کد خبر:۱۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۸۷ - ۰۹:۲۱
تعداد بازدید: 3506
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
فهرست عجيب ترين اشيا کشف شده در معده کوسه ها اعلام شد
روزنامه تايمز فهرست عجيب ترين اشيا کشف شده در معده کوسه ها را اعلام کرد.
روزنامه تايمز فهرست عجيب ترين اشيا کشف شده در معده کوسه ها را اعلام کرد. به نوشته روزنامه اينترنتي روسي لنتا در سال هزار و هشتصد و بيست و يک در معده يک کوسه سه کيسه حاوي دلار کشف شد.

درمعده کوسه اي که در سال هزار و هشتصد و بيست و سه شکار شد يک گوسفند، سر و پاهاي يک بره وجود داشت.
در همان سال در معده کوسه ديگري يک گلوله شش فوتي توپ پيدا شد که ظاهرا براي دفن کردن يک جسد در آب به بدن وي وصل شده بود و کوسه جسد را به همراه گلوله توپ بلعيده بود.

در زمان انقلاب امريکا ملوانان انگليسي داخل بدن يک کوسه يک بسته مدارک متعلق به کشتي جنگي نانسي را کشف کردند که خود را کشتي بي طرف جا زده بود.

در سال هزارو هشتصد و پنجاه و شش کوسه اي در نيو اورلئان کشف شد که هفت رديف دندان داشت و در معده اش جسد نيمه متلاشي شده يک مرد بسيار خوش پوش کشف شد که پيراهن سفيد ابريشمي با دگمه هاي صدفي، جورابهاي پنبه اي و کفشهاي بسيار نو و شيک به تن داشت.

در معده کوسه ديگري غاز درسته اي پيدا شد که روي پابندش نام و ادرس يکي از ناخداهاي کشتي يوتلاند نوشته شده بود و ملوانان توانستند ان را به صاحبش بازگردانند. صاحب غاز بلافاصله پس از دريافت غاز ان را سرخ کرد و خورد.
در معده کوسه بسيار بزرگي که در بريسبين شکار شد انواع و اقسام اشيا از جمله پوست گوسفند و يک خرچنگ عجيب بسيار عظيم الجثه وجود داشت.

درفيوم هم کوسه اي شکار شد که يک جفت پوتين در معده اش بود و پاي صاحب پوتين ها در انها باقي مانده بود.

در سال هزار و نهصد و بيست و دو يک لاک پشت زنده غول پيکر از معده يک کوسه خارج شد. اين لاک پشت به اکواريوم نيويورک تحويل داده شد.
و بالاخره اين که وقتي يک کوسه زنده به اکواريوم سيدني تحويل داده شد از دهانش يک دست خالکوبي شده انسان خارج شد که روي ان نام جيمز اسميت حک شده بود. پليس اعلام کرد اين فرد به قتل رسيده و جسدش به اب انداخته شده است.منبع:واحد مركزي خبر


----------------------------


زن نيوفانلندي به تصور سنگ كليه به بيمارستان رفت اما بچه بدنيا آورد

"جونيتا استيد" ۳۶ ساله ساكن ايالت نيوفانلند، شب سال نو ، بخاطر دردي كه در ناحيه كمر احساس مي كرد ، به تصور داشتن سنگ كليه ، به بيمارستان مراجعه كرد، اما يك كودك بدنيا آورد.
پزشكان پس از عكسبرداري ، وجود هر گونه سنگ در كليه هاي او را رد كردند ، اما پس از بازگشت به اورژانس، يكي از پزشكان به او گفت، سنگي در كار نبوده ، اما شما هم اكنون كودكي در شكم داريد كه آماده تولد است!
شش دقيقه بعد يعني حدود ساعت ۱۲:۳۰ سال نو ، فرزند پسر او به نام نيكولاس به وزن ۳كيلوگرم متولد شد و نام او جزو اولين متولدان كانادا در سال ۲۰۰۹ ثبت شد.
جونيتا و همسر او به هيچوجه از بارداريش خبر نداشتند و هيچگونه علائم مشايه زمان بارداري مثل بيماري صبحگاهي، ضربه نوزاد به شكم و حتي قطع عادت ماهانه نيز در وي ديده نشده بود.
.
اين گزارش حاكيست، شب سال نو ،جونيتا و همسرش ميهمان خواهر او بودند و بمحض احساس درد، بوسيله خودروي آمبولانس شوهر خواهرش به بيمارستان منتقل مي شود.
وي به خبرنگاران گفت:" همه از من مي پرسند، چطور ممكن است تو ۹ ماه حامله باشي و متوجه نشوي؟"
اعضاي فاميل و دوستان آنها، زنده ماندن مادر و تولد نوزاد سالم را يك معجزه مي دانند و هداياي زيادي را براي كودك كه حال او رضايتبخش اعلام شده مي آورند.منبع:ايرانتو


----------------------


دو رهبر دینی در بریتیش کلمبیا بجرم داشتن چندهمسر بازداشت شدند

ایرانتو: رهبران دو گروه مذهبی رقیب در Bountiful بریتیش کلمبیا، بدلیل ازدواج با چندین زن، بازداشت شدند.
"وینیستون بلک مور" و "جیمز اولر" روز سه شنبه متهم به نقض ماده 293 قانون مجازات عمومی کانادا، مبنی بر داشتن همزمان بیش از یک همسر شده اند.

اتهام وینستون به سال 2005 برمی گردد که تا آن تاریخ با 20 زن بطور رسمی ازدواج کرده و اتهام جیمز اولر هم مربوط به سال 2004 است که در آن تاریخ، دارای دو همسر بوده است.
"ولی اوپال" دادستان کل ، با اظهار رضایت از اجرای قانون در این رابطه اعلام کرد، وی خواستار دست کم 7 ماه حبس برای آنان شده است.
همچنین این دو مرد می بایست با تحویل دادن گذرنامه خود ، ماهی دو بار ، وضعیت خود را به پلیس بریتیش کلمبیا اطلاع دهند.
وینستون بلک مور پیش از این، یکی از کشیش های کلیسای بنیادگرای مسیحی در منطقه روستایی جنوب بریتیش کلمبیا بود. در آن زمان شایع شده بود که او 80 فرزند از 26 همسر خود دارد و سن برخی از زنان او در حد 15 سال بود.
در سال 2003، بلک مور و حدود 1000 نفر از افراد آن جامعه پس از نپذیرفتن "وارن جفز" کشیش آمریکایی کلیسا، از آنجا جدا شده و گروه جداگانه ای را تشکیل دادند.
جفز سپس جیمز اولر را به عنوان رهبر جامعه معرفی کرد.
در سپتامبر سال 2007، یک دادگاه در سنت جورج یوتاه، جفز را بجرم همدستی در صدور مجوز ازدواج جوان 19 ساله با دختر 14 ساله محکوم کرد.
در گزارش مذکور اشاره ای به اینکه آیا ازدواج های مذکور به اجبار انجام شده یا با رضایت زنان بوده نشده است.
اضافه می شود، قانون ازدواج مجدد در کانادا در حالی مشمول مجازات است که، ازدواج همجنسان، سقط جنین و داشتن همزمان چندین شریک جنسی، آزاد و قانونی است.
 
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: