کد خبر:۱۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۸۷ - ۰۵:۳۱
تعداد بازدید: 5123
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بازيگري براي نقش‌هاي تاريخي
جعفر دهقان در نقش پوتيفار در سريال حضرت يوسف خوب بازي مي‌كند.خوب بازي كردن او به اين دليل است كه انگار كارگردان ...
جعفر دهقان در نقش پوتيفار در سريال حضرت يوسف خوب بازي مي‌كند.خوب بازي كردن او به اين دليل است كه انگار كارگردان به او گفته است كه جدي باشد و نقش آدم‌هاي مقتدر را بازي كند،آدم‌هايي كه به اصطلاح پشت ستاره حلبي‌شان قلبي از طلا دارند و هرچند كه در زمان مصر باستان زندگي مي‌كنند، اما روشنفكر هستند و به مسوولان معبد آمون باج نمي‌دهند. همه اينها را جعفر دهقان بايد با نوع بازي خود به بيننده منتقل كند كه تا حدودي اين بازيگر توانسته است از عهده آنها بر آيد. البته ناگفته نماند كه گريم به بازي دهقان كمك كرده است.

گريم اين بازيگر در سريال يوسف آنقدر سنگين و پيچيده است كه دهقان زياد نمي‌تواند از ميميك چهره در ايفاي نقش خود استفاده كند و بيشتر نوع چهره‌پردازي اوست كه حس‌هاي او را به بيننده منتقل مي‌كند، به طور مثال اگر دهقان حتي كمي اخم كند نوع آرايش ابروها و چشمان او اين اخم كوچك را چنان بزرگ جلوه مي‌دهد كه گويا او در آن لحظه مي‌تواند به موجودي كاملا خشن و خونخوار تبديل شود.

با همه اينها بينندگان سريال حضرت يوسف پوتيفار را پذيرفته‌اند و با او ارتباط برقرار كرده و او را دوست دارند. دهقان پس از بازي در سريال مردان آنجلس به بازيگران ثابت سريال‌هاي تاريخي تبديل شد.اين در شرايطي بود كه دهقان پيش از اين بازيگر ثابت فيلم‌هاي جنگي بود.چند ماه پيش سريال سرنوشت با بازي جعفر دهقان از تلويزيون پخش شد كه دهقان در آن نقش منفي يك داستان معاصر را بازي مي‌كرد اين نقش نشان داد كه بهتر است دهقان براي حفظ سطح بازيگري خود هم كه شده نقش‌هاي معاصر را بازي نكند و با وسواس بيشتري نقش‌هايش را انتخاب كند.منبع:جام جم
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: