؟ اگر یک مرد یک عمر با یک زن زیر یک سقف علی رغم همه نا همگونی های ارتباطی با همسر خود زندگی کرد مردی وفادار و خوب تلقی میشود ؟ اما اگر با با زن دیگری ارتباط برقرار کرد ( البته از راه قانونی و شرعی ) خیانتکار محسوب میشود . پرواضح است که اگر مردی چه مجرد چه متاهل بدون در نظر گرفتن قوانین تعریف شده بر ازدواج و ازدواج موقت عمل نماید خاطی محسوب میشود آنهم دیگر نه خیانتکار بلکه زانی که مجازت سختی برای آن در نظر گرفته شده .
پس نویسنده محترم و بویژه مسئولین محترم سایت همصدا در نظر داشته باشند اگر مطلبی را درج میکنند به عواقب و آثاری که در جامعه میتواند داشته یاشد توجه نمایند . چرا با این نوشتار خود اینگونه القا میشود که حلال خدا حرام میشود . کمی فکر کنید بعد بنویسید . با یک ژست روان شناسی و به اصطلاح علمی ضربه ای به جامعه نزنید که نشود آن را اصلاح کرد .
پاسخ ها
ناشناس تر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۴ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۲
آقای به اصطلاح دیندار و شرعی اگه قرار باشه هر مردی هرچند بار که دلش می خواد زن صیغه کنه و مثلا شرعی بشه که دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه می خواهید به اسم خدا چی رو ماست مالی کنید ابتذال و بیماری جنسی بعضی از آقایون رو بی تعهدی و هوس بازی رو خدا گفته که حق زن و بچه تون رو ببرید بدید هرزه گری کنید چرا از هرکلمه ای که توی قرآن اومده به نفع خودتون هرچی رو بخواهید استخراج می کنید به نظر من بعضی از مردها فقط دنبال یکسری از زنهای آشغال و زبون باز خیابونی برای رفع بیماریهاشون هستند وگرنه فیزیک زنها هیچ فرقی باهم نداره این شدت و ضعف بیماری آقایونه که باعث میشه به مال خودشون قناعت نمی کنند به قول شاعر چشم تنگ دنیادوست را یا قناعت پرکند یا خاک گور امیدوارم چشم آدمهای بیمار رو خاک گور پرکنه تا زمین از نبودشون نفس بکشه
افرا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۴
واقعا متاسفم برای چنین طرز فکری چرا که باوجود افرادی مانند اینهاست که هر روز آمار طلاق وفحشا وبدبختی در جامعه بیشتر شده و زنان ما دچار خلا معنوی وعاطفی میشوند و پس از آن عواقب بدتری را خواهند داشت آیا این فرد چنین تفکری برای نوامیس خود دارد ؟!جای بسی تامل است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
اگه همسر شما این کار را با شما میکرد نظرتان همان بود یا چون اون زن حق این کار را نداره؟ خیانت از دو طرف به یک اندازه زشته...
مريم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
جناب ناشناس من يكي از ان زناني هستم كه تمام مصائب و مشكلاتي كه همسرم داشت با او زندگي كردم ولي همين شخص كه از نظر تحصيلي خيلي پايين تر از من هست وخيلي جهات ديگه به من خيانت كرد و الان بعد از گذشت 2 ماه هنوز حال روز خوبي ندارم و حتي به فكر جدايي با او هستم ايا به قول شما حلال اسلام مي تونه جلوي اين فروپاشي زندگيرو بگيره
zari
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۷
ighaye mohtaram khili barat motasefam age sare khahare khodet biad saket mishini.kami fekr kon bad harf bezan
mojgan
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹
ایا این اقایان کلمه خیانت را دوست ندارند؟و جالبتر این که عمل ان را چرا.....ولی البته با اسم قانون و شرع....واقعا متاسفم.
مرد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۹
مریم خانم اگه اینو نگید چی بگید
فقط بلدین بگین تحصیلاتم بالاتره
.....................
ولی اینو نمی گین که یه مرد اخرین اولویتش تو زندگی درسه ..باید همه چیزهایی که خانمهای پر توقع تو زندگی می خوان فراهم بشه تا جواب مثبت داده بشه
.........................
شما که خانم تحصیل کرده هستین چرا به این وضع دچار شدین
.............................
بعضی وقتها بعضی چیزها رو باید بزاری در کوزه و ابشو بخوری
ستاره
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
سلام وقت شما خوش.آقای محترم ما زنها همه ی ارتباطات مردها رو خیانت نمیدونیم.فرمودید ناهمگونی خب درسته. این ناهمگونی دو طرفه است.خانم که نمی تونه بره ازدواج کنه پس باید رفاقت نامشروع حتی خالی از مسائل جنسی برقرار کنه. ولی مرد میتونه ازدواج کنه.اماآخه مردا نمیرن ازدواج هم نمیکنن و فقط با رفاقت با خانم دیگه ای شروع به خیانت میکنن. واین وسط زن نابود میشه.خیانت ؛دروغ؛ پنهانکاری؛فرار از خونه ؛ تماس های یواشکی ؛رفت و آمد های مشکوک و...و مهمتر از همه بی مهری به خانمش رو در پی داره. و ایناس که در حقیقت خیانته.چون ازدواج یعنی یکی کردن دلها و جدا کردن بخشی از این دل برای شخص دیگه خیانته. اگه هم از شرع و قانون میگید خب اگه تونستید از لحاظ عاطفی و مالی و جنسی و روحی و روابط کلی و حتی احترام قائل شدن تفاوتی نزارید برید بازم زن بگیرید. اما همون شرع میگه داشتن زن دوم بدون اطلاع زن اول محکوم به طلاقه.خب اونکه دومی دو میخواد اولی رو لاقل طلاق بده .حداقلش میدونیم طلاق دادن.بعد هم خدا در وجود مرد غیرت گذاشته و همون باعث میشه نذارن زنشون باکسی ارتباط داشته باشه و بدونید و باور کنید همون خدا در وجود زن حسادت رو قرار داده. بفهمید که ما باهزار امید از خونه پدرمون میاییم خونه ی شوهرمون
تمنا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸
اصلا كاري به مرد يازن بودن شخص نداريم هر زوجي اگه به همسرش خيانت كن با يك حيوان تفاوتي نداره چون از روي غريزه ومثل يك حيوان تصميم كرفته و شما كه مسئله تعدد زوجات را مطر ح كرديد بند وتبصره هاي اون را هم ميدونيد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۹
خدا رحمت کنه بنده خدائی رو که گناه میکنه

اما اسم خدا و پیغمبرشو آلوده نمیکنه

امثال شما دین و شرع رو به افتضاح کشیدید

به وجدانت رجوع کن ، حتما خودت هم اعتراف

میکنی که خیلی بی وجودی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۷
کدام مهريه کداميک از شما آقايان تابحال حق مسلم زن را مهريه است به او داده ايدتازه خرجي خانه هم که درست وحسابي نميدهدهيچ زنهارا ميفرستيد کار کنندوکمک خرجي به شمابدهند.بعدچون هميشه خسته وسرحال نيستند توقع داريد برايتان عربي هم برقصند والا ميرويد 4تازن ميگيريدياخيانت ميکنيداونهم حتما بايدکارمندباشه وبه شماکمک کنه شماازقوانين شرع فقط 4تازن گرفتن رااجراميکنيدچون اينجا به نفع شماگفته وبه زن فقط به يک ديده نگاه ميکندوديگر هيچ متاسفم براتون هرکسي به اصل تربيتش بر ميگردد وعقده هاي دروني اش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۷/۱۱/۰۳
42
37
مشكل بيشتراز زليخاها ست ، يوزارسيف ها كارشون درست تره.

نويسنده مطلب فوق نه تنها واژه خيانت را تعريف نكرده ، بلكه به شكلي كاملا فمينيستي ، برخي مردان مظلوم اين سرزمين را با داشتن هرگونه ارتباط اعم از مجازي يا حقيقي محكوم و متهم به خيانت نموده است كه دور از انصاف بوده و توهيني هست مستقيم به همه آنهايي كه در عصر تكنولوژي ، اعتقاد به ارتباطاتي مدرن و غير سنتي دارند كه متاسفانه فرهنگ آن در اين سرزمين وجود ندارد همانند مشاركتهاي اجتماعي در بحثهاي علمي در كلوبهاي مختلف ، شركت در سمينارها ، مشاوره هاي اجتماعي، استفاده ابزاري از اينترنت و ... كه هركدام از اين موارد از نظر ببيننده خارجي مي تواند در برخي شرايط واژه خيانت را در ذهن تداعي نمايد ولي عملا خيانت نبوده و اغلب تبادل افكار و ارتباطات سازنده است.
و در مقابل زنان جامعه را مبرا از هرگونه اتهام دانسته كه "در زندگي پس از ازدواج خود را عاشق و وابسته عاطفي همسر خود مي‌دانند و در زندگي زناشويي فقط به همسرشان فكر مي‌كنند" . در صورتيكه عملا اينطور نبوده و "مشكل بيشتر از زليخاهاست و يوزارسيف ها كارشون درست تره".
هرگاه بخواهيم موارد خاصي از ارتباطات نادرست را در نظر گرفته و صرفا به همين مطالب اكتفا نموده و دامنه بررسي را محدود نماييم ابتدا مي بايست مفهوم خيانت را شكافته تا به معناي واقعي خيانت مردان و زنان را بررسي نماييم كه در اين حالت نيز، بازهم سطحي نگري درست نبوده و نياز به نگاه عميقانه داريم و چه بسا با حذف عواملي كه بصورت زنجيروار و علت و معلولي مشكلات اينچنيني را در جامعه بوجود مي آورند ، نيمي از مشكلات از بين خواهند رفت.
مضافا اينكه بنده ميخوام اشاره كنم به مظلوميت مردان و زنان جامعه ما كه نه به اندازه كافي بدلايل مختلف اقتصادي ، اجتماعي ، سياسي وقت دارند كه در اختيار خانواده باشند نه از نظري روحي ، حس و حال دگرپردازي / تنوع طلبي و كارهاي ضد ارزشي را دارند (كارهايي از نظر نويسنده خيانت محسوب مي شود) و اغلب دچار روزمره گي اند. چه بسا هرگاه به اندازه كافي و پرنشاط مي توانستند در كنار خانواده باشند مسائلي چون خيانت در جامعه رنگ مي باخت و اگرهم اكنون نيز استثنائاتي نيز در اين خصوص وجود دارد متاثر از مشكلات محيطي است كه در آن زندگي مي كنيم .
مشكلات و معضلات جامعه روي همديگرو نهاد خانواده اثر مي گذارند و وقوع يك حالتي خاص در يك فرد مي تواند معلول مشكلات جامعه باشد كه گريبانگير فرد شده است ، بنابراين مي بايست سمت و سوي جريانات فكري جامعه در جهت رفع يكايك مشكلات يا معضلات باشد نه اينكه بخواهيم با نگارش مطالبي اينچنين آتش اختلافات را در خانواده ها شعله ور نماييم و آمار طلاق را بالا ببريم ضمن اينكه قوانيني براي جامعه اسلامي وجود دارد كه بر روي خيلي از رفتارهاي مردم صحه گذاشته و آنها را تاييد مي كند اما چون فرهنگ سازي نشده يا فرهنگ آنها در جامعه وجود ندارد اينگونه رفتارها نيز نكوهيده و گاها حرام يا خيانت يا خانمان برانداز يا ... تلقي مي گردد. سيامك ستايش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۸۷/۱۱/۰۸
10
64
خیلی کارهاست که انسان میتواند انجام دهد ولی انجام ندادنش نشانه تعالی اخلاقی است خیلی ساده میتوان گفت من اگر رشوه نگیرم کس دیگری میگیرد یا اگر از یک نزول خور بپرسید میگوید کار مردم را راه میاندازم نه برادر توجیه کردن راحت است آن روز که در خانه دختر مردم آرزوهایت را میگفتی نگفته بودی دنبال چند تا خانم میگردی پایبندی به قول وقرار و تعهد داشتن مرد میخواهد
پاسخ ها
شهرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۵
چرا اگه يه زن كاري كنه سزاي اون سنگسار بودنه در صورتي كه زن و مرد در برابر خدا يكي هستن حتي در زمان پيامبران از لحاظ حجاب زن و مرد مساوي بودن و.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۸۷/۱۱/۱۰
47
30
نمي توان هر ارتباطي را خيانت ناميد. بعنوان مثال ، چرا مي بايست ارتباط مرد را با شخص ثالث كه اغلب با سرد مزاجي ، نق زدنهاي دائمي زن خويش و نزاعهاي داخلي و خارجي طولاني مدت ، مسافرتهاي طولاني مدت زن به تنهايي و ... مواجه است ، خيانت ناميد؟ چرا مرد بايد بدترين شرايط را تحمل نمايد در صورتيكه دستش باز هست و راحت مي تواند شرايط مساعدي را حتي بصورت شرعي براي خود ايجاد نمايد؟ زن لازم است تا با توجه به محيط و شرايطي كه براي مرد مهياست روش شوهرداري را قبل / بعد از ازدواج آموخته و كمك كند تا شوهرش را از تعهد خارج نسازد. هم از نظر روحي و هم از نظر جنسي. همينطور براي مرد نيز ضروريست تا زن داري را بياموزد.
برويد مطالعه كنيد و ببينيد كه در خصوص شوهرداري زن يا زن داري مرد در اسلام به چه نكات برجسته اي اشاره شده است(با يك جستجوي ساده در اينترنت نيز ميسر است) كه هرگاه نيمي از اين نكات در مرد و زن رعايت گردد مشكلات حل خواهد شد. موارد صدرالاشاره در مطلب فوق مانند عدم جذابيت همسر/ عدم ارضاي نيازهاي جنسي واقعا مهمند و همسران بايد به اين نكات توجه نمايند.
منظور از عدم جذابيت همسر ، جذابيت ظاهري نيست بلكه جذابيت رفتاري و اخلاقي است. ناهنجاري هاي اجتماعي در مرد و زن معلول عوامل مذكور و ساير عوامل است بنابراين مرد و زن بايد به نحوه رفتار خود در خانه و در اجتماع بيشتر دقت نمايند. س
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
به نظر من ما همیشه خیانت مردان رو به علت نداشتن رابطه جنسی اون با همسرش میدونیم اما تا حالا شده بگیم چرا زن تمایلی نداره.رفتار های نادرستی که از طرف مرد ها دیده میشه خود به خود یک زن رو سرد میکنه.به نظر من اگه یک زن از طرف همسرش محبت ببینه خیلی راحت به طرفش میاد.متاسفانه اقایون بعد گذشت چند ماه از زندگی به همسرشون مثل یک کلفت نگاه می کنند که اخر شب هم باید نیازشون رو برطرف کنه.بدون اینکه فکر کنند همسرشون احتیاج به توجه و حمایت داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۶ - ۱۳۸۷/۱۱/۱۲
11
32
نویسنده دوم ، من با شما موافقم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۸۷/۱۱/۱۵
2
15
man maryam .y hastam az shz in neveshteharo ghabool daram vali man khodam 6mahe ke ezdevaj kardam ba hamsaram hich moshkeli nadashtam moteasefane ooshon hamash donbale zanane shohar dare bad hast albate zekr konam ke shoharam bacheye talagh hast va zendegiye pedaro madarash ham bar sare hamin masael kharab shode ishon har bari ke dastesh roo mishe ezhare nedamat mikone vali hamchenan karhasho edame mide va kheyliyasm dorogh mige man vaghean dar moonde shodam nemidonam bayad chi kar konam hame jore emtehanesh kardam vali hich jor javab nadade az nazare atefi ehsasi ravabete jensi hich moshkeli nadare be nazare shoma man bayad chi kar konam?
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۴
خیلی براتون ناراحت شدم .به نظر من شما بهتره با یک مشاور صحبت کنین و کمک بگیرید. ولی با تجربه دوستانم که شاهد آنها بودم این مورد زمان میبره و به سختی درست می شه چون این شخص بیشتر عادت کرده ولی هر کاری میکنی قبل از بچه دار شدنتان بکن زیرا اون موقع دیگر تنها نیستید و تصمیمگیری مشکله و باید برای بچه از همه چیزتان بگذرید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۰
man shoma ra khili dark mikonam zira moshkele man shbihe shomast albate fekr mikonam kami kamtar bashad man ye dokhtare 3 sale daram in ra ham midonam shoharam asheghe mano,dokhtarash hast vali havs baxham hast man pishe moshavere reftam kheili behtarm az nazare rohi age shoharat ghabol konad a ba to beyayad khili behtar ast vali shihare man nayamad va man tasmimgereftam tnha beravam tanha chizi ke mitavanam behet begoyam khodat ra argarm kela va karhayetfrihi bekon mesle astakhr aslan fekr nakon
ناشناس
|
Morocco
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۸۷/۱۱/۲۵
19
45
من از جمله زنانی هستم که مورد خیانت شوهرم قرار گرفتم آنهم نه ییکبار بلکه دو بار و انهم در شرایط بسیار حساسی که باردار بودم ودور از خانواده .فشار بسیار زیادی را متحمل شدم ولی با توکل بر خداوند متعال تا حدودی بر آن فائق آمدم نسبت به شوهرم بسیار سرد شدم واگر الان ازمن بخواهد که ازدواج مجدد داشته باشد با کمال میل اجازه می دهم با توجه به اینکه از نظر ظاهری خیلی برتروتحصیلات عالیه دارم واز نظر سنی هم ده سال کوچکترم دیگر کارهایش برایم مهم نیست وبه تنها چیزی که فکر می کنم تربیت فرزندانم وتعالی روحم می باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۱
هر مردی که به زنش خیانت کنه.حتما جایی زنشم داره بهش خیانت میکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
امیدوارم یه روزی زنت بهت خیانت کنه تا معنی حرفی که زدی رو بفهمی
sima
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۱
من 16 ساله ازدواج کردم.از 16 سالگی.فقط 2 ساله اول رو میتونم بگم خوش بودم.از ظاهر مشکلی ندارم.زنی کاملا عاطفی هستم.نمیدونم دردش چیه!هر روز با یکیه.الان 3 تا بچه دارم.خیلی به طلاق فکر میکنم.ولی ترس اینده ی بچه ها بهم این اجازه رو نمیده
به مرض افسردگی رسیدم.واقعا کلافه ام.کاش یکی یه راهه حل درست و حسابی بهم بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۸۷/۱۲/۲۴
2
13
kamelan maloome ke aghayooni ke az in bahs khosheshon nayumade hame ba khianat ashena hastand va che basa ke badeshoon nemiad khianat konand...ama bayad begam ke ma ensan hastim !!!!!!! ma bayad ye farghi ba heyvan daste bashim .... chera mard ha enghadr rahat be khod ejjaze midahand ke khianat konand ?! hame be in khatere ke mard ha khodeshoon kamboode aatefe darand . hamin o bas !!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
2
36
نويسنده اول، اول متن را بخوان بعد نظر بده، خيانت مردان ، منظور مرداني هستند غير قانوني و غيرشرعي خيانت مي كنند. درضمن انواع خيانت وجود دارد : خيانت جنسي ، خيانت احساسي ، خيانت عاطفي و ... . لازم نيست كه حتما همبستر شوند، مي توانند از طريق ارتباط عاطفي احساسي با جنس مخالف خود ، به همسر خود خيانت كنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۳/۱۰
5
61
خيانت خيانت است كسي كه خيانت مي كند آدم ضعيفي است كه از مسايل روزمره ي زندگي خود به خيانت پناه مي برد كسي كه همسرش را دوست بدارد با زن ديگري ارتباط برقرار نمي كند. هر ارتباطي بايد حد و مرزهاي خود را داشته باشد.مردي كه مي خواهد خيانت كند چرا ازدواح مي كند و اگر ازدواج مي كند چرا خيانت مي كند. مردي كه به زندگي / به زن خيانت مي كند لايق بخشيدن نيست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۴/۲۲
5
51
سلام .این شخص که احتمالا اقا هم هستند بهتر است این امر را نه برای نیل به هوسرانی خویش در یابد .این اقا که دم از شریعت میزند
حاضر است اگر صاحب دختری بود برای دامادش چند همسری مشروع!
را قبول کند ؟مسلما نه
نتیجه .اولا ان مهریه که عرض کردید برای جلوگیری از این اقدام است نه مجوز خیانت.
ثانیا خانمها هم به حکم یک عمر وفاداری واوردن فرزندانی زیبا برای همسرباید چند صباحی به استراحت وهوسرانی بپردازد که این هم احتمالا منطق شرعی شما نمی پذیرد .ولی زنان انقدر منطق انسانی و شعور سشان می شود که پایبند اصول زناشوئی باشند.
ثالثا بنا به ایده شما بهتر نیست همه مردان دنیا مسلمان وهمه زنان مسلمان دین دیگری اتخاذ کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۳
سلام دوست عزيز من يك زن وكيل هستم كاش ي سري توي اجتماع ميزدي بعد ديگه از قداست و پاكي زنان كشورمون صحبت نميكردي زناني رو ميشناسم ك شوهرشون صبح تا شب مشغول كار هستن اما زن به خواست خودش ن اجبار مشغول خيانتن!باز به اقايون اگر خيانت ميكنن با ي صيغه شرعيش ميكنن براي خيانت زنا چ راه حلالي هست؟
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۵/۱۹
49
12
با سلام. اینو بدونید اگر مردی مشکلی بازنش نداشته باشه زن دیگری را اختیار نمی کند و اما طبع مرد با زن فرق دارد و اینکه ما مسلمانان به شرع اعتقاد داریم که چرا مرد 4 زن میتواند اختیار کند بر حسب بی میلی یا نرسیدن زن به مرد نیست خیر بر حسب طبعی که دارد مردها همیشه تنوع پسندند و این امتیاز را از زنان بیشتر دارند شاید هیچ زنی اینو قبول نکنه اگر این نبود شرع میگفتد مرد 2 زن میتواند اختیار کند اگر از اولی تمکین نمیشود از دومی حتما می شود اما چنین نبوده و 4 زن میتواند اختیار کند ما با هر چی بجنگیم نمیتوانیم با حقیقت بجنگیم به نظر من خیانت آن است که مردی زنی داشته باشد و زن دیگری را بر آن ترجیح دهد و از حق و حقوق آن به دیگری بدهد و از نظر اخلاق و تمکین و هر چیزی کم بزارد اما اگر رابطه ای داشته باشد و هیچ لطمه ای وارد نشده باشد خیانت نیست اصلا خیانت زمانی میشود این اسم را بر آن رابطه نهاد که زن مرد بفهمد چون هیچ زنی حاضر نیست کسی را کنار خود شریک بداند. اما شرعا مرد میتواند 4 تا شریک کند و کسی نمیتواند از شرع ایراد بگیرد والسلام.
پاسخ ها
ناشناس تر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۲
جناب ای کاش همه کارتون شرعی بود زنها دلشون کمتر می سوخت در ضمن خدمتتون عرض کنم که خانمها خیلی قدرت تنوعشون از آقایون بیشتره اینو متونید از طرز رنگها لباسها آرایش ها و خیلی چیزهای دیگه به خودتون ثابت کنید ولی خانمها شرف و انسانیت و عاطفه در وجودشون بر تنوع و هوس همیشه پیروزه
زن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
مرده شور مردای کثیف رو ببره. اگه زمان قدیم امامان چند زن میگرفتن به خاطر این بود که میخواستن از بی سرپرستی نجاتشون بدن نه اینکه از سر هوس.اگه خیانت مرد به دلیل کم توجهی زنشه پس طلاقش بده. حتما مردا خودشون هم صددرصد معتقدن که خیانت بده که پنهان کاری میکنن
ناشناس
|
-
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۷
5
41
در جامعه ای که چند همسری مرد ثواب محسوب میشود و ارتباط تلفنی زن به سنگسار می انجامد در حالی که خیانت چه برای مرد و چه برای زن بر اساس قران چندین ضربه تازیانه داردپس من به عنوان یک زن و مسلمان در جامعه ای که دم از دین و اسلام نیست زندگی میکنم و هیچ حق و حقوقی شامل حال من نمیباشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
دوست عزیز زنی که قدرت و صلابت داشته باشه و باهوش باشه همیشه برای خودش درآمد و استقلال داره و فورا از کسی بچه دار نمی شه و اگر خیانت دید نقش سیب زمینی رو بازی نمی کنه و تن به حقارت ها نمی ده. برای زن نوحه سرایی نکنید. آدم ضعیف چه مرد باشد چه زن هر کس که سر راهش قرار بگیرد از او سواری می خواهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۲
5
43
سلام من خانم 28 ساله هستم حدود 4 ساله که ازدواج کردم و الان هم 8 ماهه باردار هستم و دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر و شوهرم هم مهندس مکانیکه ، حدود 2 ساله که شغلش رو عوض کرده و تمام بدبختی من هم از این موقع شروع شد ایشون توی شغل قبلیش همه همکاراش مرد بودنداما وقتی اومد توی شغل جدیدش خانم ها هم هستند و چند وقتیه که متوجه شدم تلفن و اس ام اس مشکوک داره و وقتی ازش میپرسم از جواب دادن طفره میره و حتی توی بارداریم چند باری منو کتکم زده ومتهم به وسواسی و جاسوس بودن و دیونه بودن کرده جدا میخوابه و بهم توجه نمیکنه الان با این وضعیت جسمی از نظر روحی به کل بهم ریختم و هرروز گریه میکنم من توی این شهر که زندگی میکنم بیکس و تنهام راستی الان همش میگه اگه بچه به دنیا اومد از هم جدا میشیم شمارا به خدا به دادم برسین من باید چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۳
عزیزم صبر داشته باش همه چیز به یاری حضرت حق درست میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۵
با اينكه از اين كامنت مدت زيادي گذشته ولي ميگم: خانم محترم واقعا ممكنه شوهر شما ارتباطات كاري داشته باشه چرا هر اس ام اس و تلفن اقايون رو مشكوك ميدونين؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۰
hatman pishe moshavere boro say kon yemodat bahash aslan bahs nakoni bikhiyasho khodash pashimon mishavad
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
عزیزم من فکر می کنم گاهی ما زنها با اینکه می دونیم زندگیمون با طرف دوامی نداره برای ترس از طلاق بچه می یاریم و فکر می کنیم بچه زندگی و ادامش رو تضمین می کنه.ازت می خوام غرورت رو بسیار حفظ کنی و از شوهرت فاصله بگیری و به صورت جدی باهاش بشینی صحبت کنی و اتمام حجت که در صورت خیانت زندگی رو حتی با داشتن فرزند ادامه نخواهی داد.البته اول باید مطمئن بشی که رابطه ای در کاره ...اینم نه اینکه از خودش بپرسی چون مردا رو توی تخت با زن ببینی می گن قضیه اون طوری نیست که تو فکر می کنی! آروم و بی سر صدا خودت قضیه رو دنبال کن و اگر مطمئن شدی به خانواده ی شوهرت اخطار بده که چنین مسئله ای هست و اگر ادامه پیدا کنه هم من می رم و بچه رو می زارم و شما مجبورید مسئولیت یک بچه رو هم به دوش بکشید ...نقطه ضعف دست کسی نده که نمی تونی از بچت دور باشی...محکم و مقتدر باش و منفعل برخورد نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۳
34
10
سلام
جالب بود من خودم همين مشكل را دارم يعني همسرم از من تمكين نمي كند بدون اجازه هر كاري انجام مي دهد ناشزه است و من مجبور شدم كه شخص ديگري را براي ارضاي نياز عاطفي در نظر بگيرم كه متاسفانه در حال متاركه هستيم
او درك نمي كند كه مردش نياز دارد جه روحي جه جسمي
خانم ها كي مي خواهند ياد بگيرند اين مسائل را زماني كه ديگر دير شده و پا در راهروي دادگاه خانواده گذاشتند تازه مفهوم زندگي زناشويي را درك مي كنند كه ديگر دير شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۷/۰۱
9
48
مردانی که هر گونه رفتار کثیف خود را به پای اسلام می گذارید که اجاه داده تا 4 زن بگیرید اگر مرد هستید و می خواهید دستورات اسلام را رعایت کنید تنها یک شرط را رعایت کنید و آن با اجازه زن اولتان زوجه دوم را اختیار کنید نه پنهانی و ...
پاسخ ها
محمود
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
در تکمیل فرمایش شما باید بگم که اولا باید با اجازه همسر اول باشه و ثانیاً به شرطی می تونند زن دوم اختیار کنند که عدالت محض 100 درصدی بتونند برقرار کنند.آیا مردی را می شناسید که از عهده این کار بربیاد.عملاً غیر ممکنه .کسانی که خیانت می کنند و به اسم اسلام زن دوم می گیرند سرخودشونو کلای شرعی می زارن و اسلام اجازه چنین غلط هایی را به اونها نمیده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۷/۰۵
7
40
تااینجاقبول که شمال مردان به دلیل ضعف درحل باره ای مسایل وفرارازانان نیازبه تعددزوج داریدولی یه سوال ایا اگرمادر ویاخواهران خودشما هم دچار این گونه مشکلات بودندبه بدروهمسران انان همین روش رابیشنهاد میکردید؟البته ضعف شما مردان به ابتدای خلقت برمیگرده:شمانتوانستیددرمقابل خوردن گندم نه بیارید.میخواهیددرمقابل زنان نه بگوییدتقصیرمازنان است که شمارادست بالا گرفته ایم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۹/۱۷
11
16
سلام
متاسفانه مردان زيادي وجود دارند كه تمايل به خيانت دارند به خصوص خيانت عاطفي مرد ذاتاً به عشق ورزيدن نياز دارد و زنان به اشتباه فكر ميكنند كه براي مردان جسم زن كافي است من دختري جذاب هستم طوري كه مردان چه متاهل و چه مجرد تمايل به وارد شدن به بازيهاي عاشقانه رفتاري با من دارند البته عاطفي، من ناراحتم از اينكه چرا زنان مشرق زمين اينقدر نسبت به مردها كم دانشند (البته من هيچگاه در خيانت آنها شريك نشده و نمي شوم زيرا اگر قرار بر اين باشد جامعه منحرف مي شود ) و راز جذابيت من بيشتر از هر چيز پاكي و رفتاري شاد و صادقانه است شايد زيبايي هم چاشني آن باشد ولي من همه حريم هايي كه در اسلام گفته شده رعايت مي كنم و پوشش كاملي دارم اينها را ميگويم تا زنان بدانند اگر بيريا و تكلف همسرشان را دوست داشته باشند و به او اعتماد داشته باشند و با عشق اين مطلب را به آنها بگويند و همواره به خدا توكل داشته با شند و متوسل به اهل بيت باشند مردشان آنها را دوست خواهد داشت
1. مردان انسانند نه ففط جنس مذكر
2. مردان تمايل بيشتري به رفتارهاي عاشقانه و رمانتيك دارند
3. گاهي مردان را در بازيهايشان با خودتان راحت بگذاريد
4. مردها از رفتارهاي مردانه نزد ديگران (جامعه ، مادر پدر و اقوام و دوستان خسته) مي شود و تنها آغوش گرمي كه كودك درونش را بيدار ميكند و ميگذارد بچگي كند آغوش شماست بگذار همچون كودك در اغوشت بازي كند و آرام گيرد)
5. اورا سرزنش نكن مردها بيشتر از هر كسي موقع اشتباه خود را سرزنش مي كنند
6. نگاه هاي عاشقانهات را از او نگير
7. از همان اول ازدواج با محبت احترام او را نگهدار
8. به رفتارهاي اشتباه او نخند
9. رقتاري خاص در محبت هايت در پيشبگير و او را سورپرايز كن
10. وقتي عصباني است با او مجادله نكن
11. وقتي آرام شد طوري رفتار كن كه تمايل به در آغوش كشيدن تو داشته باشد و جسمت را احساس كند و آرام گيرد
12.يادت باشد بهترين زنان از نظر حضرت زهرا (س) بهترين در شو هر داري هستند
13. خود را باور كن و اول جسم و روح خودت را دوست داشته باش
14. فضاهاي رمانتيك براي او ايجاد كن خلاق باش و باهوش از يك دانه شمع گرفته تا لباس خودت
15. هميشه ناز كن و منزه باش ولي در موقع احساس نياز اورا از ساعاتي كه ميل در تو ايجاد مي شود مطلع كن و به او بگو آنقدر احساس ميكردي دوستش داري كه تمايل داشتي خودت را به بازوهاي قدرتمندش بسپاري
و جسم قدرتمند و زيبايش را احساس كني زنان مشرق زمين اين بي شرمي نيست
16. قوي و با اعتماد به نفس باش
17. علايق خود را دنبال كن
18. پشت سر زنهاي ديگر مثل چادريها و بي حجابها و غيره داستان پردازي نكن و امل يا بي فرهنگ آنان راپيش شوهرت نشان نده كه خودت را ويژه نشان دهي چرا شوهر و فرزندانتان را بدبين ميكنيد هميشه زنان كاملي در جامعه وجود دارند زيباتر داناتر باهوشتر آيا ميتواني همه انها را خراب كني و بدنام
19. مردها صاحب شعورند و ميفهمند كه ميخواهي ضعف هاي خودت را بااين حرفها بپوشاني
20 . پس اگر ميخواهي عزيز باشي انسان باش و براي شوهرت آنچنان ارزشي قائل باش كه هيچكاه تحقيرش نكني

در اين موارد حرف زياد دارم اي زن زيبا تو بهتريني از بعضي حرفهاي من ناراحت نشو همين افكار است كه نگاه مرا به دنيا زيبا كرده و مردهاي زيادي تمايال به عشق ورزيدن به من دارند ولي من عاقلم با ايمان و هيچگاه ان شاء الله خيانت نخواهم كرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۹/۲۰
6
43
باجناق من متولد 1314 و همسر ایشان متولد 1330 هستند. خواهرخانم من از نظر زیبائی حتی هنوز در سن 58 سالگی در سطح بسیار بالائی است و از نظر خانه داری و تمیزی ذاتی و ... زنی است واقعا ایده آل ( مثل خواهرش که همسر من است ). بسیار هم پاکدامن است و اگر قرار بود خدای ناکرده قدم کج بردارد در جامعه امروزی ما دهها خواستار داشت اما اهل خیانت نیست و به شدت به زندگی زناشوئی اش پایبند است. شوهر ایشان به گواهی خانم های فامیل مردی زشت رو ، بسیار بد اخلاق ( در شرایط عادی هم با داد زدن حرفش را پیش می برد ) ، لاقید نسبت به زندگی ( علیرغم امکان خانه دار شدن در سالهای دورتر هیچگاه اقدام نکرده و هنوز مستاجر است) البته شیکپوش و چرب زبان در مقابل بانوان است. هر چند ماه یکبار هم با کس جدیدی روی هم می ریزد و دستش پیش همسرش رو می شود. قسم به قرآن می خورد که این ها همه خیالات است ( بارها او را با خانم های دیگر سر قرارشان گرفته اند ) . چند روزی ظاهرا دست بر می دارد اما دوباره مشغول می شود. با همه این ها خانمش به شدت عاشق او است و هر بار آقا را به خوبی و خوشی می بخشد . البته اول داد و بیداد می کند و بعد گریه و زاری گاهی هم از خانه قهر می کند ( و بلافاصله به فامیل می گوید تو رو خدا ما را آشتی بدهید !)
آیا زنان ما باعث نمی شوند ما با الگو قراردادن این آدم فاسد و بی شعور به خودمان بگوئیم بد نیست دمی به خمره بزنیم چون زن ما دست آخر ما را می بخشد و تازه التماس می کند به خانه راهش بدهیم؟ آیا همین که خانم های ایرانی مردان حرامزاده و بی مسئولیت و خیانت کار را بیشتر دوست دارند و به دست و پایشان می افتند تا طلاقی صورت نگیرد نشان نمی دهد که مشکل فقط در بوالهوسی مردان ما نیست که در بی غیرتی و بی شخصیتی زنانمان هم هست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
سلام اگه اونقدر که شما میگید زشته چرا هر روز با یه زن دیگه رابطه داره؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
این خانم رو نمی دونم ولی بسیاری از خانم های دیگر به علت نداشتن پشتوانه مادی نمی توانند از همسرشان جدا شوند و مجبورند همه چیز را تحمل کنند متاسفانه
زهرا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۰
با نظر شما موافقم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۹/۲۱
4
38
21. در مورد مرداني كه خيانت ميكنند بايد به آنها بگويم من يك زنم اما همه زنها در چيزهايي كه شما ميخواهيد مي توانند شبيه به هم رفتار كنند اين شما هستيد كه با رفتارتان همسرتان را از خود دور يا نزديك مي كنيد با لبخند روزهاي نا مزدي با او رفتار كن تا ببيني كه چطور دوباره همان برق گيراي اوليه تو را به خود ميخواند و لازم نيست با زن ديگري ارتباط برقرار كني و بعد از آن عذاب و ناراحتي احساس كنيد
ناشناس
|
-
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۱
4
22
من زنی هستم که 4ساله ازدواج کردم، با شوهرم همکلاسی بودیم ودر دانشگاه ب هم آشنا شدیم،4سال با هم همکلاسی بودیم(نه دوست) وبعد از آن ازدواج کردیم.شوهرم عاشق من بود .حالا یه بچه سه ماهه داریم. حدود6ماه پیش متوجه خیانت همسرم به خودم شدم.ازلحاظ عاطفی شکست سختی خوردم،چون اون جوری خودش رو عاشق من نشون میداد که به هرکس که این موضوع رو میگم باور نمی کنه؟ به نظر شما این کاردرستیه ؟من از لحاظ مالی و اجتماعی میتونم از پس خودم وبچه ام بر بیام.به نظر شما من باید از شوهرم جدا بشم. البته خودش این موضوع رو انکار میکنه،ولی من چیزایی ازش دیدم که غیر قابل انکارن،اون میگه که همه چیزا اتفاقیه. ولی چه قدر اتفاق پشت سرهم میتونه برا یه نفر بیافته.
به نظر من خیانت یه امر غیراخلاقیه که هیچ چیز نمیتونه توجیحش کنه، من خیلی به کمک فکری نیازدارم، لطفا به من کمک کنین.مرسی.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۳ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۳
عزیزم زندگی ات رو سفت بگیر با یک مشاور صحبت کن زنهای بد زیاد شدن مطمئن باش شوهرت می فهمه این راهی که داره میر ه اخرش به نا کجا اباد
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
زنهای بد هر چقدر هم که زیاد باشند- این مرد متاهل است که به همسرش متعهد است. وجود زنهای بد هیچ دلیل موجهی برای خیانت نیست
ناشناس
| United States |
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۶
به نظر من اگر به خیانت همسرت متمئنی ازش جدا شو ما زنها به خاطر گذشتهای به موردمون مردها را گستاخ کرده ایم
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
اونیکه خیانت کنه و بخشیده بشه هیچ وقت از کارش دست نمی کشه مثل شوهر من اما من از لحاظ مالی نمی تونم تنها باشم حیف به جونیت اما میتونی با خیلی خیلی سخت گرفتن فقط یه بار ببخشیش واسه منم دعا کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
ب خودت بستگی داره.ببین مثه سابق هنوز دوسش داری یا نه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
عزیزم هیچ کس جز خود شما نمی تونه برای ادامه یا کات کردن این زندگی تصمیمی بگیره. چون خیانت رو تو دیدی...درد رو تو کشیدی...و اطرافیان برای فرار از دردسر طلاق تو مسلما تورو به ادامه زندگی تشویق می کنند. این خودت هستی که باید تکلیفت رو با خودت روشن کنی و ببینی نفعت در چی هست. فقط به نفع خودت فکر کن و ببین چطور خوشحال تر و راضی تر خواهی بود. تنها رضایت و خوشحالی تو مهمه و بعد از اون فرزندت. در واقع فرزند ما هم یاد خواهد گرفت که پدر و مادری جدا اما خوشبخت بهتر است تا زوجی زیر یک سقف که هر شب در تخت پشت به هم می خوابند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۵
2
11
من 12 سال است ازدواج كردم يكبار به همسرم تهمت زده شد همه باور كردند الا من .شايد به خاطر اين بود كه زندگيم از هم نپاشه .ولي مدتيه بدبين شده ام و او را زير نظر دارم گاهي شماره هاي مشكوك رو گوشش ميافته زنگ مي زنم خانمي جواب مي ده دارم ديوانه مي شم دو تا بچه دارم و شوهرم هميشه بهم اظهار محبت مي كنه آيا واقعا داره منو مي پيچونه؟ در ضمن من از هيچ كاري براش دريغ نمي كنم و او مرد خوش تيپي است و از من بهتره
پاسخ ها
يه دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
بستگي به خودت داره يه بار كه مشكوكزد تعقيبش كن وسردستشو بگير وبهش بفهمون كه اين كاراو نه تنها باعث بدبختي خودش مي شه بلكه زندگي فرزندانش را خراب مي كنه من هم مشكل تورودارم شوهرم هميشه مي گه من زن مي گيرم اما نمي دونم چه بكنم چرا اين مردا اين قدر خود خواه هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۸
7
55
به نظر من مردی که به زنش خیانت میکنه باید بهش خیانت کرد تا بفهمه یک من ماست چقدر کره میده . زن پاک مال مرد پاک است مرد پاک هم لیاقت زن پاک را دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۸
0
25
من زنی هستم که شوهرم فقط به خاطر تنوع طلبی به من خیانت کرده است.وضربه روحی سختی به من وارد کرده .من از نظر زیبایی و از نظرکاری و خانوادگی هیچ مشکلی ندارم .ایا این واقعا حق من بود که امروز یک ادم افسرده باشم و دست از همه ارزوهایم بکشم .من فقط 25سال سن دارم و نمیدانم بقیه عمرم راچگونه زندگی کنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۸
عزیزم همدردیم یادت نره خدا هست منم فقط 26 ساله امه چوب خدا صدا نداره وقتی هم که بزنه دوا نداره بشین نگاه کن هنوز کسی این کارو نکرده و خیر دیده باشه
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
چرا افسرده شدی .به جهنم هر کاری دلش می خواد بکنه وتو به خودت برس.به راه خودت بدون اون ادامه بده اگه دلش خواست میاد بهت میرسه
يه دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
عزیزم همدردیم یادت نره خدا هست منم فقط 16 ساله امه چوب خدا صدا نداره وقتی هم که بزنه دوا نداره بشین نگاه کن هنوز کسی این کارو نکرده و خیر دیده باشه منم به خاطر اين كه خانواده ام مجبورم كرد ازدواج كردم الان يك فرزند يه ساله دارم ولي خيلي دوستش دارم نمي تونم ازش جداشم
ولي يه وقت ها كه با هم دعوا مي كنيم بهم مي گه برو طلاق بگير من چون با خانوادام زياد خوب نيستم چي كار كنم دوستش دارم اخه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
عزیزم اگر یک زن مستقل باشه و درآمد داشته باشه 25 سالگی اول راهه. طلاق اصلا اون طاعونی نیست که فکر می کنی...بسته به نوع خیانت و احساس خودت و یک دو دوتا چهارتای منطقی تصمیمت رو بگیر. گاهی طلاق به زن احساس غرور و قدرتی وصف ناپذیر می ده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۸۸/۱۲/۰۳
0
14
چرا مردي با اينكه در زندگي هيچ مشكلي ندارد باز به همسرش خيانت ميكند مشكلي در ذات مرد است نه در زن.در حالي كه همسرش چه از نظر زيبايي وعاطفي وجنسي هيچ كم وكسري ندارد وعاشقانه خود را در اختيار مرد ميگذارد ولي مرد در ازاي اين همه از خود گذشتگي همسرش باز به فكر پليد خيانت ميافتد ما زنان چه عملي بايد در مقابل اين عمل نا شايست ايين مردان بكنيم بهتر است كلمه مرد را در مورد اين مردان به كار نبريم و از واژه نامرد استفاده كنيم اگه اين گونه مردان ازروي زمين محوبشون بهتر است.
من خودم 25سال سن دارم واز نظر زيبايي و عاطفي وجنسي وكد بانويي هيچ كم ندارم وكمتر از يك سال است كه ازدواج كرده ام خيلي هم به همسرم محبت ميكنم ولي در عوض اين همه وفاداري به زندگي
همسرم به من خيانت ميكند هربار كه با ازخود گذشتگي از خطايش چشم پوشي ميكنم باز بعد از چند مدت خيانتش راتكرار مزكند وقتي با خودش هم صحبت ميكنم انكار ميكندواز زيبايي و محبت من دم ميزند ميگوييد من كه زني به زيبايي تو درارم ودر زندگي هيچ كم وكسري هم نداريم چرا بايد خيانت بكنمخودش هم آنفر قسم ميخورد كه من اينكاره نيستم كه خودم احساس ناراحتي ميكنم وعذااب وجدان ميگيرم والبته ينرا هم بگويم كه چون تازه ازدواج كردهايم بچه نداريم وبه اين زوديها هم قصد بچه دار شدن نداريم همسرم ميگويد من تورا به خاطر حجاب ومتانت وزيباييت ميپرستم ولي ديگر نميدانم بعد از اين همه حرفها با خيانت ميكنددر ضمن هم من وهم همسرم عاشقانه همديگر را دوست داريم واين را هم بگويم من وهمسرم هردو تحصيل كرده هستيم واز سطح فرهنگيه بالايي برخورداريم ولي...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۸۸/۱۲/۲۴
2
23
با یک گل بهار نمیشه
از تمام ادیان فقط اسلام چند همسرس رو قبول داره
واقعا درسته که به دلیل کم توجهی خانم اقا بره خیانت کنه؟
اونوقت منطقیه که خانم به خاطر عدم دریافت نفقه( نه خرجی خانه) بره تن فروشی کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۸۸/۱۲/۲۶
8
22
نظرات کاربران خیلی مسخرست اره مردا هر غلطی دلشان میخوان بکنن چون مردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۸۹/۰۱/۰۹
9
12
من همسرم را دوست دارم و بدانيد كه علت خيانت عدم داشتن ايمان كافي به خدا و مردها در زمان تنهايي به جاي همسرخود به ديگر ي همسخن مي شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۷
3
17
بار اول باید او را بخشید ولی اگر تکرار شد دیگر طبق سوره نور با او رفتار کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۸۹/۰۲/۰۳
7
18
hame kasifo bolhavasan
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۲/۰۴
10
5
سلام
ما تازه متوجه شديم كه يكي از همكاران ما به همسر و بچه خودش داره خيانت مي كنه و با دختر خانم ديگري ارتباط برقرار كرده آيا به نظر شما ما چه كار بايد انجام بدهيم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۸۹/۰۲/۰۸
59
6
من فكر ميكنم كه حق با مردان است چون اگر زن به حرف همسرش گوش ندهد مرد مي تواند بخاطر تنبيه همسر يك زن ديگري را اختيار كند و به زن اول ثابت كند كه او مرد صاحب اختيار زندگي و اين خيانت نيست بلكه حمايت از حقوق مردان است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
اقای مدافع حقوق مردان لیاقت شما زنی است که به شما خیانت کنه تا معنی عشق رابفهمی
يه دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
شما مرا تا وقتي بهتون خيانت نشه نمي فهمين زنا چه دردي رو تحمل مي كنن من اونو خيلي دوست دارم ولي چه كنم بهم خيانت مي كنه خدا كنه بهت خيانت بكنن تا بفهمي من چه مي گم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۸۹/۰۲/۱۳
16
6
سلام.من كه هنوز ازدواج نکردم و با پسری که دوستش دارم ومثلا قراره با هم زندگی کنیم مشکلات اینچنینی داریم.هربار که میبینم خیانت میکنه می بخشمش فقط به احترام عشق اما جدیدا دیگه خسته شدم.نمیتونم چشمپوشی کنم و بی تفاوت باشم مامانم در جریان رابطه ما هست و اونو هم دوست داره ولی با این رفتارها فکر میکنم باید به رابطمون خاتمه بدم ولی نمیتونم.دوستش دارم اون هم داره قبولم داره ولی باز هم بهم خیانت میکنه.هربار که میفهمم انکار میکنه وقتی هم بحثمون به جایی میرسه که خودشم میفهمه جای انکار نیست علنا رو در روی من میگه آره اینطوره من همینم.بخدا له میشم ولی نمیتونم ازش بگذرم.کمکم کنین.......
پاسخ ها
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
به هیچ عنوان ادامه نده خواهش می کنم ادامه نده مطمعن باش کسی هم هستش که فقط مال تو باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
چطور میتونی به همچین آدمی اعتماد کنی؟ازدواج با چنین مردی ریسکه، و شک نکن بعد از ازدواج بازهم خیانت میکنه ولی اون موقع دیگه...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
خواهش میکنم گلم با مردی که تورو اینطور له میکنه شروع نکن زندگی ای رو که از الان نتیجه ی اون معلومه.همه ی چیزا رو نباید تجربه کنی کمی عبرت بگیر حد اقل از من خاک بر سر .فدات بشم دلت اگه الان بشکنه بهتره ت اینکه زندگیت و آرزوهای جوونی و زندگیت بشکنه.سرتو با هر چیزی که بهش علاقه داری مثل شنا و ورزش و تفریح و خانواده و کار گرم کن.اون الان که تو دوره ی رفاقتید راحت بهت میگه من همنینم فردا تو سرتم بزنه نمیتونی حرفی بزنی وباید له بشی و بمونی. اون موقع میگه تو که قبلا هم میدونستی من اینجوریم میخواستی زنم نشی. نکن این کارو نکن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
اگر خودت رو از این رابطه بیرون بکشی و چند ماهی تحمل و صبر کنی کم کم وابستگی مثل مخدر از تنت می یاد بیرون...گاهی یک یا علی گفتن و قیچی کردن رابطه ی ناسالم کلید همه ی درهای بسته شده ی زندگی ماست
مرد هستم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
تو رو به هر کی می پرستی و به اون اعتقاد داری از عشقت بگذر و راضی نشو بچه هایی از این رابطه بوجود بیان که بعدا بشن بچه طلاق، بچه سر راهی، بچه های عقده ای و ...
مطمئن باش اگه بتونی1:-الان این رابطه رو تموم کنی 2-به درستی فکر کنی بعد از چند وقت از اتمام این ارتباط بسیار راضی خواهی بود سختیش یه مدتیه و روز به روز هم به کاری که کردی مطمئن میشوی کسی که در دوران نامزدی و دوستی خیانتکاره بیم آن می رود که پس از ازدواج مجبور باشی رختخواب سکس نامعقول و غیر قانونی و غیر شرعی او با هرزه ای را تو جمع کنی پس:
بیدار شو ای دوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۸۹/۰۲/۱۶
5
38
مردان بوالهوس چیزی در استین دارند که کار خود را توجیح کنند
یک هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۸۹/۰۳/۰۸
3
13
رهایی در راستی ست انسا ن اگر انسان با شد نه خیانت می کند و نه خیانت می بیند به خدای احد و واحد دنیا گلستان می شود بیایید به هم مهربان و صادق باشیم زن و شوهر کا مل کننده هم هستند نه دشمن هم خانواده جمع مقدسی است اگر مسلمان هم نباشیم به عنوان انسان به ان احترا م قا ئل شویم
مهشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۰
3
38
خیانت تنها چیزی هست که به هیچ عنوان در زندگی مشترک قابل بخشش نیست!!!!
خورشید مهربان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۱
32
4
سلام
الزاما اینطوری نیست...کلمه خیانت هم کلمه قشنگی نیست...قبول کنید بعضی وقتها چیزهایی پیش میآد که ظاهرش با باطنش فرق می کنه...
البته اسمش رو خیانت نزاریم... خانومها قبول کنن که بعضی از مردها نیازهایی دارن که لازمه رفع بشه...
samira
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۲
3
31
اگه زن همه زندگیشو به پای شوهرش بریزه و بازم خیانت ببینه چی؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
اشتباه از همین جاست که زن فکر کنه باید زندگیش رو به پای شوهرش بریزه. زن بیش از شوهرش اول باید خودش رو دوست بداره و به غرور و صلابت خودش احترام بگذاره.
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۶
0
29
در جواب دوستمون باید بگم زن ها هم نیاز هایی دارن که باید رفع بشه ولی معمولا مردها توجهی به این نیاز ها ندارند. این درسته که زن ها هم به خاطر این کمبود ها خیانت کنند؟ در ضمن در زندگی زناشویی زنها برای رفع نیاز های شوهرشان همیشه تلاش میکنن ولی مردان اکثرا توجه به نیاز های زن را کاری بیهوده و غیر ضروری می دانند. پس زن ها بیشتر حق خیانت دارند ولی پایبند بودن به مسایل اخلاقی و عشقی که به همسر خود دارند معمولا مانع از خیانت کردن میشه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
دقيقا حرف منو زدي من از همسرم توقع زيادي ندارم فقط مي خوام خيانت نكنه دروغ نگه همين
رنگ دلخواه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۶
21
9
من یک زن سی ساله هستم که علیرغم تمام اعتقاداتم ... به همسرم خیانت کردم در حالی که به وفاداری او ایمان دارم ...و در عین حال چه در مسائل عاطفی و حتی جنسی براش کم نمی زارم ...فکر می کنم یه سری خلا هایی که شاید ناچیز به نظر برسه ...باعث شد که بعد از 8 سال زندگی مشترک دست به کاری بزنم که خودم هم توش موندم...همه چیز اول با یک نیاز عاطفی شروع شد و به وابستگی عاطفی کشیده شد که با گذشت زمان علی رغم اینکه نمی خواستیم تا رابطه ی عاطفی مون به مسائل جنسی کشیده بشه ...اما شد...

شما بگین چرا یک زن به همسرش خیانت می کنه ؟؟؟
پاسخ ها
سکرت
| United States |
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۲
به نظر من اگه بخواین راه بازگشت هست
چرا مشاوره نمیکنید؟
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
کار بدی کردی اما راه بازگشت هست و بدون مشاوره به نظر من گذشت زمان این مشکل شما رو حل میکنه
مرد هستم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۹
نا امید نشو سعی کن گذشته رو جبران کنی اگر بخواهی مشکلت حل می شود چون او را دوست داری و پشیمانی و به وفاداری او ایمان داری
نا شناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
کارت اشتباه بود چرا مشکل عاطفی خودتو با همسرت حل نکردی کارت توجیه نداره
رنگ دلخواه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۶
6
7
پایبندی به مسائل اخلاقی در حفظ تعهد زناشویی تا وقتی که یک خلائ عاطفی پیش نیاد امکان پذیره ...شاید نزدیک سه سال فقط و فقط یک رابطه ی دوستانه بدون در نظر گرفتن مسایل جنسی بود به خاطر پایبندی و اعتقادات مذهبی من و اون ...ولی شروع شد نمی دونم چطور ؟ حالا هم کاملا پشیمان هستم اما انگار راه بازگشتی نیست ...با خیانت به همسرم انگار در باتلاقی افتادم که برای گریز از اون هرچی بیشتر دست و پا می زنم ...بیشتر فرو میرم ...از طرفی دوست هم بیشتر به داشتن یک رابطه ی عاطفی تا کید داره اما من ...
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۸۹/۰۴/۱۵
11
3
با سلام
به نظر من نویسنده اصلی مطلب با زرنگی فقط خیانت رو به آقایان نسبت داده است . یا توی این جامعه زندگی نمیکنه یا خودشو به ندیدن زده ، مثل ریگ هر روز شاهد خیانت خانمها به مردهاشون هستیم ، همه جور خیانتی ، خیانت مالی ، عاطفی ، جسمی ، جنسی ، به نمایش در آوردن خودشون در محافل عمومی ، و . . . . .
البته نه اینکه عکسش صادق نباشه ولی چشماتونو باز کنید ببینید این خانمها هستند که به همجنس خودشون ، به خودشون (در اینده ) خیانت می کنند ؟ ریشه شهوت رانی مردان در خیانت دیگر زنان ، نمایش جسمی ، عاطفی و .. . . و صد البته لقمه های حرام موجود در جامعه می باشد . این جامعه قابل اصلاح نیست
یک هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۸۹/۰۴/۲۰
1
22
همیشه در خیانت یک طرف خیانت را زن به دست می گیرد ولی مردها که دم از مر دا نگی وجوان مردی می زنند و ادعا دارند که عقلشان بیشتر از زنها کار می کند چرا
شقايق ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۸۹/۰۴/۲۸
0
18
من كه همه كاري براي شوهرم كردم .خودشم ميگه .جالبه كه هميشه ميگه كه منو دوست داره. ولي مدتيه كه متوجه موضوعي شدم ولي نميدونم چكار كنم.هيچ كسم نيست كه كمكم كنه.دارم عذاب ميكشم .تو رو خدا اقاياني كه اين مطلب و ميخونن وفادار باشن.باور كنيد خيلي سخته مردن بهترازاين طور زندگيه
ش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۸۹/۰۴/۲۹
0
29
من میتونم 100% بگم از هر لحاظ نامزدمو( شوهرم که عقد بودیم) تامین میکردم.شب قبل از اینکه بفهمم شوهرم به من خیانت کرده خدا رو شکر میکردم که چقدر شوهرم عاشقمه!!!فقط میتونم بگم مردها چقدر نامردن!!!

خدا میدونه چه شبهایی رو فقط اشک ریختم..کسي که انقدر عاشقشش بودم از پشت بهم خنجر زد.... 8 ماهه درگیر طلاقم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
به شهامتت دورود می فرستم که خیانت رو با طلاق پاسخ دادی...پس گریه جایی نداره وقتی چنین قدرت و صلابتی در تو هست...
آ.ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۴/۳۰
2
21
می دونید جالبه که تمام نظرهای فوق از سوی همسران نوشته شده. بد نیست بدونید که بعضی از مردان به زنشون خیانت می کنند ولی حاضر نیستند طلاق بدهند. آنقدر هم احمق و نفهم هستند که از هر زن چند بچه دارند. من یکی از اون بچه ها هستم. شاید من از همه ی کسانی که طعم خیانت را چشیدن بیشتر در مورد خیانت می دونم. من نمی تونم از پدرم - لعنته الله علیه - طلاق بگیرم. به نظرتون چه کنم؟ می تونم بکشمش؟ می تونم این لک ننگ را از روی پیشانی ام بردارم.
روانشناسی به من گفت: اگر پدرت معتاد بود چه می کردی؟ منظورش این بود که از این بدتر هم می شه. پس امید داشته باش و به زندگی خودت توجه کن.
اما دوستان چگونه می توانم؟ اصلا می شود از زیر سایه بدنامی آن فرد مذکور - لعنته الله علیه- بیرون بیایم؟
شما را به خدا اگر ازدواج کردید تا زمانیکه از تمام چم ها و خم های زندگی مطلع نشدید بچه دار نشوید
رادين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۸۹/۰۵/۰۲
1
23
شوهرم معتاد هست آشغال فكر مي كنم با اين و اون هم هست دعا كنين خدا از روي زمين برش داره بميره تا من و بچم اينقدر نخواهيم جلوي ديگرون عرق شرم از كثافت كارياش بريزيم الهي بميره يا خدا
ف.س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۷
2
16
برای ی زن خیلی سخته خیانت ببینه به نظرمن مردبه حای خیانت میتونه مشکلاتی که باهمسرش داره روحل کنه- یاددوران خوب اوایل ازدواجشون بیفته اگه نخواست حل کنه خوب واقعا بالهوسه!!!
سارا
|
-
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۲
20
13
مطمئن باشی ریشه این خیانتی که مردا می کنن2 عامل دارد
1- بی حجابی
2- بی دینی
متاسفانه تا جایی که خانمهای ما حجابشون رو رعایت نکنند جامعه دچار چنین مشکلاتی است.البته من قبول دارم مردهای ما هم باید چشم پاک باشند اما متاسفانه انقدر بعضی از زنهای ما بد می گردند که من که یک زنم نگاهم بشون میافته چه برسه به یک مرد.
دخترهایی که با بی حجابیشون باعث خیانت یک مرد به زنشون می شوند مطمئن باشند روزی یک زن دیگه همین بلا رو سر اونا میاره.اونموقع که میگن هر چی عوض داره گله نداره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۵
واقعاً که. کشورهای دیگر که بی حجابند چرا این مشکلات را ندارند؟
پرستو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۱
7
4
شوهر من 46 هست و من 36 همسرم 8 سال است با دختری رفیق شده اون موقع 18 ساله بود الان 26 ساله تا الان 6 مرتبه فهمیدم کتک خوردم فهر گردم ولی شوهرم دست بردار نیست نمیدانم چه کار کنم لبته شوهرم وضع مالیش خوبه و دختر خیلی بدبخته
1
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۴
10
15
مرد هرچه باشد دست پرورده زن هست او را نيكو تربيت كنيد تا نيكويي ببينيد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
درست می فرمایید اما دست پرورده مادرش است نه زنش
raha
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۱۸
4
12
سلام از دوستان عزیز میخوام کمی از خیانت خانمها نسبت به همسرشون نظر بدن!
من به شخصه میتونم بگم خیانت مثل باتلاق میمونه اگه بیوفتی توش دیگه افتادی! خلاصی ازش خیلی سخته بارها و بارها مثل سگ پشیمون میشی ولی...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
خیانت زن و مرد ندارد از هر کسی سر بزنه نا پسند است
میرنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۲
6
17
آقایون و خانمهایی که همه چیز را به بی حجابی زنها و مذهب ربط میدن متاسفانه خیلی کوته فکرن! فکر خراب در جامعه ای که حتی اخبار شنای بانوان در رسانه هاش عنوان نمیشه ( بخاطر گناه تجسم) یه امر جاریه! مرد یا زن سست عنصر خیلی راحت خیانت میکنه چه با حجاب چه بی حجاب! اگه همه چیز پوشش باشه باید تو جوامع غربی همه ازدواجا با خیانت تموم بشه حال آنکه اونجا اگه هرکدوم از همسران بخواد خیانت کنه موضوع رو با همسرش در میون میذاره و از هم جدا میشن اینطوری نیست که یه عمر یه عشق بیرون از خانه رو با خودشون یدک بکشن، سایه اش هم همیشه همسر رو دچار عذاب و کینه کنه! من یه زن 31 ساله ام و از نظر ظاهری چیزی کم ندارم و همیشه سنگینی نگاه کثیف مردای ایرونی رو روی خودم حس میکنم حتی وقتایی که با حجاب کامل به مکانهای زیارتی میرم و اگه میخواستم، بارها میتونستم به همسرم خیانت کنم... لااقل زمانیکه عشق سالهای جوانیم برای دیدن دوباره من برگشته بود ولی من دورادور پیغام دادم که حتی برای یه لحظه هم نمیبینمش... چون وقتی قدم اول رو به سوی گناه برداری قدمهای بعدی راحتتر میشه. من از اون دست آدمهام که لغزش رو هرچند کوچک، بسیار مهم میدونم چون کافیه که زمینه فراهم بشه تا اون خطارو تا بدترین جای ممکن ادامه بدی! شما هم لطفا اینقدر توی همه چیز سنگ مذهب و به سینه نزنین مردم رو بیشتر از اینی که هست ازدین گریز نکنین. هیچ مردی حق ندارد بدون رضایت همسرش با زن دیگه ای ارتباط داشته باشه و مسلما هیچ زنی هم چنین رضایتی نخواهد داد( موارد استثنا را فراموش کنید) وقتی اصل اینو میگه، پس تفسیرش در مورد زنها هم همین میشه که حق ندارن به شوهراشون خیانت کنن... سعی کنین انسانها رو با حقوق مساوی ببینید! مردان ایرانی همه جای دنیا به بوالهوسی مشهورند! سعی کنید قدر وجود خودتونو بدونین، اگه قادر به حل کردن مشکلات زناشوییتون نیستین، ازیه راه معقول از همسراتون جداشین و بعد شریک دومی برای زندگیتون انتخاب کنید، اگه نمیتونین جلوی هوای نفستونو بگیرین لااقل از طریق عوامل دیگه از بچه دار شدن جلوگیری کنین! اگه نیاز به تخلیه روحی یا عاطفی دارین هرچند وقت یکبار به مشاور مراجعه کنین و حرفاتونو بزنین... هیچ چیز بدون راه حل نیست!
پاسخ ها
یک زن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
به نظر من نه اجبار دین بلکه اخلاق باید در جامعه حاکم باشه طوری که هرکسی خودش را ملزم بدونه که نباید کاری رو که دوست نداره با خودش انجام بدن در حق دیگری انجام بده.
نیاز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۳
2
29
سلام به همه دوستان.دختری سی ساله هستم تحصیل کرده وزیبا. کار می کنم با مردهای زیادی آشنا شدم که همسر دارند وزنشونو دوست دارند ولی ابراز علاقه زیاد هم می کنند.....!! اینو در جواب اون خانم عزیزی نوشتم که می گه مردهایی که محبت به زنشون می کنن دنبال کس دیگه ای می رن یا نه؟ من اینو به چشم خودم دیدم که میرن!بله میروند! جلوی من واسه زنش دولا می شه و قربون صدقش می ره! زنه که می ره به من پیشنها می ده! این یعنی چه خانمی که فکر می کنی چون شوهرت بهت محبت می کنه پس با کسی کاری نداره! از هر ده مرد 9 مرد به دنبال زن دیگری هست ومعشوقع داره اینو از نزدیک لمس کردم!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
صحرا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۲
دختر زیبای عزیز باید بدونی که ابراز علاقه مردان متأهل به تو و امثال تو فقط لقلقه ربان است و در صورتی که همسران آنها از رابطه شان با تو خبردار شوند به راحتی تو و امثال تو را دور می اندازند و حتی جوابتان را با فحش می دهند چون واقعاً همسرانشان را دوست دارند و شما را برای هوسهای دم دستی می خواهند. در ضمن اگر تو و امثال تو خودتان عقده ای نباشید و کمبود نداشته باشید نیازی به ابراز علاقه این مردان ندارید و زمینه را برای آن فراهم نمی کنید. من به جرأت از 90 درصد دختران تهران زیباترم ولی اولاً با اخلاق و رفتارم اصلاً اجازه چنین جسارت هایی را به مردان هوسباز نمی دهم و اگر هم یک احمق به خودش اجازه این کار را بدهد آنچنان به صورتش سیلی می زنم تا دیگر فکرش را هم نکند. متأسفانه برخی دختران و زنان ارزش خود را درست نفهمیده اند ....
نگین بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۴
2
13
سلام من نگین 25ساله هستم 9ماه عقدم هیچی کم نذاشتم از مادیات تا معنویات طی 9ماه 6بار فهمیدم شوهرم با دوست دختر های قبلی اش تماس داره اولین با ر دقیقا سر سفره عقد بودم گفتم مال گذشته است .باز تگرارشدهردفعه دعواکردم می گفت فقط کنجکاویه ومن خیلی راحت گذشتم چون می خواستم زندگی کنم اما باز دیشب دقیقا زمانی که داشت می گفت دوست دارم اس ام اس رسید که به آقاشب خوش گفتن باورم نمی شد.فقط گریه کردم ودیگه حرفی نزدم .مادرش زمانی که شوهرم 5سالش بود ه طلاق گرفته شوهرم بعد 21سال به اصرار من پدرش پیداکرد فهمیدم پدرش 7بار ازدواج کرده پدرم گفت بیا و بگذر این پسر به دردت نمی خوره اما من عاشق بودم و کور و واقعا الان می فهمم داشتن خانواده چقدر تاثیر داره اما دیگه خیلی دیره فردا دارم می رم درخواست طلاق بدم حتی از اسمشم می ترسم دعاکنید زودتر بمیرم خیلی سخت بفهمی تو اوج خوشبختی چقدر بدبختی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
عزیز من از قدیم گفتند گوساله به گاوش می ره! این پسر دقیقا به پدرش رفته! و الان که 21 سال داری می گم این رابطه ناسالم رو از حالا قیچی کن...چون دختر احساسی هستی و ممکنه به زودی یک بجه هم به این زندگی اضافه کنی و همه ی راههای دررو رو برای خودت ببندی...دوست داشتن یک طرفه عزیز دل فقط یک باطلاق هست که روز به روز عزت نفس و غرورت رو می گیره...باید محکم و مقتدر به روزهای خوب فکر کنی...21 سال یعنی یک دنیا سرمایه...جووونی و تازه آغاز راه
وطن پرست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۹
2
15
درسته که بی حجابی خانوم ها غوغا میکنه ولی آقایونی که دم از اسلام و گرفتن 4 زن میکنند کاش میدونستن ادامه آیه اومده به شرط رعایت عدالت آقایون اگه انصاف داشته باشن میفهمن رعایت عدالت امکان نداره کاش هیچ موقع این جمله امام علی رو فراموش نمیکردیم آنچه برای خود نم یپسندی برای دیگران هم نپسند اونوقت کارمون به اینجا نمی رسید
yasii
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۷/۰۸
1
30
اقایون چیزی که از خیانت بدتره اینه که اونو انکار کنید و زن بیچارتونو اسیر کنید به خدا ما بدون شما خوشبخت تریم
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۴
4
7
فكرمي كردم خيلي دوستم داره هيچ مشكلي نداشتيم هنوزيك هفته نمي شدكه بهم گفته بودمطمئن باش كسي كه بخوادبرام جاي توروبگيره بايدكارش خيلي درست باشه ولي دوروزبعدفهميدم يك دختر14ساله جاموگرفته ( دوستان عزيزشك نكينيد چون ماازنظرهمه فاميل ودوستان وآشنايان بهترين هستيم وواقعا"باهم زندگي دوستانه اي داشتيم ) ولي الان فقط زندگي مي كنم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۸۹/۰۸/۰۸
8
1
بعضی ها نظر های افراطی دادند خوبه کلی ادمو سر کار گذاشتی دست گلت درد نکنه
زهرا مرادزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۳
4
18
این واقعا حق یک زن نیست که همه وجودشو برای مردش بذاره واخرش....
زهرا مرادزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۳
3
19
این مردها انشاالله سرشون می یاد.از دیوار هرکی بری بالا از دیوارت میرن بالا.فقط از خدا می خوام جواب اون مردهای نامردو بده.چون به ارزونی طرفشون و می فروشن.خیلی ساده
sahar.r
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۲
3
18
من یه خانم 25 ساله هستم و شوهرم 32 سالشه ؛ 5 ساله ازدواج کردم فوق العاده شوهرمو دوست داشتم و بهش احترام میذاشتم ؛ هیچ کمبودی تو زندگی نداشتیم و من هیچی از شوهرم دریغ نکردم ؛ مطیع حرفاش بودم و هیچ وقت نه نمیاوردم همه جوره باهاش راه میومدم و اونم از اینکه با من ازدواج کرده بود ابراز خوشحالی میکرد؛ هردو مون تحصیلکرده ایم. تا 6 ماه پیش همه چیز خوب بود اما یروز متوجه شدم شوهرم داره خیانت میکنه به من؛ خونوادشم خبر داشتن و چیزی نمیگفتن. قبول کردن این موضوع خیلی برام سخت بود گفتم بیا بریم پیش یه مشاور زندگیمونو نجات بدیم اما قبول نکرد و خیلی ریلکس با خونسردی تمام گفت دوست دخترش رو تو خیابون دیده و دوباره عاشقش شده و نمیتونه فراموشش کنه گفت مهریه من هرچی باشه میده اما طلاقم نمیده و از من میخواست که با ازدواج مجددش موافقت کنم؛ لحظات خیلی تلخی رو تجربه کردم بعد اون همه خوبی که من بهش کردم این آقابه خاطر هوس بازیش رو همه چی پا گذاشت و زندگی منو نابود کرد ؛ هنوز بلا تکلیفم؛دوسش دارم اما نمیتونم ببخشمش. حالا شما بگید معنی اسلام و دین و شرع اینه ؟ رو چه حسابی...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۰
سلام کاش ما آدمها هوا و هوس خودمونو پای دین نمی گذاشتیم. دین موقعی گفت که مرد می تونه چهار زنه عقدی داشته باشه که زن تو جامعه خرید و فروش می شد و به عنوان انسان بهش نگاه نمیشد. زن موجود مفلوکی بود و مرد می تونست هرچند تا که می خواست زن داشته باشه.بعضی از آدمها از دین فقط صیغه کرن و... رو یاد گرفتن ولی شرایطشو نمی دونن. ماها برای گناه های خودمون همیشه سعی می کنیم عذر شرعی بتراشیم وگرنه نه خدا نه پیغمبر راضی اند که مردا انجوری به اسم اون ها دل زنها رو بشکنن........
خاک بر سر مردی که به خاطر هوس دل زنشو می شکنه
در ضمن بگم من خودم یه مردم و عاشق زندگیم و همیشه به همسرم می گم من آرامش زندگی مونو با دنیا هم عوض نمی کنم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
عزیزم مهریت رو تا قرون آخر بگیر. ایشون هم از این هربه کهنه و نخ نمای طلاق نمی دم استفاده می کنه تا ببخشی و بری! اما مقاومت کن و درس خوبی بهش بده! به محض ازدواج مجدد اون تو حق طلاق پیدا می کنی...حتی اگه بتونی رابطشو با اون ثابت کنی می تونی به دلیل ارتباط نامشروعش تقاضای طلاق بدی...محکم و مقتدر باش...اشتباهت همون ضعف و مطیع بودن و نه نیاوردنت بوده...زن اسب نیست یا بره که مطیع باشه! زن باید شخصیتی مستقل و محکم داشته باشه...
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۸۹/۰۸/۳۰
2
24
من فقط یک سوال می خوام بپرسم و اون هم این که اگر زنی بر فرض همسر خودتون یک رابطه توی سمینار محیط کار یا هرجایی داشته باشه یا به خاطر اخلاق بد شوهرش و بد خونگیش بره و با مرد دیگه ارتباط برقرار کنه شما ناراحت نمی شید چه رفتاری باهاش می کنید آیا این رو خیانت انگار نمی کنید شما مردا فقط همه چیز روبرای خودتون می خواهید
sheyda
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۹
4
29
نظر من اینست اگر مردی به کسی که دوستش دارد خیانت بکند متقابلا باید به او همان گونه خیانت کرد.
.....
|
Philippines
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۸۹/۰۹/۱۷
3
19
سلام
خیلی جالب بود . من وقتی این متن رو میخوندم و نظرات بقیه رو یاد زندگی خودمون افتادم .زندگی پدر و مادرم . مادر من با انکه 40 سالشه اما هر کی میبیندش میگه که خیلی جوون و خوش تیپه و در زندگی از لحاظ شوخ طبعی و خوش اخلاقی هیچی کم نداره و واقعا از صبح تا شب هم پای پدرم بلکه بسیار بیشتر داره زحمت میکشه و کار میکنه . اما پدر من در زندگیش خیلی شیطنت کرد و خب همیشه من با مامانم حرف میزدم که تروخدا به خاطر ما کوتاه بیا زندگی کن ، خواهشا جدا نشو و مامانم با چندین و چند خیانتی که ازش دیده بود (و همیشه هم با زنهای شوهر دار رابظه بر قرار میکرد ،حتی با زن 21 ساله ی همسایه مون که تازه 14 ماه بود که دختره عروسی کرده بود) و همیشه هم میزد زیرش حتی برای این مسئله که به مامانم ثابت کنه دروغه ،قرآن پاره کرده بود که بگه راست میگه تا اینکه حدود 2 سال پیش که دوباره این اتفاقا تکرار شد، دیگه تصمیم گرفتن از هم جدا بشن .و متاسفانه یا خوشبختانه این اتفاق افتاد . و من و مادر و دو خواهرم زندگی خوبی رو شروع کردیم مامان شرو به کار کرده بود و زندگی آرامی داشتیم .اما در کمتر از 6 ماه پدر شروع به تلفن زدن و التماس و گریه زاری کرد که پشیمونه دیگه این اتفاق نمیفته و از ماها خواست که باورش کنیم .باز من دیوونه با مامان حرف زدم که اشکال نداره یه بار دیگه امتحانش کن. حتی بابا گفت فلان جا رو (تنها داراییش) به نامت میکنم فقط تو منو دوباره بپذیر .به هرحال پذیرفت . زندگی خوب بود تا اینکه چند روز پیش که با مامان حرف میزدم فهمیدم بله دوباره بابا با یه زن شوهر دار رابطه داره. ایندفه دیگه حق طلاقم با مامانه .
بخدا منکه تو این زندگی دیوونه شدم تا الان که 24 سالمه یه هفته پشت سر هم زندگی آرامی نداشتیم.همیشه بحث استرس دعوا . من اصلا با این چیزایی که تو زندگیم دیدم ، طرز فکرم ،نگاهم ، نصبت به مردا با بقیه دخترا فرق میکنه .تا الان با هیچ پسری حتی تلفنی دوس نشدم .هر پسر یا مردی رو میبینم میگم همتون به جاش برسه حتما خیانت میکنید . 99.5% مردا کثیفن . من نمیگم که زن به شوهرش خیانت کنه که حال مرده بیاد سر جاش اما میگم باید طلاق بگیرن و هیچوقت رجوع نکنن . پدر من تو زندگی هیچ کم و کسری نداره نه از لحاظ عاطفی پولی شغلی هیچی ، اما چرا با زنای بی ریخت و بی کلاس دیگه دوس میشه نمیدونم . اما میدونم همچین کسی عوض نمیشه و هم آینده ی بچه هاشو وهم آینده ی خودشو خراب میکنه
ط
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۰/۰۲
8
37
خيانت تو ذات يك مرده
مردها بدون استثنا خيانت كار و هوس باز و پست هستند (اون مرد هايي هم خيانت نكردن تاحالا يعني گيرشون نيومده نه اينكه نخواستن)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
باور این موضوع به عنوان واقعیتی که باید پذیرفت یک خیانت بزرگتر به جنس زن هست...مرد خیانت کار رو بدون درنگ باید ترک کرد و به همون اسونی که مرد به انتخاب بعدی فکر می کنه رفت سر زندگی تازه و انتخابهای تازه...منتها از قبل باید اشتباهاتمون رو در انتخاب قبل مرور بکنیم و اگر خودمون به اندازه کافی باهوش نیستیم از آدمهای باهوش مشورت بگیریم
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
ببين من موافقم ولي مردهايي هستن كه شرف داشته باشن اما كمن
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۰/۰۵
2
11
من فقط ميگم به خانم و آقا فرقي نميكنه، انسان بودن و انسان موندن لياقت و توانايي ميخواد كه فكر ميكنم خدا موقع تولد بهمون هديه داده اما ما به مرور زمان با كوتاهيامون اونهارو از خودمون مي گيريم و به جاش متاسفانه چيزهايي قرار ميديم كه از انسانتيت فرسنگها فاصله مي گيريم.
به اميد روزي كه لااقل بفهميم با خودمون چه كرديم ( به گفته بزرگان جاهلتر از جاهل كسيه كه جاهل باشه اما خودشم ندونه كه جاهله)
پويا آتاسي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۹
7
6
lمردي را مي شناسم كه عليرغم شغل و موقعيت اجتماعي خوب ( مهندس عمران از دانشگاه ملي ) همه چيز خود از دوستان و علايق و طرز فكر و روش زندگي و اطرافيان و بستگان و خواهرمادربرادروپدر خود حتي بظاهر دين و ايمان و خداي خود راهم فداي زنش كرد بيست سال به پاي زنش سوخت و ساخت همه زندگي و عمر و دارايي و درآمد خود را به رايگان به پاي زنش ريخت حتي در قبال خيانت مالي و كلاهبرداري برادر زنش دم بر نياورد چون عاشق زنش بود اما زن از اول زندگي بدليل اينكه بلحاظ رواني مريض بود اما بسيار سياستمدار و زرنگ بطوريكه نه تنها ديگران بلكه حتي شوهرش هم احتمال بيماري زن را نميداد. ناشزه بود تمكين خاص كه هيچ تمكين عام هم نداشت در كليه امود دقيقا خلاف نظر شوهرش عمل ميكرد . شبهاي بسياري مرد به تمناي همبستر شدن با زنش تا صبح اشك مي ريخت اما زن با وقاحت و گستاخي تمام مي گفت من هم آدم هستم دلم مي خواهد با مردي همبستر شوم اما با تو نه. تو ميتواني با زن ديگري خود را راحت كني . زن با همكاري خانواده پدري خود حتي تنها فرزندشان را كه يك پسر تيزهوش و نابغه بود نسبت به پدرش (شوهرخود) بدبين و نهايتا متنفر كرد و بدين ترتيب مرد كه همه چيز خود را از زمان ازدواج تاكنون (طي بيست سال زندگي مشترك) فداي زنش كرده و از دست داده بود با بي مهري زن و فرزند شانزده ساله خود مواجه ديد و خود را كاملا تنها و بي كس احساس كرد. دست آخر مرد با اصرا و دستور اكيد كليه مشاوران خود اعم از پزشك و روانشناس و روانكاو و وكيل و دوستان صميمي و مشاوران مذهبي و مفسران شرع و قانون و نهايتا به حكم اكيد و ناگزير شرعي دست به ازدواج موقت سه چهارماهه زد . اما زن متوجه شده با گستاخي و بيشرمي تمام وحشيانه ترين رفتارهاي حيواني را با مرد نجيب و سر بزير خود كرد از فحاشي و توهين و افترا و تهمت و ناسزا به خود مرد و مادر و خواهرش كه از همه چيز بيخبر بودند و براي خوشبختي پسرشان از خير فرزند گذشته و هيچ انتظاري نداشته قطع رابطه شده بود از بدو ورود عروس از خدا بيخبر ... خلاصه مهريه چند صد سكهاي را به اجرا گذاشته توقيف اموال مرد را گرفت و تنها آپارتمان مسكونيشان را كه تنها دارايي باقيمانده مرد درنتيجه ولخرجيهاي زن بود از دستش گرفت مرد به جز خدا همه چيز خود را ازدست داد زن و فرزند و مال و شخصيت اجتماعي و .... اما ياد گرفت اگر به حكم شرع از همان روز اول زندگي احترام ميگذاشت و اصول را فداي زن نميكرد و زن دوم اختيار ميكرد به صلاح همه بود. الاسلام يعلي و لا يعلو عليه .
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۱/۰۹
7
18
موافقم بااینکه مردی اگه تابحال خیانت نکرده گیرش نیومده
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۵
3
17
اون خانومایی که همسراشون بهشون بیشتر از یه باره خیانت کردند بهتره جدا بشندالبته اگه قبلش برسی کردید و واقعا مشکلی از شما نبوده چون شوهراشون ادم بشو نیستند
بهتره جوانونیتونوبه پای همچین ادمای کثیفی نریزید قبل از جداشدن اونقدر بهشون محبت کنید بعدم جداشید تا حالشون جا بیاد
تا کی می خواید ادامه بدید هم خودتون هم بچه هاتون ضربه ببینید
دوما اونایی که شک دارند به همسرشون چند روزاز صبح تا شب از دور شوهراشونو تعقیب کنند تا خیال خودشونو راحت کنند
مونا
|
Denmark
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۵
4
29
به نظر من مشکل ناشی از وفاداری شدید زنان است. من که به عنوان یک زن اجازه نمیدم شوهرم بهم خیانت کنه و اگه این کارو کرد یک روز مونده به عمرم تلافی می کنم
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۶
3
15
سلام لطفا اگه براي مشكل خيانت مرد به همسرش و داشتن دوست دخترهاي متعدد راه حل قانوني وجود داره راهنماييم كنيد .(با ذكر ماده و تبصره هاي قانوني) ممنونم
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۳
3
11
من یک زن 30 ساله ام با تمام تلاشی که برای زندگی ام و بچه هام کردم شوهرم 3 بار به من خیانت کرده خیلی سخت هیچ کس نمی تونه درک کنه که من چی کشیدم
شوهرم ازم خواست دوباره بهش فرصت بدم
ما رفتیم مشاوره کردیم
الان که خوبه
نمی دونم این خوشبختی تا کی دوام داره چون بهش اعتماد ندارم چشمم ترسیده هر چی میگه باور نمی کنم خدایا کمکم کن بخاطر بچه هام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
عمر انقدر کو تاه است که حیف که انسان وقتش را با یک خیانت کار تلف کنه چه زن و چه مرد
mina
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۵
6
4
خیلی خوب بود کسایی هم مثل من عذاب میکشند سبکتر شدممرسی
ش ش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
3
21
چرا زنها برای پابند کردن شوهرشون همه جوره مایه بگذارند که بلکه شوهر خدای نکرده دلش هوس دیگه نکنه اما هر چهقدر زن بیچاره زحمت بکشه پیر بشه و هزارو یک نیاز داشته باشه کسی توجه نمیکنه وباید همه چیزو تحمل کنه.بی عدالتی تا کی؟ به نظر من خیانت مردان دلیلی نداره جز تربیت غلط و ایمان ضعیف و عدم قبول تعهد.بقیه اش فقط توجیه وبس.
نينا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۸
0
13
ديروز شنيديم كه همسر خواهرم در حالي كه انسان بسيار محترم ودرعين جواني موفق شناخته شده است با بيوه بچه داري كه از اقوام است رابطه دارد و او را صيغه كرده خواهرم از موضوع اطلاع ندارد چگونه او را در جريان بگذاريم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
حتما زودتر بهش بگویید تا تصمیم جدی بگیرد
به نینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۷
1
16
نینا خانوم تو رو خدا هرچی زوتر به خواهرتون بگید مگه ایشون خواهرتون نیست گفتنش سخت نباید باشه ولی هر چه زودتر بهتر و اگه اوایل رابطه باشه و خواهرتون هم بگید زودتر می تونید این زنو از زندگی شوهر خواهرتون بندازیدش بیرون ولی اگه بخواید دست دست کنید وطول بکشه ممکنه این اقا به اون زنه خیلی وابسته بشه وکار از کار بگذره به هر حال خواهرت می فهمه ولی ممکنه اونوقت خیلی دیر بشه
درمند
|
Afghanistan
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۶
5
11
یک چیزی که همیشه منو متعجب میکنه اینه که مگه تناسب نفوس زن ومرد در روی کره زمین چقدر است که همه مردها خیانت کار هستند وهرکدام با یک ویا بیشتر زنهای دیگر ارتباط میگیرند اگر همه این زنها ادعا میکنند که به شوهران خود ویا به یک مرد پایبند هستند پس این زنهای اضافی از کجا میایند؟ از فضاء؟؟ چرا همیشه خیانت مردها علن میشه ؟ در صورتیکه اگر مردی خیانت میکنه حتما با یک زن دیگری هست که او هم بالنوع زن است وخیانت کار پس چرا همیشه مردها خیانت کار هستند وزنها معصوم؟
پاسخ ها
مينو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۵
جواب شما در اين نهفته است كه 1-اكثر خانمهاي خيانتكار چندين شريك جنسي دارند 2- بيشتر دختران مجرد تن به رابطه با مردان متاهل ميدهند كه البته خب به كسي هم خيانت نكرده اند!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
راست می گی من هم به همین فکر می کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
7
9
مردان و زنان خیانت کار مریضند تقصیر خودشون نیست تا درمان نشند به هم کارشون ادامه میدهند همیشه فکر میکنند حق دارند خدا همه مریضارو شفا بده
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۸
2
14
شوهر من مرد رذلیه که حتی از زن شوهر دار هم نمی گذره. تازگی ها فهمیدم با زن دوست نزدیکش که حداقل بیست ساله همدیگه رو می شناسن رابطه داره. در این شرایط من با داشتن بچه باید چیکار کنم؟ آبروم چی میشه؟ خدایا خدایا کمکم کن
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۹
6
5
دوستان
يك سوال دارم از تمامي خانومها و اقايون لطفا با دليل پاسخ دهيد
اگر همسر شما خيانت كند و اظهار پشيماني نمايد و شما هم مطمئن باشي كه پشيمان است ايا همسرتان را ميبخشيد ؟چرا؟
پاسخ ها
زهرا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۰
اره ميبخشم فقط به شرط اينكه كارشو تكرار نكنه وجبران كنه چون توي جامعه ي ما زن مطلقه جايگاهي نداره و همچنين نه پشتوانه و نه كسي كه بخواد حمايتش كنه و اگر هم بچه داشته باشي مجبور ميشي به زندگي كردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
نه.باز تکرار میکنه چون ببخشی عادی میشه من تجربه کردم
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۴
11
4
سلام من دختری 34 سالم و شوهر نکردم. چندسال قبل از طرف همکارم خواستگاری شد ولی من شرایط ازدواج نداشتم و با اصرار خودم اون ازدواج کرد. الان بعد از 4 سال با اینکه اون میگه به همسرش علاقه داره و دوستش داره منو فراموش نکرده و خواهان اینکه من تا وقتی شوهر کنم به طورم محدود با اون باشم. بعد از پر سو جو فهمیدم چون الان بچه دار شده و از طرف خانمش به خاطر مسائل جنسی تمکین نمی شه می خواد با من ارضا بشه، حالا من الان نمی دونم باها ش رابطه داشته باشم یا نه؟ خودم هم نیاز جنسی دارم ولی شرطم این بود که از زندگیش کم نذاره اونهم قبول کرده ولی من خودو دو دل هستم، به من کمک کنید
پاسخ ها
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۲
خانم به نظر من كه يك خانم هستم با ورود به زندگي اين آدم حتي هر چقدر هم كه بخواي اين آقا هواي همسرش رو داشته باشه باعث مي شي كه اين آقا به همسرش بي ميل بشه چون غريزه جنسي اش رو پيش شما خرج مي كنه و اون وقت اون خانم به لحاظ عاطفي و جنسي لطمه مي بينه و اين انصاف نيست. فكر نكن كه با اين شرطي كه گذاشتي خيالت راحت ميشه چون حق اون زن اين هست كه همسرش در كنارش باشه. به نظر من در مسائل جنسي خودداري كنيد تا خداوند يك آدم شايسته و مجرد رو در مسيرتون قرار بده.
صنم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
نکن عزیزم، نکن. زندگی مردمو رو سرش خراب نکن خواهشا.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۲
نکن منم همچین پیشنهادی داشتم.تاوان داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
دختر عزیزم به دنبال فروپاشی زندگی کسی نباش زیرا تجربه نشان داده که از زندگیت خیر نمی بینی
شمali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۴
8
3
آقایی که گفتی مهریه برای جلوگیری از طلاقه یک سری به دادگاهها بزن ببین چه مردان مظلومی هنوز زیر یک سقف نرفته چطور طعمه قولی بنام مهریه شدند آنها که هنوز زندگی مشترکی نداشتندچطور ازمهریه استفاده میکنند راستی چکسانی اکثر امامان بدست همسرانشان کشته شدند زن یعمی شیطان داستان یوسف و ذلیخا چی>
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۱/۳۰
5
3
یک سوال اگر زنی در زندگی زناشویی خود خیانت کرده وشوهرش این را بفهمد ولی زن از کرده خود پشیمان بشود.ایا با این زن می شود زندگی را ادامه داد
پاسخ ها
m
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹
از نظر من اره چون وقتی مر این کار رو انجام میده زن با وجود اینکه روحش صدمه دیده گذشت میکند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
من یک زن هستم خیانت زن ومرد ندارد به نظر من ادامه دادن فایده ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۱
2
11
یه نصیحت ازمن به شما اگه به شوهرتون شک کردین تا مطمئن نشدیدبهش نگیذ چون بااین کارتون زرنگش میکنیذ من اینقدبه شوهرم گیردادم که بلکه ادم بشه ولی فقط بااین کارم مجرمو درکارش ماهرترکردم بااینکه الانم داره به کاراش اذامه میده وچیزایی میبینم که شک میکنم ولی نمیتونم مچشوبگیرم مخفی کاریش ودروغاش داره ذیونم میکنه
ناشناس*
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۴
4
3
من 6 ساله که ازدواج کردم همسرم از اقوام خیلی خیلی دور هستند .خودم دارای مدرک کارشناسی هستم و تحصیلات همسرم زیر دیپلمه.یکسال پیش در اوج اطمینان متوجه شدم که ایشان با معشوقه دوران مجردیش که یه خانم 35 ساله(5 سال از خودش بزرگتره) شوهردار و یک دختر 15 ساله داره در ارتباطه.اول منکر می شد ولی بعد که من کاملاً مطمئن شدم اظهار ندامت کرد و ادعا میکنم که دیگه هیچ ارتباطی نداره البته ظاهراً هم سعی کرده که اطمینان من را جلب کنه و از هیچکاری برای جلب اطمینان من دریغ نمیکنه.اما من بعد از این همه مدت هرکاری میکنم نمیتونم بهش اعتماد کنم و مدام دلهره دارم و از نظر روحی خیلی آسیب دیدم.از این ماجرا یکسال میگذره ولی من هنوزهم نگرانم و هر کاری میکنم نمی تونم فکر و خیال نکنم دیگه از این همه فکر و خیال و استرس و بیخوابی خسته شدم.تروخدا کمکم کنید .چی کار باید بکنم؟
پاسخ ها
سکرت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۳
سلام
اگه متوجه نمیشدید باز اظهار ندامت میکرد؟
با فکر و نگرانی نگرانی شما برطرف میشه؟
نه.نمیشه.
پس خودتون رو گول نزنید.
به نظر من اول اینکه کاملا آرام و خونسرد و مساط به خودتون باشید.
دو کار رو انجام بدید.
اول اینکه ببینید انصافا شما روحی عاطفی جنسی درکی و...کم کاری نکردید؟
اگه کردید یه ذره بهش حق بدید و درعین حال امتحانش کنید.طوری که متوجه نشه.
گذر زمان مشخص میکنه.اگه باز ادامه داشت برخورد قانونی بکنید و از مشاور کمک بگیرید.همه چیز رو به مشاور بگید.کامل کامل.مثل پلیسها تعقیبش نکنید!!!!!!
کاملا نامحسوس.
من پایینتر باز مطلب نوشتم.اواخر صفحه.انشا الله مساله شما ختم به خیر بشه.
توکل بر خدا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۵
2
7
من اعتقاد دارم هر حرکتی که مرد یا زن انجام میده یه زمانی یه جایی دیگه طرف مقابل بدون اینکه بخواهد همون کار و میکنه اگه مردی هستی که به یه خانمی نگاه میکنی مطمئن باش همسرتم یه جایی به طور ناخواسته نگاش به سمت یکی دیگه میره حتی اگه کاری هم نکنه
مژده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۶
6
5
من فقط دوماهه كه عروسي كردم ، 5 ماه هم نامزد بوديم.. درست شب قبل از عروسي يه خانم به من زنگ زد و گفت كه با شوهر من در ارتباطه ولي اطرافيان و خودش همشون گفتند كه اين يه توطئه اس.. ميخواد مراسم شما رو خراب كنه ، سعي كردم باور نكنم و به قول معروف به خودم دروغ گفتم ، چون نميخواستم توي اين موقعيت آبرو ريزي درست كنم.. و حتي به خانواده ام هم چيزي نگفتم ولي شب عروسي مثل مجسمه هاي متحرك بودم همه متوجه بودند كه من يه چيزيم هست... ولي قضيه به همبن جا ختم نشد و چند روز بعد از عروسي دوباره اون خانم زنگ زد و حرفايي زد كه هنوز هم زندگيم جهنمه اون كسي بوده كه همسرم قبل از ازدواج با من خواستگارش بوده و با هم ارتباط هم داشتند چون اون خانم قبلاَ يكبار ازدواج كرده بوده و شوهرش فوت شده بوده.. خانمه ميگفت صيغه بودن.. با هم پنهاني كلي مسافرت و كار و زندگي داشتند و هيچ كس هم اطلاع نداشته ، خانواده شوهرم ميگن يه مدت شوهرم خاطرخواه اون دختر بوده ولي بخاطر اينكه اون خانواده اسم رسم درستي نداشتن و اينكه مادر و خاله هاي دختره مشكل اخلاقي داشتن ما تن به اين وصلت نداديم.. و خودش هم ميگفت من وقتي ديدم كه شرايط من با اون جور در نميآد از ازدواج باهاش منصرف شدم ، ولي دختره زنگ زد و گفت بعد از عقد باهم در ارتباط تلفني بودن و دختره نشوني هايي داد كه من مطمئن شدم راست ميگه ولي شوهرم انكار كرد و گفت دروغه .. الان ارتباط اونا به هم خورده ولي من هر كار ميكنم كه بتونم ارتباط درستي با شوهرم برقرار كنم نميتونم.. شوهرم هم كلاَ آدم كم حرف و توداري هستش.. دارم داغون ميشم... آيا راهي هست كه من بتونم با اين زندگي كنار بيام..؟ اگه شوهرم تصميم به ازدواج با من گرفته ميتونه هنوز هم ارتباط هاي دوران تجردش رو ادامه بده؟ به نظر شما اين بي وجداني نيست كه به خواستگاري من مي اد در حالي كه ارتباطش رو با دختري كه يك زمان باهاش قرار ازدواج داشته قطع نكرده؟ آيا اين دين و شريعت كه شما ازش دم ميزنيد براي روح خسته و زخم خورده من نسخه اي داره ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۳
سلام
ای کاش همون شب عروسی میگفتید.
کاریه که شده.چه باید کرد؟
ببینید دین و شریعت میگه از اول درست و آگاهانه رفتار کنید.ولی حالا که درگیر شدید باید بهترین و درستترین راه رو انتخاب کنید.
از دست زدن به اقدامات عجولانه پرهیز کنید.
با افراد آگاه و مشاورین مجرب مشورت کنید و به حرفشون گوش کنید.البته بگم که باید تمام اسرار و ناگفته ها رو حتی اگه زشت هم باشه به مشاورین بگید.
بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۸
7
4
چرا همه فکر میکنن مردان خیانت کارن؟
من نامزدم 2 باره که به من خیانت کرده
نمیدمنم با این دختر چیکار کنم
موهاشو از ته زدم کلی زدمش طرفشم مرگوندم(2نفر) ولی با دله شکسته خودم با ااطمینانی که از همه از دست دادم چیکار کنم؟
منخیانت کار نبودم همه جوره مایه گذاشتم خودشم میگه عاشقمه و قبول داره
از هرچی دختره بدم اومده از همه کسایی که فقط طبل تو خالین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
شانست بد بوده این دفعه با چشم باز جلو برو
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۶
7
5
همه مردها پست هستند.من حدود 9سال ازدواج کردم با عشق و علاقه ولی روز بعد عروسیم (روز پاتختی)مچ شوهرمو گرفتم بعد بخشیدمش و بعد انقدر مچشو گرفتم که اصلا یادم نیست چند بار رسواش کردم..بعد از 7سال جونم به لبم رسید با کلی دردسر طلاق گرفتم ولی دوباره اومد منت کشی و چرب زبونی که دیگه از این کارا نمیکنه و دوباره عقد کردم ولی امان از دل غافل که خوب نشده هیچ بدتر هم شده تازه تو اپارتمانی که بابام بهم داده داریم زندگی میکنیم و کلی پول بهش دادم تا بدهیاشو صاف کنه و براش کار راه انداختم و.....28سالمه و دیگه راه به جایی ندارم و خونوادم نمیزارن جدا شم میگن تو که میدونستی چرا دوباره برگشتی بهش ....تو رو خدا کمکم کنین میخوام فرار کنم برم خارج ایا کارم درست؟دیروز بهم میگه هر کس سر راهش بیاد میکنتش :"((خدایاااااااااااا قربونت برم چرا هرچی میبینی هیچ کاری نمیکنی خسته شدم انقدر ایمان داشتم و کمکم نکردی و در عوض به اون کافرای هوسران کمک کردی..اخه چرا:"""(
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
چرا جمع میبندی اگه شوهرت زناکنه همه مردا زنا کارند بعد شما زنها که اینقدر خوبید مرداتون با ترک دیوار زنا میکنه؟نه عزیز اونیکه به زنها خیانت میکنه یک زنه
سلنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۶
6
4
مرد خیانت کار
مردی را مشناسم که 6 سال است از زندگی مشترکش با دختری میگذرد و برای این وصلت و ازدواج همه چیز خود را حتی خانواده خود را زیر پا گذاشت و در حال حاضر تنها سالی یک مرتبه آن هم شب عید خانواده اش را میبیند بله دوستان این مرد پس از ازدواج دریافت که زن او از خیلی لحاظ دارای مشکل است هم جنسی و هم اخلاقی و 6 سال است که از این زندگیه پوچ میگذرد و جالب اینجاست که زن حتی برزبان هم نمیاورد که مشکل از من استو حاضر به مداوای خود نیست باوجود اینکه حتی احتمال بارداری این خانم نزدیک به صفر است و این زن ومرد هیچ گاه تجربه ارضای دوطرفه در این رابطه را نداشتند و اگرهم چیزی بوده از سوی مرد بوده است.ولی این مرد به خاطر اینکه یک هردوی آنها با هم خواهان این ازدواج شدند و دوم اینکه دلش میسوزد زنش را طلاق دهد تا الان با ایشون زیر یک سقف مانده و جالب اینکه حتی یک مرتبه هم در مقابل خانواده همسر و خودش زبان شکایت بازنکرده . این مرد همکار بنده است و من هم تنها یک مرتبه تجربه یک زندگی مشترک را با شخصی داشتم که 2 ماه بیشتر به طول نینجامید چون شوهرم دارای اختلال رفتاری بود و حال آن مردی که گفتم همکار بنده است چندی پیش بعد از چند جلسه صحبت و گفتگو با بنده از من درخواست کرد به عقد ایشان به عنوان زن دوم ایشان درایم و من هم مسلما قبول نکردم و ایشان بعد از یک سال به دلیل دیدن من به صورت مکرر و هرروز در محیط کار شدیدا به من وابسته شدند تا جایی که دیگر دچار اختلال شدند و حتی در فکر جدایی اند شاید فکر کنید من این ذهنیت جدایی را در ذهن این مرد ایجاد کردم نه خیر اصلا این گونه نیست منن حتی هروقت با هم صحبتی دارم درپی اصلاح رابطه ایشان با همسرش هستم ولی متاسفانه ان خانم حاضر به مداوا نیست و حتی فکر میکند هیچ عیبی هم ندارد، این مرد سردرگم و بلاتکلیف است چراکه مهریه خانمشان بسیار بالاست و به قول خودش اگر تمام جد و آبادش هم هرچه دارند بیارند نمیتواند حتی نصف مهریه زنش را جور کند خلاصه اینو بگم که من با اینکه یه دختر و از جنس لطیف و با احساس خانم ها هستم به برخی البته برخی از آقایون حق مسلم میدم که به خانم هاشون خیانت کنند البته نه خیانتی که از روی هوس بازی باشه و هرروز با یکی ولی به مردانی که شرایطی شبیه به داستانی که گفنم دارند بله چون 90 درصد بلکم بیشتر یه زندگی مرد رو رابطه جنسی اش تشکیل میده ولی با این اوصاف من دوست دارم نظرات شما رو هم بدونم نمیدونم شاید من در اشتباهم..............
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
خانم تو غیر مستقیم زندگی مردم را داری می پاشونی چرا این اقا مشکل خانوادگی داره انقدر با شما نزدیک است که خصوصی ترین مسائلشو باید به تو بگه و با مشاور مطرح نکنه دست از زندگی مردم بردار اخر عاقبت خوشی نداره
تجربه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
سلام ؛ خانم چرا اونقدر با يه همكار مرد ارتباطت نزديك بوده باشه ؛ اين كارت از اولش اشتباهه و شاييد از اول هم مرد قصد نزديك شدن به شما رو داشته و شايد همه ي چيزهايي رو كه در مورد زنش ميگه دروغ باشه و مشكل بچه دار نشدن هم از طرف خودش باشه ؛ آخه الان همه جور درمان واسه خانمهاي نازا تو ايران وجود داره . و اينم بگم كه فكر نكن مرد عاشقته همه ي مردها اين دروغ ها رو سر هم ميكنند تا با مثل شماها ارتباط برگرار كنند و اينو مطمعن باش وقتي اون آقا با شما هم صحبت ميشه ديگه با زنش ارتباطش كمرنگ ميشه چون تو ديگه همدمشي. و نياز به يه زن تنها مساعل جنسي نيست ؛ مردها ميخوان از لحاظ عاطفي هم سير بشن پس بزار به جاي تو با زنش دوست بشه . از زندگيشون برو بيرون . اگه واقعا گفته هاي مرد درست بود تا حالا هزار بار طلاقش داده بود .
ساده لوح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۲
5
13
کوتاه میگم چقدر ساده لوح بودم نمیفهمیدم عشقشو نسبت به من از دست داده...7سال منو کشوند و زجر داد...آه خیلی سخته-با اینکه مچشو گرفتم بازم انکار میکنه...تازه طلبکار شده چرا آبروی منو بردی...آخه تو محل کار اونم با یه منشی که میدونه این آقا زن داره...
میترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۰
9
9
دو ماه پیش با شوهرم داشتیم میرفتیم کیش که اتفاقی توی هواپیما وقتی که خواب بود لپ تابشو روشن کردم .ایشا الله که هیچ کی همچین چیزی از شوهرش نبینه.فیلم رابطه شو با یه دختر دیگه دیدم.دنیا رو سرم خراب شد.از اون روز انقدر اشک ریختم که خدا میدونه.دوسش دارم.نمیتونم برم وجارو برای رقیب هام که خیلیم زیادن باز کنم.بهم قول داده .برام دعا کنید که سر قولش بمونه و دیگه بهم خیانت نکنه.من فقط21سالمه وسختیهای زیادی تو زندگی کشیدم .توروخدا برام دعا کنید.
پاسخ ها
سکرت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۳
سلام
خودتون رو دست کم نگیرید.
اول باید خودتون رو دوست داشته باشید.
چون خدا دوستتون داره.چرا خدا دوستتون داره؟چون بنده خدا هستید.علت خیانت رو پیدا کنید.چه خلا یی وجود داشت که خیانت کرد؟عاطفی؟جنسی؟مشاوره کنید.خودتون تصمیم نهایی رو نگیرید.با هرکسی مشورت نکنید و همه رو محرم اسرار ندونید.از کجا متوجه شدید که رقباتون زیادن؟
حرفتون مبهمه.من پایینتر مطلب نوشتم.اگه خواستید جواب بدید.
ناشناس
| Germany |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
اخه ميترا خانوم وقتی این رابطه ی کثيف رو تو لپ تابش نگه داشته یعنی چي؟ یعنی فقط یه لحظه نبوده! شوهر شما مریضه. تا جوونی خودت رو نجات بده. مطمئن باش دنیا به آخر نمیرسه! تو لیاقتت بیشتره.
الناز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۶
میترا جان، شک نکن که بازم به این کارش(خیانت) ادامه میده.تا دیر نشده بکش کنار خودتو راحت کن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
خودت نجات بده
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۰
5
3
سلام من فقط بیست سالمه اما یه روز خوش توی این بیست سال نداشتم من و عباس تازه 6ماهه با هم ازدواج کردیم اما اون یه آدم هوس بازه که حتی از منشی شرکتشون که 5سال ازش بزرگتره نمی گذره خسته ام فقط دلم میخواد بمیرم همین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
نه چرا تو بمیری ادمی که فاسده باید سزای کار هایش را ببیند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۶
5
3
نمیدونم فقط اینو میدونم طی دوران نامزدی به اندازه تمام عمرم به خاطر جزیی ترین مسائل مورد قهر واقع شدم از هرچی قهره متنفرم با کوچکترین قهر دیوانه می شوم خواهش میکنم ترا خدا خانمها اینقدر هر نکنید.
پرغصه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۶
2
7
به نظر من بعضی از کامنت های فوق فقط یک توجیه بی استدلال برای خیانت مردها است .مردها و حتی زنها نمی تونن به اسم مذهب و دین هر غلطی بکنن و هر کار دلشون خواست بکنن .آدم زیاد هست ولی انسان کم هست. رفتار نیک ، اخلاق نیک و گفتار نیک باید سرمشق همه انسانها باشه حالا هر دین و مذهبی که داشته باشن باید این سه اصل تو زندگی رعایت بشه.چرا ما فقط کارهامون را توجیه می کنین بدون اینکه قبل از انجام کار به عواقب اون فکر کنیم؟ چرا باید راحت احساسات دیگران را پایمال کنیم به خاطر چند لحظه خوشی با دیگران؟؟؟؟؟؟؟به نظر من هر عمل خلاف و نادرست نشات گرفته از یک ذهن بی کمال و شعور است که دیگران را دچار زحمت و ناراحتی میکنه و همه از روی خودخواهی و تکبر است بدون اینکه لحظه ای هم به نزدیکانشان فکر کنن و به زجری که به دیگران می دن.امیدوارم خدا همه را به راست هدایت کنه مخصوصاً خائنان را
پاسخ ها
سکرت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۳
حرفاتون کاملا درسته ولی با کمال احترام برای شما هموطن عزیزم پیشنهاد میکنم اینقدر مطمین صحبت نکنید.خائنان از اول خیانت نکردند.آدمی بودند مثل همه و فکر خیانت رو هم نمیکردند.خیلیها از خیانتی که کردند بعدش متعجب شدند و گفتند اصلا فکر نمیکردم خیانت کنم ولی کردند.
سکرت
|
United States
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۰
4
0
به نظر من باید مسایل برامون حل بشه
یعنی اگه زمانی خواسته ای داریم همون موقع رسیدگی کنیم
اینکار رو نمیکنیم و خلا ایجاد میشه و کاری میکنیم که توش میمونیم
باز هم مینویسم
نیره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۰
2
11
از دید گاه من کسانی که خیلی راحت خیانت می کنند می شود در آنها خوی حیوانی وشهوت پرستی رادید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۱
1
8
سلام
چرا همیشه مردان برای خیانت خود از زن ها مای میزارند.مثلا زنم مشکل داره به من بی توجهوووووووووو حال اگر مردی نصبت به همسرش بیتفاوت بود و فقط می خواست زن را داشته باشد انهم برای حس مالکیت تکلیف ان زن چیست ؟ایاباید به این خاطر که همسرم نصبت به من بی توجه به او خیانت کند
سکرت
|
United States
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
2
1
نا شناس لطفا واضحتر توضیح بده
زهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۱
2
15
به نظر من مردها موجوداتی عجیب و غریب هستند و اگر مردی به زنش خیانت کنه تنها راه ادب کردنش ترک کردنشه چون بی لیاقتی خودشو ثابت کرده و یه روزی پشیمون میشه که دیگه فایده ندارهو مطمئن باشین تا آخر زندگی درستی نداره.
پاسخ ها
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
با شما هم عقیده هستم اما نمی تونم ترکش کنم
سکرت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۲
2
5
خانم زهره
اگه برعکس زن خیانت کنه چی؟
پاسخ ها
رویا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۴
اگه زنی به شوهرش خیانت کنه از بی عرضگی شوهرشه هر چند که مدها موجئوداتبی نیستن که آدم دلش واسه اونها بسوزه
سکرت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۲
4
1
اکثر تقسیر ها بدون ریشه یابی هست و بدون آگاهی کامل.
البته منظورم نظرات فوق نیستها!
کلا صحبتهای روزمره رو میگم.
به سادگی نمیشه نظریه داد.
جزییات خیلی خیلی دخالت دارن.
جزییاتی که شاید خیلیهاشو ندونیم.
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
4
7
فقط به خانم های عزيز مي گم اگه با خيانت همسر مواجه شديد بی فوت وقط ترکش کنيد و طعم رهایی رو بچشید به خدا دنیا به آخر نمیزسه. حتما بهترش رو پيدا ميکنيید. راستي از کار بیرون غافل نشید چون باعث استقلال و شاي روحتون میشه.
پاسخ ها
شهرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
من به تازگي خواهرم فوت كرده 24 سالمه وشوهرم با زنا رابطه زيادي داشته از طرفي هم ماميم خيلي مريض دكتر گفته نبايد استرس داشته باشه شما جاي من باشيد چيكار ميكنيد
شهرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
5
1
اسم من شهرزاد من به مدت 6سال با يه پسري دوست بودم عاشقانه دوستش داشتم حتي بارها براي رسيدن بهش خودكشي كردم كه به ما اجازه ازدواج بدن باهم ازدواج كرديم هميشه بهم ميگفت كه خيلي دوستم داره تعريف از خود نباشه خيلي هم نازم بعداز 3سال ازدواج و 2سال دوران نامزدي فهميدم كه شوهرم تمام مدت بهم خيانت كرده ورابطه جنسي با خيلي ها داشته خيلي غمگين و افسردم تمام وجودم پراز درد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
شما اول باید بری پیش یک روانشناس خوب و خودتو درمان کنی.شما مشکل داری و تا مشکل خودتو درمان نکنی نمی تونی فکر مشکلات شوهرت باشی...خودکشی برای یک نفر نشان دهنده ی مشکل حاد روحی روانی شماست و در آخر ضعف و ناتوانی شمارو در برخورد با مسائل زندگی نشون می ده. وقتی کسی رو بی حد و مرز دوست داشتی و چسبیدی بهش و بدون اون زندگیت معنایی نداشت عاقبتش همینه...حتی در دوست داشتن باید جانب تعادل رو رعایت کنی
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۵
11
6
من مردم زنم رو دوست دارم ولی میل شدیدی به زنهای دیگه دارم چیکار کنم؟
پاسخ ها
Ar
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۰
ببخشید آقا رضا شما همسرتان را دوست ندارید شما خودتان را دوست دارید.
هانیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
8
2
21 سالمه 2ساله عقدم بارها از شوهرم خیانت دیدم به حدی سیر نگرش میداشتم که فکری به سرش نزنه.همه بهم میپن برو اما دلم میگه تو واسه این مرد تو روی همه ایستادی از دختریت و جوونیت گذشتی .حالا بزارم برم؟تو بغل منه اما همزمان به دوس دخترش اس ام اس میده.خدااااااااااااااااااااااا
پاسخ ها
رویا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۴
به نظر من واسه همچین مردی شبونه باید کاری بکنی که حسرت تو رو بکشه
zan
|
United Kingdom
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
2
8
یکی این سوال منو جواب بده که چرا مردا حق دارن 4 تا زن بگیرن؟؟؟ اگه پیغمبر بهونست بدونین که واسه هوس نبوده واسه این بوده که زنا ییوه بودن خرجی نداشتن. اما این مردا چسبیدن به پیغمبر و مثلا اونو الگو قرار دادن. چرا یک زن نتونه چندتا شوهر داشته باشه؟؟؟ اگه زنه خوده شما مردا میتونست چندتا زن داشته باشه شما چه احساسی داشتین؟؟؟ بازم همینجوری از شریعت حرف میزدید؟؟ آره؟ اسلام گفته با رضایته زن اول اما کو؟ چند نفر و میشناسین که با رضایت اینکارو کردن؟ چند نفر؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
3
9
من خانمي متاهل هستم باوجوداينكه حجابم رارعايت ميكنم مدت8ماه مردي به من ابراز علاقه ميكرد البته من اعتنايي نميكردم اما من هم كم كم علاقمندشدم اما ابرازنكردم ولي به خاطر اينكه خدا را ناظر ميديدم ودرموقع نمازبه خاطر احساسي كه در من ايجاد شده بوداز خدا خجالت ميكشيدم تصميم كرفتم كه كلاس نروم وبراي هميشه از ان محل دورشدم اين مسائل ممكنه براي هركسي اتفاق بيافتد اما باتوكل به خدا وامامان مي تونيم نفس خودمون رامديريت كنيم در اين مواقع بايد ازمحل كناه دورشد درضمن برنامه سمت خدا خيلي ميتونه كمك كنه ساعت 5|1شبكه 3 حتمأ ببينيد .
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
2
8
من یک 22 سالمه و 2 ساله ازدواج کردم با این شرایط
1- تحصیلاتم از شوهرم بالاتره
2- سطح خانواده من از همسرم بالاتره
3- با تموم نداریاش ساختم و حرف نزدم
4- با تموم گرفتاری کاری و وقت نداشتنش کنار اومدم جوری که همش تنها بودم
5- واقعا عاشق شوهرم بودم و خودشم اینو کاملا احساس میکرد
6- بسیار زیبا و خوش استیل هستم به طوری که هر بار که از خونه خارج میشم دچار دردسرمیشم
7- خیلی زیاد به خودم می رسم و هر روز آرایشم و لباسام متفاوت و جذابه طوری که شوهرم هر روز به این مسئه اعتراف می کنه
8- هیچ وقت به شوهرم نه نگفتم همیشه به بهترین شیوه باهاش رابطه برقرار کردم خیلی گرم و متنوع
8- همیشه بهش احترام گذاشتم و غرورش هیچ وقت خرد نشد
اما شوهرم خیانت کرد اونم با یه بیوه زنی که 13 سال از خودش بزرگتر بود و یه بچه 7 ساله داشت به نظر شما چرا؟ این چرا داره دیوونم میکنه کاش یکی بهم بگه
پاسخ ها
سکرت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۷
متاسفانه در درون ما انسانها نقاط مبهم زیادی وجود داره.کمبودها در یک برهه از زمان کار دست آدم میشه و میشه یک گره عاطفی.قبلش هم با این خانم در ارتباط بود؟
منظورم قبل از ازدواج شماست.
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۹
نمی دونم اما فکر می کنم قبل از ازدواج با این خانم رابطه نداشته
مانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۳
1
7
به نظر من اگه مردی شجاع باشه این کارو بعد از طلاق همسرش میکنه
leilaahmadi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۹
1
4
به نظر شما ميشه از كجا فهميد مردي به همسرش خيانت ميكنه از چه رفتاريش؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
شوهر من چهار سال قهر بدون علت داشت از پیامک هاش فهمیدم پیر مرد 58 ساله بعد از سی سال زندگی با موی سفید چند تا معشوقه دارد
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۴
0
11
خدا گفته 4تا زن اگه تونستی عدالتو بین اونا برقرار کنی.هیچ زنی 3تای ذیگر روقبول نمیکنه یعنی عدالت از اول تا اخربرقرار نمیشه.این مردایی که طرفدار صیغه اید کدوم منطقی شما رو وادار به انجام اینکار میکنه که زندگی دایمیتونو فدای یک زندگی چند ماهه میکنید.استنباطهای غلط خودتونو از دین اینقدر راحت اشاعه ندین که خودتونم خواهر مادر دارین.مردایی که خیانت میکنند مریض جنسی انذ .اگه قرار هرکی مشکل داره خیانت کنه هونوقت زنها بایدبیشترخیانت کنن .
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
2
5
خیانت میتونه از بی توجهی به تمیال ادم ها باشه
من 17 ساله شوهر کردم
شوهرم ناتوانی جنسی داره و هیجوقت نمی تونه با من نزدیکی کنه
2 تا بچه دارم که در اثر فقط هم اغوشی به وجود اومده نه نزدیکی
حس بدی بهش دارم
هر بار خواستم جدا بشم گریه کرده نزاشته
ضیه بار بهش خیانت کردم
کسی رو دوست دارم
اما خیانت کردم
خیلی نیاز جنسی دارم
نیاز عاطفی که هیچ کدوم هیچ وقت تامین نشده
طلاقم نمی ده من چی کتر کنم
پاسخ ها
lمونا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
سلام منم همين مشكل رو دارم 12 سال ازدواج كردم بچه هم ندارم چي كار كنم
دلشکسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
5
2
شوهرم با وجود علاقه دو طرفه ما با زنان دیگر رابطه برقرار میکنداما بیشتر تلفنی.سابقه رابطه او با نامحرم از دوران مجردی اش بوده است.من چندبار متوجه شدم و او چندبار قول اصلاح داده است.حالا از زندگی ام دلسردم چون ما از هیچ نظر با هم مشکل نداشتیم.شما میگید چکار کنم؟محبت کردن زیاد یا توجه به روابط جنسی را هم در نظر داشتم.نوزاد 8 ماهه دارم.میخواهم از او جدا شوم.نظر شما چیست؟
پاسخ ها
سکرت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
افراط در محبت فقر میاره که در مورد زندگی شما آورده.
شرایططون حساسه چون طفل شیرخواره دارید.اگه از سابقش قبل از ازدواج میدونستید اشتباه کردید باهاش ازدواج کردید.
ولی خوب کاریه که شده.با دیگران مشورت نکنید.به مشاور اعتماد کنید.حتما مشاوره برید.رفتن به مشاوره رو جدی بگیرید.فقط خودتون رو دوست داشته باشید.خانمهای ایرانی اکثرا خوب و نجیب هستند.گول مردها رو هم نخورید.شما هیچ دست کمی از هیچکس ندارید.چون بنده خدا هستید.
سم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
2
9
اگر ما زنها خیانت کنیم آیا مردها بازم راضی به ادامه زندگی با ما هستن اگر مردی هست اینچنین زنش خیلی خوشبخت این ما زنها هستیم که گذشت میکنیم مردها خیلی راحت طلاق میدن زن خیانت کاریرو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
جرا هست نمونش من خاک تو سر!یه دختر فقیر رو پادشاه کردم تازه فهمیدم بهم خیانت میکنه آی ی ی ی زنهای پاک دامن !!!!!!!!!!!
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
2
8
سلام . خدا مادر بزرگمو بيامرزه كه ميگفت از مرد نامرد تر وجود نداره...............
واقعا همين طوره بعضي از مردها مثل گربه كوره ميمونن.
هرچي بهشون محبت ميكني بذشون مايه ميذاره باز دنبال يه چشم و ابروي ديگه هستن.
دلشون واسه همه ي زناي تنها ميسوزه ولي واسه زن خودشون كه تنهايي وبي كسي رو تحمل ميكنه نه دلشون نميسوزه.
توي بدترين شرايط مثل بارداري و پس از زايمان به زنشون خيانت ميكنن . اصلا صبر توي وجودشون نيست. در ضمن حالم از خانوماي بيشرفي كه ميدونن آقايي زن و بچه داره ولي بازم باهاش ميمونن بهم ميخوره نفرت انگيزن
مردا فرمونشون دست خودشون نيست
ديوونه هستن
آزاده
|
United States
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۹
1
3
slam man 21 salame v 2 sale k aghd be gofteye hame shoharam besia najibo pake shoharam ye shahre dige zendegi mikone v ba dostesh khone gereftan diroz to kifesh sim karte irancell didam k hameye shomarehash dokhtar bodan daram divone misham man kheyli az on bhtaam v a hamishe negahaye sangine mardharo hes mikonam vaghean in haghe mane?khahesh mikonam komakam konid.....
دلشکسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۰
1
4
بازم سلام.شرایط زندگی و روحیه ام خوب نیست.اگر میشه زودتر نظرتونا بدونم.کمکم کنید
پاسخ ها
mary.j
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۴
جدا بشی که چی بشه که سختیای زندگی رو تنهایی تحمل کنی که جامعه به یه چشم دیگه نگاهت کنه که بچه ت یا بی مادر باشه یا بی پدر که شوهرت راحت به گند کاریاش ادامه بده میدون و خالی کنی تا دیگه مزاحم نداشته باشه سهم تو چیه یه مهریه که اونم قسطی بهت بدن بعدش چی؟ یا تا ابد تنهایی و سختی و فشار یا یه ازدواج مجدد؟فکر کردی مردای دیگه بهترن ؟ همشون کثیفن .نه عزیزم این راهش نیست بمون یا آدمش کن یا ازش انتقام بگیر و زجر کشش کن.
امید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۵
با درود و عرض ادب حضور شما بانوی گرامی؛ حال که به طور غیر منتظره ای دیدم بی صبرانه منتظر پاسخی از سوی سایر کاربران هستید بر آن شدم دیدگاه خودم را در پیوند با مشکلی که بدان اشاره نمودید بگذارم هر چند با نقص و مطمئنا دارای هزاران مشکل که امیدوارم بدان به عنوان تنها یک نظر از برادر کوچک تر خود زیاد خرده نگیرید و نیز باعث رنجیدگی و ناراحتی خاطر شما نازنین نشود. خواهرم تنها دلیل ارتباط تلفنی پیش از ازدواج دلیل قانع کننده و محکمی مبنی بر بی اعتمادی و شک شما نازنین نمی تواند باشد باید ابتدا از موضوعی مطمئن و خاطر جمع شد و سپس به سراغ یافتن راه حلی برای آن گشت. به اعتقاد من متاسفانه شماری از گرامی بانوان به دلایل مبهمی دچار بد گمانی و سوء ظن نسبت به شریک زندگی خود هستند (چنانکه به دلایل غیر قابل توجیهی بنده نوعی هم بارها گرفتار آن شده ام) و باز متاسفانه بدتر آنکه در نمونه مورد اشاره (خودم) حتی زمانی که سعی بر آن نمودم با صحبت، با استدلال صحیح و با منطق، با آوردن مدرک و شاهد در صدد رفع این سوءظن برآیم این رفتار زشت و عدم اعتماد و با چشم بدبینی به موضوع نگریستن تحت عنوان مراقبت از زندگی و علاج واقعه قبل از وقوع تعبیر شد. از شما بانوان گرامی تمنا می کنم با این تاکتیک به شعور مرد خود توهین نکنید. می خواهم برای شما گرامی بانوان یک چیز را بگویم و آن هم اینکه تا زمانی که نسبت به موضوعی کاملا مطمئن نشده اید شریک زندگی خود را به گناه ناکرده محکوم نکنید. به چه زبانی بگویم در پیش گرفتن این رفتار به ویژه زمانی که تکرر می یابد خود بزرگترین لطمه ها را به زندگی مشترک وارد می سازد. شما باید بدانید با محکوم کردن بی مورد و بی سند و مدرک همسر چه لطمه جبران ناپذیری به غرور و شخصیت او وارد می سازید و آن وقت باید منتظر باشید و ببینید از مردی که غرور و تا حدودی آبروی خود را نقش بر آب می بیند چه ها که بر نمی آید. ناگزیرم از این که علیرغم میل باطنی ام این نکته را به زبان بیاورم متاسفانه در بسیاری از شرایط مقصر واقعی خود شما بانوانید. نه من و نه اطلاعات اندک و ناچیز من که علم روانشناسی روز می گوید این قبیل رفتار بدبینانه نسبت به همسر ریشه در مشکل و نقص روانی این دسته افراد دارد. پس چه خوب که اگر هریک از ما چه مرد و چه زن چه تفاوتی می کند اگر دچار این وهم و گمان های بی مورد و بی اساس می شویم نخست در صدد درمان خود برآییم. نمی گویم در همه حال به شرایط خوشبین باشیم و با این اوصاف همواره خود را فریب دهیم، نه خوشبین که واقع بین باشیم؛ چرا که "طبق اصل تفاهم همیشه واقع بینی بهتر و ارزنده تر از خوشبینی است".
حال از این که بگذریم در صورت اثبات وجود جرم ( در اینجا ارتباط تلفنی) از دو حالت خارج نیست یا شما با این قبیل تماس ها مشکلی ندارید و می توانید کنار بیایید و یا برایتان آزاردهنده است. در صورت اول که خوب هیچ و اما در صورت دوم (در صورت اثبات) چه ایرادی دارد مثل دو انسان متمدن و با شخصیت و فهمیده امروزی با کلام و با صحبت کردن در خلوت با هم از آنچه که باعث رنجش هر یک از طرفین می شود سخن بگوییم و در پی اصلاح آن باشیم. خوب حال با صحبت کردن یا شریک زندگی شما شما را با منطق صحیح متقاعد می سازد یا شما او را قانع می کنید که دیگر به این رفتار ادامه ندهد. البته به شرط آن که واقعا استدلال شما از نظر طرف مقابل کاملا دقیق و قانع کننده باشد و نه فقط از نظر خودتان. بنابراین با دست پر و با مطالعه و تحقیق و کاملا مسلط به برخورد با موضوع بپردازید و از متهم کردن بی خود و بی مورد یکدیگر اجتناب نمایید. با آرزوی موفقیت برای شما.
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۵
خانم محترم. حس تنوع طلبی در مردان قابل انکار نیست. متفاوت باشید با آنچه تا کنون بوده اید. درگیرهای یک خانم خانه دار را کم کنید و مثل دختران مجرد تا حدودی که وظیفه ای زمین نماند عمل کنید. بعنوان مثال میگویم من خودم عاشق زنان ودخترانی زیبا هستم که بسیار پر انرژی و با هدف وبلند پرواز اند. خصوصیاتی که خودم هم دارم. متاسفانه این خصوصیات در همسر من کمرنگ هست البته ایشان را خیلی دوست دارم وسعی کردم همیشه محبتم را نثارشون کنم .اما نمی توانم وقتی برخورد با خانمی میکنم که خصوصیات گفته شده رادارد قیاس نکنم و به فکر فرو نرم.موقعیت شغلی خوبی دارم؛ هنرمند معتبر ومعروفی در ژانر کاری خودم هستم و روز به روز این اختلاف به خاطر پیشرفت هام عمیق تر میشود چون همسرم به یک زندگی ساده و ثابت قانعه. یکبار اشتباه کردم و عاشق دختری شدم کلی با خودم کلنجار رفتم و بهم زدم . خانمم پس از مدتی فهمید و وقتی دید همه چیز تمام شده و من چقدر سختی کشیدم من رو بخشید من هم کلی شرمنده شدم اما هنوز اون نیاز من برآورده نشده و هر از چند گاهی با برخورد به دختری با اون خصوصیات بهم میریزم و مشکل به سراغم میاد و اذیتم میکنه که دعا میکنم بتونم تحمل کنم و دوباره اشتباه نکنم به خاطر موقعیت اجتماعیم زیاد مورد امتحان قرار میگیرم احساس میکنم به تنهایی نمی تونم سر بلند از آب در بیام ونیاز به کمک همسرم دارم وتا زمانی که این نیاز باشد مشکل هست . هوس ران نیستم اما خیلی با احساسم .
خانم های دیگه خیلی راحت با من ارتباط برقرار میکنند. شاید به خاطر ویژگیهای ذاتی وشایدم اجتماعیم وبدتر بهم اعتماد میکنند ودرد دل میکنند. این کار من رو سخت میکنه توی این شرایط از همسرم توقع دارم که بیشتر از نظر روحی درکم کنه تا مسیر رو اشتباه نرم . خیلی کار میکنم وبه آرامش روحی زیادی نیاز دارم . اینطور مواقع دوست دارم تنها باشم کارهایی رو که دوست دارم انجام بدم مثلا عکاسی طبیعت و ... البته تا حالا بخاطر گرفتاری زیاد نتونستم به علایقم برسم و روز به روز آسیب پذیر تر میشم .
از طرفی دلم میخواهد خانمم رو همه مثل خودم تحسین کنند وباعث غرورم بشه. توی جمع ازش خیلی آرمانی تعریف میکنم اما در دل اعتقاد کاملی به تعریف هام ندارم . بدونید احساسات یه مرد با یک زن خیلی متفاوته . جالبه یه دوست دیگه ای هم دارم که شرایط شغلی و روحیش مثل من بود. اون هم نتونست با خانومش کنار بیاد ونتونست مدیریت کنه و زندیگیش خراب شد.
مردهاتو دارند مغرور اما مثل چوب خشک شکننده .
این رو بدونید همسرتون شما رو دوست داره که با شما ازدواج کرده اما عبور زمان یه مسائلی رو تغییر داده که اون نیاز به یه همزبون دیگه پیدا کرده.فکر میکنم شما هم باید دنبال نیاز همسرتون بگردید وهمیشه سعی کنید آپدیت بشید تا اون کس دیگری در نظرش جلوه نکنه واز نظر اون بهترین باشی . ببخشش و شرمنده اش کن و سعی کن از زیر زبونش بفهمی دلیلش چی بوده وبه نیاز هاش چه روحی اجتماعی شخصیتی و... پاسخ کافی بده .
یه مرد اگر در منزل کاستی نداشته باشه کوه رو میتونه جابجا کنه اما اگه زن نتونه پابه پای اون پشتش باشه مرد میشکنه ویا دنبال یه انگیزه دیگه میگرده.
خدا به همه کمک کنه عبور از این اتفاق ها چه برای مرد وچه برای زن خیلی سخته ولی فکر میکنم شدنیه.


بقیه دوست ها بدونند مردها حیوون نیستند اما با خانوم ها فرق دارند. با توصیفاتی که از خودم کردم به نظر شما من یک حیوون هوس رانم ...
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۱
یعنی چی جدا شی که چی بشه!!بمونه که چی بشه جوونیشو به پای کسی بریزه که هر دفعه تو بغله یکی باشه.ادم تنها زندگی کنه بهتر از اینه که بخواد هر روز زجر اینو بکشه که شوهرش این دفعه دیگه با کیه به این فکر کنه که چطوری ازش انتقام بگیره.این زندگی بهتره یا زندگی جدا بدون دغدغه.بنونه به خاطر اینکه جامعه بهش خوب نگاه کنه که چی بشه.
من واقعا نمیدونم شماها که میدونین همسرتون قبل ازدواج دختر باز بوده چرا باهاش ازدواج میکنین حتما میگین پسره این کارا مال دوران جاهلیتشه متاسفانه کشور ما سواد فرهنگی ندارن پسرا هر گند کاری میکنن بعد 1دختر افتاب مهتاب ندیده میگیرن دخترام با اینکه گندکاریارو میدونن باهاشون ازدواج میکنن و خودشونو بدبخت میکنن واقعا واسه خانمهای ایرانی متاسفم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
جامعه به هیچ چشمی قرار نیست به زن مطلقه نگاه کنه! می گن از ماست که برماست! خانم محترم شما اگه خودت جرات و جسارت نداری برای چی دیگران رو از طلاق می ترسونی؟ بمون و آدمش کن یا زجرش بده یعنی چی؟ این حرفهای ننه بزرگی مال 100 سال پیش چیه می زنید...به طلاع و نفع خودش هرکس باید نگاه کنه و راجع به طلاق یا ادامه تصمیم بگیره...
زهرا السادات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۳
2
5
من الان نه ساله كه ازدواج كردم حدود نه ماهه كه متوجه شدم شوهرم بهم خيانت كرده تاحالا ازجان براش مايه كذاشتم به تمام حرفاي كه كفته عمل كردم حتي تا حالا تنها بيرون نرفتم از نظر زيبايي تو فاميل تكم اما نميدونم جرا اين كارو باهام كرده دارم داغان ميشم يه بجه 7ساله دارم حالا تصميم كرفتم برم ترو خدا راهنمايم كنين ناكفته نمانه بي نهايت دوستم داره متغابلا منم دوستش دارم نمايشكاه ماشين داره
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۵
3
2
دلشكسته جان برو مشاوره و اينكه با شوهرت حرف بزن .يكبار ديگه ام بهش كامل اعتماد كن اگه بازم اين كارو كرد از طلاق بترسونش و بگو كه ميري و بچه رو به اون بده دليلي نداره جواب كاراي بد اونو تو بدي و وقتي بچه ات بزرگ ميشه اونم يه جور ديگه بهت خيانت ميكنه
فائزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۷
2
12
امیدوارم هیچ زن وشوهری به همدیگه خیانت نکنن ارزوی قلبیمه
ملوس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۱
10
4
من یه دخترم ولی با این وجوداینو قبول دارم که دربیشتر مواقع اگه مردی خیانت میکنه واقعا منشا خیانتش همسرشه اماخوب بعضی مرداهم هستن که واقعا خیانت تو خونشونه ونمیتونن آروم باشن
نغمه
|
United States
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۱
8
2
به خدایی که خالق من وشماست احکام شرع فقط به مصلحت هردوجنسه ببینین مردهاچه باشجاعت وشرافت اعلام بکنن چه نکنن آرزوی داشتن حرمسراتوذهنشون یه آرزوی ارثی ودیرینه است اون خانمهایی که می گن آقایون خیلی بیخودمی کنن،خواهش می کنم باشجاعت راست بگن اگه مردبودن آرزوی داشتن خانمهای خوشگل وخوب زیادی رونداشتن؟!حقیقتش جنس زن بسیاردلفریب هست وخودقران هم برای هدایت وجلب نظرمردان بسوی درستی وعده زنان زیبای بهشتی وحوریان روبه اونامی ده!ومردان باارزوی بهشت مشتاق ترمی شوند من خودم دختری مجردم که تاحالاهیچ رابطه غیرمشروع حتی درحدقدم زدن هم باجنس مخالف نداشتم شایدبگین خیلی پاستوریزه ام امامن این احتیاط روبخاطر خودم کردم تااسیررابطه ووابستگی عاطفی نشم ازلحاظ موقعیت مالی واجتماعی دروضعیت خوبی هستم دوست دارم مستقل باشم تاعاقلا نه فکرکنم ببینین من اگه ازدواج کنم اینوبه همسرم خواهم گفت که عزیزم ازنظرمن که اسلامی هم هست می تونی باهرزنی که دوست داشتی ازدواج کنی فقط یک شرط داره واون اطمینان ازسلامتی کامل خونی اون خانمه دوست ندارم یک ترس بی معنی ازهمسرباعث آلودگی وبیماری مابشه درضمن عشق و محبت که زورکی نیست من صداقت محض روبه عشق دروغین ترجیح می دم
پاسخ ها
maryj
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۲
خانمی شما هر وقت عاشق شدی و بهت خیانت شد اون موقع بیا این حرفارو بزن و سخنرانی کن تا دردی رو حس نکردی نمی تونی در موردش حرف بزنی بیرون گود نشستن و نظر دادن راحته
پگاه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۱
شما که ادعای شرعت میشه باید بدونی حرمسرا واسه عصر جاهلیت عربستانه که زنان هم جز غنائم جنگی بودن و زنده به گور میشدن.نه الان و نه ایران که آوازه تمدنش دنیا رو گرفته بوده.اگه شما خودتو در حد عرب جاهلیت میبینی به خودت ربط داره.اما حق نداری این عقب موندگیا رو به خدا و اسلام ربط بدی.چه شانسی آوردیم ما خانوما که خدا شما رو زن آفرید.
فاطی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
واقعا برات متاسفم تو یک امل جاهل هستی
و احمق
اره مرد از نظر اسلامی حق داره زن بگیره چندتا اما اینکه بگی عزیزم هر کاری خواستی بکن یک ابله این حرفو میزنه
مهشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۲
1
7
به نظر من مردا از خوب بودن موقعیتاشون خیانت میکنن یعنی بیشتر در اثر نداشتن کمبود هست تا داشتن کمبود من زن 33ساله ای هستم که بعداز 10سال زندگی مشترک و عاشق و معشوقی شوهرم بهم خیانت کرد دیگه نمی تونم بهش اعتماد کنم وقتی نگاهش میکنم تو چشاش دیگه صفا و سادگی نیست اگه بچه نداشتم ازش جدا میشدم.
ترنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
2
4
سلام من 22 سالمه 2 ساله پيش با پسري دوست شدم كه عاشقش بودم تو مدت 1 سال دوستيمون اندازه موهاي سرم بهش خوبي و محبت كردم و هيچي واسش كم نذاشتم ولي اون خيلي هوس باز و دختر باز بود و همزمان با چند تا دختر دوست مي شد تا اين كه من ديگه نتونستم اين كاراشو تحمل كنم و 1 سال پيش به هم زديم ولي من نميدونم چرا با وجود اين همه بدي كه ازش ديدم هنوزم دوسش دارمو با وجود اين كه 1 ساله كه از جداييمون ميگذره همش بهش فكر مي كنم تو رو خدا بگيد من چي كار كنم كه بتونم بيخيالش بشم و فراموشش كنم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
زمان می بره ولی به جرات بهت می گم که برای هر کسی جز اعضای خانواده آدم جایگزین تو دنیا هست و به محض اینکه با کسی آشنا بشی و علاقه ای به وجود بیاد به این روزا می خندی!
فاطی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
ترنم چرا اینقدر ساده ای خدایا
زویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۴
3
0
زنی 28 ساله هستم.10 سال هست که با عشق با شوهرم ازدواج کردم و تا دو روز پیش هم عاشقش بودم. از لحاظ خانه داری و مسایل جنسی و زیبایی و تحصیلات چیزی کم ندارم که هیچ از سرش هم زیاد است. دو روز پیش متوجه شدم همسرم با یک دختر 17 ساله به صورت اینترنتی سکس دارند. شوکه شده بودم باورم نمیشد. وقتی بهش گفتم اظهار پشیمونی کرد و قول داده که دیگه خیانت نکنه. به نظرتون بهش اعتماد کنم؟
پاسخ ها
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
اگه بار اولشه آره اعتماد کن ، اما فکر نمیکنم که بار آخرش باشه ، آخه خیانت مردها رو مثل سیگار معتاد میکنه و ترکش سخته .
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
4
10
من اهل سنتم در مذهب ما صیغه وجود نداره پس در این باره نظر نمی دم این با شما ..ولی درباره قرآن همگی یه نکته رو بهش توجه نکردین اونم این که در قران کریم اومده اگر می تونید عدالت بین زنانتون پیشه کنید می تونید باز زن دوم یا سوم داشته باشین..واقعا چه کسی می تونه عدالت پیشه کنه؟!و دقیقا در ادامه اون فردی که این کار رو می کنه و عدالت پیشه نمی کنه جزئ ظالمین تلقی میشه ..یعنی حلالی که انجام ندادنش خیلی به تقوا نزدیکتره ولی من نمی دونم چرا مسلمونا فقط قسمت اجازه شو می بینن و نه شرایط و عواقبشو!
دلشکسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
0
4
سلام
ممنون از نظرات شما.در جواب اقا یا خانم امید باید بگم.رابطه های شوهرم قبل از ازدواج جنسی بوده خودش اعتراف کرده اما در مورد بعد از ازدواج میگه فقط تلفنی بوده.منظورم اینه که مشکل من شک نیست.خودش قبول داره و قول اصلاح میده اما نمیتونه عمل کنه.تازه من امکان رابطه بیشتراز تلفن را هم برای بعد از ازدواج میدم بخاطر شواهدی که دارم.ولی مطمئن مطمئن نیستم
ع.ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۰
7
1
مردی 38 ساله هستم با تحصیلات بالا. متاسفانه اشتباه کردم و خیانت کردم همسرم فهمیده و نمی خوام زندگیم از دست بره چه باید بکنم؟
پاسخ ها
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
آقای ع یعنی شما واقعا پشیمونی ؟ مطمعنی که دیگه دنبال این کار نمیری ، اگه زنت نفهمیده بود آیا بازم از کرده ی خود پشیمون میشدی ؟ من شوهرمو بخشیدم درست همسن شماست اما بازم تکرار میکنه و راحت تر از قبل ، آخه فهمیده که من می تونم ببخشمش ، اگه واقعا پشیمو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
منم دقیقا شرایط همسر شما را دارم و هنوز همسرم را دوست دارم اما دیگه اطمینان ندارم شما دلیل قاطعی برای پشیمانی دارید؟ چه طور به شما اطمینان کند . زندگی خود را از دست رفته می بیند مثل من آخه چرا ؟
ماندانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۱
6
2
ببخشید ملتو مثل اینکه چراغ نفتی گرفته .اخه دوستان عزیزی که مشکلشونو اینجا مطرح کردین وبعدش,هم راهنمایی خواستین .اخه اینجا مگه سایت مشاوره است؟
یه مطلبه یه قسمت نظرات نه بیشتراگه راهنمایی میخواین سایت مشاوره
اولیش سایت همدردی .برین قسمتی که مشاوره شه وتو قسمتی که مشکلتون مربوط به همونجاست بپرسین.
خانمها هم علاوه بر این سایت نی نی سایت که هم خانمها باهاتون همدردی میکنند هم به اندازه خودشون وتجربیاتشون میگن چه کار کنین.
یه سایت اشپز ان لاین هم هست.
موسسه فرهنگی هنری قلم صنع هم هست که هرچهارتا شما سوالاتونو تو قسمت مربوطش که مربوط به مشاوره هست میذارین .بقیه کاربرا وهمین طور مشاور نظراتشونو میگن .
سایت دکتر شیری هم وهمین طور

Moshaver41.ir
ماشالله همه هم نوشتن ما تحصیل کردهایم .والا کاراتون عین این بیسوادا میمونه
ماندانا به اقای ع.ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۱
6
2
یه کادوی خوب بخر .بعدم بیفت به پاش که غلط کردی واز این حرفا بعدم ابغوره .بعدس بگو تعهد میدم محضری این کارو نکنم .وبعدش هم خونه ماشین چیزی داری به اسم همسرت کن برای . نشون دادن حسن صداقتت. خونه از همه بهتره .بعدم بچه خوبی شو بهش محبت کن.
کارای مشکوکم نکن . پسورد ایمیل و هرچی داری بخانمت بده که بدونه مشکوک نمیشه .موبایلتم پسورد نذار بذار جای عادی باشه .وخانموت هم بهش دسترسی داشته باشه.

از همه مهمتر حتما تشریف بفرماین مشاوره .تا بفهمین
مشکل اصلی چی بوده که شما گرایش به این کار داشتین .
تابازم از این کارا نکنین . تازه اعتماد خانومتونم به شما ازبین رفته .که ایشونم احتیاج به مشاوره دارن وگرنه شکش به شما هم خودشو هم شمارو اذیت میکنه.
ولی یادت باشه خانوما میبخشن ولی محاله فراموش کنن.
خلاصه خیلی محبت کن از کادو گرفتن و اس ام اس وکارخونه وشبا بیرون بردنشو وزود اومدن به خونه وکلمات محبت امیز مثل عزیزمو جانمو .این کارم ادامه بده نه چند ماه.وگرنه زنت بهت دوباره شک میکنه.
اما اگه شدی یه مرد هوس باز هرزه که نمیتونی ازکارات دست بکشی بزار زنت بره.اینجوری براش بهتره تا هررزوز شاهد دست گلای جناب عالی باشی.روح وروانش بهم بریزه.
اگه بچه هم داری که اونم متوجه شده باباش چیکارست .لطفا تمام کارهارو برای بچه تونم انجام بدین با دوز بالاتر
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۲
3
4
من24سال دارم وشوهرم 26 ساله است 3سال با هم دوست بودیم و2 سال نامزد و الان 2 سال است که هم زندگی میکنیم همه از رابطه ی منو شوهرم لذت میبردن تا عیدسال 90 که دعوای الکی و بهونه های الکی و بعد خیانت در حد نگاه کردن به طرف واس ام اس وشماری یه دختر توی گو شیش که میگه مال من نیست مال همکارمه حتی همکارش هم گفته مال اون بوده و رفتار های مشکوک تا حدی ولی الان رفتار مشکوک نداره وزیر همه ی اینا زده و میگه هیچی نبوده میگه گذشترو فراموش کن من چه جوری یادم بره ؟ چه جو ری اعتماد کنم؟ چه جوری حرفاشو باور کنم ؟
پاسخ ها
ثمین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
مردی که خیانت میکنه زمانی اظهار پشیمونی میکنه که زنش میفهمه. اگه متوجه نمیشدی به خیانتش ادامه میداد. الانم مطمئن باش که پشیمون نیست. من خودم تجربه کردم.
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳
شوهر من هم همیشه بهم خیانت میکرد ولی الان 5 ماه میشه که دیگه خبری از تلف های مشکوکش نیست ولی در عوض الان 3 هفته میشه که تلفن مخفیشو از تو ماشینش پیدا کرده ام ، اتفاقا تلفن شوهر من هم مال همکارش هست ، ببینم مگه اینا امانت دار مردمند ؟
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۶
4
1
سلام
به نظر شما اگر آدم بدونه و مطمئن باشه که مردی که دوسش داره یه خیانتکار و وقتی با اون صحبت میکنه اون به کارش ادامه بده باید رابطه را قطع کرد یا سعی کنیم درستش کنیم؟
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۶
4
0
سلام
به نظر شما اگر آدم بدونه و مطمئن باشه که مردی که دوسش داره یه خیانتکار و وقتی با اون صحبت میکنه اون به کارش ادامه بده باید رابطه را قطع کرد یا سعی کنیم درستش کنیم؟
زهرا
|
United States
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۹
1
6
سلام
من از دیشب فهمیدم که شوهرم داره به من خیانت میکنه ولی اصلا نمیتونم ببخشمش نمیدونم شما چطور اینکارو میکنید.
پاسخ ها
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹
این کار اصلا قابل بخشش نیست او به این کاراش ادامه خواهد داد
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
زهرا جان من هم نمی تونم ببخشم واقعا که خیلی سخته که یه زن که همیشه عاشق شوهرش بوده بفهمه که اون به فکر هوسش بوده حالم خیلی بده ....
کام ران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۰
5
3
سلام
بسیار یا تقریبا تمامی خانوم هایی که مورد خیانت همسران شان قرار گرفته اند
نوشته اند که از هیچ چیز برای شوهران شان کم نگذاشته اند.
نظر بنده به عنوان یک مرد این است که
این خانم های ارجمند تجدیدنظری در این فهم و اظهارنظرشان بکنند.
نمی گویم خدای ناکرده، دروغ می گویند اما نوعی اغراق ناشی از درماندگی و شکستگی روحی ایشان است.
من نمی توانم باور کنم که درمورد همه آنها این قضیه یعنی کم نگذاشتن برای همسر ، درست باشد.
شاید برخی هایشان درست بگویند اما
همه، نه!
بعدش هم، تمکین خاص باید برای یک زن شوهر دار بصورت فرهنگ درآید و
این مهم، وظیفه یک مادر دلسوز است که به دخترش، پیش از ازدواج بیاموزد.
متاسفانه دختران و زنان درایران
نه به تکلیف جنسی خود بها می دهند و نه به حق جنسی خود و این مساله درمورد بیشتر آنها مذهبی، غیرمذهبی، سنتی، شبه فمینیست و مدرن و ....
صدق می کند.
چرا نمی خواهیم قبول کنیم که خدا ما را آفریده و خالق ما به خوبی به زوایای روحی و فیزیولوژی بدن انسان آگاه است و دستورات اش هم ، بهترین راهکارها برای زندگی سعادتمندانه در دنیا و آخرت؟
پاسخ ها
خانم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
ممنون از این جوابتون
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۲
4
1
بنده 27 ساله و شوهرم 3 سال از من بزرگتر است الان بعد از 5 سال زندگی مشترک و یک فرزند همسرم تا به حال چند دفعه به من خیانت کرده و هر دفعه با خواهش و تمنا او را بخشیده ام و او دوباره تکرار کرده و به خاطر پسرم او را هر دفعه بخشیده ام به نظر شما این دفعه اگر اری کرد من چه کنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
به نظرم با او اتمام حجت کنید که شما هم رویه او را در پیش خواهید گرفت و از این پس تعهدی در قبال او ندارید...چون اگر یک طرف سر رابطه رو رها کرد حماقت هست اگر طرف دیگر سر رابطه رو هنوز سفت بچسبه
سمیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۳
4
7
سلام
شوهرم مدتیه بهم خیانت میکنه. وبا کسی رابطه داره. ولی خودش ادعا میکنه که من حساس شدم نسبت به اون وبی اعتماد. آخه آدم تا چیزی از طرف مقابلش نبینه بی اعتماد میشه . من فقط میخوام بدونم جواب این خیانتش رو چه جوری بدم؟
پاسخ ها
الناز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
اگه خیانت کرده مطمئن باش ادامه میده حتی اگه التماس کنه بگه جبران میکنه. من به عینه دیدم.
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳
خیانت راهیست که هر کی رفت دیگه بازگشت نداره ، 12 ساله که از طرف شوهرم خیانت میبینم و همیشه پشیمانتر از قبل میشه ، و اما یه ماه نمیگذره دوباره تکرار میکنه
سپیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۳۰
1
3
من سه سال عقدکردم باسخترین شرایط زندگی ومشکلات شوهرم ساختم خودش اقرار میکنه هیچ کس نمیتونه این شرایط وتحمل کنه من بخاطر عشق به شوهرم صبر پیشه کردم ولی متاسفانه اوخیلی زود باهرخانمی اخت میشه ومیگه باهم کار دارنوبخاطر این یکبار امتحانش کردم ونتونست موفق از امتحانش در بیاددرصورت یکه همش قسم من بهت خیانت نمیکنم ولی مدتی بعد
ساحل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۳
0
3
حقیقت را بخواهید من وقت نکردم که نظر همه را بخوانم ولی در مورد زندگی خودم اینو بگم که شوهر من از فردای ازدواجمان به من خیانت کردمن از او 15 سال جوانترم از نظر ظاهر به عقیده دیگران از او سرترم تحصیلاتم هم بیشتره کسی هم او را مجبور به ازدواج با من نکرده بود برای ازدواج به قدری راغب بود که تحمل گذراندن دوره نامزدی را نداشت حالا به من بگویید کدام یک از عواملی که نویسنده مقاله ذکر کرده او را به انجام این کار وادار کرده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۳
0
10
الان خیانت به مراتب داره بیشتر میشه.دوست خودم با استاد دانشگاهمون رابطه دارند ان هم درچه حدی؟اما همسر استادمان چنذسال قبل هم به خاطر ابرویش چیزی نگفت.اگر دفعه اول برخورد میکرد استاد دانشگاهمان این اندازه جسور نمیشد که به دوستم پیشنهاد .... بی شرمانه بدهد.برای مردان این مملکت متاسفم که همسررا برای بقای نسل میخواهند ودختربازسی میکنند
THXLI
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۷
0
5
منم شوهرم بهم خیانت کرده و می دونم که این کارو بازم تکرار می کنه ولی واسم مهم نیست چون خیلی دوسش داشتم وایل خیلی عذاب می کشیدم من خیلی بهش می رسیدم ولی باور کنید هوس بازی تو ذات این مرداست ولی بازم من زندگیمو دوست دارم فقط می تونم کنارش بمونم نه می تونم درد دلی باهاش داشته باشم نه می تونم بهش اعتمادی کنم و چون خودش اینطور آدمی هستش وقتی من مثل قبل بهش اعتنایی ندارم خودش رو می زنه و گریه می کنه و می گه تو کس دیگه ای رو دوست داره در صورتی که شوهرم تنها فردی بوده که توی زندگیمه حتی آدمی نبودم که بخوام با مردی صحبت کنم و هنوز هم همینطوره واقعا من به هیچ مردی اعتماد ندارم اونی که باید بهش اعتماد می کردم کاری کرد که اعتمادم ازش سلب بشه . خیلی وقته که دلم گرفته و کسی نیست باهاش حرف بزنم وقتی به این سایتها می یام یکم سبک می شم چون واقعا می بینم افراد زیادی هستن که مثل من دارن رنج می کشن ولی تحمل می کنند
پاسخ ها
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹
مشکلتون همین جاست که تحمل میکنین تاکی میخواین بازیچشون باشین
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۳
0
11
سلام.من کارمندم و همزمان دارم توی ی مطب به صورت منشی کار میکنم.متاسفانه دکتر مطب با اینکه زن و دو تا بچه داره دائما به پروپای من میپیچه.حتی به روشنی گفته که صیغه ایشون بشم.من نه احساسی به این اقا دارم نه خواهم داشت.من واسه خودم ارزش هایی قائلم.به خودم خیلی احترام میذارم.وهیچوقت در خیانت ی نفر به شریک زندگیش شریک نمیشم.کمااینکه ایشون به طور سربسته گفته که همسرش نیازهاشو برطرف نمیکنه.من در تمام 28سال سنی که از خدا گرفتم هیچوقت در هیچ خیانتی شرکت نکردم و نخواهم کرد.علاقه ای هم به این اقا که ندارم هیچ حتی از وقتی این پیشنهاد رو به من داده شخصیت ایشون هم برای من زیر سوال رفته.به دلیل مشکل مالی مجبورم فعلا دو شیفت کار کنم و به این کار احتیاج دارم.ایشون هم دائم میگه که از روز اول عاشق من شده که منو استخدام کرده(اره پدرسگ اروح عمه ش)من همسر ایشون رو دیدم اونم معلمه و کارمند و نظر ظاهری تقریبا زیبا.چرا باید زنهای ما تو این جامعه نتونن به منشی خودشون همکار خودشون اطمینان کنن و بافکری اسوده سرکار حاضر بشن.اگر کسی میخواد خیانت کنه بهتره ازدواج نکنه یا جداشه بعد خیانت کنه.من خیلی به شرع کار ندارم اماوجدانم همیشه هرچی گفته گوش دادم.الانم نمیدونم با این اقا چکار کنم؟درحالی که به پول هم احتیاج دارم اگر نداشتم درحالیکه کارمندم شغل دوم نمیگرفتم :((
پاسخ ها
زهرا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۸
به خدا توکل کن واز اونجا بیا بیرون. مطمئن باش خدا برات یه جای بهتر در نظر میگیره.
سما
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۰
من فقط يه چيزو خوب مي دونم توجيه همه مردهاي كثيف اينه كه زنمون نيازهاي مارو برآورده نمي كنه و به نظر من اين جو مردها رو بايد رسوا كرد چون همسر من با اين بهون هر غلطي كه دلش بخواد ميكنه و در آخر هم مي گه تو نيازهاي من و برآورده كن تا ... در صورتي كه براي اين مردها هر كاري هم بكني باز اين حرف و خواهند زد و به نظر من بي آيرو كردنشون به هر نحوي بهترين كاره تا درس عبرتي بشه براي طعمع بعديشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
1
17
من همه مطالب رو خوندم واقعا دلم برای همه زنها از جمله خودم سوخت. این اتفاق بد( خیانت همسر) ممکنه یه روز ی سر هر کدوم از ما بیاد. وحشتناکه. شاید خودمونو بتونیم قانع کنیم که مثلا با صبر و حوصله مسئله را حل کردیم ولی مطمئنا ضربه بزرگ روحی و عاطفی که سرمون میاد هیچ وقت دردش تسکین نمیشه .مردا کلا خیلی بی وفا تر از زنها هستند.
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۹
0
9
به نظر شما دختری که با یه آقایی دوستی میکنه و بعد از 2 سال میفهمه که این آقا زن داره چیکار باید بکنه؟ بعضی از مردا واقعا از حیوون هم پست‌ترن. تازه که دستش رو شده بازم ول کن نیست، نه دوست دخترشو کنار میذاره نه حاضره از زنش جدا بشه. اینو چی میگید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۰
به نظر من خيلي ببخشيد ولي واقعا ميشه دختري ( به قول خودمون ميگيم زنها شاخك هاشون خيلي تيزه) دو سال باي يك مرده متاهل دوست باشه و نفهمه خيلي عجيبه !!!!!!
فدایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
1
4
باسلام مطالبتون خیلی عالی بود ولی من هم مثل خیلی ازاظهارنظرکنندگان فوق زن هستم ومتأسفانه مورد خیانت چندین بارشوهرم شدم ولی این را بگم که من هیچ چیزبرای شوهرم کم نمیگذارم هرموقع اراده کندخودم را دراختیارش قرارمیدهم وهمه کارهای روزمره زندگی رابه نحواحسن انجام میدهم خداشاهداست که مثل بچه ام لقمه به دهانش میگذارم احترامش راپیش همه بااین که تاحدودی بددهن وبداخلاق است نگه می دارم وخداراشکرهیچ کمبودی درزندگی ندارم وشوهرم خیلی خداترس ودل مهربانی دارد ولی نمیدانم چراهمش به فکراین است که کسی را صیغه کند یامیکند خودم هم موندم چگونه باهاش رفتارکنم؟
پاسخ ها
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۹
یعنی چی خداترسو مهربونه!اگه این خصوصیاتو داشت که با وجود 1بچه این کارارو نمیکرد بهتره خودتونو گول نزنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۸
4
12
مرداخيلي پستن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
حضرت رسول میفرمای مردان خوب کمند وزنهای خوب از مردان خوب کمترند!
محبوبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۳۰
0
8
به نظر من به تمام عوامل خیانت مردان به درستی اشاره شده بود اما در این میان نباید نقش بعضی از خانمهایی را که میخوان زندگیشون رو روی خرابه های زندگی دیگران بنا کنند، نادیده گرفت. از مطلب جالبتون ممنون
دختر غم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
0
7
تمام مطالب در مورده خیانت درسته من تمام کسانیکه بهشون خیانت شده رو خوب درک میکنم چون خودم هم طعم خیانت رو چشیدم خیانت خیانته و هیچ زنی نباید این فرصت رو به شوهرش بده به نظرمن زنی که خیانت رو به چشم میبینه باید اون مردرو رها کنه.اینجورمردها هیچ وقت دست ازاین کارشون برنمیدارند.اونا مریضن ولیاقت زنای خوب و باوفا رو ندارن .خدای ماهم بزرگه ومطمئن باشید که یه روز تقاص کارشون رو بس میدن و اون روز دیر نیست .....
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۱
1
4
سلامو.من 22 سالمه دیشب به طور اتفاقی فهمیدم شوهرم تو اینترنت داره دنبال عکس کیک تولدو قیمت سکه میگرده .الان تولد هیچ کدوممون نیست.غیر از این کلی سایت خراب هم باز کرده بود.به نظر شما با من خیانت میکنه؟ با این که از لحاظ زیبایی و تحصیلات هیچی کم ندارم دارم دیوونه میشم.فکر میکردم منو دوست داره و پاکه.خودش انکار میکنه
رزا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۲
1
11
واقعا متاسفم برای کسانیکه فقط دم از شرع و اسلام میزنند و برای کسایی که خیانت رو به دلایل مسخره مثل نق زدن همسرشون نسبت میدهند. پس خانمها چی بگند که با دار و ندار شما و بعضا اخلاق غیر قابل تحملتون سازش میکنند پس همه برن خیانت کنند دیگه. آخه جناب مرد! از تصور اینکه بری پیش یکی بخوابی به خاطر اطفای غریزه ات حالت بهم نمی خوره؟ حالت بهم نمیخوره از این که هیچ حس عاطفی نسبت بهش نداری؟
اصلا از همه اینها بگذریم. فرض کن دین و شرعی وجود نداشت آیا تصور اینکه همسرت با کس دیگه ای ارتباط داشته باشه تنت رو نمی لرزونه؟؟؟؟؟؟ این اسمش خیانته و هیچ دین و شرعی هم نمیتونه روش سرپوش بگذاره چه مرد باشی چه زن!
نگین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۵
0
4
این حقو چه کسی به مردا داده که هر کاری که دوست دارن باید انجام بدن ازجمله خیانت.به مردی که خیانت می کنه باید خیانت کرد.تعهد دو طرفه است چطور زنها باید با هر شرایط بد مردها بسازن و متعهد باشن ولی مردها به حکم مرد بودن هر کاری انجام میدن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۸
0
4
به نظر من مردها لیاقت هیچ گونه مهر و محبتی را ندارند
ساغر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۳۰
0
5
سلام .میخام به اون خانمی که به اسم THXLI درددلشو نوشته بگم اخه چه جوری طاقت میاری شوهرت بهت خیانت کنه و شما هیچی نگی ... فقط به خاطر اینکه دوستش داری ؟ پس چرا اون به دوست داشتن و عشقت . نسبت به خودش احترام قائل نیست .بخدا داری اشتباه میکنی یا جلوشو بگیر یا یه فکری به حال خودت بکن . جوونیتو به پای کسی داری میذاری که قدرتو نمیدونه تازه طلبکار هم هست و بهت تهمت هم میزنه . انتخاب باخودته ولی ممکنه پشیمون بشی .یه جوری که خودت میدونی تنبیهش کن .من تجربه ی خودم رو برات نوشتم .و واقعا افسوس میخورم ...به عشق پاکی که نثار این نامردا کردیم .برات دعا میکنم .
شب بارانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
1
5
تقدیم به زخم خورده های خیانت به کدامین گناه ناکرده ، تازیانه خوردم بر اعتمادم ، بر عشقم ، بر اعتمادم . زیر پایم را زود خالی کرد ، سلام پرمهرش را باور میکردم یا پاشیدن زهر نامردیش را ، خنجری از پشت در قلبم فرو رفت پشت سرم را نگاه کردم ...... کسی جز خودش نبود . هیچ گاه نمی بخشمش
فائقه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۲
0
8
مردها موجودات بی صفتی هستند. من همیشه مردای خیانتکار رو لعن و نفرین می کردم. همه می گفتن اینقدر که از اینجور مردا بدت میاد آخر سرت میاد. یا می گفتن اصطلاحا من نکن به سرات میاد. حتی خواهانی داشتم که واقعا مرد ایده آل زندگیم بود و از ته قلب عاشقش بودم اما بخاطر اینکه یکبار طلاق گرفته بود گفتم شاید همسرش برگرده و دوباره ازدواج کنند. خلاصه با کلی گریه و زاری و برخلاف میلم بهش نه گفتم. بعدش هم اصطلاحا به خدا دهن کجی کردم و گفتم دیدی عاشقش بودم اما بخاطر انسانیت و ... از عشقم گذشتم. ببین چه قدرتی دارم. گذشت و چند سال بعد چنان در دام یه مرد متاهل که 20 و چندسال از خودم بزرگتر بودم افتادم و تا جایی پیش رفتم که خودم هم خودم رو نمی شناختم. پیرمردی که از نظر قیافه و ... هیچی نداشت بجز تحصیلات. خلاصه اینکه دختر زیبا، مغرور، پاک و اهل نماز و حلال و حروم قصه ما که در جواب به بعضی خوبیهای این آدم رفته بود که به زندگی و ... این پیرمرد کمک کنه چنان آخرش زمین خورد که داره روزی هزار بار میمیره و زنده میشه. نتایج اخلاقی که از این رابطه گرفتم:
1- همه مردهای متاهل اولش که میان با زناشون مشکلات جدی دارن و مورد ستم همسرشون واقع شدن.
2- همشون اولش روحتو می خوان نه جسمت و حاضرن همه کار برات بکنن.
3- دخترای محترمی که قصد خیر رسوندن به مرد متاهل و همسرش رو دارین اگر به عقد این آقا در نیومدین لطفا حتما اولش تا می تونین ازش سرویس و امتیاز مالی بگیرین بعد بهش بله بگین.
4- مردها جسمشون و روحشون جدا نیست پس اگه وارد چنین رابطه بی سرانجامی شدین پیش بینی های لازم را بکنید.
5- مهم تر از همه اینکه این وسط خانوم های خیانت دیده لااقل دلشان خوش است اسم مردشون، مالشون و حق و حقوق مادیشون تا حدودی محفوظ است.
6- اصلا گولشان را نخورید و وابسته نشوید.
مردها بی صفت هستند. بازیگران قابلی هستند. همیشه و در همه حال خودشان را محق می دانند.
اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم. الان چندماهه که رابطه ما قطع شده و زندگی من جهنمه. دیگه تا آخر عمر به هیچ مردی نمی تونم فکر کنم. فقط میخوام کار کن و تنها و بدون مرد به دغدغه هام برسم. ارتباط دوستانه با مرد متاهل اگه با قسم و آیه و قرآن هم شروع شه آخرش سکسه. فقط خوبیش اینه که چون از بچه دار شدن و آبروشون می ترسن هوسشون 100 درصد نیست. به دخترا میگم که مردها خیلی کارشون رو خوب بلدن. خوب گول می زنن. زودم آتیششون خاموش میشه. مواظب خودتون باشین.
شکیبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۴
0
8
سلام . من سه سال پیش ازدواج کردم که ای کاش این کارو نمیکردم کاش همون لحظه لال میشدم یا میمردم . که مرگ بهتر از این زندگی نکبت بار بود . مردی که ادعا میکرد عاشقمه .دوستم داره به خاطره این ادم نامرد قید همه چی .خانواده و.... رو زدم . باهاش زندگی کردم اما چه زندگی .... روزی صد بار از خدا مرگمو ارزو میکردم شب وروز گریه وزاری وتضرع به درگاه الهی ...نمیزاشت برم به خانوادم سر بزنم مادرم تو تخت بیمارستان داشت جون میداد و چشم انتظار من ....وای چه روزایی داشتم خدا میدونه ... با هزار بدبختی و خواهش پیش مادرم رفتم اما خیلی دیر شده بود مادرم رو از دست دادم خلاصه در کنار تمام بدیهاش یه خصلت خیلی بدتر داشت که من این یکی رو دیگه نمیتونستم تحمل کنم و اون رابطه داشتن با زنای دیگه بود که برای اولین بار وقتی متوجه شدم و مچشو گرفتم تا صبح گریه کردم اما نمیتونستم کاری کنم چون زیر بار نمیرفت و عین خیالش نبود و این منو بیشتر عذاب میداد خیلی چیزا ازش دیدم که اینجا جاش نیست همشو عنوان کنم من هیچی از زنای دیگه کم نداشتم تازه شاید بیشتر از اونا . زیبایی . تحصیلات .خانواده خوب شاغل بودن و.... از محاسن من بود اما شوهر من یه ادم مریض و روانی بود که این چیزارو نمیدیدو کور بود هم میخاست منو داشته باشه اما به کارای کثیفش هم ادامه بده .اما از خدا خاستم که کمکم کنه و منو نجات بده .الان 7 ماهه که رهاش کردم و میخام ازش جدا بشم خیلی راحتم و احساس خوبی دارم دیگه دوستش ندارم ومیخام سر به تنش نباشه و باید زودتر این کارو میکردم . الان روح مادر و پدرم به ارامش رسیده خودشون اینو بهم گفتن ..... به خدا توکل کنین
دنيا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۹
0
5
واقعا مردها بازيگران خوبي هستند شما خيانت ديده ها نمي دونيد شوهراتون با چه ناز و اشوه اي دل طرف ديگه..رقيبتون ...را بدست ميارن اگه ميدونستيد از حسادت دق ميكرديد نيدوني چقدر براي جواب دادن به پيامكاشون التماس ميكنند چقدر التماس ميكنند كه فقط اون دختر يكبار بره محل كار شوهرتون و اونو(همسرتون) ببينه ....تازه هربار ميگن تورو خدا دوسم داشته باش ....هميشه بيادتم ... و خيلي از دخترها علارقم بي توجهي هاشو به شوهرتون ته دلشون عاشق ميشن اما به خاطر شما و احتمالا ارزشي كه براي خودشون قائلند قيد اين عشق را به سختي ميزنند فكر اين دخترها را هم بكنيد كه با چه بازيگران قهاري...شوهر شما....روبرو ميشن و گاهي ناخواسته وارد عشقي كه شما هم روزي از ته دل تجربه كرديد ميشن نميدونم مقصر همسر شماست شايدم شما مطمئن نيست ولي باور كنيد اون دخترها اكثرا ناخواسته عاشق يشن و يدونن كه اشتباهه اما عشقه ديگه كاش همسراتون پافشاري نكنند واين عشق ناخواست زودتر فراموش بشه..........
رابعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۱
0
7
من خیلی می ترسم و احساس می کنم اینجا جنگله با این تعاریف اما از خدا کمک می خوام همسر من دم به ساعت شال و کلاه می کنه بره تهران بارها متوجه ی چیزهایی شدم که دلم نمی خود تکرارشون کنم اما همیشه می گه توهمه! اما از رفتارش می شه فهمید حواسش اینجا نیست ...علی رغم میلم پیش خودم فکر می کنم یه روز اگه زودتر از من مرد یادم باشه دلم نسوزه ... چون ارزش دلسوزی رو نداره ...
تینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۲
2
5
به نظر من چون خدا مردا رو میشناخته ازدواج همزمان با چند زنو واسش حلال کرده.اما این قانون برای زنا خیلی بی انصافیه.من خیلی ها رو میشناسم که خیانت شوهرشون باعث شده که به دلیل انتقام از شوهرشون خودشون هم دست به انجام همین کار بزنن
.پس هر اقایی که تحمل همچین صحنه ای رو از طرف زنش داره خوووووب
بسم االه........................................
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۹
0
3
در ازای هر زن فاحشه شاید 50 مرد هرزه وجود داشته باشد . اما من زنان زیادی را میشناسم که با اجرا گذاشتن مهرشان زندگیها نابود کرده اند
پاسخ ها
بدبخت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۱
مردا بدبختن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
مهریه حق مسلم و طبیعی هر زنیه و قرار نیست اگر عده ای از سر حماقت با دو تا تشر مهرشون رو بخشیدن همه زنها همین کارو بکنن. هیچ زنی مرد خوبش رو با چند تا سکه عوض نمی کنه...
م.م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۰
10
0
من یه مرد 43 ساله هستم از سه سال پیش با یه دختر که اون زمان 19 ساله بود ارتباط دارم. نحوه ی ارتباطم هم به این شکل بود که ایشون دچار شکست عشقی با یه جونه 24 ساله که قول ازدواج بهش داده بود از طریق اس ام اس که الکی به من داد ، آشنا شدم . ابتدا قصدم فقطکمک به او ونجاتش از مردابی که داشت توش غرق می شد ، بود کمکش کردم تا فراموشش کنه . این رو هم بگم که توی خونه هم شرایط درستی نداشت . در واقع خانواده ای متزلزل داشت . من جای پدرش رو هم براش پر کردم . هرچه بیشتر پیش رفتم وابستگی بین ما بیشتر شد تا حدی که تحمل این که نبینیم همو سخت بود. ارتباطمون کم کم شکل جنسی به خودش گرفت . اوایل احساس گناه وعذاب وجدان داشتم اما به تدریج خودمو قانع میکردم . اینم بگم که من 3 تا بچه دارم. همسر بسیار مهربان و کاملی دارم بهش از هر نظر مدیونم من وهمسرم تحصیلات بالایی داریم اما دختر مورد نظر فقط تا 5 ابتدایی تحصیل داره . صادقان بگم من اصلا تصمیمی برای ازدواج باهاش ندارم . اما اون منتظر ازدواج با منه. از نظر مالی کم نذاشتم واسش . با این توضیحات هر زمان تصمیم میگیرم ترکش کنم قادر نیستم اونم همینطور . چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۱
من ی سوال دارم چرا شما که تصمیم به کمک به دختره داشتین همسرتون رو درجریان قرارندادید شاید اگه با نظارت همسرتون این کاررا انجام میدادید این وابستگی بوجود نمی امد به هرحال شما هنوزهمسرتون رودوست دارید به هیچ وجه نمی خواید ازدستش بدید بهترین کار حتی به سختی باشه هم به نفع اون هم به نفع شماست قطع ارتباط
س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۰
1
2
من يك زن 31 ساله هستم و مدت 4 سال ميشه كه از زندگي زناشوييم مي گذره و واقعا زندگي ناخوشايندي داشتم ولي از طرفي هم همسرمو خيلي دوست دارم و توي اين مدت به اميد اين بودم كه يك روز بالاخره درست ميشه توي اين سالها بارها و بارها بهم خيانت كرده و همه جوره بهش ثابت كردم و لي اون اين قضيه رو خيانت نميدونه و به من ميگه تو توهم داري گاهي وقتا اون قدر روي اين قضيه پافشاري مي كنه خودم هم به چيزهايي كه ديدم و شنيدم شك ميكنم و واقعا ميگم شايد من حساسم ( دختر از خونمون اومده بيرون كه با چشم خودم ديدم - تلفن بازيهاشو ديدم - اس ام اس بازيهاشو ديدم و حتي خونمدم - حتي يه مدت روي گوشيش رمز داشت و علنا مي گفت نمي خوام تو دست به گوشيم بزني - مسافرت رفتم البته به اجبار خودش و وقتي برگشتم پرينت تلفن خونمون و گرفتم و ديدم شبها تا نصف شب با تلفن با دخترهايي كه مي شناسم حرف مي زنه ووو.....)الان هم بعد از قضيه پرينت تلفن رفته از خونه اين بار مي گه زني كه مردشو با نون و پنير سير كنه چلوكباب هم جلوش بگذارن نگاه نمي كنه ولي اين از نظر مرد توجيه براي همه مرهايي كه اين خطارو كردن و مي خوان بگن عيب از زنون بوده وگرنه ما پايبند بوديم واقعا نمي دونم چيكار بايد بكنم از طلاق و تنهايي مي ترسم و نمي دونم بايد چيكار كنم
مينا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۰
2
1
من يكي از زناني هستم كه براي شوهرم در حد از خود گذشتن فداكاري كردم اما چند ماه پيش فهميدم كه او به من خيانت كرده ‏، به خاطر بچه ام دارم اونو تحمل مي كنم با تمام تلاشي كه براي نگه داشتن حريم خانوادگي ام انجام دادم ، ولي باز هم با مخفي كاري به خيانتش ادامه داد الان هم بهش اعتماد ندارم ، هر روز به جدايي فكر مي كنم ، ديگه حاضر به انجام هيچ گونه فداكاري براش نيستم . تصميم گرفته بودم تركش كنم ولي فرزندم متوجه شد و چون به من وابسته است ، مي دانم با رفتنم دچار بحران روحي مي شود . شوهرم هر چه قدر به من محبت مي كند برام غير واقعي است . فقط دارم زجر مي كشم . و همه چيزو در خودم ميريزم به نظر شما من بايد چه كار كنم ؟
پاسخ ها
یک زن شکست خورده
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
بچتو بزار پیشش با اینکه خیلی سخته جون بچت وابسته به توست حسابی به خدمتش می رسه تنبیه می شه کمی دلت خنک می شه
رويا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۳
1
12
فقط بگين چراااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه يه مرد چي مي خواد كه سير نمي شه ؟؟؟؟؟؟
من عاشقه همسرم هستم با تمام وجودم به دورش مي گردم تا هرگز ازش خيانتي نبينم و اگه روزي ديدم مي كشمش حتما" فقط مي كشمش .جوابه خدارم خودم مي دم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
احسنت به این زن
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۶
3
7
سلام 23 ماه از ازدواجمون میگذره متئجه شدم شوهرم به یه نفر رابطه داشته .وقتی فهمید به رابطش پی بردم تمومش کرد ولی دیگه نمی تونم بهش اطمینان داشته باشم ومثل سابق دوسش داشته باشم به نظر شما چه کنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
شما مجبور به دوست داشتن او نیستید...به خودتون بیایید و در جهت استقلاب خودتون گام بردارید
میترا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۸
0
3
در جواب اون اقای ناشناس باید بگم که:
فرض محال که همه حرفای شما درست. فکر کن اگر دامادت بره همین کارو بکنه بازم با افتخار کامنت میذاری یا با خجالت پایین کامنت قبلیت میگی من اشتباه کردم ؟!!!!!
راوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۸
0
5
فقط یک روایت را از پیامبر به یادتان می آورم،
پیامبر میفرماید:
لعن الله رجل الذواق.
یعنی: خدا لعنت کند مردی را که مرتبا در حال مزه کردن زنان متفاوت باشد.
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۹
0
4
اگه توی زندگی زنا شویی یه کم اعتقاد وجود داشته باشه بیشتر مشکلها حله به امید عسق پاک وبه امید اونروزی که همه خوشبخت باشند انشا...(من با همسرم خیلی خوشبختم وخیلی همسرم را دوست دارم
roya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۳۰
0
4
mardy ke khiyanat mikone zaeef va be charast .va faghat bary enke be khodesh va refyghash sabet kone hanoz morede tavajoe en karo mykone .va gar na shakhseyate aslish hamoney ke vaghty loo myre onjore be ghalt kardan va chez khordan myofte.va zanha ham ke del rahm hastan zod bavareshan mykonan va mybakh shan.va be nazare man bayad ba anha moghabele bemesl bayad kard.ta sokhtan va tahghir shodan ra tajrobe konan....man en kar ra kardam va natyje gereftam.va hala mesl adam dare zendegesho mikone...ba en fargh ke ehteramy ke ghabl dasht hala nada
re.chon nemyshe beheshon etemad kard.e.
سها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۸
0
3
من سه ماه ازدواج کردم.به تازگی فهمیدم همسرم به من خیانت کرده از دوران نامزدی تا الان من به خاطر اون از همه چیز گذشتم.هیچ مردی لیاقت محبت نداره
negar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۸
0
2
سلام من یه زن 26 ساله هستم 1 ساله که ازدواج کردم شوهرم از همون روز اول ازدواجمون خیانت می کرد در حالی که از نظر جنسی هم ناتوانه من هر سری حدود 10 تا 20 شماره دختر تو گوشیش می بینم البته شوهرم بچه طلاقه و از نظر اقتصادی هم اوضاع خوبی نداره حتی توانایی اجاره کردن خونه رو هم نداره ما قبل از ازدواج خیلی همدیگه رو دوست داشتیم و حدود 1 سال طول کشید تا شرایط ازدواج ما جور شد تمایل او قبل از ازدواج خیلی بیشتر از من بود ولی حالا میبینم که اون حرفا همه فیلم بود اون عشقی که ازش حرف میزد و باعث شد که من رو حرف همه حرف بزنم همش شعار بود و الان نمیدونم چکار کنم دیگه اعتماد و احترام تو زندگیم وجود نداره شرایطم برا جدایی هم خیلی بدجوره یکی اینکه نمی تونم به کسی بگم همسرم همچین ادمی یه یکی هم اینکه من با وجود مخالفت خانوادم باهاش ازدواج کردم روی برگشت ندارم . شما بگید چکار کنم
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۸
0
5
گند بزنن به این زندگی که فقط یه باره تو این یه بار هم فقط بدبختی و استرس و عذاب و عذاب و عذابه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۱
3
1
دلم داره میترکه نمی تونم باکسی درد دل کنم دارم داغون میشم حتی اینجا هم نمیتونم بنویسم چون اون کسی که ازش رودروایسی دارم خودمم فقط دعا برایم کنید
پگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۱
1
3
رویا جون من تجربه این راه رو درست نمیدونم.به دو دلیل به نظرم مردا اون قدر ارزش ندارن که به خاطرشون خلاف کنی.دوم این که حتی اون قد ارزش ندارن که بخوای طعم چیزی رو بهشون بچشونی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۳
3
0
براي منم دعا كنين منم داغونم دلم خيلي پره 6ساله شادي به صورتم نيومده اصلا نمي تونم درددلم رو به كسي بگم فقط دعا كنين خدا بهم صبر بده
پاسخ ها
پگاه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷
من نمیتونم درک کنم. یعنی چی که با خودت رو در بایستی داری؟؟؟
اونی که باید شرم کنه الان 6 ساله شادی رو ازت گرفته و قطعا عین خیالشم نیست.یادت باشه مرز بین نجابت و حماقت خیلی باریکه به ما یاد دادن خانم باشیم نجیب باشیم صبور باشیم.چون روشون نشده بگن مثل تندیس حماقت زندگی کنید.
بابا فکر خودت باش که افسرده نشی از دست بری.
مهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
0
3
من دختر 23 ساله هستم که مدتی در اداره ای مشغول بکارم از سمت مدیر شرکت مورد توجه قرار گرفتم از انجایی که این آقا متاهل است به من ابراز علاقه میکنه ومیگه مشکلی با خانومم ندارم وفقط عاشق وشیفته شدم وعلاقه دارم با شما رابطه داشته باشم از انجایی که کارم دوس دارم واز این ارتباطها خوشم نمیاد قبول نکردم الان مدتی است که با من بدخلقی میکنه من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
نمیتونم کارمو ترک کنم نیاز دارم ودلم نمیخواد به همسر این اقا خیانت کنم
خسته شدم منو راهنمایی کنید/
ياس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
1
6
خدا هر چه مرد خيانت كاره ازرودنيا برداره .ديونمونم كردن بي پدرا .بزاريد برن دنبال ولگردي لايقشون هم ولگرداي بدترازخودشونه
یه بیچاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
4
0
تو رو بخدا به من کمک کنید. من یک مرد متاهلم و تا حالا به همسرم که خیلی دوستش دارم ذره ای خیانت نکردم. مدتیه با اولین عشقم قبل از ازدواج که از قضا اون هم ازدواج کرده تصادفا روبرو شدم. از حال و احوال ساده شروع شد ولی اون متوجه شد که من دارم دوباره بهش وابسته میشم و خودشو کنار کشید. 1 ماه زندگی ندارم عذاب وجدان خیانت از یک طرف درد عشقی که دوباره داره بی خوابی رو برام هدیه میاره از طرف دیگه داره عذابم میده. تورو خدا نصیحت نکنید کمکم کنید
پاسخ ها
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
به نظر من شما اصلا همسرتونو دوست ندارین چون اگه دوسش داشتین 1لحظه ام به عشق اولتون فکر نمیکردین.مثلا میخوای چیکار کنی بچسب به زنتو زندگیت تا مثل عشق اولت از ذستش ندی.این حسی که 2باره به عشق اولت پیدا کردی عشق نیست هوسه.
سمانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹
1
2
سلام
من مطلب شما رو خوندم و بسيار استفاده كردم من خودم قرباني يكي از اين خيانتها هستم برعكس چيزي كه شما در مورد آقايان نوشتيد همسر من در رابطه با خيانت خود كه با يك زن شوهر دار هم بوده است تنها حرفي كه زده اين بوده كه من را نمي خواهد و عاشق او شده و در مقابل خانواده من و خانواده خودش كه مگه زن خودت چه ايرادي دارد ؟ گفته كه زن من از هر لحاظ خوب است ولي من ديگر او را نمي خواهم .
من نميدانم بايد چه كار كنم يه عده مي گويند صبر كن خودش پشيمان ميشود بر مي گردد و يك عده هم مي گويند تمامش كن و به فكر زندگي آينده خودت باش من صاحب دو دختر هم هستم .
الان بعد از دو سال به خاطر تنهايي و بلاتكليفي از نظر عاطفي خيلي تحت فشار هستم و با وجوديكه مي دانم گناه است اما من هم نيازهايي دارم و نمي توانم آنها را سركوب كنم
گاهي با خودم مي گويم همانطور كه آن خانم تونست شوهر من را صاحب بشود پس شايد من هم بتوانم عاشق كسي بشوم و فردي را عاشق خود كنم ولي راهش را بلد نيستم مي ترسم به بيراهه كشيده شوم
اگر براتون امكان داره كمكم كنيد با مشاوره هاي زيادي صحبت كردم اما نتيجه نداده هر كدام يه چيزي مي گويند
كمكم كنيد لطفا
پاسخ ها
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
سلام ، عین شرایط شما رو دارم و بدتر از شما ، تا جایی که می تونی صبور باش ، هم برای جدا شدن صبر کن هم برای ادامه ی زندگی صبر کن ، صبر و گذر زمان دوای مشکلات هست
پگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹
0
9
آقا یکی به من بگه اخه چرا؟ چرا مردا حتی میل به پیشرفتشون هم جنسیه؟پول دارتر میشن که به قول خودشون آهن (ماشین) بهتر بخرن تا طیف متنوع تری از خانوما بهشون پا بدن. واقعا این مردا چرا زن میگیرن؟
این سوال داره مخمو میسوزونه.اگه جوابشو میدونید خوشحال میشم کمکم کنید...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹
8
3
به نظرم دخترها و زنهای جامعه ما حقشونه که شوهرشون بهشون خیانت کنه. یه مشت دختر بی بندو بار که تو دوران مجردی هزار و یک هرزه گری پنهونی میکنن نباید انتظار داشته باشن که یه پسر و مرد پاک و سالم گیرشون بیاد. شاید باورتون نشه اما من از هر 10 مرد متاهلی که باهاشون سرکار دارم حدود 5 نفرشون دوست دختر داشتن و دارن.
پاسخ ها
پگاه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
خیلی حرفت غیر منطقیه مگه مردا قبل از ازذواج دوس دختر نداشتن؟پس این میشه دلیل که ما بهشون خیانت کنیم؟
تازه من دخترایی رو میشناسم که تنها مردی که باهاش ارتباط داشتن شوهرشون بوده اما الان نامردی هایی از مردشون میبینن که...
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۰
0
4
منم 6 سال با شوهرم دوست بودم و الان دو ساله که ازدواج کردیم....چند ماه پیش ازش خیانت دیدم...دارم دیوونه میشم...قبل ازدواج همش حرف از وفاداری و این چیزا میزد اما الان برام ثابت شده که پسرها همش حرف میزنن...فریبشون رو نخورید
پاسخ ها
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
اره عزیزم منم 6سال با 1پسر دوست بودم اما اون خیانت کرد همشون دم از عشقو علاقه میزنن وچون ادمای ضعیف وهوسبازن خیانت میکنن.ولی خوشبختانه خودشو نشون داد وبهم ثابت شد لیاقت عشق پاکو نداره.بهتره برن با همون دخترای خراب چون مثل خودشون هوس بازنو فقط به خاطر پولشون باهاشونن
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۱
1
8
حیف اسم مرد که رو نامردای روزگار گذاشتن واسه این نامردا عشق و عاشقی فقط اسمش مونده نه رسمش
صبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
0
3
اين مردها مرد نيستنند اگر بودند همان اول كار به همسر خويش اطلاع ميدادند و براي يك انسان ديگر مثل خودشان حق انتخاب وتصميم ميدادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
0
6
من زن بدي براي همسرم بودم........
دلسوز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
1
4
منم با نظر این دوستمون موافقم. به نظرم دخترهایی که براشون پاک بودن و سالم بودن همسرشون(گذشته شوهرشون) مهم نیست نباید انتظار داشته باشن که یه مرد سالم گیرشون بیاد و بهشون وفادار باشه.کمتر دختری پیدا میشه که خواستگارشو به خاطر اینکه قبلا دوست دختر داشته رد کنه و معمولا پسرهایی که قبل ازدواج دنبال دوست دختر ... بودن بعد ازدواج هم دنبال این کارها میرن. این چیزیه که دارم تو مردهای اطرافم می بینم.
زن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
1
7
متنفرم از مردهایی که مثل همسر سابق من دم از ایمان میزد و خودش رو خیلی متعهد نشون میداد اما بعد سه سال زندگی به گند و کثافت کشیده شد و تو موبایلش دیدم که با زنهای خراب خیابونی رابطه برقرار کرده....منم ازش جدا شدم تا بره با اونا و هزار درد و مرض بگیره .
پاسخ ها
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
دمت گرم.این ادمای مزخرف لیاقت دوست داشتنو ندارن باید بذارین برن با همون زنای خراب لایق عشق پاک نیستن
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
آفرین به تو من عقد کرده هستم وعاشقش ولی میخوام پا رو عشقم بزارم میدونم خیلی سخته ولی میخوام بره و به بد روزی بیفته که میدونم میفته لیاقتمو نداشت پست فطرت
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
0
4
من خودم 6سال با 1پسر دوست بودم وبا اینکه دم از عشقو عاشقی میزد خیلی راحت بهم خیانت کرد.این مردا همشون اشغال ومزخرفن.اونی که واقعا زنشو دوست داره هر چند رابظش با همسرش سرد شده باشه باهاش صحبت میکنه ایراداتشو میگه و سعی میکنه رابطشو بهبود ببخشه نه اینکه راحت ترین راهو انتخاب کنه و بره خیانت کنه.پس خودتونو گول نزنین هیچ عشقی تو این دوره زمون وجود نداره اگه همسرتون بهتون خیانت کرد ولش کنین بهتر از اینه که 1عمر بازیچش باشین و اون راحت بره عشقو حال کنه.کمتر کسی از خیانتش پشیمون میشه.اگرم ظاهرا پشیمون شده باشه 1مدت بیخیال این کارا میشه ولی 2باره...........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۳
1
7
یک مرد فقط در صورتی خیانت رو تکرار نمی کنه، که فقط یک بار بوده باشه، بعدم پشیمون شده باشه و با عذاب وجدان از زنش بخشش بخواد. نه اینکه زنش مچشو بگیره اونم به گریه و زاری و پشیمونی بیفته.


مردایی که خیانت می کنن باید ازشون جدا شد، اگه زنا اینقدر صبور نبودن، مردا اینقدر وقیح نمی شدن
پاسخ ها
فریناز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۳
دقیقا موافقم
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
من هم موافقم خود من از کسانی بودم که انقدر در مقابل شوهرم صبرکردم که الان انتظار داره که بازهم صبوری کنم و نذارم زندگیمون خراب بشه. انگار من زندگیمونو خراب کردم.......
بیژن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
2
جواب 35 درصد سئوالات

http://www.migna.ir/ravanshenasii/ekhtelalat/476-bipolardisorder-.html
Bijan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
0
0
http://www.migna.ir/ravanshenasii/ekhtelalat/476-bipolardisorder-.html
طیبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۷
0
4
من 30 سالمه من وشوهرم 4 ساله ازدواج کردیم شوهرم 5 بار یک بار در دوره نامزدی یک بار عقد و بقیه را هم در دوره ازدواج بهم خیانت کرد و هر بار با معذرت خواهی مساله را حل کرد اما حالا دیگه نمیتونم تحمل کنم از نظر روحی بهم ریختم چون تازه آمار جدیدی از دوست دختراش پیدا کردم ازش جدا نمیشم فقط بخاطر آبرومه من بخاطر این احمق خودم را با همه درگیر کردم اما الان خسته ام ومن فکر میکنم مردها نیستند که به ما خیانت میکنند خائنین واقعی زنانی هستند که با این مردها رابطه برقرار میکنند فکر میکنم دنیا و اینده ایی دیگه برام وجود نداره دلم نمیخاد ازش بچه داشته باشم
تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۸
1
5
من سه ساله كه عقد كردم ولي شوهرم تمايلي به عروسي نداره چون هنوز ميخواد ازاد باشه تا به حال چندين بار به خاطر خانوم بازي گرفتنش . ما تو قم زندگي ميكنيم اينجا شهره كوچيكيه همه همديگرو ميشناسن و من ديگه خجالت ميكشم باهاش برم بيرون .ما حتي از نظر جنسي هم با هم مشكل داريم تا جايي كه هميشه من در خواست نزديكي ميكنم ولي جالب اينجاس كه تو كيفش وسايل بيشگيري بيدا ميشه از خود تعريف نباشه زشتم نيستم اينو ديگران ميگن .حالا شما بگين مردي كه نه از نظر جنسي نه مالي نه روحي زنشو تامين نميكنه ايا حق خيانت داره ؟ به نظر من شوهرم لايق خيانته .ولي من اين كارو نكردم اما با اين رفتارش تضميني ندارم اينو تقديم ميكنم به همه ي مردايي كه بويي از انسايت نبردن
مهدی اریافر
|
United States
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۸
1
2
ما میتوانیم راه حل های عالی و مناسبی را پیش روی شما بگذاریم
يك خانم متاهل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
0
1
نميدونم شوهرم به من خيانت ميكنه يا نه ولي شك كردم نميتونم مطمين بشم چون خيلي درگير كار و زندگي وبچه ها واداره هستم ولي شوهرم سركوچكترن مسيله قهر ميكنه ومثلا يك ماه خونه نمياد البته از خونه نيومدنش خوشحالم چون نفس راحتي ميكشم اخه توي هيچ چيز باهم موافق نيستيم ايا با اين شرايط به من داره خيانت ميكنه يا نه
عاطفه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰
5
0
سلام شوهر من یه مداح هست وزبون چربی داره - صدای زیبا و مدیره یه کارخونه است با زنان و دختران زیادی نشست و برخاست داره نماز اول وقتش ترک نمیشه و توی تمام مراسم روضه خانی شرکت داره یه بچه دارم از اون اولش همیشه بهش مشکوک بودم و دوباره مچشو گرفتم که چون خیلی زرنگه سریع روشو ماست مالی کرد همیشه نفرینش میکنم الان بچه دوم را باردارهستم دوستش دارم ولی مطمئن هستم دوباره عاشق دختری شده - وضع مالی خوبی داریم از نظر محبت تب کنه براش میمیرم زن زیبا و قد بلندی هستم من تحصیل کرده و اون تا دیپلم را خونده - یکی دوبار تو حرفاش به شوخی ازش شنیدم که میشه زنهای طلاق گرفته را صیغه کرد و بعد از 2 ماه رها کرد - خدا نیامرزه شوهرم را - دلم به حال زنان دیگه میسوزه - دختر مردم چه گناهی داره که اسیره محبت شوهرم شه فقط برای روابط جنسی و بعد کنار بره - اصلا نمیذاره زندگیش از هم بپاشه منم دیگه از دستش خسته شدم
پاسخ ها
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
این آقا چطوری مداحه و به اصطلاح خداشناس ولی نمیدونه شکستن دل یه زن وبازی با احساساتش یعنی چی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۲
1
7
من از هر 10 مرد متاهلی که می بینم 7 تا از اونها با یه دختر یا زن رابطه دارن یا حداقل 1 بار با یکی دیگه رابطه داشتن که مطمئنم اگه بازهم براشون موقعیت پیش بیاد باز هم به زنشون خیانت میکنن. جالب اینجاست که همه زنهاشون میگن که ما به شوهرهامون اطمینان داریم! خوشحالم از اینکه میبنم اینقدر به زنها خیانت میشه. زنها و دخترهایی که خودشون تو دوران مجردی هزارجور پنهونکاری کردن الان دارن تاوان کارشون رو میدن و شوهرشون داره براشون پنهونکاری میکنه!! راست میگن از هر دستی بدی از همون دست میگیری....خوشحالم از اینکه یکی از همجنس های مثل خودشون داره دل شوهرشون رو به دست میاره...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
من 28 سالمه و تو دوران مجردیم دوست پسر نداشتم از نظر زیبایی و تحصیلات هم همه منو دختر با کمالاتی می دونن یک سال تو روابطم با همسرم هیچ مکشلی نداشتم یک سال بعد از ازدواجم متوچجه ارتباط همسرم با دوست دختر سابقش شدم و حالا می خوام ازش طلاق بگیرم شما که می گی پنهون کاری، مجازات کارای گذشته، ... منی که تو تمام عمرم دست از پا خطا نکرده بودم چرا؟؟؟... نمی گم همه مردا چون همیشه استثناهایی هست اما همسر من ادم دروغ گو و هوسبازی بود و انصافا حق من نبود گیر همچین کسی بیوفتم.
تنهای تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
1
5
سلام. من26ساله هستم ودو ساله ازدواج کردم شوهرم ادم بددهنیه و هر وقت با هم دعوامون میشه کلی فحش های ناموسی به کس و کارم میده و بارها و بارها تهدیدم کرده که بالاخره یه روز ازم انتقام میگیره ویه زنو جلاوی چشای خودم میاره تو خونه و منو هم طلاق نمیده تا ذره ذره بمیرم. اون میگه خدا مجوز اینکارو بهم داده و من به محض اینکه اوضاع مالم خوب شد اینکارو میکنم!من الان پا به ماه هستم وبجه ام تا 10-15 روز دیگه دنیا میاد من حق ندارم به اون بگم جرا همش حرف زن دیگه رو میزنی میگه خدا اجازه داده تازه بابات هم 3تا زن داشته...اره همش اینارو میکوبه تو سرم واقعا از ته دل ارزوی مرگ خودش و خانوادشو دارم اخه اونا بابای عوضه من که اون 2تا زن دیگش مخفی بودن اما پدر و مادر همسرم فهمیدند و برای اینکه پسرشان منو عذاب بده زود بهش گفتند من میدونم اون دوسم نداره و منتظر روزی هستم که حرفاشو عملی کنه خیلی پست و نامرده. همه مردا عوضی و بی جنبه اند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
تا وقتی ضعیف و ترسو باشی وضع همینه...این مرد برای تو مرد بشو نیست
هستی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
0
4
از همه ی کسانی که نظرشون رو میگن تشکر میکنم ، نظرتون خیلی به دردم میخوره
پاسخ ها
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۳۰
هستی من 27 سالمه 12 سال میشه که ازدواج کرده ام ، شوهرم 37 ساله هست . دو تا بچه پسر دارم 11 و 3 ساله هستند ، شوهرم از اول زندگیمان همیشه بهم خیانت می کرد و همیشه هم میگفت که دیگه بار آخرمه اما یکی دو ماه نمی گذشت که بازم خیانتش رو می فهمیدم . بعضی از دوست دخترهاش زن متاهل هم بودند و با بعضی از دوست دخترهاش فقط ارتباط تلفنی داشتند و از روی اشتلاهی تلفن باهم آشنا شده بودند و اصلا همدیگر رو ندیده بودند و امکان دیدار هم خیلی کم بود آخه زیاد از هم فاصله داشتند (حدود 12 ساعت و یا بیشتر ) . بار اول که متوجه خیانت شوهرم شدم 1 سال به طور مداوم سرم درد می کرد و دکتر برام قرص افسردگی میداد . برای بار سوم خیانتش بود که من دو ماهه حامله بودم اما در اثر استرس شدید بچه سقط شد . به خاطر همین بچه که البته هنوز سقط نشده بود ، سه روز در میان که به کنترل می رفتیم ، من که میرفتم پیش خانم دکتر شوهرم با منشی دکتر دوست شده بود و منو زن داداشش معرفی کرده بود . تقریبا 5 ماه پیش بود که با یه زن متاهل دوست شده بود وقتی که فهمیدم انکار کرد همه چیز خیلی آشکار بود اما انکار کرد و این زنه با بقیه یکمی فرق داشت آخ اسم واقعی شوهرمو هم می دونست و بیشتر از شوهرو تلاش میکرد که بهم بفهمونه که من دارم اشتباه فکر می کنم ، البته من به همه گفته هام مدرک دارم و تا چیزی رو یقین نکنم به زبان نمی یارم . اما از اون تاریخ به این ور دیکه تلفن های مشکوک شوهرم تمام شده بود که تقریبا 2 ماه پیش یه سیم کارت از تو جیبش پیدا کردم اما بازم انکار کرد و گفت نمی دونم این چیه و مال کیه و مثل من تعجب کرد و در حالی که همه شماره های دوست دخترهاش توی اون سیم ذخیره شده بودند « سیم رو از من گرفت و شکست و بعد از چند روز گفت آره مال من بود و قول داد که دیگه تکرار نمی شه و اما الان 3 هفته میشه که یه تلفن از توی ماشین پیدا کرده ام که بازم میگه مال من نیست اما در حقیقت 4 روز بود که پیدا کرده بودم اما بهش نمی گفتم و از این طریق داشتم کنترلش میکردم با یکی از شماره ها که تماس گرفتم متوجه شدم که یه دختر 18 ساله هستش و شوهرم دروغ نمونده بود که به اون دختر نگفته باشه . دیگه جسارت نکردم با بقیه شماره ها هم تماس بگیرم و بقول همون دختر قرار بود فردای اون روز شوهرم بعد از طی کردن 4 ساعت راه برسه به شهرستان اونها و بعد از دو هفته آشنایی تلفنی همدیگر رو ببینند ، شوهرم همون روز خیلی دروغ برای فرداش بهم گفته بود و خیلی واسه فردا آماده شده بود . شوهرم از لحاظ مالی زیاد هم وضعش خوب نیست و بعضی وقتها تنگ دست هم میشیم . دیگه خیلی خسته ام ، نمی دونم چی کار کنم ؛ لطفا منو راهنمایی کنید ، از همه ی شما عزیزان که بهم نظر می دهید خاهش میکنم که به زن و مرد بودنتون و همچنین به سنتون هم اشاره کنید (برام مهم هستند ) و از شما آقایان مصطفی ، امید و mary,j که به دلشکسته جواب دادیند لطفا در مورد زندگی منم نظر بدهید و اینکه منو به مشاوره راهنمایی نکنید که شهر ما مشاوره ای نیست ، خیلی بی صبرانه منتظرم ( اینم بگم که من تا حالا موضوع خیانت شوهرم رو به هیچ کس نگفته ام و همه ما رو در عین بدبختی خیلی خوشبخت می دونند )
رز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
سلام از تاریخ متنت خیلی گذسته نمیدونم تا حالا چه کردی..منم مثل شما کشیدم و هرچی بگی میفهمم اما بنظر من اول ببین چقدر همسرتو دوست داری- میتونی نبودشو تحمل کنی -و یا در نبودش مشکل اقتصادی نداری _و خانواده محکمی بعنوان حامی داری همون که من ندارم......بعد تصمیم بگیر چکار کنی
اما من باور نمیکنم که اونا درست زندگی کنن و دیگه خیانت نکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
4
0
روزگار بدی شده بی اخلاقی در بدترین شکلش در کشورمون در جریانه،من بدون اینکه بخوام در یک جریان قرار گرفتم که نمیدونم چه کنم.
همیشه با عفت و سربلندی زندگی کردم در جریان یک فعالیت شغلی با یک آقای 45 ساله که هم داماد و هم عروس داشت اشنا شدم و به پیشنهادش جواب مثبت دادم،6 ما بهم میگذروندیمريا،جالبه بگم که ایشون یکی از مدیران نظام ماست،نمیرونم چرا به این فکر نکردم که وقتی مردی به همسر خودش خیانت میکنه حتما به منم خیانت میکنه،جالبه که بدون اینکه من میدونم من تنها باهاش نیستم.حالا اون به من خیانت کرده و من احساس پوچی از ارتباطی که برقرار کردم وجودمو گرفته.
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
12
3
من 21 سالمه و با یک مرد متاهل دوست هستم. به نظر من اشکالی نداره که آقایون در کنار همسرشون با یه دختر دیگه ارتباط داشته باشن. من به قدری این آقا رو دوست دارم که گاهی وقتا حسرت میخورم که کاشکی این آقا مجرد بود و با هم ازدواج میکردیم.
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۵
مطمئن باش همین بلا رو یکی دیگه در اینده به سرت میاره تا بچشی طعم خیانت رو بعد درباره این موضوع نظر بدی!!!
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
وافعا برات متاسفم دور از انسانیته که داری به از هم پاشیدگی یه زندگی کمک میکنی چوبشو میخوری.
دریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
0
4
به نظر من از مردی که خیانت کرده نباید جدا شد باید کاری کرد که دیگه هیچوقت ارضا نشه. در حسرت همون سردمزاجی و بداخلاقی زن اولش هم بمیره. بی لیاقت ها
پاسخ ها
الی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
خب اونوقت میره بازم خیانت می کنه
تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۲
1
6
ایا علت خیانت دوست پسر هم همین است یا دوس پسر با شوهر فرق دارد ؟
پاسخ ها
تنهاتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
مطمینا فرق داره اما نباید با دیگران بازی کرد باید زودتر جدا شد من خودم با خیلی از دخترا دوست بودم اما هیچ کدومو بازی ندادم از همون اول گفتم قصدم فقط دوستیه که حساب کار دستشون بیاد
nashenas
|
Malaysia
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۳
0
2
khili be dardam khord nazarateton mamnoon
فائزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
0
6
من هم به خاطر دوست پسرم هزارتا خواستگار سالم و پاک رو رد کردم اما بعد از اینکه ازدواج کردم به من خیانت کرد...کاش باهاش ازدواج نمیکردم
افسانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
0
4
سلام عزیزان خوب وقتی میایی و میبنی چه خبره کمی آروم که نه ولی ... بگذریم یه سئوال دارم آیا خانمهایی که با مردای متاهل آره می شن نمی دونند قصدشون فقط سکس و بس مطمئنا قصد ازدواج نیست بلکه تمنای جنسیه .من همسر یه کارگردان هستم چندی پیش با یکی از بازیگراش که نه ولی حالا البته اینو بگم طبق مدارک و مستنداتی که همسرم داد اون دختر خانم محترم دونه پاشیده بوده و بقولی چراغ سبزومزاحمت و .... من اینو می گم من تو زندگی آسه می رم آسه میام چه حالا چه قبل ازدواج این شدم البته همسرم بد جوری رسوا شد اون دختر عزیز مطئن باشه من بخشیدمش وامیدوارم تقدیر وروزگار انتقام منو بگیره که من با یه بچه 3 ماهه چی کشیدم البته من مجبور به ادامه زندگی بودم چون انتخاب خودم بود وخلاف خواسته خانواده ام . وبعضی وقتا می گم این سرنوشت ماشد سرنوشت اون عزیز چی می شه آیا ایشون که نه تمام خانمهایی که خواسته یا نا خواسته وارد زندگی مردم میشن چی میشه .آیا شنیده اید که می گن مکوب در مردم با انگشت درتو می کوبند با مشت !!!!!با امید یه اینکه تما م خانهای عزیز به احترام زندگی خودشون به احترام آینده شون به همه احترام بذارند اما مردها اونا یی که دنبال این اعمال می روند در وهله اول بیمارند و بعد همیشه نگران از دست دادن وخیانت همسرشونند . وبدونین با دعا کاری نمیشه و این مدت سپری می شه ولی جای زخمش مثله سایه همیشه همراهمونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۱
3
2
من دختر 38 ساله هستم و مجرد. اگر امکان ازدواج دائم فراهم نباشه ای اشکال داری که ازدواج موقت انجام بشه.
پاسخ ها
بهار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۳
سلام ، مگه با ازدواج موقت میتونی زندگی تشکیل بدی ؟ و اگه طرفت مجرد هست و یا از زنش جدا شده اند ، چرا ازدواج دائمی نمیکنه ، نکنه طرفت متاهل باشه ، که در این صورت به هیچ عنوان نباید تن به این ازدواج بدی ، هیچ کس تا حالا با ویران کردن خونه ای نتونسته جایی رو واسه خودش آباد کنه .
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
1
10
چرا همش فکر می کنیم حتما زنه یه کاری کرده یا نکرده یا شوهره خیانت کار و .. است

چرا واقعا فکر نمی کنیم زن ها هم از شوهرشون خسته و متنفر می شن

ولی راه به جایی نمی تونن ببرن چون بیچاره ها زنن ..
خیلی از کامنتها رو خوندم اون زن بدبختی که بچه دار داره میشه و شوهرش هر روز استرس بیشتری بهش وارد میکنه ..

گاهی باید خدا وارد بشه .. یه مرد درست و حسابی بزاره جلوی پای این زن و بگه برو تو هم برو زندگی جدیدی بساز
مشکل اینجاست که برای مردها راحت یه نفر دیگه پیدا می شه ولی برای زن ها این کار سخت و سخت تر می شه ..

مشکل از اون خداییه که ما رو آفرید و زن هر چی سنش می ره بالا تر از سکه می افته و مرد برعکس

یا فشارهای یه جامعه بیمار که به یه مرد اجازه می ده که راحت زندگی جدیدی بسازه و یه زن اما ..

ای کاش اون خدایی که اون بالا نشسته همه چیز رو یک سان اندازه گیری می کرد .. اگه یه مرد می تونه بره خیلی راحت یکی رو پیدا کنه و براش درد و دل کنه و ...

یه زن هم به همین راحتی می تونست همین کار رو بکنه

ای کاش اگه فیزیک بدنمون روحیاتمون فرق می کرد

شرایط اما یکسان بود ..
بیچاره زن ها توی اوج جوونی و وقتی کلی می تونن خواهان داشته باشن حاضرن با یه مرد فقط شریک شن تا توی پیری تنها نباشند .
اما متاسفانه می شن له له بچه مردی که فامیلیش مال اون مرده و در نهایت چی بدست می یارن ؟

هیچی ... من فقط خدا را مقصر می دونم

من هنوز هم به خودم می رسم .. هنوز هم سعی می کنم خوب باشم اما..
به قول همسرم مردها تنوع طلبند گاهی فقط برای اینکه بدونند هنوز هم رو بورسند خیانت می کنند.
یه زمانی آرزوش بود من کنارش توی ماشین بشینم حالا از هر ترفندی استفاده می کنه که من کنارش نباشم
برو خونه مامانت
برو خرید (اما با پول خودت یه وقت فکر نکنی من حاضرم پول اشغال هایی که تومی خری رو بدم ها )

من و همه تنهایی هایی که هر روز بیشتر و بیشتر می شه ..

دلم می خواد بمیرم

هر لحظه آرزوی مرگ می کنم چون واقعا زندگی خسته کننده ایه ..

خدا هر چیزی رو بهت می ده اما اونقدر دیر که دیگه دلت نمی خواد

آدم بره اون دنیا ببینه واقعا چه خبره ؟ جریان چیه ؟ چرا باید اینقدر عذاب بکشی؟ که چی بشه ؟
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
5
6
سلام دوستان نمیخام وقتتون روبگیرم
من یه مرد 35 ساله هستم 10 ساله ازدواج کردم ولی بچه دار نشدیم مشکل اصلی هم از طرف خانممه اول میگفتم بچه که مهم نیست ولی الان میبینم خیلی جاش تو زندگیم خالیه از روز اول زندگی هم پدر خانمم با من مشکل داشت حتی یه دفعه 6ماه با ما قطع رابطه کرد باور کنید کاراش هم اصلا منطقی نیست خانمم هم خیلی جاها مثلا بامن همدردی میکنه ولی نمیتونه جلوی کارای خونوادشو بگیره چون به نظر من روابط اجتماعیش ضعیفه و از پسشون بر نمیاد 4 پنج سال پیش در اوج فشار روانی که از طرف خانواده همسرم روم بود با یه دختر آشنا شدم و از روی سادگیم اونو به عنوان دوست وارد زندگیم کردم خانمم از روابط من و اون مطلع شد البته من خودم بیشترش بهش گفتم ولی اون آبروی منو جلوی خونواده خودم و خودش برد باور کنید اگه خانمم منو درک میکرد و آبروم نمیبرد جونمم براش میدادم ولی با این کارش منو از زندگی سیر کرد چون من این کار به خاطر این انجام دادم که تکیه گاهی نداشتم خونواده خانمم هم هر روز یه برنامه جدید برامون پیاده میکنند به همه هم دورادور گفتن با ما قطع رابطه کنن ولی با این وجود من خیلی هزینه برای درمان خانمم کردم خیلی وقت گذاشتم ولی نتیجه نداده بعضی وقتا به سرم میزنه دنبال یه سنگ صبور باشم (منظورم یه زنه که منو درک کنه)ولی باز پشیمون میشم نمیدونم چیکارکنم گفتم با شماها درد دل کنم آخه با این که مشکل از خانممه ولی تا کاری میشه خانمم حرف از طلاق میزنه خیلی هم به ادامه درمانش امیدوار نیست همین اخیرا از بس فشار روحی روم هست با یه خانم آشنا شدم ولی سعی کردم این دفعه دیگه خانمم نفهمه چون میترسم بازم آبروم ببره باور کنید بچه نداشتن خیلی سخته مخصوصا آگه همه تنهات بذارن الان زندگی دیگه خیلی برام تکراری شده ولی من هنوز هم زندگیم دوست دارم
کمکم کنید
پاسخ ها
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
سلام ، آقا مجید دوست شدن با یه زن دیگه خیلی زشته و هیچ علتی نمیتونه توجیهش کنه ، این کارت یه خیانته ، لطفا هر چه زودتر و یا همین الان با زنی که دوست شده ای خداحافظی کن و بازم دنبال معالجه ی زنت باش هر وقت دکترها شما رو برای هیشه قطع امید کردند و اگه میبینی که بدون بچه نمی تونی ادامه بدی با زنت حرف بزن و ازش جدا شو . اما فکر نمی کنم بتونی از خیانت کردن دست بکشی آخه به نظر من اونی که میره دنبال خیانت ، لذت میبره و ترک لذت از یه زن بیگانه خیلی سخته ، یه لحظه خودت رو بزار جایه زنت و فکر کن مشکل بچه از طرف شماست ، زنت باید میرفت دنبال خیانت ؟ مطمعنا نه . خواهش میکنم خیانت نکن خیانت مهم نیست که از لحاظ جنسی باشه خیانت عاطفی هم خیلی بدتره . من هستی هستم یه زره بری بالاتر قصه ی زندگیه منو میخونی حتما و خواهشا نظر هم بده ، موفق باشی .
هستی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۰
سلام آقا مجید ، به نظر من هیچ علتی نباید باعث خیانت بشه ، خیانت خیلی زشته ، الان شرایت روحی زنت خیلی بدتره از یه طرف بهش خیانت شده از طرف دیگه خودش مریضه و نمی تونه بچه دار بشه پس به نظر شما باید الان بره دنبال خیانت ؟ نه . خودت و بزار جای زنت اونوقت میبینی که چقدر بیچاره ست و چرا اول از تو حرف از طلاق میزته ؟ چون همیشه زیر منت توست . میخواد بهت بفهمونه که هر وقت خواستی میتونی طلاقش بدی نمی خواد به زور باهاش زندگی کنی (درکش کن ) به دکتر رفتن هاتون ادامه بدین و هر وقت دکترها ردتون کردند و تو میبینی که بدون بچه نمی تونی پس با زنت حرف بزن و با خوشی ازش جدا شو ( نه به این زودی ، هر وقت دیدی که دیگه دکترها میگن امکان بچه دار شدن غیر ممکنه اونوقت دنبال کارهای طلاق باش ) اما هیچ وقت بهش خیانت نکن ، وقتی که طلاقش دادی برو دنبال زندگی خودت ، گفتی که تازگی ها بازم با زنی دوست شدی همین الان بهش زنگ بزن و ازش خداحافظی کن و بهش بگو که داشتم باهات بازی میکردم و بهش بفهمون که عاشق زنتی . به نظر من نمیشه به خاطر بچه نداشتن به زن خیانت کرد اگه زنت مشکلی نداشت بازم بهش خیانت میکردی و اون موقع یه علت دیگه ای میاوردی . من هستی هستم یکمی بری بالاتر میتونی قصه ی زندگیمو بخونی لطفا بخون و نظرتو هم در مورد ادامه ی زندگیم بگو . مرسی ، موفق باشی .
ستاره
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
امیدوارم روزی بفهمی یه همسغز خوب از هزار بچه بهتره اگه حرغایی رو که به (سنگ صبورت)میگی رو به زنت بگی هزار بار بیشتر از اونه؟ هرزه ای که میدونه زن داری و باتو هست درکت میکنه مگه فقط شما مردا دلتون تنگ میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
آقامجید من هم 5ساله ازدواج کردم مثل شما بچه دارنشیدیم اما شوهرم مشکلی نداره ولی خیلی فوق العاده است ازش خیلی کارها دیدم با خانمهای دیگه صحبت کرده و حتی 1 بار هم متاسفانه ...آره.....ولی به روش نیاوردم چون دوسش دارم عاشقشم خیلی بهش غرغر میکنم تو خونه ولی میدنه دوسش دارم بازم بخشیدمش و نه تنها به روی خودش بلکه به روی خانوادش هم نیاوردم اگه احساس تنهایی زیادی داری صادقانه به خانمت همه چیز رو بگو نترس .خدا کمکت میکنه ...
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۶
خوش به حال شوهر شما که همچین خانمی همسرشه درد بیشتر من از خانواده ی کم ظرفیت و لجبازشه مادر همسرم ناراحتی عصبی داره اصلا نمیشه باهاش حرف زد شوهرشم که ... از خدا میخام کافر رو گرفتار همچین قومی نکنه واقعا موندم چیکار کنم بچه ها تو رو خدا راهنماییم کنید
آقاي نويسنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
0
1
يك ضرب المثل فرانسوي هست كه ميگويد :
هيچ مرد فرانسوي حاضر نمي شود يك زن روسپي زيبا و خوش اندامي را كه شب هاي بسياري را با او گذرانده با همسر آبله رويش عوض كند

خب ما بايد به اين موضوع فكر كنيم
همسر آبله رو چه چيزي دارد كه آن زن زيبا و خوش اندام ندارد ؟
آن زن روسپي چه چيز دارد كه همسر آبله رويش ندارد ؟

دوستان 80% مرد ها وقتي به رخت خواب دوم ميرن براي تخليه بار رواني جنسي ميرن
ما ايراني ها متاسفانه در مورد روابط ميان همسري و بخصوص نياز هاي جنسي هيچي نمي دونيم

وقتي شما "ندوني" چطور بايد برنده يك مسابقه باشه ،‌قطعا " نميتوني " برنده اون مسابقه باشي
وقتي ما ندونيم در مقابل نياز هاي همسر مون بايد چه رفتاري نشون بديم قطعا نميتونيم نياز هاي اونو برآورده كنيم
و ما در روابطمون يك بازنده به تمام معنا ميشيم
عسل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
0
0
من 2سال و نیمه که ازدواج کردم البته 4 سال با همسرم دوست بودم و عاشقانه همدیگر را دوست داشتیم تو همون دوران نامزدی یکی از دوستای خواهرم با یه دخترخانومی دیده بودش و به من گفت ولی من انقدر عاشق بودم که وقتی گفت من نبودم و توجیه کرد باور کردم الان پشیمونم چون خودم دیدم که با کسی رابطه اس ام اسی داشته و جدیدا کلی مدارک دیگه مبنی بر خیانتش دیدم الان هم که بهش می گم اصلا انکار نمی کنه و حتی اظهار پشیمونی هم نمی کنه فقط حرفای نامربوط می زنه و می خواد از احساسات من برای آشتی کردن استفاده کنه تازه تو این مدت ازدواجمون هم اصلا رفتار درستی با من نداشته همش زورگویی ،توهین ، بی احترامی، حتی چندین دفعه توی جروبحثمون دستش رو رومن بلند کرده حالم خیلی بده. وقتی اس ام اس هاش رو دیدم تمام بدنم می لرزید از اینکه این همه تحمل کردم ناراحتم حالا یه چیزی می گم تو رو خدا همتون بهم نگین که احمقم ، هنوزم دوستش دارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۸
8
3
سلام من 30 سالمه يه ماهه شوهرم زن صيغه كرده همون روز اولم بهم گفت خودش ميگه به خاطر ثوابش اين كاروكرده تو اين يه ماه بهتترين وقتاشو با اون بوده صبح كه ميره بااون شب مياد همش حرف اونو ميزنه منم ميترسم جلوش واسم با حكم خدا مخالفت كرده باشم باوجود بجم شرايط طلاق هم ندارم تحمل اين وضع برام خيلي سخته چيكاركم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
بزن تو دهنش چون خیلی نامرده این جوریشو ندیده بودیم دیگه حداقل خاطرات با اون بودنو برات دوره نکنه اه اه اه از این آدما
مينا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۴
خدا كمكتون كنه
شادی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
من که 2 ماهه از شوهرم سر همین مسئله جدا شدم.پروپرو به من میگه حقمه اونم چی تو عقد کردگی.هنوز واسش جالب بودم اینو میگفت وای به بعد از ازدواج.تو گوشیشم شماره یه دفترخانه رو که صیغه می کرد پیدا کردم.حالم ازش به هم میخوره .میترسیدم ایدزی هپاتیتی چیزی بگیرم.باباشم مثل خودش بود.نمیدونم ادب شد یا نه ولی من الان واقعا خوشحالم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
چه مخالفتی با حکم خدا؟
خود خدا گفته که مرد باید عدالت رو بین زنهاش رعایت کنه. وقتی اون و هیچ مرد دیگه ای همچین توانایی رو نداره چرا نباید جلوش وایسی؟
فاطی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
اخه تو چقدر حماقت میکنی
واقعاکه
نینا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
وای شوهرت چقد خیره !!!! ای بابا تو چقد ساده ای . اون از نقطه ضعفت استفاده کرده تو هم با سکوت مهر زدی پای عملش .
گلنار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
0
0
بیایید یه کم از دنیای جنس مخالف با خبر بشیم ما درست آموزش ندیدیم شاید محبتی که ما در حق همسرانمون میکنیم از جنسی نیست که اونا می خوان.وقتی ما از دست هم عصبانی یا خشمگین میشیم بلد نیستیم به همبگیم همین مسائل کوچیک رو هم جمع میشه ویه روز منفجر میشه ،در بیشتر خیانت ها خانم ها هم مقصر هستن مگه میشه یه نفر همه چیز تموم باشه مرد از خونه فراری باشه این رو هم بگید که چقدر سرکوفت میزنید
فرانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۲
0
0
سلام آقا مصطفی و مجید عزیز من یه دخترم و یه سوال ازتون دارم مگه زمانی که شما ازدواج می کردین ندیدین همسرتون اون جیزی نیست که می خواستین؟به نظر من شما فقط خودتون رو توجیح میکنید.شما فکر می کنید هیچ نقصی برایه همسرتون ندارید؟دارید اما آیا اگر او هم همان کاری که شما کردید میکردد جه عکس العملی از خودتون نشان می داید؟
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۲
0
0
این همه خیانت آخه چرا؟حالم از مردا بهم می خوره
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۸
0
1
من شوهرم از لحاظ عاطفی و جنسی منو ارضا نمیکنه ...بارها هم راجع به اینموضوع باهاش صحبت کردم ولی فایده نداشته ...آیا باید طلاق بگیرم یا باکس دیگه ای نیاز های روحی ام رو رفع کنم ؟ ترجیح میدم جدا نشوم چون با عاقبش نمیتوم روبرو بشم ...ولی اینطوری هم واسم خیلی سخته ...
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۵
0
0
به نظر من چه مرد وچه زن هر دو نفر از خيانت متنفرند حالا ميخواد خيانت به اسم كمك كردن باشه يا به اسمحكم خدا يا هر چيز ديگر
ادم هميشه به چيزي دل ميبنده كه فقط مال خودش باشه اگر هر كدام از زن ومرد اين رو درك كنند وبه ان عمل هيچكدام از اين مشكلات بينشون پيش نميامد
آتوسا
|
Turkey
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۶
0
0
سلام من 11 ساله ازدواج کردم و الان 34 سالمه من و همسرم عاشق هم بودیم ولی 7 سال پیش برای اولین بار همسرم را در آغوش دوست صمیمی ام و در حین روابظ نامشروع دیدم خیلی داغون شدم ولی با التماسهای شوهرم او را بخشیدم و بروی خانواده دوستم هم نیاوردم ولی محبت و دلرحمی من باعث شد روابط انها بطور پنهانی و تلفنی تا 3 سال بعد هم ادامه داشت هر بار که مدرکی گیر میاوردم شوهرم گریه و التماس میکرد و من چون عاشقش بودم میبخشیدمش در ضمن من هیچ مهریه ای ندارم و ضمن عقد همه مهریه ام را به شوهرم بخشیدم و از لحاظ ظاهر هم با وجود یک بچه بخودم میرسم و همسرم راضی است و از سایر موارد زناشویی هم هیچ مشکلی نداریم ولی خیانتهای همسرم تا به امروز ادامه دارد حالا با همکارانش روابط نامشروع دارد و تا مدرک بدست نمیاورم منکر میشود دیگر خسته شدم 7 سال است که تحمل میکنم و آبرویش را حفظ میکنم ولی این کار برایش عادی شده با زبان خوش به شوهرم میگویم اگر به هر دلیلی از من خسته شدی بیا دوستانه از هم جدا شویم ولی او باز به گریه و التماس می افتد که من را دوست دارد!از بس غصه خوردم و برویم نیاوردم 2 سال است که بیماری ام.اس گرفتم ولی تا حدی کنترل شده است اما هر بار که خیانت جدیدش را مطمین میشوم بیماریم عود می کند.میخواهم از او جدا شدم چون اینبار چنان خنجری از پشت به من زده که نمی توانم ببخشمش .بنظر من مشکلم این بود که دفعه اول خیلی ابرو داری کردم و ان زمان هنوز بچه نداشتم باید ازش جدا میشدم قبل از اینکه خودم را در جهنم هوسرانیهای شوهرم بسوزانم و بیمار کنم!
سکوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۷
0
2
به نظر من مردانی که خیانت میکنند اگه زناشون از هر لحاظ نیازهای اونها رو بر آورده می کنه ایگونه مردها رو باید دست خدا بدیم از خدا عوض بگیرند
عباس
|
United States
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
0
0
سلام بہ ھمہ،مرد اگہ مرد باشہ بہ اسم اسلام و ثواب ھرزگی نمیکنہ.چرا مردا چندتاچندتازن صیغہ کنن شرع خدا و پیغمبرہ اما زنہ بدبخت با ھمکار مردش یہ ربع حرف بزنہ .... میشہ! متاسفم واسہ اینجور بہ ظاھر مردھا! و زن ھایی کہ بہ این جور مردای کثیف آرہ میگن!
سکوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۹
0
0
سلام من یه زن چهل ساله هستم و زندگی آروم و بی دغدغه ای با شوهر م ذاشتم همه همکارام و فامیل حسرت زندگی ما را می خوردند من یه خواهر داشتم که تهران زندگی میکرد یه روز شوهرم برای یه کاری بدون من رفت تهران بعد از سه ماه اونقدر با هم صادق بودیم که خودش به هم گفت که با خواهرم رابطه داره میگه به خاطر خواهرت من اینکارو کردم هم تو رو دوست دارم هم خواهرتو مینم یه بچه دارم ونمی خوام که زندگیم از بین بره به خاطر بابام ومامانم و بچه ام موندم چیکار کنم واقعا برا منم شوهرم چیزی کم نمی زاره همه خواسته هامو بر طرف میکنه ولی موندم چیکار کنم آدم فکرشم نمی تونه بکنه که خواهر خودش اینکار و با هاش بکنه تو رو خدا کمکم کنید فقط باید صبر کنم تا کی این حق من نبود چرا مردها عطششون هیچوقت نمی خوابه چیکار کنم طلاق بگیرم لیاقت من این نبود
ليلاي ساده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
0
1
سلام من فكر ميكردم فقط منم شكست خورده حالا كه به اينا نگاه ميكنم كمي اروم ميشم چون كساني هستند كه مثل من دنبال يه همدردن
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
3
5
مهسا هستم 24 سالمه ...
خانومای محترم بشینین سر زندگیتون .... جدا شدن هیچ فایده ای نداره.... جدا بشین 2حالت بیشتر نداره یا ازدواج می کنین یا نه..... اگر ازدواج کنین همومن آش و همون کاسه هست ..... من اینو از کسانی که ازدواج دوباره داشتن شنیدم ....
اگرم ازدواج نکنین یا تو تنهایی می میرین(این حالت احتمالش کمه!) یا میشین همون خانومایی که شوهرتون بخاطرشون بشما خیانت کردن....
من خودم با یه مرد متاهل دوست بودم .....اولین دوس دخترش نبودم آخریش هم نبودم.... میگفت زنش زشته و دوسش نداره برا همین دوس دختر میگیره .... از داداش این آقا شنیدم که بزور زنش دادن ... طوری که فرار کرده بوده به سختی پیداش کردن نشوندنش پای سفره عقد .... خانومش بارها مچشو گرفته اما ندید گرفته .... بخاطر بچش, بخاطر زندگیش .... طلاق بگیره چیکار کنه؟ مگه برای اون مرده مهمه ؟ میره یه زن دیگه اختیار میکنه....اونی که بدبخت میشه اون زنه.... اون بچه یه بی گناهه .... اگه بچه ندارین و خیانت دیدن جدا بشین اما اگه پای بچه وسطه طلاق نگیرین......
مردا زنشون رو همسر نمی دونن .... اونا زنشونو مادر بچشون می دونن... پس اون زن براشون مهمه .... هرکاری هم برای اون زن میکنن .... اما چون زندگیه مشترک یه سری چیزهارو عادی میکنه آقایون میرن دنبال خانومای دیگه..... چرا میرن؟؟؟ یه کم به خودتون بیاین .... خیلی از مردا دنبال آرامشن ... شما سعی کنین اون ارامشو به شوهرتون بدین ...سرش غر نزنین... پشت و پناهش باشین.... به خودتون برسین .... بروز باشین ..... طوری بخاطر داشتن شما افتخار کنه.....
بخدا نمی خام کار خودمو یا مردای خیانت کارو خوب جلوه بدم منم یه خانونم احساسم مثل شماهاست.... من ناخاسته اسیر عشق این آقا شدم .... همیشه هم خودمو جای اون خانوم گذاشتم و به خودم گفتم چیزی که عوض داره گله نداره اگه سرم اومد حقمه.....
یه چیز دیگه هم که هست اینه خیلی از اقایون دچار چشم و همچشمی میشن.... وقتی اطرافشون مردایی هستن که دوس دختر دارن اونا هم تحریک میشن اینکارو کنن.....
من 2 تا از همکلاسی هام (خانوم متاهل) به شوهرشون خیانت میکردن .....
خط های یواشکی داشتن .... وضع مالی شوهرشون هم خیلی خوب بود .... نمی دونم چی کم داشتن که اینکارو میکردن؟
اما یه چیزو فهمیدم که مقصر اصلی شوهر این خانوما بودن چون آزادی های بیش از اندازه بهشون داده بودن ....
خیانت زن و مرد نداره ...... هر جفتش بده .... هر کی بهش خیانت میشه, مقصر همسرشه نه اون از خدا بی خبری که باهاش دوست میشه ..... شمایی که اون خانومارو خیابانی خطاب می کنی همه که مثل هم نیستن , یه درصد فکر کن اون تودام چرب زبونی های شوهرت گیر افتاده...
من که خودم با این چیزا از ازدواج نا امید شدم به نظرم ازدواج یه چیز چرته البته در ایران .....
پاسخ ها
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۵
مطمئنی خیانت فقط تو ایرانه؟!!
نه عزیزم اشتباه می کنی تو یه سایتی می خوندم یه اقایی یه کتاب معرفی کرده بود که توش نوشتند 100% مردهای امریکایی و 80% زن هایی امریکایی بعد از ازدواج به همسرانشون خیانت می کنند.متاسفم برای کسانی که فکر می کنند اونور اب (خارج)بهشته و همه دارن به خوبی و خوشی زندگی می کنند.
فاطی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
درسته مهسا جون
تو حرف حقو زدی
همه مردها خیانت کارن
و همه زنها یا دخترها هم در شرایطی گرفتار چرب زبونی این مردا میشن
دنیاست دیگه
کامران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
4
4
وقتی نامی از خیانت میبرند همه بیشتر مردان را خیانتکار میدانند در صورتیکه اگر مردی خیانت میکنه بالاخره طرف مقابل ؟آن یک خانم هست.پس مردها و زنها در خیانت یکسانند نه اینکه بیشتر مردان خیانت میکنند
پاسخ ها
ليلاي ساده
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
به نظر من مردان بيشتر از زنان مقصرند.چون اگه اقا رو نده هيچ وقت خانم نمي تونه از راه بدر كنه .من سرم اومده مي دونم شوهرم مغازه داره يكي دو بار شده كه با خانوما دعوا كرده كه من خانواده دارم دست از سرم بردار . چند بار خودم مشاهده كردم .ولي نمي گم شوهرم از راه نميشه ، نه بعضي وقتا هم شده كه به دام افتاده ولي اگه نميخاست نمي شد
معصومه از کرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
0
4
سلام فقط میتونم بگم که دوستهای بد مردهای خوب را تحریک میکنند و ونمی گذارند زندگی کنند خدا لعنتشون کنه
گل سنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
1
4
سلام منم با مهسا موافقم طلاق خالی کردن میدونه یه سوالم ازش دارم مهسا جون فکر میکنی کجای زندگی اون مردی چقدر برات ارزش قااله تو فقط قربانی هوس بازی اونی همون زن به قول خودت زشتشو باصدتا مثل تو عوض نمیکنه اگه اینجوربود طلاقش میداد تو رو میگرفت د.قیقا به همون دلیلهایی که گفتی وقتشه تصمیمتو عوض کنی به فکر یه شوهر دایمی برای خودت باشی فکر کردی تاکی جوونی میتونی اویزون شوهرای مردم باشی کدوم بهتره خانوما خونواده داشتن تا اخر عمر یابازیچه دست اینو اون بودن توچندصباح جوونی من چون خودم شوهردارم چندتا بیشنهاد واسه متاهلهادارم1 خانوما بیاین نیمه بر لیوانو نگاه کنیم به جای انکه فکر کنیم مردا برای خیانت به ما رفتن سراغ کس دیگه برای این رفتن که ما دوباره براشون نو بشیم بیشتردوسمون داشته باشن فکرکن یه عروسک داری که خیلی هم دوسش داری صبح با اونی ظهر بااو شب بااونی خوب یه نواخت میشه حالا بری یکی دیگه بخری یه مدت که باهاش بازی کردی دوباره با اشتیاق برمیگردی بیش اولی بس دومی فقط یه وسیلس برای غطشی شدننسبت به اولی قصد من سربوش گذاشتن روکار مردا نیست فقط میگم چرا مثبت فکر نکنیم وخودمونو اذیت کنیم2بیاین فکر کنیم حسی به اسم حسادت وجود نداره چطور مردا بیسواد فقیر کچل کتک بزن هر کوفتی باشن ما تحملشون میکنیم ولی اگه بخوان یک دهم ما کس دیگه ای روبخوان یا نه نخوانش واسه تفریح خودشون با کس دیگه باشن دیگه تحملشون نمیکنیم خوب واقعیت اینکه ما حسودیم اگه حسودیمونو کمرنگ یا مهوش کنیم زندگیمون بهتر میشه3فکر کنین زن شاهید شما ملکه اید و بقیه زنها اسباب بازی عنوان همسری تا وقت بیری وزشتی وارث تاج وتخت حالا ما خانوم خونه شوهرمونیم چه بگن چه نگن ماتاج سرشونیم چه بخوان چه نخوان یه حرفی هم با مردا اقایون اگه بیرون ازخونه دنبال تفریح ولذتید باشید حرفی نیست ولی اگه دنبال عشق پاکید کور خوندید عاشقترین زن بعد ازمادرتون همسرتون مادربچتونه اگه کادوها وپولها واز همه مهمتر وقتایی رو که خرج غریبها میکند خرج خونوادتون کنید میبینید زندگیتون خیلی بهتر میشه دوساتون تاپول داری رفیقتن عاشق بند کیفتن خانوما شوهراتون دوستون دارن اقایون خانوماتون دوستون دارن برید حالشو ببرید خسته شدم اگه پر حرفیهام فایدهای داشتو یکی رو اروم کرد بهم بگید
پاسخ ها
mahsa
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
ازدواج کنم که چی بشه ؟
که مثل شماها بشم ؟
که بهم خیانت کنه؟
من با اطمینان 100% میگم تمام مردها به زنشون خیانت میکنن ....
به قیافه مظلوم خیلی هاشون نگاه نکنین ....
من فعلا تنها به تحصیلاتم فکر میکنم... من یه شغل مناست ....
خیلی وقته تنهام ....
تنهایی خیلی سخته ...
اما تحمل میکنم ....
و محبت رو از هیچکس گدایی نمیکنم ....
پدرم چندین بار به مادرم خیانت کرد .....
مادرم چیکار کرد ...؟
پا به پاش کار کرد و از ما مراقبت کرد .... که بچه های طلاق نشیم .... الان که پیر شده بابام مثل پروانه دور سرش میگرده... فهمید هیچکس زنش نمیشه .... اما چه فایده ؟ مامانم بخاطر فشارهای زیادی که بهش اومد کلی مریضی گرفته.....
خیلی دوس دارم ازدواح کنم اما وقتی زندگیه بقیه رو می بینم پشیمون میشم ....؟
من مگه چند بار وقته رندگی کردن دارم ؟
اگرم روزی ازدواج کنم فقط بخاطر داشتن بجه هست......
یک زن خیانت دیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
1
4
مهسا خانم تو یک زن ... که از ازدواج کردن ناامید شدی و حالا داری خودتو توجیه میکنی که مردها دنبال ارامشند وزنهاشون این آرامش رابهشون نمیدن ..... یه زن اگه از طرف شوهرش بی مهری نبینه هیچ وقت بهش نق و غر نمیزنه ...... من 15 سال پیش ازدواج کردم شوهرم 5 سال خواستگاری کرد تا موفق شد منو بدست بیاره ..... ولی خیلی زود رفتارش با من سرد شد خدا میدونه چه حقه هائی زدم تا نظرشو جلب کنم ولی موفق نشدم .... تابستان فهمیدم به من خیانت میکنه .... از طریف فیس بوک با یکی از دخترهای دانشگاهمون که حالا مقیم استرالیاست چت میکرده ... این خانم از همون موقع به هرزگی شهره بود ... ارتباطشون کاملا عاشقانه بود و تقریبا شب وروز همسزموپر کرده بود......از طرف دیگه فهمیدم یک بار در ایران با کی نفر رابطه جنسی هم داشته ..... بعد ازدو ماه به خاط دخترم بر
گشتم خونه .... شوهرم خیلی پشیمونه و رفتارش خیلی پر مهر شده ولی هنوز نتونستم زخمم را درمان کنم... احساس میکنم یه آدم دیگه شدم .. دیگه از این حرف های مفت نزن زن هائی از نوع تو باید سنگسار بشن
پاسخ ها
mahsa
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
حرفاتو بزن بلکه یکم از دردهایی که میکشی رو آروم کنه.....
چه امسال منو سنگسار کنن چه نکنن شوهر شما سیرمونی نداره ....
اینو بدون شوهر شما به سگ ماده هم رحم نمیکنه !!!!
باز به شما خیانت میکنه!!!!
پوريا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۹
مهسا خانم بيخيال...باور كن خودت بلد باشي،شوهرت بهت خيانت نميكنه...
درمانده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
2
5
همه مردها بدند من از خدا میخواهم که به من صبر زیاد بده تا بتونم در کنار پسرم بمانم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
4
1
سلام دوستتان یه سوال ؟ایا باید خیانت شوهر رو بخشید اگه نه چرا ؟ اگه اره چرا ؟
پاسخ ها
lilllllllllllllllllllllllllllllllllll
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
سلام دوست عزيز.من بخاطر بچه هام بخشيدم همه چي فداي بچه هام.ولي اگه بچه نداشتم هيچ وقت نمي بخشيدم چون كسي كه ادت ميكنه ديگه نميتونه ترك بكنه من تجربه كردم. تو زندگي اگه اطمينان از دست بره ديگه زندگي بي رنگ ميشه
mahsa
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
نبخشی چی میشه ؟
ببخش و فراموش کن .....
یا نبخش و فراموش کن ....
فقط فراموش کن و از خدا کمک بخاه.....
مهلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
0
0
دوستان خوبم .با خواندن نظراتتون کمی زیاد نگران شدم آخه احساس ساده لوحی کردم من 39 سالمه و19ساله ازدواج کردم مثل همه شما عاشقانه وشرایطم مثل همتون تحصیلکرده ودر حد خودم کامل.منم سال قبل وقتی در یک قهر یک ماهه کلامی (من هیچوقت در طول زندگیم منزلم را حتی یکساعت با فهر ترک نکردم) با شوهرم بودم متوجه اس ام اس مشکوکش شدم اونقدر بهش ایمان داشتم که فکر کردم اشتباه شده ولی خلاصه فهمیدم اشتباه نبوده وشوهرم اولش با ارامش وبعد با داد وبیداد توضیح داد که طرف مقابلش فقط برای اخاذی شارژ با او ارتباط داشته ولی وقتی دیده من براش شارژنمیفرستم ول کرده والبته من بعد از 19 سال برای اولین بار از خونم قهر کردم ورفتم وشوهرم دو روز بعد با ندامت وقول منو برگردوند
اما امان از ما خانوما کار به اینجا ختم نشد حس تجسسم بالا گرفت یه خط اعتباری خریدم وبه عنوان یه پسر با اون دختر ارتباط اس ام اسی برقرار کردم البته راست میگفت از منم شارژ میخواست حتی ماجرای دوستیش با مردای دیگه روهم از زبونش کشیدم که یکیش شوهر خودم بود
میگفت اون آقا (شوهرم)بهش گفته عاشق زنشه وزنشو خیلی دوست داره اما از دختره بیست ساله نمیشه گذشت
خلاصه اینکه من به یک نتیجه رسیدم که به نظر خودم درسته چون نتیجه اش را دیدمواون اینه که:
خانمها ابراز عشق زیادوجسارتا تمایل نشون دادن به رابطه زناشویی زیاد را شوهرداری ایذه آل ندونن این غلطه فقط گاهی این مدلی باشید چون اصلا درست نیست ومردها بعد از مدتی احساس دلزدگی میکنن پس زیاده روی نکنید وبه عبارتی ... باشید اما زیاد ... نکنید بزارید یه جورایی سهل الوصول وعادی نباشید .
(البته از آقایونی که مطلبم را میخونن خواهش میکنم بگن درسته یا نه)
ضمنا دعا کنید وخدا را به عشق پاک مولا علی وفاطمه زهرا قسم بدید شوهرتون را پای بند شما ونجابت شما بکنه و به خانه وزندگیشون پای بندشون کنه و خدا ی بزرگ هممون را کمک میکنه
گوشواره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۰
3
1
سلام.میدونین چرا گوشواره؟چون با گوشهای خودم چیزهایی شنیدم که نباید. نمیدونم چیکار کنم .فامیلاش میگن توهم زدم. نه میتونم ثابت کنم نه دیگه اطمینان.تو برزخ دارم دست و پا میزنم .ایا بخاطر بچه هام خودمو دفن کنم؟
ثریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
2
4
آخی من میدونم چی میکشی من 7 ساله دارم میسوزم و به خاطر پسرم خیانتهای کثیف شوهرمو تحمل میکنم .واقعا واسه کسایی که این حقو راحت به مردا میدن متاسفم چون از سطح فکرپایینی برخوردارن .اگه مردا حق دارن خیانت کنن پس زنام حق دارن .
پاسخ ها
بهار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
زن از همه حق ها محرومه عزیزم . ولی آیا همین بچه هایی که بخاطرشون جوونیمونو تلف می کنیم فردا که بزرگ شدن حاضرن برامون فداکاری کنن یا میگن بمن چه میخاستی بری من خودم یه جوری بزرگ می شدم !!
هاتف
|
Switzerland
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
1
7
چوب خدا صدا نداره
یه روز چوب این خیانتشونو می بینن
زن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۵
0
2
بااین حال که عقایدم فمنیستی ولی درلین خصوص معتقدم ماخودزنها هستیم که به خودمون خیانت میکنیم نه مردها میدونید چرا برااینکه اگه فرض مثال منی که یه دخترم میدونم مردی که میخواد بامن صحبت کنه یااینکه رابطه ای داشته باشه میتونم قبول نکنم آخه ذات مرداتنوع گراست پس مازنها نباید این میدون تنوع رادراختیار مردابزاریم من موندم همه ی زنا مینالن ازخیانت مردها ولی یه نگاه به خودشون نمیکنن چرا؟
من رشته ام پژوهشگری ودوست دارم که این معزل اجتماعی راریشه یابی کنم وتااونجاکه میشه راهکارارائه بدم از دوستان عزیز ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارن که به من کمک میکنه ازطریق همین سایت دراختیارم بزارن
پاسخ ها
الی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
خانوم عزیز ، شما درست می گید . اگر زنی به مردی پاسخ مثبت نده خیانتی وجود نداره . به نظر شما یه دختر جوون چرا میره دنبال دوست پسر ؟ چون به یه جنس مخالف نیاز داره ، دوس داره تجربه کنه ، مورد توجه قرار بگیره ، جلو بقیه کم نیاره و مورد اصلی ، از فضای خونه دور باشه .
حالا زنهایی که به پاسخ مردی جواب میدن چی ؟ مخصوصا زنهای شوهردار .
چون شوهرشون توجه کافی بهشون نداره . تنها هستن . احساس می کنن از خوشی ها عقب هستن . شوهرشونو دوست ندارن و بنا به هر دلیلی ناچار به ادامه زندگی هستن . و خیلی موارد دیگه .
به نظر من خیانت مرد و زن سه دلیل بیشتر نداره . یا بیمار هستن ، یا از نظر جنسی ارضا نمی شن و یا با کمبود توجه مواجه هستن .
هستی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۳
0
2
سلام من دختری 21 ساله هستم 7ماهه نامزد کردم تازه فهمیدم شوهرم تو فیس بوک با هر کسی کل کل میکنه نمیگم دوسته نمیگم رابطه داره ولی همینشم عذابم میده تا بهش بگم قاطی میکنه و دیگه باهام حرف نمیزنه چون از نظر خودش کار خلاف شرعی نمیکنه ولی وقتی من میگم میخوام برم تو فیس بوک قاطی میکنه توروخدا بگین چی کار کنم خیلی دوسشدارم میدونمم اونم دوسم داره ولی این کاراش عذابم میده
پاسخ ها
عسل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
منم عین توام هستی.21 سالمه انگار از دل من حرف زدی. من یک ساله عقد کردم هنوز ازدواج نکردیم 2 ماهه بخاطر فیسبوک باهم قهریم من رمزشو پیدا کرده بودم میدیدم که با دخترا چت میکرد ولی هنوزم که هنوزه بااینکه بهش ثابت کردم میگه بهم تهمت میزنی. منم عاشقشم نه میتونم فراموشش کنم ونه بهش اعتماد. راضی به جدایی هم نیست ولی 2 ماهه هیچ ارتباطی باهم نداریم.
بهروز
|
Afghanistan
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۴
1
1
زنی دارم که به من خیانت کرده است و بعد از گذشت 8 ماه تازه فهمیدم که او با کسی دیگری رابطه دارد فعلا زندگی من در بدترین وضعیت قرار دارد
پاسخ ها
من
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
مردها میگن زنها برامون کم گذاشتن که رفتیم دنبال یکی دیگه . شما هم برا زنت کم گذاشتی که رفته با کس دیگه ؟!
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۴
0
1
من 11 سال پیش ازدواج کردم. حامله بودم که یک سری اس ام اس پیدا کردم. به همسرم گفتم مال کیه ؟گفت مال دوستم. ضربه خیلی بدی خوردم. وقتی اس ام اس ها رو برای اولین بار دیدم بچم چنان توی شکمم تکون می خورد که فکر می کردم الان می میره. رفتم پیش مشاور و سعی کردم ببخشمش . به هیچ کس حتی پدر و مادرم هم نگفتم. اونم گفت که به خدا مال من نیست و من تو رو دوست دارم و منم گفتم اگه یکبار دیگه ی همچین چیزی ببینم حتی اگر بگی مال دوستته ازت جدا می شم. بچمون که یکساله شد دوباره صندوق ماشینش ی موبایل پیدا کردم پر از شماره دختر. به روش نیووردم. گفتم خیلی خب من هم تلافی می کنم. با یکی از استادام وارد رابطه شدم ولی باهاش ... نکردم صرفا در حد...وبیرون رفتن و...... بعد دیدم نه من مال این حرفها نیستم. ی مدتی رفتیم انگلیس و من اونجا فوقم رو گرفتم و برای دکترا پذیرش گرفتم ولی به دلیل موقعیت کاری همسرم دوباره برگشتیم ایران.( همسرم خیلی پولداره) بعد از مدتی دوباره یک سری اس ام اس های عاشقانه توی موبایلش پیدا کردم. باز هم به روش نیووردم چون بهش گفته بودم اگه بفهمم ازت جدا می شم ولی نمی خواستم باز هم زندگیمو از دست بدم . من همه چیز دارم . چون از نظر مالی مشکل ندارم و همه چیزم در حد عالی است ( البته از نظر مالی) و نمی خواستم اینارو از دست بدم. در ضمن فکر می کنم هنوز علاقه ای بینمان هست. خلاصه من هم دوباره رفتم با کس دیگری آشنا شدم و باز هم دیدم ته رابطه ... هست و بس ولی من نیازمند توجه و مراقبت عاطفی بودم نه صرفا .... الان دیگه واقعا خسته شدم. دیگه باید ی تصمیم قاطع بگیرم. یا باید ازش جدا بشم یا باید دیگه این کارهاشو کنار بذاره. دیگه پول زیادش هم برام ارزشی نداره. داشتم توی اینترنت سرچ می کردم سایت شما رو دیدم. دوست دارم نظر بقیه و راهنماییهاشون رو بدونم.ممنون
تینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
1
4
یه قصه ی واقعی منم در چهارمین سال زندگی در حالی که وارد 24 سالگی میشدم طعمش را چشیدم اونم با یه دختر 2ساله.شوهر بسیار بداخلاقی دارم که با کوچکترین حرفی از کوره درمیره و جهنم بپا میکنه اما خوبیهاییم داره.اوایل نامزدیمون فهمیدم دوست دختری داشته که نتونسته فراموش کنه و من وسیله ای هستم برای فراموشی یکی دیگه.بیشتر روزای زندگیمون به دعوا و کتک کاری و گریه های شبانه ی من ختم شدو ادامه داره... اوایل که بهش شک کردم گفت توبیماری شکاکی. یادمه تعطیلات عید همین امسال رفتیم پابوس آقاامام رضااز آقا کمک خواستم اگه واقعا مریضم خوبم کنه اما اگه اینجوری نیست دستش رو بشه.من زیارت جاهای مذهبی رو زیاد دوست نداشتم اما اونروز یه حال و هوای دیگه ای داشتم و نزدیک 6 ساعت توحرم موندم. دقیقا یادمه که یک هفته بعدازاون سفر دستش رو شد من خودم مچشو گرفتم با یه دختر 24ساله دوست بود بهش گفتم صادقانه بگو راستشو. منم قول میدم کسی نفهمه. اما منو کتک زد وانکارکردو دروغ گفت. زنگ زده بود به دختره گفته بود گوشیشو خاموش کنه منم پای همه رو وسط کشیدم. بعدش میرفت می اومد یه بار منو میزد یه بار گریه و عذرخواهی می کرد اون موقع معنای واقعی تنهایی و فهمیدم کسی و جز خدا نداشتم نذاشتم پدر و مادرم بفهمن اما خواهرم خیلی هوامو داره.دختره ی بی همه چیز زنگ زد به منو کلی عذرخواهی که من نمیدونستم متاهله و ازاین حرفااما دختره یه چیزایی برام تعریف کردکه داغون شدم جالبه قضیه این بود که شوهرم یه چیز می گفت و اون یه چیز دیگه.خانواده ی شوهرم گفتن ما حقو به تو میدیم اما کاریش نمیشه کرد.همون شب رفتیم خونه ی پدرشوهرم تا در مورد این مساله صحبت کنیم اما با اون حال بدم اول مادرش آتیشم زد با حرفاش و بعد خودش تازه به من گفت خوب کردم طلاقت میدم و داغ بچه به دلت میمونه. این جای عذرخواهیش جلوی خانوادش بود.نمیدونم اگه مادرشوهرم سر خودش هم می اومد بازم همین حرفارو میزد.خلاصه تصمیم گرفتم به خاطر دخترم و انتخابی که خودم کرده بودم ادامه بدم زندگیمو.بعدازاون ماجرا هزار تا قول داده که قولاش به 2روز هم نمیکشه البته با گذشت 1ماه خیانت دیگه ای ندیدم اما هنوز رفتاراش بهتر نشده که بدتر شده.میگه به من زنگ نزن کاری به کارم نداشته باش ومنو باعث تمام مشکلاتو میدونه .... . حالا دارم به خاطر دخترم نقش یه زن فداکارو بازی می کنم و توکل کردم به خدا.دارم تحقیق میکنم و پیش مشاور میرم تا بتونم یه زندگی خوب بسازم اما شاید منم کمی بدون عمد مقصر بودم. خدایا کمکم کن جز تو هیچ دادرسی ندارم........
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
1
پس اگه ما زنا هم شوهرهای غرغرو نق نقو داریم باید بریم با شخص سوم رابطه برقرار کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
وای چرا سوم ؟!!!
اشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
0
سلام .من یه نظریه دارم اگه مردی خیانت کرد بندازش دور و بالعکس.این افراد نمیدونن چه برای زن چه مرد زن و مردای فراوانی وجود داره و خیانت کردن و خوش گذرانی تنها راهیه که همه بلدین و از هم غدر ترن.بله برادران و خواهران عزیز بهتر هر وقت ادم نا حسلبی دیدی چشمتو ببندی و باز کنی دیگه نبینیش.چون افرادی هستن که قدر شما رو بدونن.نیاز جنسی .و شهوت رانی همه لذت می برند زن و مرد بدون شک پس بهانه است اگه زن و مردا بخوان هر کاری که میخوان بکنن می تونن بهانه بیارن هم مرد هم زن احساس دارن چه بسا خانم ها از اقایون بیشتر اما فقط به شخصیت و اصالت خانوادگی افراد بر میگرده اگه شما یه دریای پاک ببینی و یه لجن زار میری کدوم طرف؟برای زن و مردی که خیانت می کنند شکایه نکنید بلکه این دندون بکشید و شکر گزار باشید که خدا شما را از باطلاق نجات داده و مطمئن باشید حتما به دریا می رسید
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
0
من دختری هستم 23 ساله،الان دوران عقدمونو سپری میکنیم.2ساله عقدیم،من عاشق شوهرم بودم،اونم طبق گفته خودش عاشق من بود و از دل و جونش واسه من محبت میکرد،اولین عید زندگیمونو خیلی عاشقونه سپری کردیم مسافرت و مهمونی تو این دوران حتی کوچکترین دلخوری بینمون پیش نیومد،زندگی واقعا زیبا بود،تااینکه تعطیلات تموم شد،من کار دولتی دارم و سر کار میرفتم،اما همسرم گاهی اوقات با ماشینش مسافرکشی هم میکرد خلاصه همه چی عالی بود تا یه بار بدون قصد رفتم سراغ مسیج های گوشی همسرم و دیدم وااااااااااااای... کلی مسیج عاشقونه که دوست دارم و میپرستمت و به یه شماره ای که به اسم امیر محمد ذخیره شده بود فرستاده،من شک کردم شماررو برداشتم وگوشیو گذاشتم جاش،روز بعد از سرکار زنگ زدم دیدم یه خانمی جواب داد باورتون نمیشه از حال رفتم،به هوش اومدم کلی گریه کردم زنگ زدم همسرم اومد دنبالم وقتی حالمو دید گیر داد که چته زدم زیر گریه و همه چیو تعریف کردم اول زیر بار نرفت تهدید کردم اگه واقعیت و نگی خودمو میکشم،بعد از چند ساعت اعتراف کرد که تازه با اون خانم آشنا شده یکی از مسافراش بوده شماره دادن و باهم مسیج بازی کردن و یه بارم بیرون رفتن ،اینارو که میشنیدم بند بند وجودم آب میشد فقط گریه کردم خلاصه به شوهرم گفتم میرم خونمون با پدرم صحبت میکنیم از هم جدا میشیم تو هم اگه اون خانومو دوست داری برو سراغ اون،اما اون شروع کرد به التماس و کلی بازی و گریه و زاری که من عاشق توام و برای نگه داشتنت هرکاری بخوای میکنم،خلاصه گذشت حق طلاق رو محضری به من داد گفت اگه بار دیگه تکرار شد برو هرکاری دلت میخواد بکن،با اون دختر هم قطع رابطه کرد،جالبیش اینه ازش پرسیدم چه عاملی باعث شد بری به من خیانت بکنی واست چی کم گذاشتم؟ میدونید چی جواب داد گفت تو از همه لحاظ منو ارضا کردی تو بهترین زنی هستی که من میتونستم داشته باشم خر شدم که اینکارو کردم.حالا یکسال از این قضیه گذشته با وجود تمام محبتاش و تلاشش واسه برگردوندن اطمینان من اصلا موفق نشده،شما میگین بهش اطمینان کنم ؟
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
0
1
مهسا جون این بزرگترین اشتباه که بخاطر بچه ازدواج کنی وقتی تو خوشبخت نباشی ،از نظر خودت کامل نباشی نمی توانی بچه و شوهرت خوشبخت و کامل کنی .همه این اشتباه می کنن و بچه ها این وسط ضرر می کنند ازدواج کن نه بچه وقتی ازدواج کن که نخست خودت بشناسی بعد طرف مقابلت و گرنه تنهایی بهتر از بودن با کسی همراه با احساس بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
0
0
من خیانت رو قبول ندارم واقعا کار زشتیه ولی شما نظر بدین اگه بری خئاستگاری یه دختر ولی همون شب اول بهت نارو بزنن چه حالی میشی وقتی دوران نامزدیتو خانواده زنت سیاه کنن که هر روز جلوی چشاتون باشه چه حالی میشی وقتی بهترین خاطره زندگیت یعنی مراسم عروسیتو خانواده زنت گند بزنن طوری که هر وقت عروسی کسی رو میبینی میخوای از غصه سرتو بکوبی تو دیوار چه حالی میشی و از همه مهم تر وقتی که زنی میگیری که اصلا آمادگی ازدواج رو نداره و از شوهر داری حتی اسمشم بلد نیست بنویسه چه حالی میشی وقتی که بعد ازدواج بفهمی که خانواده زنت فقط دنبال یه موجودی به اسم جوون پاک بودن که دخترشونو بندازن بهش حتی طوریکه حاضر نمیشن یه سری به خونه دخترشون بزنن که ببینن زندست یا مرده چه حالی میشی همه اینا به کنار حالا تو این شرایط یه کسی پیدا میشه که همه این عقده هارو میفهمه و با تمام وجود سعی میکنه عقده هاتو ارضا کنه هر مردی با این شرایط خود به خود به طرف همچین کسی کشیده میشه لطفا کمکم کنین نظر بدین من چیکار کنم تو برزخ گیر کردم میخوام خلاص بشم ولی این زن دوم رو هم به هیچ عنوان نمی تونم فراموش کنم لطفا نظر بدین
مرسده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
0
0
با سلام.من دو ساله که با پسری دوست بودم و مادرش هم از من خواستگاری کرده بود.اما جدیدا خواستم امتحانش کنم که دیدم حتی تا سر قرار گذاشتن هم رفت.بهش گفتم قضیه رو گفت نه امکان نداشته سر قرار بره و انکار کرد.این اسمش خیانته؟
کسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
0
4
از دستش به تنگ امده ام
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
1
6
خانم گلم تو که نمیتونی دل بکندی از شوهرت نباید کاری میکردی که همه بفهمن،اون باعث شده که دیگه از تو بیشتر سرد بشه،من 5سال ازدواج کردم هیچ وقت شوهرم بهم خیانت نکرد تا این که با یه دوست مجرد رفیق شد و اون به کار خلاف بردش 8ماه پیش با یه دختری از...رابطه داشته ولی من تازه 4یا5 روز فهمیدم شوهرم موقعی که من میرم مسافرت بهش زنگ میزنه وقتی من میام یادش میره پاک کنه شماره رو این مال یک هفته پیشه،منم به دختر زنگ زدم بعد از کلی حرف فهمیدم که دختر نمیدونسته که زن داره کلی دختر رو نصیحت کردم گفت این قضیه مال 8 ماه پیشه دیگه توبه کردم و شوهرت فقط زنگ زده ولی من گفتم دیگه زنگ نزن،باورتون میشه حالا با دختر دوست شدم و اصلا هم به روی شوهرم نیابردم اخلاق شوهرم هم شده طلا،اینقدر خوبه میگه منو به خاطر اشتباهام ببخش ولی نمیگه چیکار کرده منم به روش نیاوردم دوست ندارم جلوی من شرمنده بشه و هردوشونو بخشیدم.... اگه خانمی قصد جدایی نداره هیچ وقت به همسرش مشکوک نشه حتی اگه کاری بکنه این رفتار خوبه شما باعث میشه خودش احساس ناسف کنه.اگه شما بهش بگید این میشه پرده دری یعنی اون پرده حیایی که بینتون هست برداشته میشه و روتون به روی هم باز میشه که تازه مشکلاتتون صد برابر میشه .امتحان کنید به شوهرتون شک نکید و دنبال کنجکاوی ویا آتویی از اون نباشید خدا کمکتون میکنه
پاسخ ها
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۶
مهسا خانوم به نظر من شما بزرگترین لطف در حق اول زندگیت دوم شوهرت و سوم خودت کردی خداوند همیشه یار و یاورت باشه آدمای منطقی مثل شما بین خانمهای ایرانی کمند
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
1
6
به نظر من مرد خیانتکار رو باید بهش خیانت کرد.
پاسخ ها