کد خبر:۱۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۸۷ - ۱۸:۲۶
تعداد بازدید: 2133
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
ملاقات گروه هكر ايراني با يك مرجع تقليد شيعه
در اکثر این سایت‌ها توانایی تغییر صفحه اصلی و... را داشتیم ولی بخاطر تربیت شیعی خودمان، این کار را نکردیم چون نمی‌خواستیم به سایت‌های این گروه که جزیی از مسلمانان هستند خسارت وارد کنیم.
گروه امنیتی آشیانه، که در پاسخ به هك شدن تعدادي ازسايت‌هاي شيعه،‌ بیش از 300 سایت وهابی (که اکثرا سایت‌های مهم دولتی و سایت‌های دانشگاه‌ها و شرکت‌های وهابيون بودند) را هک کرده بودند صبح سه‌شنبه با آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقليد شيعه ديدار كردند.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني آیت‌الله مکارم شیرازی، در اين ديدار مدیر این گروه ضمن ارائه گزارش کار این گروه اعلام داشت: «در پاسخ به هک سایت‌های شیعه که از جمله اين سايت‌ها مي‌توان به سايت‌هاي حضرات آيات مکارم شیرازی، سيستاني، تبريزي، سبحاني و سايت‌هاي تخصصي ديگري همچون الشيعه، سايت تخصصي قرآن و نهج‌البلاغه اشاره کرد. با گذشت کمتر از 72 ساعت از این عملیات هک، پاسخی کوبنده به وهابیون داده شد و وب‌سایت و کل سرور اینترنتی مجموعه سایت‌های تبلیغی شیخ عبدالعزیز بن باز، مختارالاسلامی،‏ شیخ ناصر بین محمد الاحمد، شیخ عبدالکریم الاخضیر وچندین حوزه و دانشگاه وهابی، و ده‌ها وب‌سایت شخصی وهابیون هک شد.»

وي افزود: «در اکثر این سایت‌ها توانایی تغییر صفحه اصلی و... را داشتیم ولی بخاطر تربیت شیعی خودمان، این کار را نکردیم چون نمی‌خواستیم به سایت‌های این گروه که جزیی از مسلمانان هستند خسارت وارد کنیم.

مدیر تیم امنیتی آشیانه در ادامه بیان داشت: «علیرغم اینکه هکرهای وهابی با استفاده از اشعار و ادبيات و تصاوير موهن، و الفاظی رکیک، به توهين و هتک حرمت مراجع پرداخته و با انتشار اشعاري، به تشيع و شيعيان توهين کرده‌اند، در اقدام ما تنها بعد از هک، چهره تمامی این سایت‌ها به صفحه‌ای با درج نام هکرهای شیعه و آیه مبارکه "فمن اعتدى عليكم فاعتدوا عليه بمثل ما اعتدى‏ عليكم؛ پس هر كس بر شما تعدى كرد مانند همان تعدى، بر او تعدّى كن" ؛ و عبارت دعای " اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد " تغییر پیدا کرد.

در این دیدار بعد از ارائه گزارش، آیت‌الله مکارم شیرازی ضمن قدردانی و تشکر از تلاش مخلصانه این گروه و اظهار خرسندی از توانمندی علمی جوانان برومند ایران اسلامی و آمادگی آنان در برخورد با این گونه شیطنت‌هايی که ممکن است هر لحظه از طرف گروه‌های وهابی یا صهیونیست‌ها و دیگر مخالفان اسلام واقعی صورت پذیرد، اعلام داشتند که با توجه به جو حاکم بر دنیای امروز و وجود دشمنان مسلم که قصد نابودی اصل اسلام را دارند به مصلحت اسلام و مسلمین نیست اینگونه با یکدیگر برخورد داشته باشند که ثمری جز خشنودی دشمنان اسلام را در پی ندارد. خوب است عزیزان به همین مقدار که هشدار و تذکری برای بعض افراد نادان و جاهل می‌باشد اکتفا کنند و از اقدامات شدیدتر همانگونه که تاکنون پرهیز کرده‌اند بپرهیزند.

ایشان اظهار امیدواری کردند که بزرگان از علمای اهل سنت در هدایت اینگونه افراد به ایجاد وحدت و یکپارچگی در امت اسلامی کوتاهی نکنند تا دیگر شاهد اینگونه حرکات بچگانه و به دور از هر گونه منطق صحیح از جانب آنان نباشیم.منبع:ايتنا
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۸۷/۰۷/۱۰
0
0
کارشان کاملا درست بوده
خدا رو شکر که تندی نکردند
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: