کد خبر:۱۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۸۷ - ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: 8307
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
فروش فوري خودروي تندر 90
قيمت مدل‌هاي مشخص شده جهت فروش فوري تندر 90 پارس خودرو به ترتيب 89 ميليون و 789 هزار ريال، 94 ميليون و 29 هزار ريال،98 ميليون و 269 هزار ريال و 104 ميليون و 629 هزار ريال است.
پارس خودرو اعلام کرد: پس از تکميل بيش از 90 درصد ظرفيت پيش‌ فروش خودروي تندر 90، فروش فوري اين خودرو در نمايندگيهاي اين شرکت در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش مهر، حامد بابايي معاون بازاريابي، فروش و خدمات پس از فروش شرکت پارس‌خودرو گفت: فروش فوري مدل‌هاي E1, E0AC,E0 و E1CP از روز شنبه 29 دي‌ماه در کليه نمايندگي‌هاي پارس‌خودرو و سايپا در سراسر کشور و بر مبناي قيمت‌هاي سال 1385 و مصوبه وزارت صنايع و معادن امکان‌پذير است و قيمت‌ها و دستورالعمل‌هاي لازم براي نمايندگي‌هاي اين شرکت ارسال شده است.

وي افزود: قيمت مدل‌هاي مشخص شده جهت فروش فوري تندر 90 پارس خودرو به ترتيب 89 ميليون و 789 هزار ريال، 94 ميليون و 29 هزار ريال،98 ميليون و 269 هزار ريال و 104 ميليون و 629 هزار ريال است.

بابايي درباره پيش‌فروش تندر 90 خاطرنشان کرد: از ابتداي ابلاغ دستورالعمل‌ پيش‌فروش از جانب وزارت صنايع و معادن تاکنون، بيش از 4 هزار دستگاه از انواع مدل‌ها و رنگ‌هاي تندر 90 پيش‌فروش شده و بيشتر ظرفيت‌هاي در نظر گرفته شده تا خرداد 88 تکميل شده است.

وي گفت: تنها تعداد محدودي از رنگ‌ها و مدل‌هاي تندر 90 پارس خودرو جهت واگذاري در خرداد 88 باقي مانده که به تدريج در حال ثبت‌نام است.

معاون بازاريابي، فروش و خدمات پس از فروش شرکت پارس‌خودرو گفت: به مناسبت فرا رسيدن دهه فجر و سالروز پيروزي انقلاب اسلامي دور جديد پيش‌فروش کليه محصولات شرکت پارس‌خودرو از جمله انواع مدل‌هاي تندر 90 در اين ايام آغاز مي‌شود.


-------------------

براساس طرح بومي‌سازي خودروي هيبريدي،
قرارداد توليد سمند هيبريدي امضا شد

تفاهم‌نامه توسعه و بومي‌سازي فن‌آوري خودروهاي هيبريدي و تجاري‌سازي آن در محصولات ايران‌خودرو به امضا رئيس دانشگاه تهران، دفتر فناوري رياست جمهوري، ايدرو، وزارت صنايع و معادن و مديرعامل شركت ايران‌خودرو رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره امور رسانه‌هاي ايران‌خودرو، اين تفاهم‌نامه در راستاي توسعه و بومي‌سازي خودروهاي هيبريدي و تجاري‌سازي آن و امكان‌سنجي توليد انبوه خودروي سمند هيبريدي است كه در حاشيه مراسم اختتاميه نخستين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري بخش صنعت و معدن منعقد شد.

علي‌اكبر محرابيان وزير صنايع و معادن در مراسم اختتاميه نمايشگاه مذكور گفت: موازي‌كاري دستگاه‌هاي مختلف در بخش نوآوري صنايع باعث بروز مشكلاتي در اتلاف هزينه و زمان مي‌شود.

وي افزود: در زمان حاضر عمده رشد اقتصادي كشور مربوط به بخش صنعت و معدن است.

محرابيان با اشاره به اينكه براي رشد و پيشرفت تنها نبايد بر روي چند صنعت پايه تمركز كرد، اظهار داشت: بايد تمام انرژي و فعاليت خود را برروي نوآوري و فن‌آوري در بخش صنعت و معدن متمركز تا بتوان خلا موجود در اقتصاد كشور را از بين ببرد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: