کد خبر:۱۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۸۷ - ۰۸:۱۲
تعداد بازدید: 2483
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
طراحان مدل مو و لباس "پالين" بيشتر از مشاوران مک کين درآمد داشته اند
"سارا پالين" از زمان معرفي به نامزدي معاون اولي مک کين تا کنون دست کم 150 هزار دلار براي خريد لباس، آرايش مو و چهره خود هزينه کرده است
به نقل از اشپيگل، افشاي دستمزدهاي هنگفت پرداخته شده به طراحان لباس و مدل موي "سارا پالين" موجي از انتقادها را متوجه ستاد انتخاباتي "جان مک کين" کرده است.

روزنامه "نيويورک تايمز" که پيشتر پرده از ولخرجي هاي پالين براي حفظ زيبايي ظاهرش با خريد لباسهاي گرانقيمت و آرايش مو و چهره آنچناني، برداشته بود بار ديگر به موضوعي جنجالي در مورد وي پرداخته است.

به نوشته اين روزنامه طراحان مدل مو و لباس نامزد معاون اولي مک کين تقريبا دو برابر مشاوران ارشد وي در امور سياسي و اقتصادي دستمزد گرفته اند. بر اين اساس "امي استروتزي" يکي از اين طراحان زن همراه پالين است که در زمينه آرايش زنان مشهور آمريکايي جهت شرکت در شوهاي تلويزيوني و مانند آن تخصص دارد.

به نوشته نيويورک تايمز وي تنها در دوهفته گذشته مبلغي بالغ بر 22 هزار و 800 دلار بابت خدماتي که به وي ارائه داده از ستاد جمهوريخواهان دستمزد گرفته است و ميزان کلي اين دستمزدها دست کم دو برابر ميزان دستمزدي است که مشاوران مک کين از ابتداي کار خود در ستاد انتخاباتي وي دريافت کرده اند.

همچنين "آنجلا ليو" که مسئول طراحي مدل مو براي پالين بوده است در اين مدت 10 هزار دلار دستمزد دريافت کرده است. اين در حالي است که دستمزد "رندي شوينمان" يکي از مشاوران ارشد مک کين در زمينه سياست خارجي 12 هزار و 500 دلار و دستمزد "نيکل واليس" سخنگوي مک کين 12 هزار دلار بوده است.

گفتني است در گزارشهايي که طي روزهاي اخير در مورد ستاد انتخاباتي مک کين منتشر شده آمده است "سارا پالين" از زمان معرفي به نامزدي معاون اولي مک کين تا کنون دست کم 150 هزار دلار براي خريد لباس، آرايش مو و چهره خود هزينه کرده و به مشتري شماري از معروفترين فروشگاههاي نيويورک تبديل شده است.منبع:برنا
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: